2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк жiктемеге N 27 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Бұйырық Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 2000 жылғы 23 қараша N 492 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 18 желтоқсан N 1336 тіркелді
"2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z990473_ Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Z000095_ 2000 жылғы 8 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Қызылорда облысының коммуналдық меншiгiне жекелеген су шаруашылығы объектiлерiн беру туралы" P000966_ 2000 жылғы 28 маусымдағы N 966, "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және Қазақстан Республикасы атқарушы органдарының несиелер беру ережесiн бекiту туралы" P001440_ 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1440 және "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" P991872_ Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" P001773_ Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 17 қарашадағы N 1773 қаулыларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" V991058_ Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген 2000 жылға арналған Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет кiрiстерiнiң жiктемесiнде:
"105224 Лотереялар" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"105224 Лотереяларды өткiзу";
"106102 Экспорттық кеден баждары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"106102 Әкетiлетiн тауарларға кеден баждары";
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiнде:
"1.3.204.35 құжаттарды ресiмдеу бойынша консулдық қызмет көрсетулер" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"1.3.204.36 Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың құрылысы";
"3.4.502.30.30 құқықтық статистика және ақпарат орталығы" деген
жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"3.4.502.31 Әкiмшiлiк ғимараттық құрылысы";
"3.5.410.31.30 "А" қызметi" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:
"3.5.410.34 Мемлекеттiк жоба 2
3.5.410.34.80 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны жүзеге асыру";
"3.5.410.38 Ақпарат беру жүйелерiн қамтамасыз ету" деген жолдан кейiн
мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"3.5.410.50 Ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету";
"4.2. Бастауыш және орта бiлiм беру" деген жолдан кейiн мынадай
редакциядағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений N 27 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 ноября 2000 г. N 492 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18.12.2000 г. за N 1336
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 ноября 2000 года Z000095_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2000 года N 966 P000966_ "О передаче в коммунальную собственность Кызылординской области отдельных водохозяйственных объектов", от 22 сентября 2000 года N 1440 P001440_ "Об утверждении Правил предоставления кредитов Правительством Республики Казахстан и местными исполнительными органами Республики Казахстан" и от 17 ноября 2000 года N 1733 P001733_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715
V991058_
"Об утверждении Единой бюджетной
классификации на 2000 год" следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год,
утвержденную указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
строку "105224 Лотереи" изложить в следующей реакции:
"105224 Проведение лотерей";
строку "106102 Экспортные таможенные пошлины" изложить в следующей
редакции:
"106102 Таможенные пошлины на вывозимые товары";
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.3.204.35 Консульские услуги по оформлению документов"
дополнить строками следующего содержания:
"1.3.204.36 Строительство дипломатического городка в г.Астане
1.3.204.36.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
после строки "3.4.502.30.30 Центр правовой статистики и информации"
дополнить строкой следующего содержания:
"3.4.502.31 Строительство административного здания";
после строки "3.5.410.31.30 Служба "А" дополнить строками следующего
содержания:
"3.5.410.34 Государственный проект 2
3.5.410.34.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
после строки "3.5.410.38 Обеспечение систем передачи информации"
дополнить строкой:
"3.5.410.50 Обеспечение национальной безопасности";
после строки "4.2 Начальное и среднее образование" дополнить строками
следующего содержания:

"4.2.124 Павлодар облысының әкiмi
4.2.124.30 Теңдiк селосында мектеп салу";
"4.6.612.50.31 1999/2000 оқу жылында мемлекеттiк гранттар бойынша оқитын студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"4.6.612.50.32 2000/2001 оқу жылына қабылдау шеңберiнде жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау
4.6.612.50.33 2000/2001 оқу жылына қабылдау шеңберiнде мемлекеттiк гранттар бойынша оқитын студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету";
"4.6.612.91.31 1999/2000 оқу жылында мемлекеттiк студенттiк несиелердi беру" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"4.6.612.91.32 2000/2001 оқу жылына қабылдаудың көлемiнде мемлекеттiк бiлiм несиелерi бойынша кадрларды даярлау
4.6.612.91.33 2000/2001 оқу жылына қабылдаудың шеңберiнде мемлекеттiк студенттiк несиелердi беру";
"5.3.612.65.31 Республикалық клиникалар мен ғылыми-зерттеу институттарында халыққа мамандандырылған медициналық көмек көрсету" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"5.3.612.65.80 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны жүзеге асыру";
"5.9.612.63.80 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны жүзеге асыру" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"5.9.612.63.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебiнен жобаны жүзеге асыру";
"6.2.201 Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"6.2.201.6 Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау
6.2.201.6.30 Iшкi iстер және iшкi әскерлер органдары зейнеткерлерiне санаторлық-курорттық емделу үшiн өтемақылар төлеу";
"6.2.201.44 Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын аумақтық iшкi iстер органдарының қызметкерлерiне тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарға ақшалай өтемақы төлеу" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"6.2.208 Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
6.2.208.6 Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау
6.2.208.6.31 Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiнiң зейнеткерлерiне санаторлық-курорттық емделуi үшiн өтемақылар төлеу";
"6.9.213.1.30 Зейнетақылар мен жәрдемақылар тағайындау жөнiндегi облыстық өкiлеттiктер" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"6.9.213.6 Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау
6.9.213.6.30 Семей сынақ ядролық полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар";
"6.9.213.40.31 Жұмыспен қамтудың ақпараттық базасын құру" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:

"4.2.124 Аким Павлодарской области
4.2.124.30 Строительство школы в с. Тендык";
после строки "4.6.612.50.31 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся по государственным грантам в 1999/2000 учебном году" дополнить строками следующего содержания:
"4.6.612.50.32 Подготовка кадров в высших ученых заведениях страны в рамках приема 2000/2001 учебного года
4.6.612.50.33 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся по государственным грантам в рамках приема 2000/2001 учебного года";
после строки "4.6.612.91.31 Предоставление государственных студенческих кредитов в 1999/2000 учебном году" дополнить строками следующего содержания:
"4.6.612.91.32 Подготовка кадров по государственным образовательным кредитам в рамках приема 2000/2001 учебного года
4.6.612.91.33 Предоставление государственных студенческих кредитов в рамках приема 2000/2001 учебного года";
после строки "5.3.612.65.31 Оказание специализированной медицинской помощи населению в республиканских клиниках и НИИ" дополнить строкой следующего содержания:
"5.3.612.65.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
после строки "5.9.612.63.80 Реализация проекта за счет внешних займов" дополнить строкой следующего содержания:
"5.9.612.63.81 Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета";
после строки "6.2.201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"6.2.201.6 Выполнение обязательств прошлых лет
6.2.201.6.30 Выплата компенсации за санаторно-курортное лечение пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск";
после строки "6.2.201.44 Выплата денежной компенсации расходов на содержание жилища и коммунальные услуги сотрудникам территориальных органов внутренних дел, финансирующихся из республиканского бюджета" дополнить строками следующего содержания:
"6.2.208 Министерство обороны Республики Казахстан
6.2.208.6 Выполнение обязательств прошлых лет
6.2.208.6.31 Выплата компенсации за санаторно-курортное лечение пенсионерам Министерства обороны";
после строки "6.9.213.1.30 Областные представительства по назначению пенсий и пособий" дополнить строками следующего содержания:
"6.9.213.6 Выполнение обязательств прошлых лет
6.9.213.6.30 Надбавки к пенсиям граждан, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
после строки "6.9.213.40.31 Создание информационной базы занятости" дополнить строкой следующего содержания:

"6.9.213.40.80 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны жүзеге асыру";
"7.3.131.33 Вячеслав суқоймасынан астана қаласына дейiн суғарудың үшiншi желiсiн салудың жобасын жүзеге асыру" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"7.3.131.34 Қ. Сәтпаев атындағы Ертiс-Қарағанды" каналынан бастап Есiл өзенiне дейiн суағар салу";
"10.2.116.30 Шу ауданындағы Тасөткел су көтеру плотинасын нығайту" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"10.2.120 Қызылорда облысының әкiмi
10.2.120.30 Су беруге қатыссыз жергiлiктi сипаттағы гидротехникалық жүйелер мен ғимараттардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету";
"10.5.218.57 Республикалық деңгейде табиғат қорғау объектiлерiн салуға және қайта құруға қатысу" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"10.5.218.70 "Химпром" АҚ-ның сынаппен ластану ошағын жою жөнiндегi жобасы
10.5.218.70.80 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны жүзеге асыру";
"12.1.115.80.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебiнен жобаны iске асыру" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"12.1.129 Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi
12.1.129.30 Түркiстан қаласында айналма автомобиль жолын салу";
"12.1.215.36.32 Орал қаласы ауданында Орал өзенi арқылы көпiр құрылысы" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"12.1.215.36.34 Павлодар-Көкшетау автожолының бөлiгiнде "Астана қаласының солтүстiк айналмасы" автомобиль жолын салу";
"12.4.215.37.80 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны жүзеге асыру" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"12.4.215.37.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебiнен жобаны жүзеге асыру";
"13.9.272.28 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң бекiтiлген тәртiп бойынша тiркелген, шартты мiндеттемелерi бойынша кредиторлық берешегiн өтеу" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.272.81 Экономика салаларын қолдау және дамыту үшiн несиелендiру";
"15.1.111.18 Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.111.18.30 Қысқы кезеңге дайындалу және қоныс аудару бойынша iс-шараларды аяқтау";
"15.1.119.16 Қазақстан Республикасы Үкiметi резервi есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар өткiзу" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"15.1.119.18 Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер
15.1.119.18.31 Приозерск қаласының жергiлiктi атқарушы органының кредиторлық берешектерiн өтеу";
"15.1.124.18.30 Әлеуметтiк қорғау жобасы" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:

"6.9.213.40.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
после строки "7.3.131.33 Реализация проекта строительства третьей нитки водовода от Вячеславского водохранилища до города Астаны" дополнить строкой следующего содержания:
"7.3.131.34 Строительство водовода от канала "Иртыш-Караганда им. К. Сатпаева" до р. Ишим";
после строки "10.2.116.30 Укрепление Тасоткельской водоподъемной плотины в Шуйском районе" дополнить строками следующего содержания:
"10.2.120 Аким Кызылординской области
10.2.120.30 Обеспечение функционирования гидротехнических систем и сооружений местного значения, не связанных с подачей воды";
после строки "10.5.218.57 Участие в строительстве и реконструкции природоохранных объектов на республиканском уровне" дополнить строками следующего содержания:
"10.5.218.70 Проект АО "Химпром" по устранению очага ртутного загрязнения
10.5.218.70.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
после строки "12.1.115.80.81 Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета" дополнить строками следующего содержания:
"12.1.129 Аким Южно-Казахстанской области
12.1.129.30 Строительство объездной автомобильной дороги г. Туркестан";
после строки "12.1.215.36.32 Строительство моста через реку Урал в районе города Уральска" дополнить строкой следующего содержания:
"12.1.215.36.34 Строительство автомобильной дороги "Северный обход города Астаны" на участке автодороги Павлодар-Кокшетау";
после строки "12.4.215.37.80 Реализация проекта за счет внешних займов" дополнить строкой следующего содержания:
"12.4.215.37.81 Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета";
после строки "13.9.272.28 Погашение кредиторской задолженности по зарегистрированным в установленном порядке договорным обязательствам государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.272.81 Кредитование для поддержки и развития отраслей экономики";
после строки "15.1.111.18 Трансферты из республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.111.18.30 Подготовка к зимнему периоду и завершение мероприятий по передислокации";
после строки "15.1.119.16 Проведение мероприятий за счет Резерва
Правительства Республики Казахстан" дополнить строками следующего
содержания:
"15.1.119.18 Трансферты из республиканского бюджета
15.1.119.18.31 Погашение кредиторской задолженности местного
исполнительного органа г. Приозерска";
после строки "15.1.124.18.30 Проект социальной защиты" дополнить
строкой следующего содержания:

"15.1.124.18.31 Теңдiк селосында мектеп салу";
"15.1.129.18.30 Әлеуметтiк қорғау жобасы" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.129.18.31 Түркiстан қаласында айналма автомобиль жолын салу";
"15.1.131.16 Қазақстан Республикасы Үкiметi резервi есебiнен
жүргiзiлетiн iс-шаралар өткiзу" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:
"15.1.131.18 Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер
15.1.131.18.35 "Қ. Сәтпаев атындағы Ертiс-Қарағанды" каналынан бастап
Есiл өзенiне дейiн суағар салу".
2. Заң қызметi (Қ. Әбдiқалықов) және Бюджет (Е. Бахмутова)
департаменттерi осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

"15.1.124.18.31 Строительство школы в с. Тендык";
после строки "15.1.129.18.30 Проект социальной защиты" дополнить
строкой следующего содержания:
"15.1.129.18.31 Строительство объездной автомобильной дороги
г. Туркестан";
после строки "15.1.131.16 Проведение мероприятий за счет Резерва
Правительства Республики Казахстан" дополнить строками следующего
содержания:
"15.1.131.18 Трансферты из республиканского бюджета
15.1.131.18.35 Строительство водовода от канала "Иртыш-Караганда им.
К. Сатпаева" до р. Ишим".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)