"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі тергеу изоляторларының ішкі тәртіп ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 630 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 24 мамырдағы N 360 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 31 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1866. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 810 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 15.08.2016 № 810 бұйрығымен.
Қылмыстың жасалуына сезіктілер мен айыпталушыларды күзет қамауында ұстау мәселелерін реттеу мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі тергеу изоляторларының ішкі тәртіп ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 630 V991026_ бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі тергеу изоляторларының ішкі тәртіп ережелерінде:
7-тармақтағы:
"Қамауда ұстау орындары" деген сөздер "Сезіктілер мен тергеу қамауындағыларды алдын ала оқшаулау" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ІІБ-нің қамауда ұстау орындары бөлімшелерінің, топтарының" деген сөздер "Астана, Алматы қалалары ІІББ-нің, облыстардағы ІІББ-ІІБ-нің сезіктілер мен тергеу қамауындағыларды алдын ала оқшаулау бөлімшелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтағы:
"облыс ІІБ (ІІББ)-ның" деген сөздер "Астана, Алматы қалалары ІІББ-нің, облыстардағы ІІББ-ІІБ-нің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Астана, Алматы қалалары ІІББ-нің, облыстардағы ІІББ-ІІБ-нің бастықтары:
1) тергеу изоляторлары жеке құрамының осы бұйрықпен бекітілген Ішкі тәртіп ережелеріне өзгерістер мен толықтыруларды оқып-үйренуін ұйымдастырсын және тергеу изоляторларының жұмысын олардың талаптарына сәйкес қамтамасыз етсін;
2) сезіктілер мен айыпталушыларға Ішкі тәртіп ережелеріндегі өздеріне
қатысты бөліктерде бекітілген өзгерістер мен толықтырулар туралы кеңінен
ақпарат беру шараларын қабылдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі
істер вице-Министрі ішкі қызмет генерал-майоры Н.А.Власовқа, Қазақстан
Республикасы Ішкіісминінің Сезіктілер мен тергеу қамауындағыларды алдын
ала оқшаулау департаментіне (М.М.Баймұхамбетов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
генерал-полковник
Мамандар:
Икебаева А.Ж.
Багарова Ж.А.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 630 "Об утверждении Правил внутреннего распорядка следственных изоляторов Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 мая 2002 года N 360. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 31 мая 2002 года N 1866. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 августа 2016 года № 810
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 15.08.2016 № 810.
"Согласовано"
Заместитель Генерального
Прокурора Республики Казахстан
В целях урегулирования вопросов содержания под стражей подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений, приказываю:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 630 V991026_ "Об утверждении Правил внутреннего распорядка следственных изоляторов Министерства внутренних дел Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Правилах внутреннего распорядка следственных изоляторов Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в пункте 7:
слова "мест содержания под стражей" заменить словами "предварительной изоляции подозреваемых и следственно-арестованных";
слова "отделений, групп мест содержания под стражей УВД" заменить словами "отделений предварительной изоляции подозреваемых и следственно-арестованных ГУВД г.г. Астаны, Алматы, ГУВД-УВД областей";
в пункте 8:
слова "УВД(ГУВД) области" заменить словами "ГУВД г.г. Астаны, Алматы, ГУВД-УВД областей".
2. Начальникам ГУВД г.г. Астаны, Алматы, ГУВД-УВД областей:
1) организовать изучение личным составом следственных изоляторов, утвержденных настоящим приказом изменений и дополнений к Правилам внутреннего распорядка, и обеспечить работу следственных изоляторов в соответствии с их требованиями;
2) принять меры к широкому информированию подозреваемых и обвиняемых об утвержденных изменениях и дополнениях в Правилах внутреннего распорядка в части, их касающейся.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
вице-Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора
внутренней службы Власова Н.А., Департамент предварительной изоляции
подозреваемых и следственно-арестованных МВД Республики Казахстан
(Баймухамбетов М.М.).
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Генерал-полковник
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Жумаханова Г.А.)