Облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы "Кейбір төлемдер түрлері бойынша ставкаларды бекіту туралы" N 14/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы.
Солтүстік Қазақстан облыстық Мәслихатының шешімі 2002 жылғы 19 сәуірдегі N 17/8. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 23 мамырда N 644 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 38/16 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011.09.26 N 38/16 Шешімімен
ҚР Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 желтоқсандағы N 1665 "ҚР Үкiметiнiң 04.09.1998 жылғы N 840 және 07.04.2000 жылғы N 520 қаулыларының күшi жойылуы туралы" P011665_ және "01.01.2002 жылғы ҚР "Бюджетке салық және басқа мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiн iс-әрекетке енгiзу"  P001497_ қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы "Кейбiр төлемдер түрлерi бойынша ставкаларды бекiту туралы" N 14/4 шешiмге 2 қосымша 2002 жылға Солтүстiк Қазақстан облысының қызмет ететiн рыноктарында тауар сатумен айналысатын тұлғаларға арналған бiр реттiк талондардың ең төменгi ставкаларын бекiту бөлiгi күшi жойылды деп тоқтатылсын.
2. Жергiлiктi өкiлдiк органдарға ҚР iс-әрекеттегi заңнамасына сәйкес осы мәселе бойынша қабылданған шешiмдерге өзгерiстер енгiзуi ұсынылсын.
Облыстық мәслихаттың                   Облыстық мәслихаттың
ХVII сессиясының                            хатшысы
төрағасы

О внесении изменений в решение областного маслихата N 14/4 от 22.12.01 г. "Об утверждении ставок по отдельным видам платежей"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 апреля 2002 года 17/8. Зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 23 мая 2002 года за N 644. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 сентября 2011 года N 38/16
Сноска. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26.09.2011 N 38/16
В соответствии с  Постановлением Правительства РК от 20.12.01 г. N 1665 "О признании утратившими силу Постановлений Правительства РК от 04.09.98г. N 840 и от 07.04.00 г. N 520" и введением в действие с 01.01.02 г.  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить приложение 2 к решению маслихата N 14/4 от 22.12.01г.
"Об утверждении ставок по отдельным видам платежей" в части утверждения минимальных ставок разовых талонов для лиц, занимающихся реализацией товаров на действующих рынках Северо-Казахстанской области на 2002 год, как утратившие силу.
2. Рекомендовать местным представительным органам в соответствии с действующим законодательством РК, внести изменения в ранее принятые решения по данному вопросу.
Председатель XVII сессии                  Секретарь
областного маслихата                областного маслихата
(Специалист: Искакова Д.К.)