Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі № 1560 Жарлығына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 987 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 791 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 09.04.2014 № 791 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі № 1560 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 17, 199-құжат; 2006 ж., № 18, 166-құжат; 2007 ж., № 13, 145-құжат; № 41, 463-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; 2009 ж., № 29, 249-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесі туралы ереже осы Жарлыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің құрамы осы Жарлыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2010 жылғы 12 мамырдағы
№ 987 Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 23 сәуірдегі
№ 1560 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы
Кәсіпкерлер кеңесі туралы
ЕРЕЖЕ
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесі (бұдан әрі - Кеңес) Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы тұрақты жұмыс істейтін консультативтік-кеңесші орган болып табылады.
2. Кеңес өз қызметінде Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарын, Қазақстан Республикасының өзге де нормативтік құқықтық актілерін, сондай-ақ осы Ережені басшылыққа алады.
3. Кеңестің қызметін қамтамасыз етуді Кеңестің жұмыс органы жүзеге асырады.
4. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі Кеңестің жұмыс органы (бұдан әрі - жұмыс органы) болып табылады.
2. Кеңестің негізгі міндеттері
5. Кеңестің негізгі міндеттері:
1) мынадай:
Қазақстан Республикасының кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі нормативтік құқықтық базасын жетілдіру;
экономиканы әртараптандыру, өнеркәсіп секторын индустрияландыру, кәсіпкерлікті қолдау және дамыту үшін қолайлы құқықтық жағдайлар жасау;
нарықтық экономиканың дамуын ынталандыратын жағдайлар жасау;
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық ахуалды жақсарту мәселелері бойынша ұсынымдар мен ұсыныстар әзірлеу;

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года № 1560 и признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 987. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 791
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 09.04.2014 № 791.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года № 1560 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 17, ст. 199; 2006 г., № 18, ст. 166; 2007 г., № 13, ст. 145; № 41, ст. 463; 2008 г., № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; 2009 г., № 27-28, ст. 234; 2009 г., № 29, ст. 249) следующие изменения:
1) Положение о Совете предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденное вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Указу;
2) состав Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Указу.
2. Признать утратившими силу некоторые акты Президента Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему Указу.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 12 мая 2010 года № 987
УТВЕРЖДЕНО
Указом Президента
Республики Казахстан
от 23 апреля 2005 года № 1560
ПОЛОЖЕНИЕ
о Совете предпринимателей при Президенте Республики Казахстан 1. Общие положения
1. Совет предпринимателей при Президенте Республики Казахстан (далее - Совет) является постоянно действующим консультативно-совещательным органом при Президенте Республики Казахстан.
2. Совет в своей деятельности руководствуется Конституцией и законами Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, а также настоящим Положением.
3. Обеспечение деятельности Совета осуществляется рабочим органом Совета.
4. Рабочим органом Совета является Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан (далее - рабочий орган).
2. Основные задачи Совета
5. Основными задачами Совета являются:
1) разработка рекомендаций и предложений по вопросам:
совершенствования нормативной правовой базы Республики Казахстан по вопросам предпринимательства;
создания благоприятных правовых условий для диверсификации экономики, индустриализации промышленного сектора, поддержки и развития предпринимательства;
создания условий, стимулирующих развитие рыночной экономики;
улучшения инвестиционного климата в Республике Казахстан;

2) Қазақстан Республикасында жұмыс істейтін жеке кәсіпкерлік субъектілерінің және олардың бірлестіктерінің қызметін шоғырландыру;
3) Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша кәсіпкерлік және инвестициялық саясат саласындағы өзге де маңызды мәселелерді қарау және талқылау болып табылады.
3. Кеңестің құқықтары
6. Кеңестің Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен және өз құзыреті шегінде:
1) кәсіпкерлікті қолдауға және дамытуға байланысты мәселелер жөнінде ұсыныстар мен ұсынымдар енгізуге;
2) консультациялар өткізуге, мемлекеттік органдар мен лауазымды адамдардан ақпарат сұратуға және алуға;
3) проблемалық мәселелерді талқылауға қатысу үшін кәсіпкерлерді, мамандарды, ғалымдар мен тәуелсіз сарапшыларды тартуға құқығы бар.
4. Кеңестің құрамы және қызметін ұйымдастыру
7. Кеңестің құрамы мемлекеттік органдар, жеке кәсіпкерлік субъектілері мен олардың бірлестіктері өкілдерінің қатарынан қалыптасады.
8. Қазақстан Республикасының Президенті Кеңестің төрағасы болып табылады.
9. Лауазымы бойынша: Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарлары, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі, Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі, Қазақстан Республикасының Бас прокуроры, Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі, Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі, Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің төрайымы, Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы, «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы Кеңестің тұрақты мүшелері болып табылады.
10. Кеңестің құрамына Қазақстан Республикасының Президенті айқындайтын Қазақстан Республикасының өзге де лауазымды адамдары енуі мүмкін.
11. Кеңестің жалпы отырыстары Кеңестің төрағасы айқындайтын мерзімде кемінде жылына бір рет өткізіледі.
12. Кеңестің жалпы отырыстарының арасындағы кезеңде Кеңес төрағасы орынбасарының төрағалық етуімен Кеңестің аралық отырыстары өткізіледі.
Аралық отырыстарда Кеңестің соңғы жалпы отырысының шешімдерін орындаудың қорытындылары, жұмыс тобы қызметінің нәтижелері, келесі жалпы отырысқа дайындық, кәсіпкерлердің ағымдағы проблемалары мен өзге де мәселелер талқыланады.

2) консолидация деятельности субъектов частного предпринимательства и их объединений, действующих в Республике Казахстан;
3) рассмотрение и обсуждение по поручению Президента Республики Казахстан иных важных вопросов в сфере предпринимательства и инвестиционной политики.
3. Права Совета
6. Совет имеет право в установленном законодательством Республики Казахстан порядке и в пределах своей компетенции:
1) вносить предложения и рекомендации по вопросам, связанным с поддержкой и развитием предпринимательства;
2) проводить консультации, запрашивать и получать информацию от государственных органов и должностных лиц;
3) привлекать для участия в обсуждении проблемных вопросов предпринимателей, специалистов, ученых и независимых экспертов.
4. Состав и организация деятельности Совета
7. Состав Совета формируется из числа представителей государственных органов, субъектов частного предпринимательства и их объединений.
8. Председателем Совета является Президент Республики Казахстан.
9. Постоянными членами Совета являются по должности: Премьер-Министр Республики Казахстан, заместители Премьер-Министра Республики Казахстан, Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан, помощник Президента Республики Казахстан, Генеральный прокурор Республики Казахстан, Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан, Министр финансов Республики Казахстан, Министр образования и науки Республики Казахстан, Председатель Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция), Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, Председатель Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), председатель Национального Банка Республики Казахстан, председатель правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына".
10. В состав Совета могут входить иные должностные лица Республики Казахстан, определяемые Президентом Республики Казахстан.
11. Пленарные заседания Совета проводятся не менее одного раза в год в сроки, определяемые председателем Совета.
12. В период между пленарными заседаниями Совета проводятся промежуточные заседания Совета под председательством заместителя председателя Совета.
На промежуточных заседаниях обсуждаются итоги исполнения решений последнего пленарного заседания, результаты деятельности рабочих групп Совета, подготовка к следующему пленарному заседанию, текущие проблемы предпринимателей и иные вопросы.

13. Кеңестің кезектен тыс отырысы Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша шақырылады.
14. Кеңес мүшелері оның отырысына ауыстыру құқығынсыз қатысады.
15. Кеңестің жалпы және аралық отырыстарысына басшының орынбасарынан төмен емес деңгейде Қазақстан Республикасының мүдделі мемлекеттік органдарының өкілдері, сондай-ақ жеке кәсіпкерлік субъектілері мен олардың бірлестіктерінен Кеңес мүшелерінің өкілдері шақырылуы мүмкін.
16. Кеңестің жалпы, кезектен тыс және аралық отырыстары Кеңес мүшелерінің жалпы санының кемінде үштен екісі болғанда ғана құқылы.
17. Кеңес шешімдері отырысқа қатысушы Кеңес мүшелері жалпы санының қарапайым көпшілік дауысымен қабылданады. Талқыланатын мәселе бойынша дауыстар тең болған жағдайда төрағалық етушінің дауысы шешуші болып табылады.
18. Кеңес мүшесі қабылданған шешіммен келіспеген жағдайда өзінің ерекше пікірін білдіруге құқылы.
19. Кеңестің жалпы, кезектен тыс және аралық отырыстарының қорытындылары бойынша хаттамамен ресімделетін шешімдер қабылданады.
4. Кеңестің жұмыс органы
20. Кеңестің жұмыс органы:
1) Кеңес мүшелерінің ұсыныстары мен олар бұрын қабылдаған шешімдер негізінде жалпы, кезектен тыс және аралық отырыстардың күн тәртібінің жобасын түзеді;
2) Кеңестің жалпы, кезектен тыс және аралық отырыстарын өткізуді ұйымдастырады;
3) Кеңестің хаттамалық шешімдерінің орындалу мониторингін жүзеге асырады;
4) Кеңес мүшелерін Кеңестің жалпы, кезектен тыс және аралық отырыстарының өткізілетін орны, уақыты мен күн тәртібі туралы хабардар етеді және оларды қажетті материалдармен уақтылы қамтамасыз етеді;
5) Кеңестің шешімдері бекітілген күннен бастап екі апта ішінде Кеңес мүшелеріне және басқа да мүдделі адамдарға хаттама көшірмесін және өзге де қажетті материалдарды жібереді;
6) Кеңестің және оның жұмыс топтарының қызметіне қатысты нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлейді.
6. Кеңестің жұмыс топтары
21. Кеңестің шешімімен өздерінің алдына қойылған міндеттерін іске асыру мақсатында Кеңестің жұмыс топтары құрылуы мүмкін.
22. Жұмыс топтарының құрамдары Кеңестің жалпы отырысында бекітіледі.
23. Кеңестің жұмыс топтарының қызметін басқаруды олардың төрағалары жүзеге асырады.
Кеңестің жұмыс топтарының төрағалары министрліктер немесе ведомстволар басшыларының орынбасарларынан төмен емес лауазымдағы тұлғалар бола алады.
24. Кеңестің жұмыс топтарының іс-шаралар жоспарларын жұмыс топтарының төрағалары бекітеді.
25. Кеңестің жұмыс топтарының құрамдарына мемлекеттік органдардың, кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестіктерінің және шаруашылық жүргізуші субъектілердің басшылары болып табылатын Кеңес мүшелерінің өкілдері кіре алады.

13. Внеочередное заседание Совета созывается по поручению Президента Республики Казахстан.
14. Члены Совета участвуют в его заседаниях без права замены.
15. На пленарные и промежуточные заседания Совета могут быть приглашены представители заинтересованных государственных органов Республики Казахстан на уровне не ниже заместителя руководителя, а также представители членов Совета от субъектов частного предпринимательства и их объединений.
16. Пленарные, внеочередные и промежуточные заседания Совета правомочны при наличии не менее двух третей от общего числа членов Совета.
17. Решения Совета принимаются простым большинством голосов от общего числа членов Совета, присутствующих на заседании. В случае равенства голосов по обсуждаемому вопросу голос председательствующего является решающим.
18. В случае несогласия с принятым решением член Совета вправе выразить свое особое мнение.
19. По итогам пленарных, внеочередных и промежуточных заседаний Совета принимаются решения, оформляемые протоколом.
5. Рабочий орган Совета
20. Рабочий орган Совета:
1) формирует проект повестки дня пленарных, внеочередных и промежуточных заседаний на основе предложений членов Совета и ранее принятых им решений;
2) организовывает проведение пленарных, внеочередных и промежуточных заседаний Совета;
3) осуществляет мониторинг исполнения протокольных решений Совета;
4) оповещает членов Совета о месте, времени проведения и повестке дня пленарного, внеочередного и промежуточного заседаний Совета и своевременно обеспечивает их необходимыми материалами;
5) в течение двух недель со дня утверждения решений Совета направляет копию протокола и иные необходимые материалы членам Совета и другим заинтересованным лицам;
6) разрабатывает проекты нормативных правовых актов, касающихся деятельности Совета и его рабочих групп.
6. Рабочие группы Совета
21. Решением Совета в целях реализации поставленных перед ним задач могут создаваться рабочие группы Совета.
22. Составы рабочих групп утверждаются на пленарном заседании Совета.
23. Руководство деятельностью рабочих групп Совета осуществляют их председатели.
Председателями рабочих групп Совета могут быть должностные лица не ниже заместителей руководителей министерств или ведомств.
24. Планы мероприятий рабочих групп Совета утверждаются председателями рабочих групп.
25. В составы рабочих групп Совета могут входить представители членов Совета, являющихся руководителями государственных органов, общественных объединений предпринимателей и хозяйствующих субъектов.

26. Кеңестің жұмыс топтарының жұмысына қатысу ауыстыру құқығынсыз жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2010 жылғы 12 мамырдағы
№ 987 Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 23 сәуірдегі
№ 1560 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасының Президенті
жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің
ҚҰРАМЫ
Назарбаев                - Қазақстан Республикасының Президенті,
Нұрсұлтан Әбішұлы          төраға
Мәсімов                  - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы          Премьер-Министрі, төрағаның орынбасары
Айтжанова                - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Жанар Сейдахметқызы        даму және сауда министрі
Аханов                   - Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығы
Серік Ахметжанұлы          кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Баталов                  - Қазақстан кәсіпкерлері форумы кеңесінің
Райымбек Әнуарұлы          төрағасы (келісім бойынша)
Бахмутова                - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және
Елена Леонидовна           қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігінің төрайымы
Беклемишев               - «Белкамит» бірлескен кәсіпорны»
Павел Иннокентьевич        акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Есенбаев                 - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Мәжит Төлеубекұлы          қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасы
Жәмішев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Жүсіпов                  - Қазақстанның микроқаржы ұйымдарының
Шалқар Аманғосұлы          қауымдастығы директорлар кеңесінің
төрағасы (келісім бойынша)
Исекешев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы            орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Келімбетов               - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Қайрат Нематұлы            акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Ким                      - «Қазақмыс» корпорациясы» жауапкершілігі
Владимир Сергеевич         шектеулі серіктестігі директорлар
кеңесінің төрағасы - президенті (келісім
бойынша)
Қожамжаров               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Қайрат Пернешұлы           қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (қаржы полициясы)
төрағасы
Қожасбай                 - Қазақстанның сауда-өнеркәсіп палатасының
Ерлан Сәдуақасұлы          президенті (келісім бойынша)
Кұлыбаев                 - «Атамекен» Одағы» Қазақстан ұлттық
Тимур Асқарұлы             экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігі Төралқасының төрағасы (келісім
бойынша)
Мәжібаев                 - «Resmi» компаниялар тобы» акционерлік
Қайрат Қуанышбайұлы        қоғамының президенті (келісім бойынша)
Мәми                     - Қазақстан Республикасының Бас прокуроры
Қайрат Әбдіразақұлы
Мамытбеков               - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі»
Асылжан Сарыбайұлы         акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Марченко                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Григорий Александрович     Төрағасы
Нығматулин               - «Нұр Отан» халықтық-демократиялық партиясы
Нұрлан Зайроллаұлы         Төрағасының бірінші орынбасары (келісім
бойынша)
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы          орынбасары
Павлов                   - «Қазақстанның Халық банкі» акционерлік
Александр Сергеевич        қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Попелюшко                - Қазақстан тамақ және қайта өңдеу
Анатолий Висханович        өнеркәсібі тауар өндірушілер одағының
президенті (келісім бойынша)
Пішембаев                - Қазақстан машина жасаушылар одағы
Мейрам Құдайбергенұлы      басқармасының төрағасы (келісім бойынша)
Смағұлов                 - «Астана-групп» жауапкершілігі шектеулі
Нұрлан Еркебұланұлы        серіктестігінің президенті (келісім
бойынша)
Сұбханбердин             - «Қазкоммерцбанк» акционерлік қоғамы
Нұржан Сәлкенұлы           директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы          көмекшісі
Сұлтанов                 - «Қазақстанның ФармМедИндустриясы»
Серік Егелұлы              қауымдастығының президенті (келісім
бойынша)
Тілеубаев                - «Қазақстан астық одағы» заңды тұлғалар
Нұрлан Сақтапбергенұлы     бірлестігінің президенті (келісім
бойынша)
Түймебаев                - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Жансейіт Қансейітұлы       министрі
Худова                   - Қазақстан Республикасының жеңіл өнеркәсібі
Любовь Николаевна          қауымдастығының президенті (келісім
бойынша)
Шөкеев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы           бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2010 жылғы 12 мамырдағы
№ 987 Жарлығына
3-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің
күші жойылған кейбір актілерінің
ТІЗБЕСІ

26. Участие в работе рабочих групп Совета осуществляется без права замены.
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 12 мая 2010 года № 987
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 23 апреля 2005 года № 1560
СОСТАВ
Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан
Назарбаев                   - Президент Республики Казахстан,
Нурсултан Абишевич            председатель
Масимов                     - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович            заместитель председателя
Айтжанова                   - Министр экономического развития
Жанар Сейдахметовна           и торговли Республики Казахстан
Аханов                      - председатель Совета Ассоциации
Серик Ахметжанович            финансистов Казахстана (по
согласованию)
Баталов                     - председатель Совета Форума
Райымбек Анварович            предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Бахмутова                   - Председатель Агентства Республики
Елена Леонидовна              Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
Беклемишев                  - президент акционерного общества
Павел Иннокентьевич           "Совместное предприятие "Белкамит"
(по согласованию)
Есенбаев                    - Председатель Агентства Республики
Мажит Тулеубекович            Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Жусупов                     - председатель Совета директоров
Шалкар Амангосович            Ассоциации микрофинансовых организаций
Казахстана (по согласованию)
Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич               Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
Келимбетов                  - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович              общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
(по согласованию)
Ким                         - председатель Совета директоров
Владимир Сергеевич            - президент товарищества
с ограниченной ответственностью
"Корпорация Казахмыс" (по согласованию)
Кожамжаров                  - Председатель Агентства Республики
Кайрат Пернешович             Казахстан по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
Кожасбай                    - президент Торгово-промышленной
Ерлан Садуакасулы             палаты Республики Казахстан
(по согласованию)
Кулибаев                    - председатель Президиума объединения
Тимур Аскарович               юридических лиц "Национальная
экономическая палата Казахстана
"Союз "Атамекен" (по согласованию)
Мажибаев                    - президент акционерного общества
Кайрат Куанышбаевич           "Группа компаний "Resmi"
(по согласованию)
Мами                        - Генеральный прокурор
Кайрат Абдразакулы            Республики Казахстан
Мамытбеков                  - председатель правления акционерного
Асылжан Сарыбаевич            общества "Национальный управляющий
холдинг "КазАгро" (по согласованию)
Марченко                    - Председатель Национального Банка
Григорий Александрович        Республики Казахстан
Нигматулин                  - первый заместитель Председателя
Нурлан Зайруллаевич           Народно-демократической партии
"Hуp Отан" (по согласованию)
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович            Республики Казахстан
Павлов                      - председатель Совета директоров
Александр Сергеевич           акционерного общества "Народный
банк Казахстана" (по согласованию)
Попелюшко                   - президент Союза товаропроизводителей
Анатолий Висханович           пищевой и перерабатывающей
промышленности Казахстана
(по согласованию)
Пшембаев                    - председатель правления Союза
Мейрам Кудайбергенович        машиностроителей Казахстана
(по согласованию)
Смагулов                    - президент товарищества с ограниченной
Нурлан Эркебуланович          ответственностью "Астана-групп"
(по согласованию)
Субханбердин                - председатель Совета директоров
Нуржан Салкенович             акционерного общества "Казкоммерцбанк"
(по согласованию)
Султанов Бахыт              - помощник Президента Республики
Турлыханович                  Казахстан
Султанов                    - президент Ассоциации "ФармМедИндустрия
Серик Егельевич               Казахстана" (по согласованию)
Тлеубаев                    - президент объединения юридических
Нурлан Сактапбергенович       лиц "Зерновой союз Казахстана"
(по согласованию)
Туймебаев                   - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитулы            Республики Казахстан
Худова                      - президент Ассоциации легкой
Любовь Николаевна             промышленности Республики Казахстан
(по согласованию)
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 12 мая 2010 года № 987
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых актов Президента Республики Казахстан

1. «Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Ұлттық инвесторлар кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қыркүйектегі № 404 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 33, 359-құжат).
2. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық инвесторлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қыркүйектегі № 153 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 35, 388-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; 2008 ж., № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; 2009 ж., № 29, 249-құжат; 2009 ж., № 44,422-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 576 Жарлығының 1-тармағының 23) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 20, 182-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 12 қарашадағы № 689 Жарлығының 1-тармағының 20) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 42, 465-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 22 мамырдағы № 815 Жарлығының 1-тармағының 17) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 27-28, 234-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 8 маусымдағы № 817 Жарлығының 1-тармағының 4) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 29, 249-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қыркүйектегі № 153 өкіміне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 25 қазандағы № 371 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 44, 422-құжат).

1. Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2007 года № 404 "О создании Совета национальных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 33, ст. 359).
2. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2007 года № 153 "О составе Совета национальных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 35, ст. 388; 2008 г., № 20, ст. 182; 2008 г., № 42, ст. 465; 2009 г., № 27-28, ст. 234; 2009 г., № 29, ст. 249; 2009 г., № 44, ст. 422).
3. Подпункт 23) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 576 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 20, ст. 182).
4. Подпункт 20) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года № 689 "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 42, ст. 465).
5. Подпункт 17) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 22 мая 2009 года № 815 "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 27-28, ст. 234).
6. Подпункт 4) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 8 июня 2009 года № 817 "О внесении дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 29, ст. 249).
7. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 октября 2009 года № 371 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2007 года № 153" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 44, ст. 422).