Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2001 жылдың 25 наурызындағы N 17-б бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2001 жылғы 19 сәуірдегі N 71-б бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 10 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1571. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 311-ө бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң 2006.12.29 N 311-ө бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2001 жылдың 25 наурызындағы N 17-б  V011432_ "Орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар мен мемлекеттік арнаулы жәрдемақыларды тағайындау мен төлеуді ұйымдастырудың тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы" бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар мен мемлекеттік арнаулы жәрдемақыларды тағайындау мен төлеуді ұйымдастырудың тәртібі туралы Нұсқаулықтың":
29-тармағының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"ЗТМО аудандық бөлімшелері тоқсанына бір рет ЗТМО облыстық филиалына жіберілетін 1-ПЦЦ есебі жасайды. ЗТМО облыстық филиалында облыс бойынша жинақтама есебі жасалады және республикалық ЗТМО, сондай-ақ облыстық және Астана мен Алматы қалалары бойынша Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Департаменттеріне жіберіледі".
2. Осы Бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении изменения в приказ Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года № 17-п
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 апреля 2001 года № 71-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2001 года № 1571. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 311-п
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 29.12.2006 № 311-п.
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 17-п  V011432_ "Об утверждении инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра", следующее изменение:
в "Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра", утвержденной указанным приказом:
абзац второй пункта 29 изложить в следующей редакции:
"Районными отделениями ГЦВП один раз в квартал составляется отчет
1-ПЦ, который передается в областной филиал ГЦВП. Областным филиалом ГЦВП
составляется сводный отчет по области и передается в республиканский ГЦВП,
а также в областные и г.Астана и г.Алматы Департаменты Министерства труда
и социальной защиты населения".
2. Настоящий Приказ вступает в силу со дня государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)