Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылы 19 мамырда N 768 болып тiркелген Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Тiркеу қызметi комитетi төрағасының "Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 23 сәуiрдегi N 66 бұйрығына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы N 01 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 7 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2111. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрлігiнiң Тіркеу қызметі комитетінің 2007 жылғы 25 шілдедегі N 84 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрлігiнiң Тіркеу қызметі комитетінің 2007 жылғы 25 шілдедегі N 84 бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді----------------
Қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын.
...
5) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы N 01 "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 1999 жылғы 23 сәуірдегі N 66 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2111 нөмiрiмен тiркелген) бұйрығы
2. Осы бұйрық қол қойған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тіркеу қызметі комитеті
Төрағасының м.а.
-----------------------------
"Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының  Заңы мен "Саяси партиялар туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын iске асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Тiркеу қызметi комитетi төрағасының "Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 23 сәуiрдегi N 66  бұйрығына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Тiркеу қызметi комитетi төрағасының 1999 жылғы 23 сәуiрдегi N 66 бұйрығымен бекiтiлген Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу ережесiнде (бұдан әрi - Ереже):
Ереженiң 7-тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Саяси партия мен оның құрылымдық бөлiмшелерiнiң (филиалдар мен өкiлдiктердiң) саяси партия мүшелерiнiң қажеттi саны бар екендiгiн растайтын құжаттарын берудi талап етуге немесе оларға қол жеткiзуге тiркеушi органдардың құқығы бар.
Заңды тұлғаларды тiркеу немесе қайта тiркеу үшiн ұсынылатын құжаттарды тексеру кезiнде тiркеушi орган орталық және жергiлiктi мемлекеттiк органдармен, соның iшiнде құқық қорғау және бақылаушы органдармен, сондай-ақ лауазымды тұлғалармен де өзара iс-қимыл жасайды.";

О внесении изменения и дополнений в Приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года N 66 "Об утверждении Правил государственной регистрации юридических лиц", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 мая 1999 года за N 768
Приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 7 января 2003 года N 01. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 07.01.2003 г. за N 2111. Утратило силу - приказом Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 25 июля 2007 года N 84
Извлечение из приказа Председателя Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции Республики Казахстан от 25 июля 2007 года N 84
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
...
5) Приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 7 января 2003 года N 01 "О внесении изменения и дополнений в Приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года N 66 "Об утверждении Правил государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2111);
...
И.о. Председателя Комитета
регистрационной службы
_______________________________________________________
В целях реализации  Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" и  Закона Республики Казахстан "О политических партиях", приказываю:
1. Внести в Приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года N 66 "Об утверждении Правил государственной регистрации юридических лиц" следующие изменение и дополнения:
В Правилах государственной регистрации юридических лиц, утвержденных  Приказом Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года N 66 (далее - Правила):
пункт 7 Правил дополнить абзацами следующего содержания:
"Регистрирующие органы имеют право истребовать или получать доступ к документам политической партии и ее структурных подразделений (филиалов и представительств), подтверждающим наличие необходимого числа членов политической партии.
При проверке документов, представляемых для регистрации или перерегистрации юридических лиц, регистрирующие органы взаимодействуют с центральными и местными государственными органами, в том числе правоохранительными и контролирующими, а также с должностными лицами.".

Ереженiң 1 Қосымшасының 10-тармағындағы Ескертпенiң 1-тармағының 3-абзацы алып тасталсын;
Ереженiң 1 Қосымшасының 10-тармағындағы Ескертпенiң 1-тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"партия мүшесiнiң әрқайсысының тегiн, атын, әкесiнiң атын, туған айы мен жылын, Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттың нөмiрiн, тұрған жерiнiң мекен-жайын көрсете отырып, барлық облыстардағы, республикалық мәнi бар қаладағы және елордадағы әрбiр құрылымдық бөлiмшелерiнiң (филиалдармен өкiлдiктерiнiң ) кемiнде жетi жүз мүшесi бар, құрамында кемiнде елу мың партия мүшесi бар партия мүшелерiнiң тiзiмi.".
2. Осы Бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген сәтiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға

Абзац 3 пункта 1 Примечания к пункту 10 Приложения 1 к Правилам исключить.
Пункт 1 Примечания к пункту 10 Приложения 1 к Правилам дополнить абзацем следующего содержания:
"списки членов партии, в составе которой должно быть не менее пятидесяти тысяч членов партии, представляющих структурные подразделения (филиалы и представительства) партии во всех областях, городе республиканского значения и столице, численностью не менее семисот членов партии в каждой из них с указанием фамилии, имени, отчества, месяца, года рождения, номера документа удостоверяющего личность гражданина Республики Казахстан, адреса места жительства.".
2. Настоящий Приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции
Республики Казахстан