Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 1999 жылғы 7 қазандағы N 328 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ақысы мәулетпен төленетiн тұрғын үйдi сатуы туралы ережелерге өзгерiстi бекiту жөнiнде
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2001 жылғы 14 маусым N 232 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 30 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1598. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк Басқармасының 2011 жылғы 30 мамырдағы N 57 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банк Басқармасының 2011.05.30  N 57Қаулысымен.
Ведомстволық нормативтiк құқықтық актiлердi iшкi аудиттiң халықаралық стандарттарына сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы
ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 1999 жылғы 7 қазандағы N 328 V991022_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ақысы мәулетпен төленетiн тұрғын үйдi сатуы туралы ережелерге өзгерiс бекiтiлсiн және Ережелерге өзгерiс пен осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн күшiне енгiзiлсiн.
2. Шаруашылық басқармасы (Злыденко В.Н.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 1999 жылғы 7 қазандағы N 328 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ақысы мәулетпен төленетiн тұрғын үйдi сатуы туралы ережелерге өзгерiстi Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк
тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны және
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ақысы мәулетпен төленетiн тұрғын
үйдi сатуы туралы ережелерге өзгерiстi Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне және филиалдарына
жiберсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi Төрағасының орынбасары Н.Қ. Абдуллинаға жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi Басқармасының
2001 жылғы 14 маусымдағы
N 232 қаулысымен
БЕКIТIЛГЕН
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының
1999 жылғы 7 қазандағы N 328 қаулысымен бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ақысы
мәулетпен төленетiн тұрғын үйдi сатуы туралы
ережелерге өзгерiс
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 1999 жылғы
7 қазандағы N 328 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкiнiң ақысы мәулетпен төленетiн тұрғын үйдi сатуы туралы ережелерге
мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:

Об утверждении изменения в Правила реализации Национальным Банком Республики Казахстан жилища с рассрочкой платежа, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 7 октября 1999 года № 328
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 июня 2001 года № 232. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2001 года № 1598. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 57
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 30.05.2011 № 57.
С целью приведения ведомственных нормативных правовых актов в соответствие с международными стандартами внутреннего аудита Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое изменение в V991022_ Правила реализации Национальным Банком Республики Казахстан жилища с рассрочкой платежа, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 7 октября 1999 года N 328, и ввести его и настоящее постановление в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Хозяйственному управлению (Злыденко В.Н.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и изменения в Правила реализации Национальным Банком Республики Казахстан жилища с рассрочкой платежа, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 7 октября 1999 года N 328;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и изменение в Правила реализации Национальным Банком Республики Казахстан жилища с рассрочкой платежа до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата и филиалов Национального Банка Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Абдулину Н.К.
Председатель
Национального Банка
Утверждено
Постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 14 июня 2001 года N 232
Изменение в V991022_ Правила реализации
Национальным Банком Республики Казахстан жилища с
рассрочкой платежа, утвержденные постановлением
Правления Национального Банка
Республики Казахстан от 7 октября 1999 года N 328
В Правила реализации Национальным Банком Республики Казахстан жилища
с рассрочкой платежа, утвержденные постановлением Правления Национального
Банка Республики Казахстан от 7 октября 1999 года N 328 внести следующее
изменение:

7-тармақтың 3-тармақшасындағы "iшкi аудит бөлiмшесi маманының" деген
сөздер алынып тасталсын.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

в подпункте 3 пункта 7 слова "специалиста подразделения внутреннего
аудита" исключить.
Председатель
Национального Банка
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)