Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 22 қаңтардағы № 438 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық ақтау жөніндегі мемлекеттік комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 24 қарашадағы № 456 Жарлығы;
2) "Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық ақтау жөніндегі мемлекеттік комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 24 қарашадағы № 456 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 2 сәуірдегі № 854 Жарлығы.
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Президенттің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 429 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 12-тармағы алып тасталсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев

О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Президенте Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 2024 года № 438
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 24 ноября 2020 года № 456 "О Государственной комиссии по полной реабилитации жертв политических репрессий";
2) Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2022 года № 854 "О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 24 ноября 2020 года № 456 "О Государственной комиссии по полной реабилитации жертв политических репрессий".
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 3 января 2024 года № 429 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых актов Президента" следующее изменение:
пункт 12 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных вышеназванным Указом, исключить.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев