Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 қаңтардағы N 3330 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 20 желтоқсан N 517
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы
қызметкерлерінің еңбекақысы мен штат санының лимитін қолданылып жүрген
заңдарға сәйкес келтіру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне мынадай
өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының
Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы туралы ережені бекіту туралы"
1997 жылғы 13 қарашадағы N 3755
U973755_
Жарлығына (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 50, 463-құжат):
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бағалы
қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы туралы ережеде, 5-тармақта:
31) тармақшаның екінші сөйлемі мынадай редакцияда жазылсын:
"Аталған қаражат республикалық бюджеттің кірісіне жіберіледі;";
32) тармақша алынып тасталсын;
20-тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын;
21-тармақтағы "(еңбекке ақы төлеу жөніндегі шығыстардан басқа)" деген
сөздер алынып тасталсын;
22 және 23-тармақтар алынып тасталсын;
2) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының
мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар
туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29
U990029_
Жарлығына (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат):
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымша мынадай мазмұндағы жолмен
толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының
Бағалы қағаздар жөніндегі
ұлттық комиссиясы                       87".
2. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының қызметкерлеріне еңбекақы төлеу туралы" 1997 жылғы 20 қаңтардағы N 3330 Жарлығының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық
комиссиясы, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі өздерінің шешімдерін
осы Жарлықтың талаптарына сәйкес келтірсін, осы Жарлықтан туындайтын өзге
де шаралар қолдансын.
4. Осы Жарлық 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении изменений и дополнения в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 20 января 1997 года N 3330
Указ Президента Республики Казахстан от 20 декабря 2000 года N 517
В целях приведения оплаты труда и лимита штатной численности сотрудников Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам в соответствие с действующим законодательством постановляю:
1. Внести в некоторые акты Президента Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 1997 года N 3755 U973755_ "Об утверждении Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 50, ст. 463):
в Положении о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, утвержденном вышеназванным Указом, в пункте 5 второе предложение подпункта 31) изложить в следующей редакции:
"Указанные средства направляются в доход республиканского бюджета;":
подпункт 32) исключить;
подпункт 6) пункта 20 исключить;
в пункте 21 слова "(кроме расходов по оплате труда)" исключить;
пункты 22 и 23 исключить;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 U990029_ "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2):
приложение 1 к вышеназванному Указу дополнить строкой следующего содержания:
"Национальная комиссия Республики
Казахстан по ценным бумагам 87".
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от
20 января 1997 года N 3330 "Об оплате труда работников Национальной
комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам".
3. Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам,
Национальному Банку Республики Казахстан привести свои решения в
соответствие с требованиями настоящего Указа, принять иные меры,
вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2001 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)