Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 28 ақпандағы N 21 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі 2000 жылғы 6 мамырдағы N 41 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 24 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1142. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 98 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2010.04.05 № 98 Бұйрығымен.
"Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Z980253_ Қазақстан Республикасы Заңының 49-бабының талаптарын орындау үшін
Бұйырамын:
1. "Борышкерлердің тыйым салынған мүлкін сату жөнінде сот орындаушыларының аукциондар ұйымдастыруы мен өткізуінің Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 28 ақпандағы N 21 V001079_ бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
Осы бұйрықпен бекітілген борышкерлердің тыйым салынған мүлкін сату
жөнінде сот орындаушыларының аукциондар ұйымдастыруы мен өткізуінің
Қағидаларында:
3-тармақ "(бұдан әрі - ұйымдастырушы)" деген сөздердің алдынан
мынадай сөздермен толықтырылсын: "және өзге де мамандандырылған
ұйымдармен".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Багарова Ж.А.

О внесении дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года N 21
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 6 мая 2000 года № 41. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24.05.2000 г. за № 1142. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 5 апреля 2010 года № 98
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 05.04.2010 № 98.
Во исполнение требований статьи 49  Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" приказываю:
1. Внести в  приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года N 21 "Об утверждении Правил организации и проведения аукционов по реализации арестованного имущества должников судебными исполнителями" следующее дополнение:
в Правилах организации и проведения аукционов по реализации арестованного имущества должников судебными исполнителями, утвержденных указанным приказом:
пункт 3 перед словами "(далее - организатор)" дополнить словами "и с иными специализированными организациями".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о.Министра