Тексеру жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 17 қыркүйектегi N 313
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетiнiң кәсiпорындарында жиын-терiн жұмыстарын жүргiзуге арналған жеткiлiктi мөлшердегi, жаңартуға жататын дизель отынының болмауына байланысты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 27 тамыздағы N 291 R970291_ өкiмiнiң шарттарына сәйкес 13 мың дизель отыны брондалсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Аймақтардың жұмысын үйлестiру бөлiмi және Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi таратылған Көкшетау облысының (1997 жылғы 23 сәуiрдегi N 16-3/618 шешiм) Төтенше жағдайлар жөнiндегi басқармасының мемлекеттiк резервтердiң бiрiншi топтағы мұнай өнiмдерiн өз бетiнше шығындаудағы әрбiр фактiсi бойынша мұқият талдау жасасын.
Тексеру материалдары 10 күн мерзiмде тергеу органдарына тапсырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер және Қаржы бақылау жөнiндегi комитеттерi жауапты сақтау пункттерiндегi мемлекеттiк резервтердiң бiрiншi топтағы қолда бар мұнай өнiмдерiне жаппай тексеру жүргiзсiн және оны өз бетiнше шығындау, ұрлауды қоса, фактiлерi табылған жағдайларда, материалдарды тиiстi шаралар қабылдау үшiн прокуратура органдарына тапсырсын.
Премьер-Министр

О разбронировании дизельного топлива для проведения уборочных работ
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 сентября 1997 г. N 313-р
1. Из-за отсутствия на предприятиях Комитета по государственным материальным резервам Министерства финансов Республики Казахстан дизельного топлива, подлежащего освежению в достаточном количестве для проведения уборочных работ, разбронировать 13 тысяч тонн дизельного топлива на условиях согласно распоряжению Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 августа 1997 г. N 291. R970291_
2. Отделу координации работы регионов Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан и Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям тщательно разобраться по каждому факту самовольного расходования нефтепродуктов первой группы государственных резервов Управлением по чрезвычайным ситуациям (решение от 23 апреля 1997 г. N 16-3/618) упраздненной Кокшетауской области.
Материалы проверки в 10-дневный срок передать в следственные органы.
3. Комитетам по государственным материальным резервам и финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан провести сплошную проверку наличия нефтепродуктов первой группы государственного резерва на пунктах ответственного хранения и при обнаружении фактов самовольного его расходования, включая хищения, передать материалы органам прокуратуры для принятия соответствующих мер.
Премьер-Министр