"Ауылшаруашылық тауар өндірісшілерінен 2000 жылғы егін астығын мемлекеттік сатып алу туралы" облыс әкімінің 2000 жылғы 13 қыркүйектегі N 177 ~v00s147 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің шешімі 2001 жылғы 6 ақпандағы N 10 Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 02.03.2001ж. N 265 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 қыркүйектегі N 1341 P001341_ Қаулысына өзгерістер енгізу туралы", "Мемлекеттік экспорттық астық ресурстарын қалыптастыру жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 1841 P001841_ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1640 P001640_ қаулыларына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. "Ауылшаруашылық тауар өндірісшілерінен 2000 жылғы егін астығын мемлекеттік сатып алу туралы" облыс әкімінің 2000 жылғы 13 қыркүйектегі N 177 шешіміне мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Шешімнің атауындағы "Ауыл шаруашылық өндірісшілерінен" сөзі алынып тасталынсын.
2. Бірінші тармақ мына редакцияда баяндалсын:
"2000 жылғы орақтан 9353-90 Мемстандартқа қарай 3 сыныптағы азық-түліктік жұмсақ сортты бидайларды мемлекеттік сатып алу Қазақстан Республикасы Үкіметімен айқындалған және астықты сатып алу шартымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 қыркүйектегі N 1303 және 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 қаулыларына сәйкес сатып алынған баға бойынша сатылған астықтан қайтарылатын қаржы есебінен жасалсын".
3. 3 тармақ күшін жойды деп танылсын.
4. 4 тармақта:
бір азат жолындағы "ауыл шаруашылық тауар өндірісшілерінен" сөзі алынып тасталынсын;
екінші, үшінші, төртінші азат жолдар мына мазмұндағы редакцияда баяндалсын:
"жұмыс тобының атына жазылған жазбаша тапсырыс;
кіріс түбіртегінің көшірмесі (ПК-13) және астықтың талдау кәртішкесі;
патенттің немесе кәсіпкерлік қызметпен (шаруа қожалығы, фермерлік шаруашылық) айналысу құқының куәлігінің көшірмесі";
бесінші, алтыншы, жетінші азат жолдар алынып тасталынсын;
5. Мына мазмұндағы 8 тармақпен толықтырылсын:
"8. Осы шешім "экспорттық мемлекеттік астық ресурстарын қалыптастыру жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 1841 қаулысына қол қойылған күннен күшіне енеді және жариялануға жатады.".
Облыс әкімі

О внесении изменений и дополнений в решение акима области от 13 сентября 2000 года N 177 ~V00S147 "О государственном закупе зерна урожая 2000 года у сельхозтоваропроизводителей"
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2001 года N 10 Зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 2 марта 2001 года за N 265. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1640 P001640_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2000 года N 1341 P001341_ ", от 13 декабря 2000 года N 1841 Р001841_ "О неотложных мерах по формированию государственных экспортных ресурсов зерна" принимаю РЕШЕНИЕ:
Внести в решение акима области от 13 сентября 2000 года N 177 "О государственном закупе зерна урожая 2000 года у сельхозтоваропроизводителей" следующие изменения и дополнения:
1. В названии решения слова "у сельхозтоваропроизводителей" исключить.
2. Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Произвести государственный закуп продовольственной пшеницы мягких сортов
третьего класса, согласно ГОСТа 9353-90, урожая 2000 года за счет средств,
возвращаемых от реализации зерна, закупленного в соответствии с
постановлениями Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1999 года
N 1303
P991303_
и от 5 октября 1998 года N 998
Р980998_
по ценам,
определяемым Правительством Республики Казахстан и утвержденными условиями
закупа зерна".
3. Пункт 3 признать утратившим силу.
4. В пункте 4:
в абзаце первом слова "от сельхозтоваропроизводителей" исключить;
абзацы второй, третий, четвертый изложить в редакции  следующего
содержания:
"письменную заявку на имя рабочей группы;
копию приходной квитанции (ПК-13) и анализной карточки зерна;
копию патента или свидетельства на право занятия предпринимательской
деятельностью (крестьянские (фермерские) хозяйства)."
абзацы пятый, шестой, седьмой исключить.
5. Дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"Настоящее решение вступает в силу со дня подписания постановления
Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 1841
P001841_
"О неотложных мерах по формированию государственных экспортных ресурсов
зерна" и подлежит опубликованию".
Аким области
(Специалист: Искакова Д.К.)