Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 10 маусым N 271. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.11.07. N 1354 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының оңтүстiгi мен оңтүстiк шығысында сейсмикалық жағдайлардың күрт шиеленiсуiне байланысты және "Алматы қаласында, Алматы және Талдықорған облыстарында болуы мүмкiн жер сiлкiнiстерiнiң залалын азайту және олардың зардаптарын жою жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 желтоқсандағы N 1490 P941490_ қаулысында көзделген Сейсмологиялық байқаулар мен жер сiлкiнiстерiн болжаудың республикалық жүйесiн құру және дамыту жөнiндегi кезек күттiрмейтiн шараларды жүзеге асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының Сейсмология институтына Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорынан төтенше жағдайларды қаржыландыру үшiн 50,0 (елу) млн. теңге: оның 40 млн. теңгесi жаңадан болжаулық байқау станциялары мен пункттерiн құруға және жұмыс iстеп тұрғандарын қайта жарақтандыруға; 10 млн. теңгесi Сейсмологиялық байқаулар мен жер сiлкiнiстерiн болжаудың республикалық жүйесiне айрықша жұмыс режимi енгiзiлген кездегi төленетiн қосымша еңбекақыны қоса алғанда, жер сiлкiнiсiн болжау жөнiндегi қосымша байқаулар ұйымдастыру және өндiрiсiне байланысты жұмыстарға ақы төлеуге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi бөлiнген қаражатты игерудiң тиiстi
бағдарламасын бекiтсiн және оның орындалуына қатаң бақылауды
қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы-валюта
бақылау комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатты жұмсалуына бақылауды
қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министрдiң
орынбасары

О выделении средств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 1996 г. N 271-p. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 7 ноября 1996 г. N 1354 ~P961354
В связи с резким обострением сейсмической обстановки на юге и юго-востоке Республики Казахстан и в целях реализации первоочередных мероприятий по созданию и совершенствованию Республиканской системы сейсмологических наблюдений и прогноза землетрясений, предусмотренных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 г. N 1490 "О дополнительных мерах по снижению ущерба от возможных землетрясений в г. Алматы, Алматинской и Талдыкорганской областях и ликвидации их последствий":
1. Выделить Институту сейсмологии Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций 50,0 (пятьдесят) млн. тенге, из них: 40 млн. тенге на создание новых и переоснащение действующих станций и пунктов прогнозных наблюдений; 10 млн. тенге на оплату работ, связанных с организацией и производством дополнительных наблюдений по прогнозу землетрясений, включая дополнительные выплаты заработной платы при введении особого режима работы Республиканской системы сейсмологических наблюдений и прогноза землетрясений.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям утвердить соответствующую программу освоения выделяемых средств и обеспечить строгий контроль ее выполнения.
3. Комитету финансово-валютного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Заместитель
Премьер-Министра