Құрманғазы ауданының Көптоғай ауылдық округын құру туралы
Екінші сайланған Атырау облыстық мәслихаты кезектен тыс ХIV сессиясының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы № 160-II шешімі. Атырау облыстық әділет басқармасында 2002 жылғы 14 қаңтарда № 709 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауына өзгеріс енгізілді – Атырау облыстық Мәслихатының 10.10.2014 № 324-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11 бабына сәйкес және Құрманғазы ауданы өкілетті және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, екінші сайланған облыстық Мәслихаттың кезектен тыс ХІV сессиясы шешім етті:
Құрманғазы ауданында жалпы ауданы 4856 гектар Шортанбай ауылдық округі жерінен қосымшаға сәйкес шекарада Көптоғай ауылдық округі құрылсын.
Ескерту. Шешімнің мәтініне өзгерістер енгізілді – Атырау облыстық Мәслихатының 10.10.2014 № 324-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Облыстық Мәслихаттың кезектен
тыс ХІV сессиясының төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
Д. Хасанов
Х. Табылдиев
Атырау облыстық әкімиятының 2001 жылғы 15 қарашадағы N 55 қаулысы
«Құрманғазы ауданының Көптоғай ауылдық округін құру туралы»
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11 бабына сәйкес және Құрманғазы ауданы ауданы өкілетті және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Құрманғазы ауданында жалпы ауданы 4856 гектар Шортанбай ауылдық округі жерінен қосымшаға сәйкес шекарада Көптоғай ауылдық округі құрылсын.
Ескерту. Қаулының атауына және мәтініне өзгерістер енгізілді – Атырау облыстық Мәслихатының 10.10.2014 № 324-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы мәселе облыстық мәслихаттың кезекті сессиясының қарауына енгізілсін.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы
К. Ищанов

Об образовании Коптогайского сельского округа Курмангазинского района
Решение внеочередной ХIV сессии Атырауского областного маслихата второго созыва от 8 декабря 2001 года N 160-II. Зарегистрировано Управлением юстиции Атырауской области 14 января 2002 года N 709
Сноска. В решении на государственном языке в наименовании и в тексте слово "селолық" заменено словом "ауылдық" в соответствии с решением Атырауского областного маслихата от 10.10.2014 № 324-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и учитывая мнение представительных и исполнительных органов Курмангазинского района, внеочередная ХІV сессия областного маслихата решила:
Образовать в Курмангазинском районе Коптогайский сельский округ общей площадью 4856 гектаров из земель Шортанбайского сельского округа в границах, согласно приложению.
Председатель внеочередной ХІV
сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Д. Хасанов
Х. Табылдиев
Постановление Атырауского областного акимата от 15 ноября 2001 года N 55 "Об образовании Коптогайского сельского округа Курмангазинского района"
В соответствии со со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и учитывая мнение представительных и исполнительных органов Курмангазинского района акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать в Курмангазинском районе Коптогайский сельский округ общей площадью 4856 гектаров из земель Шортанбайского сельского округа в границах, согласно приложению.
2. Внести данный вопрос на рассмотрение очередной сессии областного маслихата.
И.о. акима области
К. Ищанов