Облыс бюджетіне жеке төлемдер бойынша ставканы бекіту туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2001 жылғы 20 қарашадағы N 16-106 шешімі. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2001 жылғы 25 желтоқсанда N 528 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы N 35-211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 20.08.2014 N 35-211 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы негізінде және жергілікті өкілетті органдардың бюджетке жеке төлемдері бойынша тиісті ставкаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасының "Бюджет салықтары және басқа міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты шешім қабылдады:
1. Қосымшаға сәйкес облыс бюджетіне жеке төлемдер бойынша ставка бекітілсін. Қосымшасы 8 бет.
Облыстың мәслихаты
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
Алматы облыстық мәслихатының
2001 жылғы қарашаның 20-дағы
шешіміне N 1 қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-18 шешімімен.
Алматы облыстық мәслихатының
2001 жылғы қарашаның 20-дағы
шешіміне N 2 қосымша
2. Жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғат аумақтарын пайдаланғаны үшін төлем ставкалары (477-баптың 2-тармағы)
N
р/н
Аттары
Төлем мөлшері, теңге
Қазақстан
Республикасы
Басқа
мемлекеттер
І
ІІ
ІІІ
ІV
1.
Жеке тұлғалар:
- ересектер
- мектеп жасындағы балалар
107-00
53-50
107-00
53-50
2.
Автокөлік:
- жүргізушіні қосқанда 5 орынға дейін

Об установлении ставок по отдельным платежам в бюджет области
Решение Алматинского областного маслихата от 20 ноября 2001 г. N 16-106. Зарегистрировано Управлением юстиции Алматинской области 25 декабря 2001 г. за N 528. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20 августа 2014 года № 35-211
Сноска. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20.08.2014 N 35-211.
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении Республики Казахстан" и в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) об установлении соответствующих ставок по отдельным платежам в бюджет местными представительными органами, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки по отдельным платежам в бюджет согласно приложения.
Приложение на 7 листах.
Председатель сессии
Областного маслихата                       С. Ашенов
И.о.секретаря
Областного маслихата                       Е. Сабыр
Приложение N 1
к Решению Алматинского
oбластного маслихата
от 20 ноября 2001 года
1. Ставки платы за загрязнение окружающей среды
(статья 462)<*>
Сноска. Приложение утратило силу решением маслихата Алматинской области от 25 декабря 2003 года за N 3-18.
Приложение N 2
к решению Алматинского
oбластного маслихата
от 20 ноября 2001 года
2. Ставки платы за использование особо охраняемых
природных территорий местного значения
(пункт 2 статьи 477)
N
п/п
Наименование
Размеры платежей, тенге
Республика
Казахстан
Другие
государства
I
II
III
IV
1.
Физические лица:
- взрослые
- дети школьного возраста
107-00
53-50
107-00
53-50
2.
Автотранспорт:
- до 5 мест, включая водителя

Қоғамдық тамақтандыру орындарына бөлінген учаскелерді пайдаланғаны үшін төлем, айына 0,01 га үшін есебінде
2675-00
3210-00
7.
Ұлттық парк аумағындағы мекемелерде жұмыс істейтін тұрақты тұрғындардан, саяжайы бар адамдар мен қызметкерлерден табиғат ресурстарын пайдаланғаны және рекреациялық жұмыс үшін өтемақы аудару, бір жыл ішіндегі рұқсатнама үшін
160-50
-
Ескерту: <*>
Ескерту. N 2 қосымшада "Ескерту" алынып тасталды - Алматы облыстық мәслихатының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 19-141 шешімімен.
Алматы облыстық мәслихатының

Плата за пользование участками, выделенными под пункты общественного питания, в расчете на 0,01 га в месяц
2675-00
3210-00
7.
Компенсационные отчисления от постоянных жителей, дачников и сотрудников, работающих в учреждениях на территории национального парка за пользование природными ресурсами и рекреационную нагрузку, за пропуск в течение года
160-50
-
Примечание: <*>
Сноска. В приложении N 2 "Примечание" исключено - решением  Алматинского областного маслихата от 19 августа 2005 года N 19-141.
Приложение N 3
к решению Алматинского
областного маслихата

2001 жылғы қарашаның 20-дағы
шешіміне N 3 қосымша
3. Сыртқы жарнамаларды орналастыруға - жергілікті маңызы бар жалпы пайдаланылатын автомобиль жолдары жиегіне және елді мекендерге орнатылған жарнама объектілерінің төлем ставкалары (491-баптың 2-тармағы)
Ескерту. N 3 қосымшаның күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 8-57 шешімімен.
Алматы облыстық мәслихатының
2001 жылғы қарашаның 20-дағы
шешіміне N 4 қосымша
4. Кесілген ағаш үшін негізгі төлем ставкасынан басқа, кесілмеген ағашты босатуға, орманды пайдаланғаны үшін төлем ставкалары<*>
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-19 шешімімен.

от 20 ноября 2001 года
3. Ставки платы за размещение наружной
(визуальной) рекламы - по объектам рекламы,
размещаемым в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования местного значения и размещаемым
в населенных пунктах (пункт 2 статьи 491)
Сноска. Приложение утратило силу решением маслихата Алматинской области от 10 апреля 2008 года за N 8-57.
Приложение N 4
к решению Алматинского
областного маслихата
4. Ставки платы за лесные пользования,
кроме базовых ставок по плате за древесину,
отпускаемую на корню (пункт 1 статьи 473) <*>
Сноска. Приложение утратило силу решением Маслихата Алматинской области от 25 декабря 2003 года за N 3-19.