2000 жылға арналған бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 23 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 20 қыркүйектегі N 410 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 12 қазан N 1259 тіркелді
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік жастар саясаты тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 28 тамыздағы N 73 N990073_ өкіміне, "Қылмыстың алдын алуға және жолын кесуге жәрдемдескен, қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы P001243_ қаулысына сәйкес Бұйырамын:
1. "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының 2000
жылға арналған бірыңғай бюджеттік жіктемесінде:
"3.1.251.30.34 Қылмыстық-атқару инспекциясы" деген жолдан кейін
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын;
"3.1.251.34 Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды
көтермелеу";
"8.9.263.54. Жергілікті деңгейде мәдениет пен спорт объектілерін салу
және күрделі жөндеу" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен
толықтырылсын;
"8.9.263.56 Аймақтық жастар саясатын өткізу".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О внесении дополнений N 23 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2000 года N 410 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12.10.2000 г. за N 1259
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 28 августа 1999 года N 73 N990073_ "О Концепции государственной молодежной политики Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года P001243_ "Об утверждении Правил поощрения граждан, участвующих в охране общественного порядка, способствовавших предупреждению и пресечению преступлений" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715
V991058_
"Об утверждении Единой бюджетной
классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год,
утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "3.1.251.30.34 Уголовно-исполнительная инспекция"
дополнить строкой следующего содержания:
"3.1.251.34 Поощрение граждан, участвующих в охране общественного
порядка";
после строки "8.9.263.54 Строительство и капитальный ремонт объектов
культуры и спорта на местном уровне" дополнить строкой следующего
содержания:
"8.9.263.56 Проведение региональной молодежной политики".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)