"Қазақстан Республикасындағы акционерлiк қоғамдардың акцияларын Бағалы қағаздардың мемлекеттiк тiзiлiмiне тiркеудiң және оларға ұлттық бiрдейлендiру нөмiрлерiн берудiң тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегі ұлттық комиссиясының 1997 жылғы 08 қазандағы N 159 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының 2001 жылғы 11 қаңтардағы N 97 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1393. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 27 қазандағы N 382 (V032574) қаулысымен.
Бағалы қағаздардың мемлекеттiк тiзiлiмiн жүргiзу тәртiбiн бiрегейлендiру мақсатында " Бағалы қағаздар рыногы туралы " Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 05 наурыздағы заңы 17-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 қарашадағы N 3755 жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегі ұлттық комиссиясы туралы ереженiң 4-тармағы 29) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегі ұлттық комиссиясы (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігінде 1998 жылғы 13 ақпанда 460 нөмiрмен тiркелген "Қазақстан Республикасындағы акционерлiк қоғамдардың акцияларын, Бағалы қағаздардың мемлекеттiк тiзiлiмiне тiркеудiң және оларға ұлттық бiрдейлендiру нөмiрлерiн берудiң тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Ұлттық комиссияның 1997 жылғы 08 қазандағы N 159 қаулысына мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
жоғарыда аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасындағы акционерлiк қоғамдардың акцияларын Бағалы қағаздардың мемлекеттiк тiзiлiмiне тiркеудiң және оларға ұлттық бiрдейлендiру нөмiрлерiн берудiң тәртiбi туралы ережеде (Қазақстан Республикасындағы бағалы қағаздар рыногы жөнiндегi нормативтiк актiлердiң жинағы, II том, 1998 ж., 66-703-беттер):
1) 3.1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3.1. Акцияларға ҰБН беру тәртiбi БҚҰК Директоратының бекiтуiне жататын жеке нұсқаулықпен белгiленедi. Басқа мемлекеттiң заңдарына сәйкес тiркелген акциялар эмиссиясы Қазақстан Республикасының аумағында айналысқа жiберiлген жағдайда осы акцияларға ҰБН берiлмейдi; оларда осы акциялар эмиссиясын тiркеу кезiнде берiлген бiрiздендiру нөмiрi (бiрiздендiру нөмiрлерi) сақталады.";
2) 3.2 және 3.3 тармақтары алып тасталсын;
3) 4 және 5 тараулар алып тасталсын.
2. Осы Қаулының Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енетiндiгi белгiленсiн.

О внесении изменений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам "Об утверждении Положения о порядке регистрации в Государственном реестре ценных бумаг акций акционерных обществ в Республике Казахстан и присвоения им национальных идентификационных номеров" от 8 октября 1997 года N 159
Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 11 января 2001 года N 97. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 07.02.2001 г. за N 1393. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2003 года N 382 (V032574)
В целях унификации порядка ведения Государственного реестра ценных бумаг в соответствии с пунктом 1 статьи 17 Закона Республики Казахстан Z970077_  "О рынке ценных бумаг" от 5 марта 1997 года и подпунктом 29) пункта 4 U973755_  Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 13 ноября 1997 года N 3755, Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемая "Национальная комиссия") постановляет:
1. Внести следующие изменения в постановление Национальной комиссии V970460_  "Об утверждении Положения о порядке регистрации в Государственном реестре ценных бумаг акций акционерных обществ в Республике Казахстан и присвоения им национальных идентификационных номеров" от 8 октября 1997 года N 159, зарегистрированное Министерством юстиции Республики Казахстан 13 февраля 1998 года за N 460 (Сборник нормативных актов по рынку ценных бумаг в Республике Казахстан, т. II, 1998 г., с. 65):
в Положении о порядке регистрации в Государственном реестре ценных бумаг акций акционерных обществ в Республике Казахстан и присвоения им национальных идентификационных номеров, утвержденном указанным постановлением (Сборник нормативных актов по рынку ценных бумаг в Республике Казахстан, т. II, 1998 г., с. 66-70):
1) пункт 3.1 изложить в следующей редакции:
"3.1. Порядок присвоения НИН акциям устанавливается отдельной инструкцией, подлежащей утверждению Директоратом НКЦБ. В случае допуска к обращению на территории Республики Казахстан акций эмиссии, зарегистрированной в соответствии с законодательством другого государства, данным акциям НИН не присваивается; за ними сохраняется (сохраняются) идентификационный номер (идентификационные номера), присвоенный (присвоенные) при регистрации эмиссии данных акций.";
2) пункты 3.2 и 3.3 исключить;
3) главы 4 и 5 исключить.
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие с даты его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.

3. Осы Қаулының орындалысына бақылау жасау Ұлттық комиссия орталық аппаратының Корпоративтік қаржылар басқармасына жүктелсін.
Ұлттық комиссияның Төрағасы
Ұлттық комиссияның мүшелері

3. Управлению корпоративных финансов центрального аппарата Национальной комиссии установить контроль за исполнением настоящего Постановления.
Председатель Национальной комиссии
Члены комиссии