Қазақстан Республикасының Фармацевтiк және медициналық өнеркәсiбiн дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 14 шiлдедегi N 4013 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасында дәрi-дәрмектердiң атауларын реттеу және дұрыс қолдану мақсатында қаулы етемiн:
1. "Қазақстан Республикасының Фармацевтiк және медициналық өнеркәсiбiн дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 U973621_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 39, 367-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн: жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Фармацевтiк және медициналық өнеркәсiбiн дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы III бөлiмiнiң "Синтетикалық препараттар өндiру" деген 1-қосымша бағдарламасының жиырма жетiншi абзацындағы "(аспирин)" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 г. № 3621 "О государственной программе развития фармацевтической и медицинской промышленности Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 1998 г. № 4013. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях упорядочения и правильного применения в Республике Казахстан наименований медикаметов ПОСТАНОВЛЯЮ:
1.Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 г. № 3621 U973621_ "О государственной программе развития фармацевтической и медицинской промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 39, ст.367) следующее изменение:
В Государственной программе развития фармацевтической и медицинской промышленности Республики Казахстан, утвержденной вышеуказанным Указом, подпрограмма 1."Производство синтетических препаратов" раздела III, в абзаце двадцать седьмом слово "(аспирина)" исключить.
2.Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент Республики Казахстан