Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылы 4 қазанда N 918 болып Тіркелген "Қорғас", "Бахты", "Достық", "Майқапшағай", "Қолжат" өткізу пункттері арқылы жеке адамдар өткізетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті төрағасының 1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 462-Ө бұйрығына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 18 сәуірдегі N 153 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 23 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2241. Күші жойылды - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 401 бұйрығымен.
--------------Бұйрықтан үзінді----------
"Заңға тәуелдi актiлердi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкiмiн орындау үшiн, кеден ісі саласындағы нормативтiк құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамалық және өзге де нормативтiк құқықтық актiлерiне сәйкес келтiру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының қосымшаға сәйкес кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын...
Төраға
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының күшi жойылды деп танылған бұйрықтарының тiзбесi
17. "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 4 қазанда N 918 болып тiркелген Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетi төрағасының "Қорғас", "Бақты", "Достық", "Майқапшағай", "Қалжат" өткiзу пункттерi арылы жеке адамдар өткiзетiн тауарлар мен көлiк құралдарын кедендiк ресiмдеу туралы" Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының 1999 жылғы 22 қыркүйектегi N 462-П бұйрығына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" 2003 жылғы 18 сәуiрдегi N 153 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 23 сәуiрде N 2241 болып тiркелген)...
_________________________________

О внесении дополнений и изменений в приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 462-П "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств, перемещаемых физическими лицами через пункты пропуска "Коргас", "Бахты", "Достык", "Майкапшагай", "Колжат", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 4 октября 1999 года N 918
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года N 153. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 апреля 2003 года за N 2241. Утратил силу - приказом Председателя Агентства таможенного контроля РК от 28 сентября 2004г. N 401
Извлечение из приказа Председателя Агентства
таможенного контроля РК от 28 сентября 2004г. N 401
"Во исполнение распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года № 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", в целях приведения нормативных правовых актов в сфере таможенного дела в соответствие с законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра государственных доходов Республики Казахстан, Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложению...
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель
Приложение к приказу
Председателя Агентства
таможенного контроля РК
от 28 сентября 2004г. N 401
Перечень
приказов Министра государственных доходов
Республики Казахстан, Председателя Таможенного
комитета Министерства государственных доходов
Республики Казахстан и Председателя Агентства
таможенного контроля Республики Казахстан,
признанных утратившими силу
1. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года N 153 "О внесении дополнений и изменений в приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 462-П "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств, перемещаемых физическими лицами через пункты пропуска "Коргас", "Бахты", "Достык", "Майкапшагай", "Колжат", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 918 от 4 октября 1999 года (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 апреля 2003 года за N 2241)...".
-------------------------------------------------------------------

2003 жылдың 2 сәуірінің Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі И.Н.Тасмағамбетовтың басшылығымен өткен 20-41/005-583 жиналыс Протоколының 6 тармағына сәйкес, сонымен қатар жеке тұлғалардың Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы Қытай Халық Республикасының аумағынан әкелетін тауарларға кедендік бақылауды жетілдіру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылы 4 қазанда N 918 болып тіркелген "Қорғас", "Бахты", "Достық", "Майқапшағай", "Қолжат" өткізу пункттері арқылы жеке адамдар өткізетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" 1999 жылғы Кеден жаршысында жарияланған, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 5 қарашадағы N 86  бұйрығымен  енгізген өзгерістерімен және толықтыруларымен бірге Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті төрағасының 1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 462-Ө  бұйрығына  мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта:
1-абзац "Бахты" деген сөзден кейін "Қорғас", "Достық", "Қолжат" деген сөздермен толықтырылсын.
2-абзац алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы. Ансарова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі (Г.Е.Қойшыбаева) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасарына А.К. Ержановқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігінің
Төрағасы

В соответствии с п.6 протокола совещания N 20-41/005-583, прошедшего у Премьер-Министра Республики Казахстан Тасмагамбетова И.Н. 2 апреля 2003 года, а также в целях совершенствования таможенного контроля за товарами, ввозимыми через таможенную границу Республики Казахстан физическими лицами с территории Китайской Народной Республики, приказываю:
1. Внести в  приказ  Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 462-П "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств, перемещаемых физическими лицами через пункты пропуска "Коргас", "Бахты", "Достык", "Майкапшагай", "Колжат" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 4 октября 1999 года N 918, опубликованный в Таможенном вестнике, 1999 года, с изменениями и дополнением внесенными  приказом  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 5 ноября 2002 года N 86), следующие дополнения и изменения:
в пункте 1:
абзац первый после слова "Бахты" дополнить словами "Коргас", "Достык", "Колжат";
абзац второй исключить.
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Койчубаева Г.Е.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан