"Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға жасасқан шарттар бұзылған кезде зейнетақы активтерiн өткiзiп берудiң тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы Директоратының 1999 жылғы 22 қазандағы N 460 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қаулы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы директораты 2000 жылғы 16 қазан N 692. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 25 қараша N 1303 тіркелді. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 28 мамырдағы N 153 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 28 мамырдағы  N 153  (қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға жасасқан шарттар бұзылған кезде зейнетақы активтерiнiң шартты бiрлiгiнiң үздiксiз есептелуiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) Директораты Қаулы етеді:
1. "Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға жасасқан шарттар бұзылған кезде зейнетақы активтерiн өткiзiп берудiң тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Ұлттық комиссияның 1999 жылғы 22 қазандағы N 460 қаулысына  V990955_  ("Рынок және құқық", "Қазақстанның бағалы қағаздар рыногы" журналына қосымша, 1999 ж., N 9(11), 8-10-беттер) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 28 қазанда 955 нөмiрмен тiркелген Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға жасасқан шарттар бұзылған кезде зейнетақы активтерiн өткiзiп берудiң тәртiбi туралы нұсқаулыққа:
1) 4-тармақ мынадай мазмұнды 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) Шартты бұзу күнiнiң алдындағы айлардағы Қордың зейнетақы активтерiнiң бiр шартты бiрлiгiнiң орташа құны туралы анықтамалардың Ұлттық комиссияға ұсынылған көшiрмелерi;";
2) 5-тармақ мынадай мазмұнды 13-1) тармақшамен толықтырылсын:
"13-1) Шартты бұзу күнiнiң алдындағы күннiң соңына Қордың зейнетақы активтерiнiң бiр шартты бiрлiгiнiң құнын есептеудiң нәтижелерi;".
2. Осы Қаулының Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелгеннен кейiн Ұлттық комиссия Төрағасының Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметiн реттеу жөнiндегi комитет Төрағасымен келiсiм бойынша шығарған бұйрығымен күшiне енетiндiгi белгiленсiн.

О внесении дополнений в постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам "Об утверждении Инструкции о порядке передачи пенсионных активов при расторжении договоров на инвестиционное управление пенсионными активами" от 22 октября 1999 года N 460
Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 16 октября 2000 года N 692 Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2000 года N 1303. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 мая 2007 года N 153 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации)
Сноска. Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 16 октября 2000 года N 692 утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 мая 2007 года  N 153  (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
В целях обеспечения непрерывности расчета условной единицы пенсионных активов при расторжении договоров на инвестиционное управление пенсионными активами, Директорат Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") постановляет:
1. Внести следующие дополнения в постановление Директората Национальной комиссии  V990955_  "Об утверждении Инструкции о порядке передачи пенсионных активов при расторжении договоров на инвестиционное управление пенсионными активами" от 22 октября 1999 года N 460 ("Рынок и право", приложение к ж. "Рынок ценных бумаг Казахстана", 1999 г., N 9(11), с. 8-10):
в Инструкции о порядке передачи пенсионных активов при расторжении договоров на инвестиционное управление пенсионными активами, утвержденной указанным постановлением и зарегистрированной Министерством юстиции Республики Казахстан 28 октября 1999 года за N 955:
1) пункт 4 дополнить подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) копии представленных Национальной комиссии справок о средней стоимости одной условной единицы пенсионных активов Фонда за месяцы, предшествующие дате расторжения Договора;";
2) пункт 5 дополнить подпунктом 13-1) следующего содержания:
"13-1) результаты расчета стоимости одной условной единицы пенсионных активов Фонда на конец последнего дня, предшествующего дате расторжения Договора;".
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие после регистрации его Министерством юстиции Республики Казахстан приказом Председателя Национальной комиссии, изданным по согласованию с Председателем Комитета по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.

3. Ұлттық комиссия орталық аппараты Лицензиялау және қадағалау
басқармасының Зейнетақыны реформалау бөлiмi:
1) осы Қаулыны (ол күшiне енгiзiлгеннен кейiн) кастодиан-банктердiң,
"Мемлекеттiк жинақтаушы зейнетақы қоры" ЖАҚ-ның және Қазақстан
Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметін реттеу жөніндегі комитетінің
назарына жеткізсін;
2) осы Қаулының орындалысына бақылау жасасын.
Ұлттық комиссияның Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігінің
Жинақтаушы зейнетақы қорларының
қызметін реттеу жөніндегі
комитетімен
Келісілген
Комитет Төрағасы
2000 жылғы 16 қазан
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

3. Отделу пенсионной реформы Управления лицензирования и надзора
центрального аппарата Национальной комиссии:
1) довести настоящее Постановление (после введения его в действие) до
сведения банков-кастодианов, ЗАО "Государственный накопительный пенсионный
фонд" и Комитета по регулированию деятельности накопительных пенсионных
фондов Министерства труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан;
2) установить контроль за исполнением настоящего Постановления.
Председатель
Национальной комиссии
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)