Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 55 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 4 маусымдағы N 294 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 10 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1572
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 маусымдағы "Қазақстан Республикасындағы жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру туралы" Z970127_ Заңына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507 "Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттiк органдарын қайта ұйымдастыру, тарату және құру туралы" U000507_ және 2001 жылғы 22 қаңтардағы N 536 "Қазақстан Республикасының құқық қорғау қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" U010536_ Жарлықтарына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бiрыңғай бюджеттік жiктеменi бекiту туралы" V991058_ бұйрығына келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiне:
2 "Қорғаныс" функционалдық тобында 2 "Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" кiшi функциясында 105 "Әкiмдер аппараты" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 31-бағдарлама мынадай мазмұнда жазылсын:
"Жергiлiктi деңгейдегі жұмылдыру дайындығы бойынша шаралар";
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобын 1 "Құқық қорғау қызметi" кiшi функциясы 618 "Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламалармен толықтырылсын:
"16 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен iс шаралар өткiзу
23 Өкiлеттiк шығыстарға арналған қаражат есебiнен iс-шараларды өткiзу
29 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен Үкiметтiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн орындау";
13 "Басқалар" функционалдық тобын 9 "Өзге де" кiшi функциясы 617 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламалармен толықтырылсын:
"16 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен iс шаралар өткiзу
23 Өкілеттік шығыстарға арналған қаражат есебінен іс-шараларды өткізу
29 Қазақстан Республикасы Үкіметінің Резервінен Үкіметтің, орталық мемлекеттік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің сот шешімдері бойынша міндеттемелерін орындау";

О внесении изменений и дополнений N 55 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 июня 2001 года N 294 Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2001 года N 1572
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 июня 1997 года Z970127_ "О мобилизационной подготовке и мобилизации в Республике Казахстан", Указами Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507 U000507_ "О реорганизации, упразднении и образовании отдельных государственных органов Республики Казахстан" и от 22 января 2001 года N 536 U010536_ "О мерах по совершенствованию правоохранительной деятельности в Республике Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функц.группе 2 "Оборона" в подфункции 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям" по гос.учреждению - администратору программ 105 "Аппарат акимов" программу 31 изложить в следующей редакции:
"Мероприятия по мобилизационной подготовке на местном уровне";
функц.группу 3 "Общественный порядок и безопасность" подфункцию 1 "Правоохранительная деятельность" гос.учреждение - администратор программ 618 "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" дополнить программами следующего содержания:
"16 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
23 Проведение мероприятий за счет средств на представительские расходы
29 Выполнение обязательств Правительства, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов из Резерва Правительства Республики Казахстан";
функц.группу 13 "Прочие" подфункцию 9 "Прочие" гос.учреждение - администратор программ 617 "Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам" дополнить программами следующего содержания:
"16 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
23 Проведение мероприятий за счет средств на представительские расходы
29 Выполнение обязательств Правительства, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов из Резерва Правительства Республики Казахстан".

2. 2001 жылғы 1 шілдеден бастап шығыстар мынадай бағдарлама бойынша жүзеге асырылмайды деп белгіленсін:
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында 2 "Коммуналдық шаруашылық" кіші функциясында 274 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарлама әкімшісі бойынша 72 "Жылу беруші кәсіпорындарды қысқа дайындау шаралары".
3. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Б. Сұлтанов)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

2. Установить, что с 1 июля 2001 года расходы не осуществляются по следующей программе:
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство" в подфункции 2 "Коммунальное хозяйство" в гос.учреждении - администраторе программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" программа 72 "Мероприятия по подготовке к зиме теплоснабжающих предприятий".
3. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)