Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi агенттiгi Төрағасының 2000 жылғы 14 сәуiрдегi N 01/7 Бұйрығына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Инвестициялар жөніндегі комитетінің 2001 жылғы 18 шілдедегі N 69-П бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1616. Күші жойылды - ҚР Индустрия және сауда министрлігі Инвестициялар жөніндегі комитеті төрағасының 2003 жылғы 18 наурыздағы N 18-п бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 5 сәуiрдегi N 3444 "Отандық және шетелдiк тiкелей инвестицияларды тарту үшiн Қазақстан Республикасында экономиканың басым секторларының тiзбесiн бекiту туралы" жарлығының  1 тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 6 науырыздағы N 349  жарлығымен  бекiтiлген экономиканың басым секторларында инвестициялық қызмет көрсететiн инвесторлармен келiсiм-шарт жасасқанда берiлетiн жеңiлдiктер мен преференцияларды беру ережесiнiң 2 тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi агенттiгі Төрағасының 2000 жылғы 14 сәуiрдегi N 01/7 "Экономиканың басым секторларында инвестициялық қызмет көрсететiн инвесторлармен келiсiм-шарт жасасқанда берiлетiн жеңiлдiктер мен преференцияларды беру процесiн жетiлдiру туралы" бұйрығына  келесi өзгерту енгiзудi:
3 қосымшадағы "2002 жылға дейiнгi мерзiмге отандық және шетелдiк тiкелей инвестиция тарту үшiн маңызды өндiрiстер тiзiмi"
2 тараудағы "Өңдеушi өнеркәсiбi" "Көпiршiктi титан шығаруда
жергiлiктi шикiзатты пайдаланып өндiру" жолы мынадай редакцияда
баяндалсын: "титан қоқысты шығаруда жергiлiктi шикiзатты пайдаланып өндiру"
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркеу күннен бастап күшiне енедi.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
Инвестициялар жөніндегі комитеті
Төрағасының "Қазақстан Республикасының
Инвестициялар жөніндегі агенттігі
Төрағасының 2000 жылғы 14 сәуірдегі
N 01/7 бұйрығына өзгерту енгізу туралы"
Бұйрығына
КЕЛІСІМ ПАРАҒЫ
____________________________________________________________________Мемлекеттік мекемелердің        А.Т.Ә       Лауазымы   Қолы/мерзімі
атаулары
____________________________________________________________________Қазақстан Республикасының     Абусеитов       Вице-Министр
Сыртқы істер министрлігі      Қайрат
Хуатович
Қазақстан Республикасының     Нурпейсов       Вице-Министр
Мемлекеттік кіріс             Қайрат
министрлігі                   Аймухамбетович
Қазақстан Республикасының     Досаев Е.А.     Вице-Министр
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасының     Андрюшенко      Вице-Министр
Экономика және сауда
министрлігі
Қазақстан Республикасының     Нефедович       Вице-Министр
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по инвестициям от 14 апреля 2000 года N 01/7
Приказ Председателя Комитета по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан от 18 июля 2001 года N 69-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 августа 2001 года N 1616. Утратил силу - приказом Председателя Комитета по инвестициям Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 18-п (V032222)
В соответствии с пунктом 1 Указа Президента Республики Казахстан от 5 апреля 1997 года N 3444  "Об утверждении Перечня приоритетных секторов экономики Республики Казахстан для привлечения прямых отечественных и иностранных инвестиций" и пунктом 2 Правил  предоставления льгот и преференций при заключении контрактов с инвесторами, осуществляющими инвестиционную деятельность в приоритетных секторах экономики, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 6 марта 2000 года N 349 приказываю:
1. Внести в приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по инвестициям от 14 апреля 2000 года N 01/7 "О совершенствовании процедуры предоставления льгот и преференций при заключении контрактов с инвесторами, осуществляющими инвестиционную деятельность в приоритетных секторах экономики" следующее изменение:
в приложении 3 "Список наиболее важных производств для привлечения прямых отечественных и иностранных инвестиций на период до 2002 года":
в главе 2 "Обрабатывающая промышленность" строку "производство губчатого титана с использованием местного сырья" изложить в следующей редакции: "производство титанового шлака с использованием местного сырья".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Лист Согласования
к приказу Председателя Комитета по инвестициям
Министерства иностранных дел Республики Казахстан
"О внесении изменения в Приказ Председателя
Агентства Республики Казахстан по инвестициям
от 14 апреля 2000 года N 01/7"
_________________________________________________________________________
Наименование      !   Ф.И.О.    !    Должность    ! Подпись/Дата
Государственного    !             !                 !
Органа           !             !                 !
_________________________________________________________________________
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан                  Вице-Министр     20.07.2001 г.
Министерство
Государственных доходов
Республики Казахстан                  Вице-Министр     19.07.2001 г.
Министерство финансов
Республики Казахстан                  Вице-Министр     18.07.2001 г.
Министерство экономики
и торговли Республики
Казахстан                             Вице-Министр     19.07.2001 г.
Министерство энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан                  Вице-Министр     20.07.2001 г.
_______________________________________________________________________