Қазақстан Республикасы Президентiнің жанындағы Кәсіпкерлер кеңесiн тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 15 қарашадағы N 1228 Жарлығы
Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнің жанындағы Кәсіпкерлер кеңесi таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнің мынадай актiлерiнің күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Президентiнің жанынан Кәсiпкерлер кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қыркүйектегi N 692 Жарлығы ;
2) "Қазақстан Республикасы Президентiнің 2001 жылғы 29 қыркүйектегi N 692 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 915 Жарлығы ;
3) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қыркүйектегi N 692 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 18 қазандағы N 967 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 35, 374-құжат);
4) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегi N 692 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 3 наурыздағы N 1036 Жарлығы .
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі өз шешімдерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Президенті

Об упразднении Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 ноября 2003 года N 1228
Постановляю:
1. Упразднить Совет предпринимателей при Президенте Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу следующие акты Президента Республики Казахстан:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан";
2) Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 915 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692";
3) Указ Президента Республики Казахстан от 18 октября 2002 года N 967 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 35, ст. 374);
4) Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 2003 года N 1036 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692".
3. Правительству Республики Казахстан привести свои решения в соответствие с настоящим Указом.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан