"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 71 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 14 наурыздағы N 105 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 15 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1796. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 14 наурыздағы N 105 (тіркелген N 1796) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 71 толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 14 сәуiрдегi N 585  U010585_  Жарлығын iске асыру жөнiндегi кейбiр шаралар туралы"  Р020290_  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 наурыздағы қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетілген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджеттiк шығыстардың функционалдық сыныптамасында:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында 2 "Қаржылық қызмет" кiшi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
219 "Қазақстан Республикасының Кiрiс министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
2 "Қорғаныс" функционалдық тобында:

О внесении дополнений N 71 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 марта 2002 года N 105. Зарегистрирован в Министерcтве юстиции Республики Казахстан 15 марта 2002 года N 1796. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
22. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 марта 2002 года N 105 "О внесении дополнений N 71 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2002 года N 290 P020290_ "О некоторых мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 585" приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" в подфункции 2 "Финансовая деятельность":
администратор программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
администратор программ 219 "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функциональной группе 2 "Оборона":

1 "Әскери мұқтаждар" кiшi функциясында 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
2 "Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" кiшi функциясында 308 "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" кiшi функциясында 618 "Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
3 "Сот қызметi" кiшi функциясында 501 "Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
4 "Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөнiндегi қызмет" кiшi функциясында 502 "Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық тобында 9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бағдарлама әкiмшісі мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi іс-шаралар";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында:
1 "ауыл шаруашылығы" кiшi функциясында 614 "Қазақстан Республикасының жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi іс-шаралар";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:

в подфункции 1 "Военные нужды" администратор программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в подфункции 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям" администратор программ 308 "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" администратор программ 618 "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в подфункции 3 "Судебная деятельность" администратор программ 501 "Верховный Суд Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" администратор программ 502 "Генеральная Прокуратура Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности" администратор программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения" администратор программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 1 "Сельское хозяйство" администратор программ 614 "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды":

212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi іс-шаралар";
218 "Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында" 9 "Көлiк және байланыс саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 098-бағдарламамен толықтырылсын:
"098 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобында 1 "Ресми трансферттер" кiшi функциясында 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 445-бағдарламамен, 030 және 031-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"445 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шараларды өткiзу үшiн Алматы облысының облыстық бюджетiне мақсатты трансферттер
030 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Алматы облысы iшкi iстер бас басқармасы үшiн әкiмшiлiк ғимаратты жөндеу
031 Талдықорған қаласына қоныс аударған орталық мемлекеттiк органдар облыстық құрылымдық бөлiмшелерiнiң мемлекеттiк қызметшiлерiн тұрғын үймен қамтамасыз ету".
2. Заң қызметi департаментi (Қ. Әбдiқалықов) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2002 жылғы 11 наурыздан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Премьер-Министрдің орынбасары
Қаржы министрі

администратор программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
администратор программ 218 "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и связи" администратор программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить программой 098 следующего содержания:
"098 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" в подфункции 1 "Официальные трансферты" администратор программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить программой 445 с подпрограммами 030 и 031 следующего содержания:
"445 Целевые трансферты областному бюджету Алматинской области для проведения мероприятий по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган
030 Ремонт административного здания для главного управления внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
031 Обеспечение жильем государственных служащих областных структурных подразделений центральных государственных органов, передислоцированных в г. Талдыкорган".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется
на отношения, возникшие с 11 марта 2002 года.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Петрова Г.В.)