Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 6 шілде N 417 Жарлығы. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 9 сәуірдегі  Заңына  және Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334  Жарлығымен  бекітілген Қазақстан Республикасының Әскери доктринасына сәйкес және мемлекеттің қорғаныс қабілетін нығайту мақсатында қаулы етемін:
1. <*>
2. <*>
3. <*>
Ескерту. 1,2,3-тармақтардың күші жойылды - ҚР Президентінің 2003.05.07. N 1085   жарлығымен .
4. Мыналардың:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін реформалау жөніндегі бұдан былайғы шаралар туралы" 1997 жылғы 17 қарашасындағы N 3761  Жарлығының
2) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің мәселелері туралы" 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 282  Жарлығының  2-қосымшасы 3-тармағының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшылығына жүктелсін.
6. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О структуре Вооруженных Сил Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2000 года N 417. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 апреля 1993 года  Z931500_  "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" и Военной доктриной Республики Казахстан, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334  U000334_  , и в целях укрепления обороноспособности государства постановляю:
1-3  (Пункты 1,2, и 3 утратили силу - Указом Президента РК от 7 мая 2003 г.  N 1085  )
4. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 17 ноября 1997 года N 3761  U973761_  "О дальнейших мерах по реформированию Вооруженных Сил Республики Казахстан";
2) пункт 3 приложения 2 Указа Президента Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 282   U990282_   "Вопросы Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
5. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Секретариат Совета Безопасности Республики Казахстан.
6. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан