Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерiс енгiзу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 20 маусымдағы N 1141 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 1413 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiн қайта ұйымдастыру туралы" 2004 жылғы 9 маусымдағы N 1382  Жарлығына  сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2001 ж., N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат; N 45, 445-құжат, 2003 ж., N 12, 132-құжат; N 16, 160-құжат; 2004 ж., N 13, 166-құжат; N 21, 267-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған Жарлықтың 1-қосымшасында:
"Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды
peттeу және бәсекелестiкті қорғау жөнiндегі агенттiгi     573
оның iшiнде аумақтық органдар                             408"
деген жол алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестіктi қорғау жөнiндегi агенттігінің мәселелерi" туралы 2003 жылғы 20 маусымдағы N 1141  Жарлығының  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2003 ж., N 27, 250-құжат; N 41, 427-құжат; 2004 ж., N 21, 267-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141
Указ Президента Республики Казахстан от 2 августа 2004 года N 1413
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 9 июня 2004 года N 1382 "О реорганизации Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" постановляю:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2001 г., N 4-5, ст. 43; 2002 г., N 26, ст. 272; N 45, ст. 445; 2003 г., N 12, ст. 132; N 16, ст. 160; 2004 г., N 13, ст. 166; N 21, ст. 267) следующее изменение:
в приложении 1 к названному Указу:
строку
"Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции            573,
в том числе территориальные органы                     408"
исключить.
2. Признать утратившим силу  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 27, ст. 250; N 41, ст. 427; 2004 г., N 21, ст. 267).
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан