Темiр жол көлiгiнiң қуатын арттыру жобасы жөнiндегi Халықаралық экономикалық Ынтымақтастық Қоры (Жапония) займының қаражатын пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 19 қараша N 521-ө
"Темiр жол көлiгiнiң қуатын арттыру жобасы жөнiндегi Халықаралық экономикалық Ынтымақтастық Қоры (Жапония) займының қаражатын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 тамыздағы N 1064 P961064_ қаулысына сәйкес Темiр жол көлiгiнiң қуатын дамыту жобасын Халықаралық Экономикалық Ынтымақтастық Қорының займымен қоса қаржыландыруды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi инвестициялық жобаларды қоса қаржыландыруға 1996 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген жалпы қаражат сомасының есебiнен Алматы темiр жолы басқармасына 1996 жылы қайтарымды негiзде 30 000 000 (отыз миллион) жапон иенiне баламды мөлшерде қаражат бөлiсiн.
2. Алматы темiр жолы басқармасы бөлiнген қаражатты қатаң мақсатты пайдалануды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 ноября 1996 г. N 521-р
В целях обеспечения софинансирования Проекта развития мощностей железнодорожного транспорта с займом Международного Фонда Экономического Сотрудничества (Япония) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1996 г. N 1064 P961064_ "Об использовании средств займа Международного Фонда Экономического Сотрудничества (Япония) по Проекту развития мощностей железнодорожного транспорта":
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить на возвратной основе в 1996 году Управлению Алматинской железной дороги средства в размере, эквивалентном 30 000 000 (тридцать миллионов) японских йен, за счет общей суммы ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на софинансирование инвестиционных проектов.
2. Управлению Алматинской железной дороги обеспечить строго целевое использование выделенных средств.
Премьер-Министр