Радиожиілік спектрін пайдалану үшін ақы төлеуге арналған хабарлама нысанын бекіту туралы
Көлік және коммуникациялар министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 426-І бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 20 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2128. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 253 бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2010.09.27 № 253 бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы  Кодексін (Салық кодексін) іске асыру мақсатында және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" (Салық кодексін) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 23 тамыздағы N 67-р  өкіміне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған радиожиілік спектрін пайдалану үшін ақы төлеуге арналған хабарлама нысаны (бұдан әрі - Хабарлама) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Хабарламаға қол қою құқығы Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттік аумақтық органдарының бастықтарына жүктелсін.
Ескерту: 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 5 тамыздағы N 165-п   бұйрығымен .
3.Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Байланыс саласындағы мемлекеттік қадағалау және лицензиялау департаменті (Р.Р.Нұршабеков) аумақтық органдардың радиожиілік спектрін пайдалануға жылдық ақы төлеу сомасы көрсетілген Хабарламаларды жазып беруін және Салық кодексінде белгіленген мерзімдерде ақы төлеушілерге жіберуін жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
Ескерту: 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 5 тамыздағы N 165-п   бұйрығымен .
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті (Есенғараев А.Б.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге ұсынсын.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар вице-министрі Н.З.Нығматулинге жүктелсін.
6. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі, таныстыру мен таратуға жатады.
Министр
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникациялар
министрінің
"Радиожиілік спектрін
пайдалану үшін ақы төлеуге
арналған хабарлама нысанын
бекіту туралы"
2002 жылғы 18 желтоқсандағы
N 426-І бұйрығына
қосымша
Ескерту: Қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 5 тамыздағы N 165-п   бұйрығымен .
____________________________________________________________________
Байланыс саласындағы уәкілетті орган аумақтық органдарының бланкі
____________________________________________________________________
Жазылған күні 2002 жылғы "___"____________             N___________
Радиожиілік спектрін
пайдалану үшін ақы төлеуге арналған хабарлама
Салық төлеушінің (Т.А.Ә.)атауы ____________________________________
СТН _______________________________________________________________
Облысы ____________________________________________________________
Қаласы ____________________________________________________________
Ауданы ____________________________________________________________
Мекен-жайы, телефоны ______________________________________________
Мың теңге
___________________________________________________________________
Р/с|  Радио- | Рұқсат |Әкімшілік-|  Ақы     | Радио- |  Жылдық
N-і|байланыс |  N-і,  | аумақтық |төлеудің  | жиілік | ақы төлеу
|түрі (ақы|берілген| бірлік,  | жылдық   |спектрін| сомасы *
|төлеудің |  күні  |  халық   |ставкасы  |пайдала.|  (5 бағ./
| жылдық  |        |  саны    |(айлық    |ну кезе.| 12)х6 бағ.)
|ставкасы |        |          | есептік  | ңі, ай |
|  р/с)   |        |          |көрсеткіш)|        |
___________________________________________________________________
1     2         3          4          5         6         7
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Барлығы төлеуге:
___________________________________________________________________

Об утверждении формы извещения на уплату платы за использование радиочастотного спектра
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года № 426-I. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2003 года № 2128. Утратил силу приказом Министра связи и информации Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 253
Сноска. Утратил силу приказом Министра связи и информации РК от 27.09.2010 № 253 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налогового кодекса) от 12 июня 2001 года и в соответствии с распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2001 года N 67-р "О мерах по реализации Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налогового кодекса) приказываю:
1. Утвердить прилагаемую форму извещения на уплату платы за использование радиочастотного спектра (далее - Извещение) согласно приложению.
2. Право подписи Извещения возложить на начальников территориальных органов Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи. <*>
Сноска. Пункт 2 с изменениями - приказом Председателя Агентства РК по информатизации и связи от 5 августа 2004 года N 165-п .
3. Департаменту государственного надзора и лицензирования Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи (Нуршабеков Р.Р.) обеспечить осуществление территориальными органами выписки Извещений с указанием суммы годовой платы за использование радиочастотного спектра и направление плательщикам в установленные Налоговым кодексом сроки. <*>
Сноска. Пункт 3 с изменениями - приказом Председателя Агентства РК по информатизации и связи от 5 августа 2004 года N 165-п .
4. Комитету по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Есенгараев А.Б.) представить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на     вице-Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Нигматулина Н.З.
6. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации, подлежит ознакомлению и рассылке.
Министр
Приложение к приказу
Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 18 декабря 2002 года N 426-I
"Об утверждении формы извещения
на уплату платы за использование
радиочастотного спектра" <*>
Сноска. Приложение с изменениями - приказом Председателя Агентства РК по информатизации и связи от 5 августа 2004 года N 165-п .
_________________________________________________________________
Бланк территориального органа Уполномоченного органа в области связи_________________________________________________________________
Дата выписки "____" ______________ 20___года N______________
Извещение
на уплату платы за использование
радиочастотного спектра
Наименование (Ф.И.О.) налогоплательщика_____________________
____________________________________________________________
РНН_________________________________________________________
Область_____________________________________________________
Город_______________________________________________________
Район_______________________________________________________
Адрес, телефон______________________________________________
Тыс.тенге
N п/п
Вид радиосвязи (п/п годовой ставки платы)
N разрешения, дата выдачи
Админи стративно-террито риальная единица, количество населения
Годовая ставка платы (месячный расчетный показатель)
Период использования радиочастотного спектра, мес.
Сумма годовой платы* (гр.5/12) х гр.6)
1
2
3
4
5
6
7
Итого к оплате:

* Жылдық ақы төлеу сомасы бюджетке салық төлеушінің есепке тіркелген орны бойынша ағымдағы жылдың 20 наурызынан, 20 маусымынан, 20 қыркүйегінен және 20 желтоқсанынан кешіктірілмей тең бөліктермен төленеді.
Төлем коды 105309.
Төлемдік тапсырмалардың көшірмелерін кейіннен бақылау жүргізу үшін Байланыс саласындағы уәкілетті орган аумақтық органына (осы хабарламаның жазылу орны бойынша) тапсыру қажет.
Аумақтық органның бастығы _____________________ Т.А.Ә.
(қолы)

*Сумма годовой платы уплачивается в бюджет по месту регистрационного учета налогоплательщика равными долями в сроки не позднее 20 марта, 20 июня, 20 сентября и 20 декабря текущего года.
Код платежа 105309.
Копии платежных поручений необходимо представлять в территориальный орган Уполномоченного органа в области связи (по месту выписки данного извещения) для последующего контроля.
Начальник территориального органа      ______________________Ф.И.О.
(подпись)