Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 7 желтоқсандағы N 4157 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 14 желтоқсан N 293. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламада көзделген іс-шаралардың орындалуын уақытында қамтамасыз ету мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарлама туралы" 1998 жылғы 7 желтоқсандағы N 4157  Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаға қосымшада:
"Профилактикалық-алдын алу шаралары" деген 2-бөлімдегі реттік нөмірі 2.1-жолдағы 4-бағанда:
"Қаржымині" деген сөз алынып тасталсын;
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі практикалық іс-шаралар" деген 3-бөлімдегі реттік нөмірі 3.2-жолдағы 4-бағанда:
"МКМ" деген сөз "Қаржымині, мемлекеттік мүлікті басқару жөніндегі уәкілеттік берілген мемлекеттік органдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бағанда "1999 жылдың II тоқсаны" деген сөздер "2000 жылдың
I тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3.3-жолдағы 4-бағанда:
бірінші абзацта "Қаржымині, Бас прокуратура, ҰҚК, ІІМ, МКМ" деген сөздер "МКМ, Бас прокуратура, ҰҚК, ІІМ, Қаржымині" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын: "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссия, ІІМ, Сыртқыісмині, Бас прокуратура, ҰҚК, Көліккоммині";
5-бағанда "1999 жылдың I тоқсаны" деген сөздер "2000 жылдың I тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3.7-жолдағы 2-бағанда:
үшінші абзац алынып тасталсын;
4-бағанда:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бас Прокуратура, ҰҚК, МКМ, Қаржымині";
төртінші абзацта "ҰҚК, МКМ, ІІМ" деген сөздер "МКМ, ҰҚК, ІІМ" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года N 4157
Указ Президента Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 293. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В целях своевременного обеспечения выполнения мероприятий, предусмотренных Государственной программой борьбы с коррупцией на 1999-2000 годы, постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года № 4157  U984157_ "О Государственной программе борьбы с коррупцией на 1999-2000 годы" следующие изменения:
в приложении к Государственной программе борьбы с коррупцией на 1999-2000 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
в графе 4 строки, порядковый номер 2.1., раздела 2 Предупредительно-профилактические мероприятия:
слово "Минфин" исключить;
в графе 4 строки, порядковый номер 3.2., раздела 3 Практические мероприятия по борьбе с коррупцией:
слово "МГД" заменить словами "Минфин, МГД, государственные органы, уполномоченные по управлению государственным имуществом";
в графе 5 слова "II квартал 1999 года" заменить словами "I квартал 2000 года";
в строке, порядковый номер 3.3., в графе 4:
в абзаце первом слова "Минфин, Генпрокуратура, КНБ, МВД, МГД" заменить словами "МГД, Генпрокуратура, КНБ, МВД, Минфин";
абзац пятый изложить в следующей редакции: "Госкомиссия по борьбе с коррупцией, МВД, МИД, Генпрокуратура, КНБ, МТК";
в графе 5 слова "I квартал 1999 года" заменить словами "I квартал 2000 года";
в строке, порядковый номер 3.7.,
в графе 2:
абзац третий исключить;
в графе 4:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Генпрокуратура, КНБ, МГД, Минфин";
в абзаце четвертом слова "КНБ, МГД, МВД" заменить словами "МГД, КНБ, МВД".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан