Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгертулер енгізу және күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1995 жылғы 10 сәуір N 2189. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1999.05.04. N 132 жарлығымен. ~U990132
Қазақстан Республикасы Президентінің Аппараты құрылымының ішінара өзгеруіне байланысты және Аппараттың қызметін жетілдіре беру мақсатында қаулы етемін:
I. Мына актілерге өзгертулер енгізілсін:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Аппаратының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 20 мамырдағы N 1706 K941706_ қаулысында:
1 тармақтан "Бас бақылау инспекциясының" сөздері алынып тасталсын;
2 тармақтың күші жойылған деп танылсын;
3 тармақтан "Президенттің аймақтардағы өкілдерін" сөздері алынып тасталсын;
Аталған қаулының қосымшасынан "Президенттің аймақтардағы өкілдерінің тобы" сөздері алынып тасталсын.
2. "Азаматтардың ұсыныстарын, өтініштері мен шағымдарын қарау тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының Президентінің 1994 жылғы 26 қазандағы N 1952 U941952_ Жарлығының 7 тармағының екінші абзацындағы "Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Бас бақылау инспекциясы" сөздері "Қазақстан Республикасы Президенті Аппаратының Ұйымдастыру-бақылау басқармасы" сөздерімен алмастырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 26 желтоқсандағы N 1994 K941994_ қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті тағайындайтын және бекітетін немесе оның келісуімен тағайындалатын және бекітілетін мемлекеттік органдар басшы қызметкерлерінің лауазым тізбесінен Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы Бас бақылау инспекциясының төрағасы" сөздері
алынып тасталсын.
ІІ. Мынаның:
Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы тамыздағы
N 1834 өкімімен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің
Аймақтағы өкілі туралы ереженің күші жойылған деп танылсын.
ІІІ. Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 апреля 1995 года № 2189. Утратил силу - Указом Президента РК от 4 мая 1999 г. N 132 ~U990132.
В связи с частичным изменением структуры Аппарата Президента Республики Казахстан и в целях совершенствования деятельности Аппарата постановляю:
I. Внести изменения в следующие акты:
1. В постановление Президента Республики Казахстан от 20 мая 1994 г. № 1706 K941706_ "Вопросы Аппарата Президента Республики Казахстан":
в пункте 1 исключить слова "Главной контрольной инспекции";
пункт 2 признать утратившим силу;
в пункте 3 исключить слова "представители Президента в регионах";
в приложении к указанному постановлению исключить слова "Группа представителей Президента в регионах".
2. В абзаце втором пункта 7 Указа Президента Республики Казахстан от 26 октября 1994 г. № 1952 U941952_ "О порядке рассмотрения предложений, заявлений и жалоб граждан" слова "Главной контрольной инспекции при Президенте Республики Казахстан" заменить словами "Организационно- контрольному управлению Аппарата Президента Республики Казахстан".
3. В Перечне должностей руководящих работников государственных
органов,
назначаемых и утверждаемых Президентом Республики Казахстан или по
согласованию с ним, утвержденном постановлением Президента Республики
Казахстан от 26 декабря 1994 г. № 1994
K941994_
, исключить слова
"Председатель Главной контрольной инспекции при Президенте Республики
Казахстан".
II. Признать утратившим силу:
Положение о Представителе Президента Республики Казахстан в регионе,
утвержденное распоряжением Президента Республики Казахстан от 15 августа
1994 г. № 1834.
III. Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан