Электрондық мониторингке жататын салық төлеушілердің салық есептілігін жасау және табыс ету ережелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 26 маусымдағы N 262 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 21 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2409. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 30 сәуірдегі N 200 бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының  кодексін  (Салық кодексі) іске асыру мақсатында бұйырамын:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы зейнетақы қорларын, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын қоспағанда Электрондық мониторингке жататын салық төлеушілердің салық есептілігін жасау және табыс ету ережелері;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Электрондық мониторингке жататын екінші деңгейдегі банктердің салық есептілігін жасау және табыс ету ережелері;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес Электрондық мониторингке жататын жинақтаушы зейнетақы қорларының салық есептілігін жасау және табыс ету ережелері;
4) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес Электрондық мониторингке жататын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының салық есептілігін жасау және табыс ету ережелері бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің әкімшіліктендіру және ірі салық төлеушілер мониторингі басқармасы (А.Қ.Борамбаева) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2003 жылғы 1 шілдеден бастап туындайтын қатынастарға таралады.
Төраға
"Электрондық мониторингке жататын
салық төлеушілердің салық
есептілігін жасау және табыс ету
ережелерін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігі Салық комитеті
Төрағасының 2003 жылғы 26 маусымдағы
N 262 бұйрығына 1-қосымша
Екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы зейнетақы
қорларын, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда электрондық мониторингке жататын салық
төлеушілердің салық есептілігін жасау және
табыс ету ережелері
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ережелер "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының  кодексіне  (Салық кодексі) сәйкес әзірленген және Екінші деңгейдегі банктерді, жинақтаушы зейнетақы қорларын, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын қоспағанда электрондық мониторингке жататын салық төлеушілердің салық есептілігін жасау және табыс ету тәртібін көздейді.
2. Салық төлеушілердің мониторингі (бұдан әрі - мониторинг) салық төлеушiлердiң нақты салық салынатын базасын анықтау және тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) өзiндiк құнын қалыптастырудың негiздiлiгiне талдау жүргiзу, қаржы, валюта заңдарын, қолданылатын нарықтық бағаларды сақтау мақсатында салық төлеушілердiң қаржы-шаруашылық қызметiн байқау жүйесiн қолдану жолымен жүзеге асырылады.
3. Мониторинг салық міндеттілігін орындалуына салық бақылауын қамтамасыз ететін уәкілетті мемлекеттік органның орталық серверінің дерек қорына электронды жүйесі арқылы берілетін негізгі қаржы-экономикалық және салық көрсеткіштері бойынша салық төлеушілерден ақпарат алу тәсілімен жүзеге асырылады.
Мониторингті:
1) республикалық мониторингке жататын салық төлеушілер бойынша уәкілетті мемлекеттік орган;
2) аймақтық мониторингке жататын салық төлеушілер бойынша
N 1 Аймақаралық салық комитеті, облыстар, Астана, Алматы қалалары және "Астана жаңа қала" бойынша салық комитеттері (бұдан әрі - салық комитеттері) жүзеге асырады.
4. Мониторинг жөніндегі дерекқор осы Ережелермен белгіленген тәртіпте және мерзімдерде компьютерлік бағдарламаның электронды пішімінде (файлдарында) салық төлеуші беретін осы Ережелердің
3-тармағында көрсетілген ақпараттары бар есептілік нысаны негізінде осы Ережелердің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жасалатын салық есептілігінің негізінде қалыптасады.

Об утверждении Правил составления и представления налоговой отчетности налогоплательщиками, подлежащими электронному мониторингу
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 26 июня 2003 года N 262. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2003 года N 2409. Утратил силу - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 30.04.2004г. N 200
Извлечение из приказа Председателя Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан от 30.04.2004г. N 200
В связи с государственной регистрацией приказов Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 9 апреля 2004 года № 165  "Об утверждении Правил составления и представления налоговой отчетности налогоплательщиками, подлежащими электронному мониторингу" и № 166  "Об утверждении Правил составления и представления налоговой отчетности налогоплательщиками, подлежащими электронному мониторингу" приказываю:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан:
от 26 июня 2003 года N 262 "Об утверждении Правил составления и представления налоговой отчетности налогоплательщиками, подлежащими электронному мониторингу" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2409 ...).
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель"
--------------------------------------------------------------------
В целях реализации Кодекса  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила составления и представления налоговой отчетности
налогоплательщиками, подлежащими электронному мониторингу, за исключением банков второго уровня, накопительных пенсионных фондов, страховых (перестраховочных) организаций, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Правила составления и представления налоговой отчетности банками второго уровня, подлежащими электронному мониторингу, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) Правила составления и представления налоговой отчетности накопительными пенсионными фондами, подлежащими электронному мониторингу, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) Правила составления и представления налоговой отчетности страховыми (перестраховочными) организациями, подлежащими электронному мониторингу, согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Управлению администрирования и мониторинга крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Бурамбаева А.К.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2003 года.
Председатель
Приложение 1 к приказу
Председателя Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 26 июня 2003 года N 262
"Об утверждении Правил
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу"
Правила составления и представления налоговой
отчетности налогоплательщиками, подлежащими
электронному мониторингу, за исключением банков
второго уровня, накопительных пенсионных фондов,
страховых (перестраховочных) организаций
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Кодексом  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и предусматривают порядок составления и представления налоговой отчетности налогоплательщиками, подлежащими  электронному мониторингу, за исключением банков второго уровня, накопительных пенсионных фондов, страховых (перестраховочных) организаций.
2. Мониторинг налогоплательщиков (далее - мониторинг) осуществляется путем применения системы наблюдений за финансово-хозяйственной деятельностью налогоплательщиков с целью определения их реальной налогооблагаемой базы и проведения анализа обоснованности формирования себестоимости товаров (работ, услуг), соблюдения финансового, валютного законодательства Республики Казахстан и применяемых рыночных цен.
3. Мониторинг осуществляется методом сбора от налогоплательщиков информации по основным финансово-экономическим и налоговым показателям через электронную систему передачи данных в базу данных на центральном сервере уполномоченного государственного органа, обеспечивающего налоговый контроль за исполнением налоговых обязательств (далее - уполномоченный государственный орган).
Мониторинг осуществляется:
1) уполномоченным государственным органом по налогоплательщикам, подлежащим республиканскому мониторингу;
2) Межрегиональным налоговым комитетом N 1, налоговыми комитетами по областям, городам Астана, Алматы и налоговым комитетом "Астана-жана кала" (далее - налоговые комитеты) по налогоплательщикам, подлежащим региональному мониторингу.
4. База данных по мониторингу формируется на основе налоговой отчетности, составляемой по формам согласно приложениям 1, 1.1, 2, 2.1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящим Правилам, содержащей информацию, указанную в пункте 3 настоящих Правил, предоставляемой налогоплательщиками в электронном формате (файлах) компьютерной программы в порядке и сроки, установленные настоящими Правилами.

5. Деректерді беру жүйесі стандартпен белгіленген файл түріндегі есептілік берудің толтырылған нысандарын дерекқорға жеткізу тәсілін білдіреді және өзіне мыналарды:
магниттік жеткізушілер көмегімен жеткізуді;
электронды почта (E-maіl) арқылы жеткізуді қамтиды.
6. Салық есептілік нысандарын және оларды толтыру жөніндегі электронды бағдарламаны:
1) уәкілетті мемлекеттік орган - республикалық мониторингке жататын салық төлеушілерге;
2) салық комитеттері (заңды тұлғалардың орналасқан орны бойынша) - аймақтық мониторингке жататын салық төлеушілерге береді.
7. Деректерді беру жүйесі арқылы берілетін толтырылған салық есептілік нысандарын:
республикалық мониторингке жататын салық төлеушілер - уәкілетті мемлекеттік органға;
аймақтық мониторингке жататын салық төлеушілер уәкілетті мемлекеттік орган аймақтық деңгейдегі салық төлеушілердің мониторингі бойынша есептілік көшірмелерін салық комитеттерінің одан кейінгі беруімен тиісті салық комитетіне береді.
8. Республикалық және аймақтық мониторингке жататын салық төлеушілер үшін есеп беру мерзімдері:
1.1, 1.2, 1.6 есептілік нысандары бойынша ақпарат - есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күнінен кешіктірмей, ай сайын;
1.3, 1.4, 1.5, 1.7, 1.8, 1.9, 1.11, 1.12 есептілік нысандары бойынша ақпарат - есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күнінен кешіктірмей, тоқсан сайын.
13 есептілік нысандары бойынша ақпарат - есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күнінен кешіктірмей, бір жылда бір рет.
9. Салық төлеушілердің қаржы-шаруашылық қызметі туралы файл түріндегі барлық ақпараттарды қабылдау және жинақтау:
республикалық мониторингке жататын салық төлеушілер үшін уәкілетті мемлекеттік органның орталық серверінде;
аймақтық мониторингке жататын салық төлеушілер үшін уәкілетті мемлекеттік органның орталық серверінде және салық комитеттерінің серверлерінде жүзеге асырылады.
2. Салық есептілігі нысандарын толтыру
10. N 1.1 нысан. Өткізу кітабы (1-қосымша).
1-бөлім. Қазақстан аумағында сату.
Осы нысан төлем уақытына қарамастан оларды Қазақстан Республикасының аумағында өткізу мақсатында тауарларды жөнелтуіне жұмыстардың орындалуына, қызметтердің көрсетулеріне қарай толтырылады.
Нысанда есепті кезең үшін өткізілген өнімнің барлық көлемі көрсетіледі.
Байланыс, сумен, жылумен, газбен, электрмен қамтамасыз ету қызметі, жеке тұлғалар үшін жүзеге асырылатын жолаушыларды тасымалдау және жүк тасымалдаудың барлық түрлері тарифтер бойынша бөлініп көрсетіледі.

5. Система передачи данных представляет собой способы доставки заполненных форм налоговой отчетности в виде файлов установленного стандарта до базы данных и включает в себя:
доставку при помощи магнитных носителей;
доставку через электронную почту (Е-mail).
6. Формы налоговой отчетности и электронная программа по их заполнению предоставляются:
1) уполномоченным государственным органом - налогоплательщикам, подлежащим республиканскому мониторингу;
2) налоговыми комитетами (по месту нахождения юридических лиц) - налогоплательщикам, подлежащим региональному мониторингу.
7. Заполненные формы налоговой отчетности через систему передачи данных предоставляются:
налогоплательщиками, подлежащими республиканскому мониторингу, в уполномоченный государственный орган;
налогоплательщиками, подлежащими региональному мониторингу, в соответствующий налоговый комитет, с последующей передачей налоговыми комитетами копии налоговой отчетности по мониторингу в уполномоченный государственный орган.
8. Сроки предоставления отчетов для налогоплательщиков, подлежащих республиканскому и региональному мониторингу:
информация по формам налоговой отчетности 1.1, 1.2, 1.6 представляется ежемесячно, не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
информация по формам отчетности 1.3, 1.4, 1.5, 1.7, 1.8, 1.9, 1.11, 1.12 представляется ежеквартально, не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
информация по форме отчетности 1.10 предоставляется один раз в год, не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
9. Прием и накопление всей информации о финансово-хозяйственной деятельности налогоплательщиков в виде файлов осуществляется:
для налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу, на центральном сервере уполномоченного государственного органа;
для налогоплательщиков, подлежащих региональному мониторингу, на центральном сервере уполномоченного государственного органа и на серверах налоговых комитетов.
2. Заполнение форм налоговой отчетности
10. Форма N 1.1. Книга реализации (приложение 1).
Раздел 1. Реализация на территории Казахстана.
Данная форма заполняется по мере выполнения работ, предоставления услуг, отгрузки товаров с целью их реализации на территории Республики Казахстан независимо от времени оплаты.
В форме отражается весь объем реализованной продукции за отчетный период.
Реализация услуг связи, водо-, тепло-, газо-, электроснабжения, все виды пассажирских перевозок и грузоперевозок, осуществляемых для физических лиц, отражаются в разбивке по тарифам.

Мысалы, 3 теңгелік тариф бойынша 15 мың кВт электр энергиясы, ал 4 теңгелік тариф бойынша - 150 мың кВт электр энергиясы сатылды.
"N" 1-бағанында реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат рет бойынша нөмірлеуді үзбеуі керек.
"Шот несиесі" 2-бағанында Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы N 18 қыркүйектегі N 438  бұйрығымен  бекітілген бухгалтерлік есеп шотының үлгі жоспарының (бұдан әрі - шоттардың жұмыс жоспары) тиісті кіріс шотының кредиті көрсетіледі.
"Тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) атауы" 3-бағанында Қазақстан Республикасында сатылған тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді қоса) тиелген тауарлардың, орындалған жұмыстардың, көрсетілген қызметтердің атауы көрсетіледі. Әрбір жол бір операцияға сәйкес болады.
"СЭҚ ТН коды" 4-бағанында Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 30 наурызда N 1445 нөмірмен тіркелген, ҚР МКМ Кеден комитетінің 2001 жылғы 22 қаңтардағы "Тауарларды Сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасына сәйкес жіктеу туралы" N 22  бұйрығымен  бекітілген жөнелтілген тауарлардың Сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасының тиісті коды көрсетіледі. Қызмет көрсетулер бойынша 98 код (бұдан әрі - СЭҚ ТН).
"Алушының атауы" 5-бағанында тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) алушы жеке тұлғаның аты-жөні немесе заңды тұлғаның атауы көрсетіледі.
"Резидент/резидент емес" 6-бағанында алушының резиденттігін белгілейтін код көрсетіледі: ҚР резиденті - 0, ҚР резиденті емес - 1.
"СТН" 7-бағанында алушы салық төлеушінің тіркеу нөмірі (бұдан әрі - СТН) көрсетіледі.
"Алушының резиденттік елінің коды" 8-бағанында резиденттік елдің кодын толтыру кезінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1997 жылғы 21 сәуірде N 291 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1995 жылғы 26 қыркүйектегі N 127-П бұйрығымен бекітілген Жүк кеден декларациясын толтыру тәртібі туралы  нұсқаулықтың  3-қосымшасына сәйкес елдердің цифрлық кодталуын (бұдан әрі - елдің коды) көрсету қажет.
"Келісім-шарт (шарт) күні" 9-бағанында оның негізінде тауарларды тиеу, жұмыстарды орындау, қызмет көрсету жүргізілетін жасалған келісім-шарттың (шарттың) күні көрсетіледі.
"Келісім-шарт (шарт) N" 10-бағанында оның негізінде тауарларды тиеу, жұмыстарды орындау, қызмет көрсету жүргізілетін жасалған келісім-шарттың (шарттың) күні көрсетіледі.
"Шот-фактура күні" 11-бағанында тауарларды тиеу, жұмыстарды орындау, қызмет көрсетулер бойынша тиісті шот-фактураның күні көрсетіледі.
"Шот-фактура N" 12-бағанында шот-фактураның нөмірі көрсетіледі.
"Өлшем бірлігі" 13-бағанында өткізілген тауарлардың өлшем бірлігі (дана, килограмм, тонна, метр, текше метр, литр, кВт, жұмыстар мен қызмет көрсетулер үшін теңге және Қазақстан Республикасында қолданылатын өзге де өлшем бірліктері) көрсетіледі.
"Бірлік үшін баға" 14-бағанында жанама салықсыз тауардың бірлігі үшін бағасы көрсетіледі.
"Саны" 15-бағанында тиелген тауарлардың саны, жұмыстар (қызмет көрсетулер) үшін орындалған жұмыстар мен қызмет көрсетулердің көлемі теңгемен көрсетіледі.
"Жанама салықтарсыз сома" 16-бағанында жанама салықтарсыз өткізудің жалпы құны көрсетіледі.
"Акциз" 17-бағанында есептелген акциз сомасы көрсетіледі. Егер тауар акцизделетін болып табылмаса, онда баған толтырылмайды.
"ҚҚС" 18-бағанында шот-фактурада көрсетілген қосылған құн салығының сомасы (бұдан әрі - ҚҚС) көрсетіледі.
"ҚҚС ставкасы" 19-бағанында ҚҚС-ның тиісті ставкасы көрсетіледі.

Например, по тарифу 3 тенге реализовано 15 тысяч киловатт (далее - кВт) электроэнергии, по тарифу 4 тенге - 150 тысяч кВт электроэнергии.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Кредит счета" указывается кредит соответствующего счета доходов Типового плана счетов бухгалтерского учета, утвержденного приказом  Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года N 438 (далее - рабочий план счетов).
В графе 3 "Наименование товаров (работ, услуг)" указывается наименование отгруженных товаров, выполненных работ, оказанных услуг, включая товары (работы, услуги), реализованные нерезиденту на территории Республики Казахстан. Каждая строка соответствует  одной операции.
В графе 4 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности отгруженных товаров, утвержденного приказом  Таможенного комитета МГД РК от 22 января 2001 года N 22 "О классификации товаров в соответствии с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности", зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан  от 30 марта 2001 года N 1445. По услугам указывается код 98 (далее - код ТН ВЭД).
В графе 5 "Наименование получателя" указывается Ф.И.О. физического лица или наименование юридического лица получателя товара (работ, услуг).
В графе 6 "Резидент/нерезидент", указывается код, обозначающий резидентство покупателя: 0 - резидент РК, 1 - нерезидент РК.
В графе 7 "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика (далее - РНН) - получателя.
В графе 8 "Код страны резидентства получателя" при заполнении кода страны резидентства (далее - код страны) необходимо использовать цифровую кодировку стран в соответствии с приложением 3 к Инструкции о порядке заполнения грузовой таможенной декларации, утвержденной приказом  Таможенного комитета Республики Казахстан от 26 сентября 1995 года N 127-П, зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 апреля 1997 года N 291.
В графе 9 "Дата контракта (договора)" указывается дата заключенного контракта (договора), на основании которого производится отгрузка товара, выполнение работ, оказание услуг.
В графе 10 "N контракта (договора)" указывается номер заключенного контракта (договора), на основании которого производится отгрузка товара, выполнение работ, предоставление услуг.
В графе 11 "Дата счета-фактуры" указывается дата соответствующего счета-фактуры по отгруженным товарам, выполненным работам, оказанных услуг.
В графе 12 "N счета-фактуры" указывается номер соответствующего счета-фактуры.
В графе 13 "Единица измерения" указывается единица измерения реализованной продукции (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт и другие единицы измерения, применяемые в Республике Казахстан), работ и услуг - (тенге).
В графе 14 "Цена за единицу" указывается цена за единицу товара без косвенных налогов.
В графе 15 "Количество" указывается количество отгруженных товаров или объем выполненных работ (услуг) в тенге.
В графе 16 "Сумма без косвенных налогов" указывается общая стоимость реализации без косвенных налогов.
В графе 17 "Акциз" указывается сумма начисленного акциза. Если товар не является подакцизным, то графа не заполняется.
В графе 18 "НДС" указывается сумма налога на добавленную стоимость (далее - НДС), отраженного в счете-фактуре.
В графе 19 "Ставка НДС" указывается соответствующая ставка НДС.

11. 2-бөлім. Қосымша шот-фактура бойынша сату кітабы.
"N" 1-бағанында рет бойынша нөмірі көрсетіледі. Келесі ақпарат нөмірлеу тәртібін бұзбауы қажет.
"Кредит шоты" 2-бағанында шоттардың жұмыс жоспарындағы тиісті шоттың дебеті көрсетіледі.
"Тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) атауы" 3-бағанында Қазақстан Республикасының аумағында резидент емеске сатқан тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) қоса жөнелтілген тауарлардың, орындалған жұмыстардың, көрсетілген қызметтердің атауы көрсетіледі. Әр жол бір операцияға сәйкес келеді.
"СЭҚ ТН коды" 4-бағанында жөнелтілген тауарлардың, орындалған жұмыстардың, көрсетілген қызметтердің СЭҚ ТН тиісті коды көрсетіледі.
"Алушының атауы" 5-бағанында тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) алушы жеке тұлғаның аты-жөні немесе заңды тұлғаның атауы көрсетіледі.
№"Резидент/резидент емес" 6-бағанда алушының резиденттігін белгілейтін код көрсетіледі: ҚР резиденті - 0, ҚР резиденті емес - 1.
"СТН" 7-бағанында алушының СТН-і көрсетіледі.
"Алушының резиденттік елінің коды" 8-бағанында резиденттік елінің коды көрсетіледі.
"Келісім-шарттың (шарттың) күні" 9-бағанында оның негізінде тауарды жөнелту, жұмыстарды орындау қызметтер көрсету жүргізілетін, жасалған келісім-шарттың күні көрсетіледі.
"Келісім-шарттың (шарттың) N" 10-бағанында оның негізінде тауарды жөнелту, жұмыстарды орындау қызметтер көрсету жүргізілетін, жасалған келісім-шарттың нөмірі көрсетіледі.
"Негізгі шот-фактураның күні" 11-бағанында негізгі (бастапқы) шот-фактураның күні көрсетіледі, оған қосымша шот-фактура жасалады.
"Негізгі шот-фактураның N" 12-бағанында негізгі (бастапқы) шот-фактураның нөмірі көрсетіледі, оған қосымша шот-фактура жасалады.
"Қосымша шот-фактураның күні" 13-бағанында қосымша шот-фактураның күні көрсетіледі.
"Қосымша шот-фактураның N" 14-бағанында қосымша шот-фактураның нөмірі көрсетіледі.
"Өлшем бірлігі" 15-бағанында тауардың өлшем бірлігі (дана, килограмм, тонна, метр, текше метр, литр, кВт, жұмыстар мен қызмет көрсетулер үшін (теңге) және Қазақстан Республикасында қолданылатын өзге де өлшем бірліктері) көрсетіледі.
"Бірлік үшін баға" 16-бағанында қосымша шот-фактура бойынша жанама салықтарсыз тауарлар бірлігінің бағасы көрсетіледі.
"Саны" 17-бағанында қосымша шот-фактура бойынша жөнелтілген тауарлардың саны немесе орындалған жұмыстардың көлемі (теңге) көрсетіледі.
"Түзету мөлшері (Жанама салықтарсыз сома)" 18-бағанында қосымша шот-фактура бойынша тиісті белгімен жанама салықтарсыз өткізулердің құнын түзету мөлшері көрсетіледі.
"Акциз" 19-бағанында қосымша шот-фактура бойынша тиісті белгімен акцизді түзету сомасы көрсетіледі, егер тауар акцизделетін болып табылмаса баған толтырылмайды.
"ҚҚС ставкасы" 20-бағанында ҚҚС-ның тиісті ставкасы көрсетіледі.
"ҚҚС" 21-бағанында қосымша шот-фактура бойынша тиісті белгімен ҚҚС түзету мөлшері көрсетіледі.

11. Раздел 2. Книга реализации по дополнительному счету-фактуре.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Кредит счета" указывается кредит соответствующего счета доходов рабочего плана счетов.
В графе 3 "Наименование товаров (работ, услуг)" указывается наименование отгруженных товаров, выполненных работ, оказанных услуг, включая товары (работы, услуги), реализованные нерезиденту на территории Республики Казахстан. Каждая строка соответствует одной операции.
В графе 4 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код ТН ВЭД отгруженных товаров, выполненных работ, оказанных услуг.
В графе 5 "Наименование получателя" указывается Ф. И. О. физического лица или наименование юридического лица получателя товара (работ, услуг).
В графе 6 "Резидент/нерезидент" указывается код, обозначающий резидентство покупателя: 0 - резидент РК, 1 - нерезидент РК.
В графе 7 "РНН" указывается РНН получателя.
В графе 8 "Код страны резидентства получателя" указывается код страны.
В графе 9 "Дата контракта (договора)" указывается дата заключенного контракта (договора), на основании которого  производится отгрузка товара, выполнение работ, оказание услуг.
В графе 10 "N контракта (договора)" указывается номер заключенного контракта (договора), на основании которого производится отгрузка товара, выполнение работ, оказание услуг.
В графе 11 "Дата основного счета-фактуры" указывается дата основного (первоначального) счета-фактуры, к которому составляется дополнительный счет-фактура.
В графе 12 "N основного счета-фактуры" указывается номер основного (первоначального) счета-фактуры, к которому составляется дополнительный счет-фактура.
В графе 13 "Дата дополнительного счета-фактуры" указывается дата дополнительного счета-фактуры.
В графе 14 "N дополнительного счета-фактуры" указывается номер дополнительного счета-фактуры.
В графе 15 "Единица измерения" указывается единица измерения реализованных по дополнительному счету-фактуре товаров (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт и другие единицы измерения, применяемые в Республике Казахстан), работ и услуг  (тенге).
В графе 16 "Цена за единицу" указывается цена за единицу товара без косвенных налогов по дополнительному счету-фактуре.
В графе 17 "Количество" указывается количество отгруженных товаров или объем выполненных работ и услуг (тенге) по дополнительному счету-фактуре.
В графе 18 "Размер корректировки (Сумма без косвенных налогов)" указывается размер корректировки стоимости реализации без косвенных налогов, с соответствующим знаком по дополнительному счету-фактуре.
В графе 19 "Акциз" указывается размер корректировки акциза по дополнительному счету-фактуре с соответствующим знаком. Если товар не является подакцизным, то графа не заполняется.
В графе 20 "Ставка НДС" указывается соответствующая ставка НДС.
В графе 21 "НДС" указывается размер корректировки НДС по дополнительному счету-фактуре с соответствующим знаком.

12. 3-бөлім. Экспорттық валюталық бақылау.
Нысанды бастапқы толтыру кезінде олар бойынша төлеу мерзімі басталмаған барлық мәмілелер, орындалмаған келісім-шарттар және жартылай орындалған келісім-шарттар көрсетіледі.
Одан кейін, нысан толтырылады және уәкілетті салық органына немесе ұлғаймалы жиынтықпен есепті кезеңнің аяқталуы бойынша тиісті салық органдарына беріледі. Жаңа есепке орындалмаған немесе жартылай орындалған келісім-шарттар (келісімдер) бойынша мәліметтер көшіріледі.
"N" 1-бағанында тауар (жұмыс, қызмет көрсету) экспорты бойынша мәміленің реттік нөмірі көрсетіледі, келесі ақпарат нөмірлеу тәртібін үзбеуі керек.
"Экспортталатын тауар (жұмыс, қызмет көрсету) түрі" 2-бағанда экспортталатын тауардың атауы, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағынан тыс көрсетілген қызмет түрі көрініс табады.
"СЭҚ ТН коды" 3-бағанда экспортталатын тауардың (жұмыстың, қызмет көрсетудің) СЭҚ ТН коды көрсетіледі.
"Жеткізу шарты" 4-бағанда тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) жеткізу шарты көрсетіледі.
"Тауарды (жұмысты, қызмет көрсетуді) тиеу орны" 5-бағанда тауардың (жұмыстың, қызмет көрсетудің) нақты тиелген орны көрсетіледі.
"Тауарды (жұмысты, қызмет көрсетуді) жеткізу пункті, ел" 6-бағанда тауарды (жұмысты, қызмет көрсетуді) жеткізу пункті, ел көрсетіледі.
"Өлшем бірлігі" 7-бағанында тауардың өлшем бірлігі (дана, килограмм, тонна, метр, шаршы метр, литр, кВт және Қазақстан Республикасында қолданылатын өзге де өлшем бірліктері) көрсетіледі.
"Сатып алушының атауы" және "Сатып алушының заңды мекен-жайы" 8 және 9-бағандарында дәл аббревиатурасымен бірге сатып алушы кәсіпорынның толық атауы, сондай-ақ оның орналасқан жері бойынша заңды мекен-жайы көрсетіледі.
"Келісім-шарт (келісім) күні" және "Келісім-шарт (келісім) N" 10 мен 11-бағандарда оған сәйкес тауар экспорты жүргізілген келісім-шарт (келісім), жасау күні мен нөмірі тиісінше көрсетіледі.
"Мәміле паспортының күні" және "Мәміле паспортының N" 12 және 13-бағандарында осы келісім-шарт (келісім) бойынша жеткізулер негізіндегі мәміле паспортынан деректер көрсетіледі.
"Инвойс күні" және "Инвойс N" 14 пен 15-бағандарда инвойс күні мен нөмірі көрсетіледі.
"ЖКД күні" мен "ЖКД N" 16 және 17-бағандарда жүк кеден декларациясының күні мен нөмірі көрсетіледі.
"Тауардың бірлік құны" 18, "Саны" 19, "Сома" 20-бағандарда нақты шығарылған экспорт деректері көрсетіледі.
"Келісім-шарт валютасы" 21-бағанда келісім-шарт бойынша экспортталатын тауар үшін төлем жүргізілген валюта көрсетіледі.
"Теңге бағамы" 22-бағанында ЖКД кедендік ресімдеуге қабылдау күніне келісім-шарт валютасына теңгенің рыноктық бағамы көрсетіледі.
"Теңгемен қайта есептеу" 23-бағанында теңгелік эквиваленттегі сома көрсетіледі.
"Төлеу мерзімі" 24-бағанда келісім-шартқа сәйкес төлеу күні көрсетіледі.
"Кеден баждары мен алымдары" 25-бағанында төленген кеден баждары мен алымдарының сомасы көрсетіледі.

12. Раздел 3.№Экспортный валютный контроль.
При первоначальном заполнении формы отражаются все сделки, срок оплаты по которым не наступил, неисполненные контракты и контракты, исполненные частично.
В последующем форма заполняется и предоставляется в уполномоченный налоговый орган или соответствующие налоговые органы по окончании отчетного периода с нарастающим итогом. В новый отчет переносятся данные по неисполненным или частично исполненным контрактам (договорам).
В графе 1 "N" указывается номер сделки по экспорту товаров (работ, услуг), последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Вид экспортируемых товаров (работ, услуг)" отражается наименование экспортируемого товара, а также работы, услуги, оказанные за территорией Республики Казахстан.
В графе 3 "Код ТН ВЭД" отражается код ТН ВЭД экспортируемого товара (работ, услуг).
В графе 4 "Условия поставки" указываются условия поставки товаров (работ, услуг).
В графе 5 "Место отгрузки товаров (работ, услуг)" указывается место фактической отгрузки товаров (работ, услуг).
В графе 6 "Пункт доставки товара (работ, услуг), страна" указывается пункт доставки товаров (работ, услуг), страна.
Графа 7 "Единица измерения" указывается единица измерения товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВТ и другие единицы измерения, применяемые в Республике Казахстан).
В графах 8 и 9 "Наименование покупателя" и "Юридический адрес покупателя" отражается полное наименование предприятия-покупателя с точной аббревиатурой и его юридический адрес.
В графах 10 и 11 "Дата контракта (договора)" и "N контракта (договора)" указываются соответственно дата и номер заключения контракта (договора), согласно которому производится экспорт товаров.
В графах 12 и 13 "Дата паспорта сделки" и "N паспорта сделки" указываются данные из паспорта сделки по поставкам по данному контракту (договору).
В графах 14 и 15 "Дата инвойса" и "N инвойса" указываются дата и номер инвойса.
В графах 16 и 17 "Дата ГТД" и "N ГТД" указываются дата и номер грузовой таможенной декларации.
В графах 18 "Стоимость единицы продукции", 19 "Количество", 20 "Сумма" отражаются данные фактически произведенного экспорта.
В графе 21 "Валюта контракта" указывается валюта, в которой осуществлялась оплата экспортируемого товара по контракту.
В графе 22 "Курс тенге" указывается рыночный курс тенге к валюте контракта, на дату принятия ГТД к таможенному оформлению.
В графе 23 "Перерасчет в тенге" указывается сумма в тенговом эквиваленте.
В графе 24 "Срок оплаты" указывается дата оплаты согласно контакту.
В графе 25 "Таможенные пошлины и сборы" указывается сумма уплаченных таможенных пошлин и сборов.

13. N 1.2 нысан. Сатып алу кітабы (2-қосымша).
1-бөлім. Қазақстан аумағында сатып алынғандарға.
Бұл нысан оларды төлеу уақытына қарамастан, Қазақстан Республикасының тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) кіріске алу шегі бойынша толтырылады.
Нысанда есепті кезеңде жүргізілген сатып алулардың барлық көлемі көрсетіледі.
"N" 1-бағанында реттік нөмірі көрсетіледі. Келесі ақпарат нөмірлеу тәртібін бұзбауы қажет.
"Дебет шоты" 2-бағанында шоттардың жұмыс жоспарындағы тиісті шоттың дебеті көрсетіледі.
"Тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) атауы" 3-бағанында сатып алынған тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) атауы көрсетіледі.
"СЭҚ ТН коды" 4-бағанында сатып алынатын тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) СЭҚ ТН тиісті коды көрсетіледі.
"Жеткізушінің атауы" 5-бағанында тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) жеткізушінің атауы көрсетіледі.
"Резидент/резидент емес" 6-бағанда жеткізушінің резиденттігін белгілейтін код көрсетіледі: ҚР резиденті - 0, ҚР резиденті емес - 1.
"СТН" 7-бағанында СТН көрсетіледі.
"Жеткізушінің резиденттік елінің коды" 8-бағанында жеткізушінің резиденттік елінің коды көрсетіледі.
"Жеткізушінің ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлігінің сериясы" 9-бағанында жеткізушінің ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлігінің сериясы көрсетіледі.
"Жеткізушінің ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлігінің N" 10-бағанында жеткізушінің ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлігінің нөмірі көрсетіледі.
"Жеткізушінің ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлігінің күні" 11-бағанында жеткізушінің ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлігінің берілген күні көрсетіледі.
"Келісім-шарттың (шарттың) күні" 12-бағанында оның негізінде тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) алу жүргізілетін жасалған келісім-шарттың күні көрсетіледі.
"Келісім-шарттың (шарттың) N" 13-бағанында оның негізінде тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) алу жүргізілетін жасалған келісім-шарттың (шарттың) нөмірі көрсетіледі.
"Шот-фактураның күні" 14-бағанында шот-фактураның күні көрсетіледі.
"Шот-фактураның N" 15-бағанында шот-фактураның нөмірі көрсетіледі.
"Өлшем бірлігі" 16-бағанында тауардың өлшем бірлігі (дана, килограмм, тонна, метр, текше метр, литр, кВт, жұмыстар мен қызмет көрсетулер үшін (теңге) және Қазақстан Республикасында қолданылатын басқа да өлшем бірліктері) көрсетіледі.
"Саны" 17-бағанында сатып алынған тауарлардың саны көрсетіледі. Орындалған жұмыстар мен қызмет көрсетулердің көлемі теңгемен көрсетіледі.
"Бірлік үшін баға" 18-бағанында жанама салықтарсыз тауарлар (жұмыстар, қызметтер) бірлігінің бағасы көрсетіледі.
"Жанама салықтарсыз сома" 19-бағанында жанама салықтарсыз тауардың құны көрсетіледі.
"Акциз" 20-бағанында есептелген акциз сомасы көрсетіледі, егер тауар акцизделетін болып табылмаса - баған толтырылмайды.
"ҚҚС" 21-бағанында ҚҚС сомасы көрсетіледі.
"Төлем көзінен табыс салығы сомасы" 22-бағанында төлем көзінен ұсталған (ұсталатын) корпорациялық табыс салығының немесе жеке табыс салығының түзету сомасы көрсетіледі. Егер салық ұсталмаған жағдайда, онда осы баған толтырылмайды.

13. Форма N 1.2. Книга покупок (приложение 2).
Раздел 1. Приобретенных на территории Казахстана.
Данная форма заполняется по мере оприходования товаров (работ, услуг) на территории Республики Казахстан независимо от времени их оплаты.
В форме отражается весь объем произведенных приобретений за отчетный период.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Дебет счета" указывается дебет соответствующего счета рабочего плана счетов.
В графе 3 "Наименование товаров (работ, услуг)" указывается наименование приобретенных товаров (работ, услуг).
В графе 4 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код ТН ВЭД приобретенных товаров (работ, услуг).
В графе 5 "Наименование поставщика" указывается наименование поставщика товара (работ, услуг).
В графе 6 "Резидент/нерезидент", указывается код, обозначающий резидентство поставщика: 0 - резидент РК, 1 - нерезидент РК.
В графе 7 "РНН" указывается РНН.
В графе 8 "Код страны резидентства поставщика" указывается код страны поставщика.
В графе 9 "Серия свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика" указывается серия свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика.
В графе 10 "N свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика" указывается номер свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика.
В графе 11 "Дата свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика" указывается дата выдачи свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика.
В графе 12 "Дата контракта (договора)" указывается дата заключенного контракта, на основании которого производится получение товара (работ, услуг).
В графе 13 "N контракта (договора)" указывается номер заключения контракта, на основании которого производится получение товара (работ, услуг).
В графе 14 "Дата счета-фактуры" указывается дата счета-фактуры.
В графе 15 "N счета-фактуры" указывается номер счета-фактуры.
В графе 16 "Единица измерения" указывается единица измерения товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт и другие единицы измерения, применяемые  в Республике Казахстан), работ и услуг (тенге).
В графе 17 "Количество" указывается количество приобретенных товаров. Объем выполненных работ и услуг указывается в тенге.
В графе 18 "Цена за единицу" указывается цена единицы товаров (работ, услуг) без косвенных налогов.
В графе 19 "Сумма без косвенных налогов" указывается стоимость товара без косвенных налогов.
В графе 20 "Акциз" указывается сумма начисленного акциза, если товар не является подакцизным - графа не заполняется.
В графе 21 "НДС" указывается сумма НДС.
В графе 22 "Сумма подоходного налога у источника выплаты" указывается сумма корректировки корпоративного подоходного налога или индивидуального подоходного налога удержанного (удерживаемого) у источника выплаты. В случае, если налог не удерживается, то данная графа не заполняется.

14. 1-бөлім. Қазақстан аумағында сатып алынғандарға:
"N" 1-бағанында реттік нөмірі көрсетіледі. Келесі ақпарат нөмірлеу тәртібін бұзбауы қажет.
"Дебет шоты" 2-бағанында шоттардың жұмыс жоспарындағы тиісті шоттың дебеті көрсетіледі.
"Атауы" 3-бағанында алынған тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) атауы көрсетіледі.
"СЭҚ ТН коды" 4-бағанында алынған тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) СЭҚ ТН тиісті коды көрсетіледі.
"Жеткізушінің атауы" 5-бағанында тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) жеткізушінің атауы көрсетіледі.
"Резидент/резидент емес" 6-бағанда жеткізушінің резиденттігін белгілейтін код көрсетіледі: ҚР резиденті - 0, ҚР резиденті емес - 1.
"СТН" 7-бағанында СТН көрсетіледі.
"Жеткізушінің резиденттік елінің коды" 8-бағанында жеткізуші резиденттік елінің коды көрсетіледі.
9, 10, 11 бағандарда жеткізушінің ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәліктің сериясы, N және күні көрсетіледі.
"Келісім-шарттың (шарттың) күні" 12-бағанында оның негізінде тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) алу жүргізілетін жасалған келісім-шарттың күні көрсетіледі.
"Келісім-шарттың (шарттың) N" 13-бағанында оның негізінде тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) алу жүргізілетін жасалған келісім-шарттың (шарттың) нөмірі көрсетіледі.
"Негізгі шот-фактураның күні" 14-бағанында негізгі (бастапқы) шот-фактураның күні көрсетіледі, оған қосымша шот-фактура жасалады.
"Негізгі шот-фактураның N" 15-бағанында негізгі (бастапқы) шот-фактураның нөмірі көрсетіледі, оған қосымша шот-фактура жасалады.
"Қосымша шот-фактураның күні" 16-бағанында қосымша шот-фактураның күні көрсетіледі.
"Қосымша шот-фактураның N" 17-бағанында қосымша шот-фактураның нөмірі көрсетіледі.
"Өлшем бірлігі" 18-бағанында қосымша шот-фактура бойынша тауардың өлшем бірлігі (дана, килограмм, тонна, метр, текше метр, литр, кВт және Қазақстан Республикасында қолданылатын басқа да өлшем бірліктері) жұмыстар мен қызмет көрсетулер үшін (теңге) көрсетіледі.
"Саны" 19-бағанында қосымша шот-фактура бойынша алынған тауарлардың саны көрсетіледі. Орындалған жұмыстар мен қызмет көрсетулердің көлемі теңгемен көрсетіледі.
"Бірлік үшін баға" 20-бағанында қосымша шот-фактура бойынша жанама салықтарсыз тауар бірлігінің бағасы көрсетіледі.
"Түзету мөлшері (Жанама салықтарсыз сома)" 21-бағанында қосымша шот-фактура бойынша тиісті белгімен жанама салықтарсыз сатып алу құнын түзету мөлшері көрсетіледі.
"Акциз" 22-бағанында қосымша шот-фактура бойынша есептелген акциз сомасы көрсетіледі, егер тауар акцизделетін болып табылмаса - баған толтырылмайды.
"ҚҚС" 23-бағанында қосымша шот-фактура бойынша тиісті белгімен ҚҚС-ның түзетілген сомасы көрсетіледі.
"Төлем көзінен табыс салығы сомасы" 24-бағанында төлем көзінен ұсталған (ұсталатын) корпорациялық табыс салығының немесе жеке табыс салығының түзету сомасы көрсетіледі. Егер салық ұсталмаған жағдайда, онда осы баған толтырылмайды.

14. Раздел 1. Приобретенных на территории Казахстана.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Дебет счета" указывается дебет соответствующего счета рабочего плана счетов.
В графе 3 "Наименование" указывается наименование приобретенных товаров (работ, услуг).
В графе 4 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код ТН ВЭД приобретенных товаров (работ, услуг).
В графе 5 "Наименование поставщика" указывается наименование поставщика товара (работ, услуг).
В графе 6 "Резидент/нерезидент" указывается код, обозначающий резидентство поставщика: 0 - резидент РК, 1 - нерезидент РК.
В графе 7 "РНН" указывается РНН.
В графе 8 "Код страны резидентства поставщика" указывается код страны поставщика.
В графах 9, 10, 11 указывается серия, N и дата выдачи свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика.
В графе 12 "Дата контракта (договора)" указывается дата заключенного контракта, на основании которого производится получение товара (работ, услуг).
В графе 13 "N контракта (договора)" указывается номер заключенного контракта, на основании которого производится получение товара (работ, услуг).
В графе 14 "Дата основного счета-фактуры" указывается дата основного (первоначального) счета-фактуры, к которому составляется дополнительный счет-фактура.
В графе 15 "N основного счета-фактуры" указывается номер основного (первоначального) счета-фактуры, к которому составляется дополнительный счет-фактура.
В графе 16 "Дата дополнительного счета-фактуры" указывается дата дополнительного счета-фактуры.
В графе 17 "N дополнительного счета-фактуры" указывается номер дополнительного счета-фактуры.
В графе 18 "Единица измерения" указывается единица измерения товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт и другие единицы измерения, применяемые  в Республике Казахстан), работ и услуг (тенге), по дополнительному счету-фактуре.
В графе 19 "Количество" указывается количество приобретенных товаров, по дополнительному счету-фактуре. Объем выполненных работ и услуг указывается в тенге.
В графе 20 "Цена за единицу" указывается цена единицы товара без косвенных налогов по дополнительному счету-фактуре.
В графе 21 "Размер корректировки (Сумма без косвенных налогов)" указывается размер корректировки стоимости покупки без косвенных налогов, с соответствующим знаком по дополнительному счету-фактуре.
В графе 22 "Акциз" указывается сумма начисленного акциза, по дополнительному счету-фактуре, если товар не является подакцизным - графа не заполняется.
В графе 23 "НДС" указывается скорректированная сумма НДС по дополнительному счету-фактуре с соответствующим знаком.
В графе 24 "Сумма подоходного налога у источника выплаты" указывается сумма корректировки корпоративного подоходного налога или индивидуального подоходного налога удержанного (удерживаемого) у источника выплаты. В случае, если налог не удерживается, то данная графа не заполняется.

15. 3-бөлiм. Импорттық валюталық бақылау.
Нысанды бастапқы толтыру кезiнде олар бойынша төлеу мерзiмi басталмаған барлық мәмiлелер, орындалмаған келiсiм-шарттар және жартылай орындалған келiсiм-шарттар көрсетiледi.
Одан кейiн нысан толтырылады және ұлғаймалы жиынтықпен есептi кезеңнiң аяқталуы бойынша уәкiлеттi салық органына берiледi. Жаңа есепке орындалмаған немесе жартылай орындалған келiсiм-шарттар (келiсiмдер) бойынша мәлiметтер көшiрiледi.
"N" 1-бағанында тауар (жұмыс, қызмет көрсету) импорты бойынша мәмiленiң реттiк нөмiрi көрсетiледi. Келесi ақпарат нөмiрлеу тәртiбiн үзбеуi керек.
"Алынатын тауар (жұмыс, қызмет көрсету) түрi" 2-бағанында Қазақстан Республикасының шегiнен тыс жерде алынатын импортталатын тауар атауы және көрсетiлетiн қызметтердiң түрi көрсетiледi.
"СЭҚ ТН коды" 3-бағанында қолда бар жiктемелер бойынша CЭҚ ТН көрсетiледi.
"Жеткiзу шарты" 4-бағаны тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) жеткiзу шартын көрсетедi.
"Тауарды (жұмысты, қызмет көрсетудi) тиеу орны, елi" 5-бағанында тауарды (жұмыс, қызмет көрсету) сатушы резидентi болып табылатын елдiң коды көрсетiледi.
"Тауарды (жұмысты, қызмет көрсетудi) жеткiзу пунктi" 6-бағанында жеткiзу шартына сәйкес тауарды (жұмысты, қызмет көрсетудi) жеткiзу пунктi көрсетiледi.
"Өлшем бiрлiгi" 7-бағанында тауардың өлшем бiрлiгі (дана, килограмм, тонна, метр, шаршы метр, литр, кВт және Қазақстан Республикасында қолданылатын өзге де өлшем бiрлiктерi) көрсетіледi.
"Сатушының атауы" және "Сатушының заңды мекен-жайы" 8 және 9 бағандарында дәл қысқармасымен сатушы кәсiпорынның толық атауы, сондай-ақ оның орналасқан жерi бойынша заңды мекен-жайы көрсетiледi.
"Келiсiм-шарттың (шарттың) күнi" және "Келiсiм-шарттың (шарттың) N" 10 және 11 бағандарында келiсiм-шарттың (шарттың) тиiсiнше жасалу күнi мен нөмiрi көрсетiледі, оған сәйкес өнiмнiң импорты жүргiзiледі.
"Инвойс күнi" және Инвойс N" 12 және 13 бағандарында инвойс күнi мен нөмiрi көрсетiледi.
"ЖКД күнi" және "ЖКД N" 14 және 15 бағандарында жүк кедендiк декларацияның күнi мен нөмiрi көрсетiледi.
"Тауардың бiрлiк құны" 16, "Саны" 17, "Сома" 18 бағандарында нақты жүргiзiлген импорт мәлiметтерi көрсетiледi.
"Келiсiм-шарт валютасы" 19-бағанында келiсiм-шарт бойынша импортталатын тауарға төлем жүргiзiлген валюта көрсетiледi.
"Теңге бағамы" 20-бағанында ЖКД кедендiк ресiмдеуге қабылдау күнiне келiсiм-шарт валютасына теңгенiң рыноктық бағамы көрсетiледi.
"Теңге бағамына қайта есептеу" 21-бағанында теңгедегi төлеу күнiне валютаны қайта есептеу бағамы көрсетiледi.
"ҚҚС нақты төлендi" 22-бағанында нақты төленген ҚҚС сомасы көрсетiледi.
"Есепке алу әдiсiмен ҚҚС төлендi" 23-бағанында есепке алу әдiсiмен төленген ҚҚС сомасы көрсетiледi.
"Акциздер" 24-бағанында төленген акциздер сомасы көрсетiледi.
"Кедендiк баждар мен алымдар" 25-бағанында төленген кедендiк баждар мен алымдар сомасы көрсетiледi.
"Жеткiзу үшiн төлем мерзiмi" 26-бағанында келiсiм-шартқа сәйкес төлеу күнi көрсетiледi.

15. Раздел 3. Импортный валютный контроль.
При первоначальном заполнении формы отражаются все сделки, срок оплаты по которым не наступил, неисполненные контракты и контракты, исполненные частично.
В последующем форма заполняется и предоставляется в уполномоченный налоговый орган по окончании отчетного периода с нарастающим итогом. В новый отчет переносятся данные по неисполненным или исполненным частично контрактам (договорам).
В графе 1 "N" указывается номер сделки по импорту товаров (работ, услуг). Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Вид приобретаемых товаров (работ, услуг)" указывается наименование импортируемого товара и вид услуг, приобретаемых за территорией Республики Казахстан.
В графе 3 "Код ТН ВЭД" отражается код ТН ВЭД по имеющемуся классификатору.
В графе 4 "Условия поставки" указываются условия поставки товаров (работ, услуг).
В графе 5 "Место отгрузки товара (работ, услуг), страна" указывается код страны, резидентом которой является продавец товаров (работ, услуг).
В графе 6 "Пункт доставки товара (работ, услуг)" указывается пункт доставки товаров (работ, услуг) в соответствии с условиями поставки.
Графа 7 "Единица измерения" указывается единица измерения товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт и другие единицы измерения, применяемые в Республике Казахстан).
В графах 8 и 9 "Наименование продавца" и "Юридический адрес продавца" отражаются полное наименование предприятия-продавца с указанием организационно-правовой формы и его юридический адрес.
В графах 10 и 11 "Дата контракта (договора)" и "Номер контракта (договора)" отражаются соответственно дата и номер контракта (договора), согласно которому производится импорт товаров.
В графах 12 и 13 "Дата инвойса" и "N инвойса" указываются дата и номер инвойса.
В графах 14 и 15 "Дата ГТД" и "N ГТД" указываются дата и номер грузовой таможенной декларации.
В графах 16 "Стоимость единицы товаров", 17 "Количество", 18 "Сумма" отражаются данные фактически произведенного импорта.
В графе 19 "Валюта контракта" указывается валюта, в которой осуществлялась оплата импортируемого товара по контракту.
В графе 20 "Курс тенге" указывается рыночный курс тенге к валюте контракта, на дату принятия ГТД к таможенному оформлению.
В графе 21 "Перерасчет в тенге" указывается сумма в тенговом эквиваленте.
В графе 22 "Фактически уплачено НДС" указывается сумма фактически уплаченного НДС при импорте.
В графе 23 "Уплачено НДС методом зачета" указывается сумма уплаченного НДС методом зачета.
В графе 24 "Акцизы" указывается сумма уплаченных акцизов.
В графе 25 "Таможенные пошлины и сборы" указывается сумма уплаченных таможенных пошлин и сборов.
В графе 26 "Срок оплаты поставки" указывается дата оплаты согласно контракту.

16. N 1.3 нысан. Бухгалтерлiк баланс (3-қосымша).
Нысан Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 21 ақпанда N 2182 нөмiрмен тiркелген, Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 17 қаңтарындағы N 14  бұйрығымен  бекiтiлген "Қаржылық есептіліктi табыс ету" N 30 бухгалтерлiк есеп стандартына (бұдан әрi - СБУ N 30) сәйкес нысан толтырылады.
Нысан өспелi жиынтықпен толтырылады, өлшем бiрлiгi болып мың теңге табылады.
17. N 1.4 нысан. Қаржы-шаруашылық қызметтiң қорытындылары туралы есеп (4-қосымша).
Нысан СУБ N 30 сәйкес толтырылады.
Нысан өспелi жиынтықпен толтырылады, өлшем бiрлiгi болып мың теңге табылады.
"Өнiмдердi (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) өткiзуден түскен кiрiс" 1-жолдың "Кiрiстер" бағанында шоттардың жұмыс жоспарының "Негiзгi қызметтен түскен кiрiс" 70-бөлiмшесiнiң кредит айналымының сомасы көрсетiледi.
"Өткізілген өнімдердің (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) өзіндік құны" 2-жолдың "Шығыстар" бағанында шоттардың жұмыс жоспарының "Өткізілген тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) өзіндік құны" 80-бөлімшесінің дебет айналымының сомасы көрсетіледі.
"Жалпы кіріс" 3-жол өнімдерді (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) өткізуден шыққан қаржы нәтижесін береді және 1 және 2 жолдар көрсеткішінің деректері бойынша айырмашылық түрінде есеп айырысу жолымен айқындалады.
"Кезең шығыстары, барлығы, соның ішінде" 4-жолдың "Шығыстар" бағанында 4.1, 4.2, 4.3-жолдардың жалпы сомасы көрсетіледі. 4.1-жол бойынша "Жалпы және әкімшілік шығыстар" 821 шоттың дебет айналымының сомасы көрсетіледі, 4.2-жол бойынша "Өткізу бойынша шығыстар" 811 шотының дебет айналымының шоты көрсетіледі, 4.3-жол бойынша шоттардың жұмыс жоспарының "Процент төлеуге шығыстар" 831 шоттың дебет айналымының сомасы көрсетіледі.
"Негізгі қызметтен кіріс (залал)" 5-жолда сальдоланған қаржы нәтижесі көрсетіледі және кезеңнің жалпы кірісі және шығыстары арасындағы айырмашылық ретінде айқындалады.
"Негізгі емес қызметтен кіріс (залал)" 6-жолдың "Кірістер" бағанында шоттардың жұмыс жоспарының "Негізгі емес қызметтен түскен кіріс" 72-бөлімшесінің кредит айналымының сомасы көрсетіледі, "Шығыстар" бағанында шоттардың жұмыс жоспарының "Негізгі емес қызметтен шығыстар" 84-бөлімшесінің дебет айналымының сомасы көрсетіледі.
"Салық салғанға дейінгі әдеттегі қызметтен кіріс (залал)" 7-жол сальдоланған қаржы нәтижесін береді және 5 және 6-жолдардың көрсеткіштері бойынша есеп айырысу жолымен айқындалады.
"Корпорациялық табыс салығы бойынша шығыстар" 8-жол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1996 жылғы 30 желтоқсанда N 239 болып тіркелген, Бухгалтерлік есеп жөніндегі Ұлттық комиссияның 1996 жылғы қарашадағы N 3 қаулысымен бекітілген "Табыс салығы бойынша есептің"  11-ші  бухгалтерлік есебінің стандартына сәйкес айқындалады.

16. Форма N 1.3. Бухгалтерский баланс (приложение 3).
Форма заполняется согласно стандарту бухгалтерского учета N 30 "Представление финансовой отчетности", утвержденному приказом  Министра финансов Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 14, зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 февраля 2003 года N 2182 (далее - СБУ N 30).
Форма заполняется с нарастающим итогом, единицей измерения является тысяча тенге.
17. Форма N 1.4. Отчет о результатах финансово-хозяйственной деятельности (приложение 4).
Форма заполняется согласно СБУ N 30.
Форма заполняется с нарастающим итогом, единицей измерения является тысяча тенге.
В строке 1 "Доход от реализации продукции (товаров, работ, услуг)" в графе "Доходы" отражается сумма кредитового оборота подраздела 70 "Доход от основной деятельности" рабочего плана счетов.
В строке 2 "Себестоимость реализованной продукции (товаров, работ, услуг)" в графе "Расходы" отражается сумма дебетового оборота подраздела 80 "Себестоимость реализованной готовой продукции (товаров, работ, услуг)" рабочего плана счетов.
В строке 3 "Валовой доход" предоставляет собой финансовый результат от реализации продукции (работ, услуг) и определяется расчетным путем в виде разницы по данным показателей строк 1 и 2.
В строке 4 "Расходы периода, всего, в том числе" в графе "Расходы" отражается общая сумма строк 4.1, 4.2, 4.3. В строке 4.1 отражается сумма дебетового оборота счета 821 "Общие и административные расходы", в строке 4.2 отражается сумма дебетового оборота счета 811 "Расходы по реализации готовой продукции (товаров, работ, услуг)", в строке 4.3 отражается сумма дебетового оборота счета 831 "Расходы в виде вознаграждения" рабочего плана счетов.
В строке 5 "Доход (убыток) от основной деятельности" указывается сальдированный финансовый результат и определяется как разность между валовым доходом и расходами периода.
В строке 6 "Доход (убыток) от неосновной деятельности" в графе "Доходы" отражается сумма кредитового оборота подраздела 72 "Доход от неосновной деятельности" рабочего плана счетов, в графе "Расходы" отражается сумма дебетового оборота подраздела 84 "Расходы по неосновной деятельности" рабочего плана счетов.
В строке 7 "Доход (убыток) от обычной деятельности до налогообложения" представляет собой сальдированный финансовый результат и определяется расчетным путем по показателям строк 5 и 6.
В строке 8 "Расходы по корпоративному подоходному налогу" указывается сумма корпоративного подоходного налога, определенная в соответствии со стандартом бухгалтерского учета 11 "Учет по подоходному налогу", утвержденным постановлением  Национальной комиссии по бухгалтерскому учету от 13 ноября 1996 года N 3, зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 30 декабря 1996 года N 239.

"Салық салынғаннан кейінгі әдеттегі қызметтен кіріс (залал)" 9-жол 7 және 8 жолдардың көрсеткішінің деректері бойынша айырмашылық түрінде есеп айырысу жолымен айқындалады.
"Төтенше жағдайлардан кіріс (залал)" 10-жол табыс салығы алынған төтенше жағдайлардан сальдоланған нәтижені көрсетеді.
"Таза кіріс (залал)" 11-жол 9 және 10 жолдардың көрсеткішінің деректері бойынша айырмашылық түрінде есеп айырысу жолымен айқындалады.
"Есептелген дивидендтер" 12-жолдың "Шығыстар" бағанында шоттардың жұмыс жоспарының "Дивидендтер бойынша есептер"
62-бөлімшесінің дебет айналымының сомасы көрсетіледі.
"Есептелген дивидендтер шегерімімен таза кіріс (залал)" 13-жол 11 және 12 жолдардың көрсеткішінің деректері бойынша айырмашылық түрінде есеп айырысу жолымен айқындалады.
18. N 1.5 нысан. Ақша қаражаттарының қозғалысы туралы есеп - төте әдіс (5-қосымша).
Нысан Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1996 жылғы 30 желтоқсанда N 239 болып тіркелген Бухгалтерлік есеп жөніндегі Қазақстан Республикасы Ұлттық комиссиясының 1996 жылғы 13 қарашадағы N 3 қаулысымен бекітілген "Ақша қаражаттарының қозғалысы туралы есеп"  N 4  бухгалтерлік есеп стандартына сәйкес төте әдіспен толтырылады.
Нысан өспелі жиынтықпен толтырылады, өлшем бірлігі болып мың теңге табылады.
19. N 1.6 нысан.
1-бөлім. Өндірілген және сатып алынған тауарлардың қозғалысы туралы есеп (6-қосымша).
Осы нысан есепті кезеңде өндірілген және сатып алынған тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулердің) санын көрсетеді. Егер салық төлеуші тауарлардың әртүрлі түрлерін шығаруды жүргізген жағдайда, олардың түрлері бойынша барлық шығарылған өнімдер көрсетіледі.
"N" 1-бағанында тауар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) түрлерінің реттік нөмірі көрсетіледі.
"Тауардың атауы" 2-бағанында өндірілген және сатып алынған (жұмыстар, қызмет көрсетулердің) тауарлардың атауы көрсетіледі.
"СЭҚ ТН коды" 3-бағанында көрсетілген тауардың (жұмыстар, қызмет көрсетулердің) СЭҚ ТН тиісті коды көрсетіледі.
"Өлшем бірлігі" 4-бағанында кәсіпорындарға қолданылатын өндірілген және сатып алынған тауарлардың өлшем бірліктері (дана, килограмм, тонна, метр, шаршы метр, литр, кВт және Қазақстан Республикасында қолданылатын өзге де өлшем бірліктері) жұмыстар мен қызмет көрсетулер бойынша (теңгемен) көрсетіледі.
"Айдың басына артық қалған, саны" 5-бағанында есепті айдың басына артық қалған тауардың саны көрсетіледі.
"Айдың басына артық қалған, сомасы" 6-бағанында есепті айдың басына артық қалған тауардың өзіндік құны (теңгермелік құны) көрсетіледі.
"Айдың басына артық қалғандарды түзету, саны" 7-бағанында есепті айдың басына артық қалған тауардың саны көрсетіледі.
"Айдың басына артық қалғандарды түзету, сомасы" 8-бағанында есепті айдың басына артық қалған тауардың өзіндік құны (теңгермелік құны) көрсетіледі.
"Өндірілген тауардың саны" 9-бағанында есепті ай үшін өндірілген және сатып алынған тауардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) саны көрсетіледі.
"Өндірілген тауардың өзіндік құны" 10-бағанында есепті ай үшін өндірілген тауардың өзіндік құны немесе сатып алынған тауардың (жұмыстар, қызмет көрсетулердің) құны көрсетіледі.
"Тауардың өзге де түсімі, саны" 11-бағанында есепті ай үшін тараптан келіп түскен тауардың саны көрсетіледі.
"Тауардың өзге де түсімі, сомасы" 12-бағанында тараптан келіп түскен тауардың өзіндік құны көрсетіледі.
"Өткізілген тауардың саны" 13-бағанында есепті ай үшін жөнелтілген тауардың саны көрсетіледі.
"Өткізілген тауардың өзіндік құны" 14-бағанында есепті ай үшін жөнелтілген тауардың өзіндік құны көрсетіледі.
"Тауардың өзге де шығарылуы, саны" 15-бағанында есепті ай үшін өткізілгенмен байланысты емес шығарылған тауардың саны көрсетіледі.
"Тауардың өзге де шығарылуы, сомасы" 16-бағанында есепті кезеңде өткізілгенмен байланысты емес шығарылған тауардың өзіндік құны көрсетіледі.

В строке 9 "Доход (убыток) от обычной деятельности после налогообложения" доход (убыток) от обычной деятельности после налогообложения определяется расчетным путем в виде разницы по данным показателей строк 7 и 8.
В строке 10 "Доход (убыток) от чрезвычайных ситуаций" отражается сальдированный результат от чрезвычайных ситуаций за минусом подоходного налога.
В строке 11 "Чистый доход (убыток)" определяется расчетным путем в виде разницы по данным показателей строк 9 и 10.
В строке 12 "Начисленные дивиденды" в графе "Расходы" отражается сумма дебетового оборота подраздела 62 "Расчеты по дивидендам и доходам участников" рабочего плана счетов.
В строке 13 "Чистый доход (убыток) за вычетом начисленных дивидендов" указывается сумма дохода, определяемая расчетным путем в виде разницы по данным показателей строк 11 и 12.
18. Форма N 1.5. Отчет о движении денег - прямой метод (приложение 5).
Форма заполняется прямым методом согласно стандарту бухгалтерского учета N 4 "Отчет о движении денег", утвержденному постановлением  Национальной комиссии по бухгалтерскому учету от 13 ноября 1996 года N 3, зарегистрированному в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 30 декабря 1996 года N 239.
Форма заполняется с нарастающим итогом, единицей измерения является тысяча тенге.
19. Форма N 1.6.
Раздел 1. Отчет о движении произведенных и приобретенных товаров (приложение 6).
Данная форма отражает количество произведенных и приобретенных за отчетный период товаров (работ, услуг). В случае, если налогоплательщиком производится выпуск и приобретение различных видов товаров, отражается вся выпущенная продукция по видам.
В графе 1 "N" отражается номер вида товара (работ, услуг) по порядку.
В графе 2 "Наименование товара" указывается наименование произведенных и приобретенных товаров (работ, услуг).
В графе 3 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код ТН ВЭД указанного товара (работ, услуг).
В графе 4 "Единица измерения" указываются единицы измерения произведенных и приобретенных товаров (работ, услуг), используемых на предприятии (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт и другие единицы измерения, применяемые в Республике Казахстан), работ и услуг (тенге).
В графе 5 "Остаток на начало месяца, количество" указывается количество товара, находящегося в остатках на начало отчетного месяца.
В графе 6 "Остаток на начало месяца, сумма" указывается себестоимость (балансовая стоимость) товара, находящегося в остатках на начало отчетного месяца.
В графе 7 "Корректировка остатков на начало месяца, количество" указывается количество корректировки в натуральном выражении.
В графе 8 "Корректировка остатков на начало месяца, сумма" указывается сумма корректировки в суммарном выражении.
В графе 9 "Количество произведенного товара" указывается количество произведенного и приобретенного товара (работ, услуг) за отчетный месяц.
В графе 10 "Себестоимость произведенного товара" указывается себестоимость произведенного или стоимость приобретенного товара (работ, услуг) за отчетный месяц.
В графе 11 "Прочее поступление товара, количество" указывается количество поступившего товара со стороны за отчетный месяц.
В графе 12 "Прочее поступление товара, сумма" указывается себестоимость поступившего товара со стороны.
В графе 13 "Количество реализованного товара" указывается количество отгруженного товара за отчетный месяц.
В графе 14 "Себестоимость реализованного товара" указывается себестоимость отгруженного товара (работ, услуг) за отчетный месяц.
В графе 15 "Прочее выбытие товара, количество" указывается количество выбывшего товара, не связанного с реализацией за отчетный месяц.
В графе 16 "Прочее выбытие товара, сумма" указывается себестоимость выбывшего товара (работ, услуг), не связанного с реализацией в отчетном периоде.

"Айдың соңына артық қалған, саны" 17-бағанында есепті айдың соңына артық қалған тауардың саны көрсетіледі (5бағ. + 7бағ. + 9бағ. + 11бағ. - 13бағ - 15бағ.).
"Айдың соңына артық қалған, сомасы" 18-бағанында есепті айдың соңына артық қалған тауардың өзіндік құны көрсетіледі (6бағ. + 8бағ. + 10бағ. + 12бағ. - 14бағ - 15бағ.).
20. N 1.6 нысан.
2-бөлім. Сатып алынатын шикізат пен материалдардың қалдығы туралы есеп.
Осы нысан есепті кезеңде алынатын тауарлық-материалдық қорларды көрсетеді. Егер салық төлеуші тауарлық-материалдық қорлардың әр түрінен сатып алған жағдайда барлық тауарлық-материалдық қорлар түрлері бойынша көрсетіледі.
"N" 1-бағанында тауарлық-материалдық қорлар түрлерінің нөмірі рет бойынша көрсетіледі.
"Өнімдердің атауы" 2-бағанында тауарлық-материалдық қорлар атауы көрсетіледі.
"СЭҚ ТН коды" 3-бағанында көрсетілген тауардың сәйкес СЭҚ ТН коды көрсетіледі.
"Өлшем бірлігі" 4-бағанында алынған тауарлық-материалдық қорлардың өлшем бірлігі (дана, килограмм, тонна, метр, шаршы метр, литр, кВт және Қазақстан Республикасында қолданылатын өзге де өлшем бірліктері)) көрсетіледі.
"Ай басындағы қалдық, саны" 5-бағанында есепті айдың басында қалдықта болған тауарлық-материалдық қорлардың саны көрсетіледі.
"Есепті айдың басына қалдық, сома" 6-бағанында есепті айдың басында қалдықта болған тауарлық-материалдық қорлардың құны (баланстық құны) көрсетіледі.
"Алынған тауар саны" 7-бағанында есепті айда алынған тауарлық-материалдық қорлар саны көрсетіледі.
"Алынған тауар құны" 8-бағанында есепті айда алынған тауарлық-материалдық қорлар құны көрсетіледі.
"Тауардың өзге түсімдері, саны" 9-бағанында есепті айда жан-жақтан түскен тауарлық-материалдық қорлар саны көрсетіледі.
"Тауардың өзге түсімдері, сомасы" 10-бағанында сатып алумен байланысы жоқ түскен тауарлық-материалдық қорлардың құны көрсетіледі.
"Өндіріске жіберілген тауар саны" 11-бағанында есепті кезеңге өндіріске жіберілген тауарлық-материалдық қорлар саны көрсетіледі.
"Өндіріске жіберілген тауар құны" 12-бағанында есепті кезеңге өндіріске жіберілген тауарлық-материалдық қорлар құны көрсетіледі.
"Өзге де істен шыққан тауарлар, саны" 13-бағанында есепті кезеңге өндіріспен байланысы жоқ істен шығарылған тауарлық-материалдық қорлардың саны көрсетіледі.
"Өзге де істен шыққан тауарлар, сома" 14-бағанында есепті кезеңге өндіріспен байланысы жоқ істен шығарылған тауарлық-материалдық қорлардың құны көрсетіледі.

В графе 17 "Остаток на конец месяца, количество" указывается количество товара, находящегося в остатках на конец отчетного месяца (=гр5+гр7+гр9+гр11-гр13-гр15).
В графе 18 "Остаток на конец месяца, сумма" указывается себестоимость товара, находящегося в остатках на конец отчетного периода (=гр6+гр8+гр10+гр12-гр14-гр16).
20. Форма N 1.6.
Раздел 2. Отчет об остатках приобретаемых сырья и материалов.
Данная форма отражает количество приобретаемых за отчетный период товарно-материальных запасов. В случае, если налогоплательщиком производится приобретение различных видов товарно-материальных запасов, отражаются все товарно-материальные запасы по видам.
В графе 1 "N" отражается номер вида товарно-материальных запасов по порядку.
В графе 2 "Наименование продукции" указывается наименование товарно-материальных запасов.
В графе 3 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код ТН ВЭД указанного товара.
В графе 4 "Единица измерения" указываются единицы измерения приобретенных товарно-материальных запасов (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт и другие единицы измерения, применяемые в Республике Казахстан).
В графе 5 "Остаток на начало месяца, количество" указывается количество товарно-материальных запасов, находящихся в остатке на начало отчетного месяца.
В графе 6 "Остаток на начало месяца, сумма" указывается стоимость (балансовая стоимость) товарно-материальных запасов, находящихся в остатке на начало отчетного месяца.
В графе 7 "Количество приобретенного товара" указывается количество приобретенных товарно-материальных запасов за отчетный месяц.
В графе 8 "Стоимость приобретенного товара" указывается стоимость приобретенных товарно-материальных запасов за отчетный месяц.
В графе 9 "Прочее поступление товара, количество" указывается количество поступивших товарно-материальных запасов со стороны за отчетный месяц.
В графе 10 "Прочее поступление товара, сумма" указывается стоимость поступивших товарно-материальных запасов, не связанных с приобретением.
В графе 11 "Количество товара, направленного в производство" указывается количество товарно-материальных запасов, направленных в производство за отчетный месяц.
В графе 12 "Стоимость товара, направленного в производство" указывается стоимость товарно-материальных запасов, направленных в производство за отчетный месяц.
В графе 13 "Прочее выбытие товара, количество" указывается количество выбывших товарно-материальных запасов, не связанных с производством за отчетный месяц.
В графе 14 "Прочее выбытие товара, сумма" указывается стоимость выбывших товарно-материальных запасов, не связанных с производством в отчетном периоде.

"Ай соңына қалдық, саны" 15-бағанында есепті кезеңнің соңына қалдықта болған тауарлық-материалдық қорлардың саны (5бағ. + 7бағ. + 9бағ. - 11бағ. - 13бағ.) көрсетіледі.
"Ай соңына қалдық, сома" 16-бағанында есепті кезеңнің соңында қалдықта болған тауарлық-материалдық қорлардың құны (бағ.6 + бағ.8 + бағ.10 - бағ.12 - бағ.14) көрсетіледі.
21. N 1.7 нысан. Өндірілген өнімнің (жұмыс, қызметтің ) өзіндік құны (7-қосымша).
Осы нысан өнімдер (жұмыстар және қызметтер) өндірісі үшін есепті кезең ішінде салық төлеушінің шығыстарын көрсетеді. Нысанды толтыру үшін "Өндірістік есепке алу есебінің" 9-бөліміндегі есептерде көрсетілген өндірістік есептің деректері, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Бухгалтерлік есеп және аудит әдістемесі департаментінің 1997 жылғы 21 мамырдағы N 7 бұйрығымен бекітілген "Тауарлық-материалдық қор есебі" 7-бухгалтерлік есеп стандартына Әдістемелік ұсынымдары пайдаланылады.
Рынокта басымдық жағдайға ие, мемлекеттік тізілімге енгізілген кәсіпорындар үшін шығындар "Табиғи монополиялардың субъектілері өндіріс пен қызмет (тауарлар, жұмыстар) көрсетулерге бағаны (тарифтерді) есептеу кезінде ескерілген шығындардың қалыптасуының ерекше тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитеті Төрағасының 1998 жылғы 15 тамыздағы N 03-2-ОД бұйрығымен бекітілген Нұсқаулыққа   сәйкес те қалыптасады.
Нысан өсу жиынтығымен толтырылады, өлшем бірлігі мың теңге болып табылады.
"Материалдар" 1-жолында мыналардың құны көрсетіледі:
тараптан сатып алынатын өнімді (жұмыстар орындау, қызмет көрсету) дайындау кезінде оның негізін құрайтын немесе қажетті қоспа болып табылатын, шығарылатын өнімнің құрамына кіретін тасымалдау-әзірлеу шығыстарын ескере отырып негізгі материалдар, шикізаттар;
өнім өндірісі барысында қалыпты технологиялық процесті қамтамасыз ету және өнімді орау үшін немесе басқа да өндірістік және шаруашылық қажеттіліктерге (сынақ, бақылау өткізуге, негізгі қорларға кірмейтін құрал-жабдықтар мен өзге де еңбек құралдарын ұстауға, жөндеуге, қолдануға) пайдаланылатын сатып алынатын материалдар;
мамандандырылған ұйымдар жүзеге асыратын жерді қайта шұрайландырғаны, жерді баптағаны үшін төлемдер, табиғи шикізаттың (түбір төлемі, су шаруашылығы субъектілерінен алынатын су үшін төлем, мамандандырылған ұйымдардың табиғи шикізат ресурстарын іздеуге, барлауға, қорғауға, пайдалануды ұйымдастыру және жаңғыртуға жұмсалған шығыстары);
осы субъектіде қосымша өңдеуге, монтажға тартылатын сатып алынған өнімдер, жартылай фабрикаттар;
тараптық субъектілер орындайтын өндірістік сипаттағы жұмыстар мен қызметтер: шикізат пен материалдарды өңдеу, өнім дайындау жөніндегі жекелеген операцияларды орындау және белгіленген технологиялық процестердің сақталуына бақылау;
тараптық көліктің қорлар, материалдар жеткізу бойынша қызметтері. Сол субъектінің көлігімен және персоналымен шикізаттар, материалдар, сатып алынған өнімдер мен жартылай фабрикаттарды (көмекші материалдар мен жанармай) жеткізумен байланысты (тиеу-түсіруді қоса) шығыстар өндіріс шығындарының тиісті элементіне енгізіледі (жалақы, материалдар, жанармай және т.б.);
өнім өндіру процесінде қалыпты технологиялық процесті қамтамасыз ету үшін пайдаланылатын көмекші материалдар. Егер оларды өнімнің жекелеген түрлерінің өзіндік құнына тікелей енгізуде қиындықтар туындаса, құн өзіндік құнды мынадай тәртіппен қамти алады:
технологиялық мақсаттар үшін өнімнің әр түріне көмекші материалдардың шығыс нормасы анықталады және осы шығыс нормаларына және материалдың жоспарлы өзіндік құнына сәйкес өнім бірлігіне сметалық ставка белгіленеді. Көрсетілген ставкалар шығыс материалдарының нормасы мен бағалардың өзгеруіне қарай қайта қаралып отыруы тиіс. Көмекші материалдарға арналған нақты шығыстар жекелеген өнім түрлерінің, өнімдік өнімнің және аяқталмаған өндірістің өзіндік құнына сметалық ставкаларға пропорционалды түрде қосылады;
басқа жақтан алынған, болмаса субъектінің өзі шығарған жанармай мен жылу энергиясы: балқыту агрегаттары, домна, мартен пештері үшін, прокат, ұсталық-қалыптау, баспақтау цехтарында металды қыздыру үшін, белгіленген технологиялық процеспен бұйымдарды сынауды жүргізу үшін (турбин, дизельдерді және т.б. текшелік, тапсыру және бақылау сынақтары);
субъектінің технологиялық (электрмен балқыту, электрмен пісіру, электролиз, термиялық өңдеу, гальвандық жұмыстар, металдарды электрохимиялық өңдеу, ағашты кептіру және т.б.), энергетикалық, қозғалтқыштық және өзге де өнеркәсіптік-өндірістік қажеттіліктеріне жұмсалатын электр энергиясы. Субъектінің өзі шығаратын энергияның электрлік және басқа да түрлерін өндіруге, сондай-ақ сатып алынатын энергияны оны тұтыну орнына дейін трансформаторлау және беруге жұмсалатын шығындар тиісті шығындар элементіне енгізіледі.
"Қайтарым қалдықтарының құны" 2-жолында.
Өнімнің өзіндік құнына енгізілетін, материалдарға жұмсалған шығындардан қайтарым қалдықтарының құны алынып тасталады. Өндірістің қайтарым қалдықтары деп шығыс материалының дайын өнімге айналу процесінде қалыптасқан, шығыс материалы ретінде тұтынылуын толық немесе ішінара жоғалтқан (химиялық немесе физикалық қасиеттерін, оның ішінде толыққандылығын, құрама пішінін және с.с.) немесе тікелей мақсаты бойынша тіпті де пайдаланылмайтын шикізат, материалдар немесе жартылай фабрикаттар қалдықтары түсініледі.
Белгіленген технологияға сәйкес субъектінің басқа цехтарына негізгі өндірістің бұйымдарын немесе басқа да бөлшектерін дайындауға толыққанды материал ретінде берілетін материалдардың артық қалғандары қалдықтарға жатпайды. Сондай-ақ тізбесі субъектінің есептік саясатымен белгіленетін ет-май өндірісіндегі жол-жөнекей (түйіндес) өнімдер (тері, ішек шикізаты, шикі-май және с.с.), глицерин және басқалар да қалдыққа жатқызылмайды.
Қалдықтар: қайтарымды (өндірісте пайдаланылатын және пайдаланылмайтын) және қайтарымсыз деп бөлінеді. Өндірісте пайдаланылатын қайтарымдыға субъектінің өзі негізгі немесе көмекші өндірісті дайындауға тұтынуы мүмкін қалдықтар есептеледі. Өндірісте пайдаланылмайтын қайтарымдыға субъектінің өзі тек материал, жанармай, өзге де шаруашылық қажеттілікке тұтынуы немесе басқа жаққа өткізуі мүмкін қалдықтар саналады. Техниканың осы жай-күйінде пайдалануы мүмкін болмайтын қалдықтар мен технологиялық шығындар: бықсық, кебу және т.с.с. қайтарымсыз деп саналады.
Қайтарылатын қалдықтар мынадай тәртіппен бағаланады:

В графе 15 "Остаток на конец месяца, количество" указывается количество товарно-материальных запасов, находящихся в остатке на конец отчетного месяца (гр.5+гр.7+гр.9-гр.11-гр.13).
В графе 16 "Остаток на конец месяца, сумма" указывается стоимость товарно-материальных запасов, находящегося в остатке на конец отчетного периода (гр.6+гр.8+гр.10-гр.12-гр.14).
21. Форма N 1.7. Себестоимость произведенной продукции (работ, услуг) (приложение 7).
Данная форма отражает расходы налогоплательщика, понесенные за отчетный период для производства товаров (работ, услуг). Для заполнения формы используются данные производственного учета, отражаемые в счетах 9 раздела "Счета производственного учета" рабочего плана счетов, а также Методических рекомендаций к стандарту бухгалтерского учета N 7 "Учет товарно-материальных запасов", утвержденных приказом Департамента методологии бухгалтерского учета и аудита Министерства финансов Республики Казахстан от 21 мая 1997 года N 7.
Для предприятий, включенных в государственный реестр, занимающих доминирующее положение на рынке, затраты формируются также согласно Инструкции "Об особом порядке формирования затрат, учитываемых при расчете цен (тарифов) на производство и предоставление услуг (товаров, работ) субъектами естественной монополии", утвержденной приказом  Председателя Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 15 августа 1998 года N 03-2 ОД, зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 5 ноября 1998 года N 634.
Форма заполняется с нарастающим итогом, единицей измерения является тысяча тенге.
В строке 1. "Материалы" отражается стоимость:
приобретаемых со стороны сырья, основных материалов с учетом транспортно-заготовительных расходов, которые входят в состав вырабатываемой продукции, образуя ее основу или являются необходимым компонентом при изготовлении продукции (выполнении работ, оказании услуг);
покупных материалов, используемых в процессе производства продукции для обеспечения нормального технологического процесса и для упаковки продукции или расходуемых на другие производственные и хозяйственные нужды (проведение испытаний, контроля, содержание, ремонт и эксплуатация оборудования и других средств труда, не относимых к основным фондам);
природного сырья (попенная плата, плата за воду, забираемую субъектами из водохозяйственных систем, и другие платежи, возмещающие затраты специализированных организаций на поиск, разведку, охрану, организацию использования и возобновление ресурсов природного сырья), на рекультивацию земель, оплату работ по рекультивации земель, осуществляемых специализированными организациями;
покупных изделий, полуфабрикатов, подвергающихся дополнительной обработке на данном субъекте, монтажу;
работ и услуг производственного характера, выполняемых сторонними организациями: выполнение отдельных операций по изготовлению продукции, обработке сырья и материалов и контролю за соблюдением установленных технологических процессов;
услуг стороннего транспорта по доставке запасов, материалов. Расходы, связанные с доставкой (включая погрузочно-разгрузочные) сырья, материалов, покупных изделий и полуфабрикатов (вспомогательных материалов и топлива) транспортом самого субъекта и его персоналом, включаются в соответствующие элементы затрат на производство (заработная плата, материалы, топливо и т.д.);
вспомогательных материалов, используемых в процессе изготовления продукции для обеспечения нормального технологического процесса (вспомогательные материалы на технологические цели). Если их отнесение непосредственно на себестоимость отдельных видов продукции затруднено, стоимость может включаться в себестоимость в следующем порядке:
определяются нормы расхода вспомогательных материалов для технологических целей на каждый вид продукции и в соответствии с этими нормами расхода и плановой себестоимостью материалов устанавливается сметная ставка на единицу продукции. Указанные ставки должны пересматриваться по мере изменения норм расхода материалов или цен. Фактические затраты на вспомогательные материалы включаются в себестоимость отдельных видов продукции, продукционной продукции и незавершенного производства пропорционально сметным ставкам;
топлива и теплоэнергии, как полученных со стороны, так и выработанных самим субъектом: для плавильных агрегатов, домен, мартеновских печей, для нагрева металла в прокатных, кузнечно-штамповочных, прессовых и других цехах, для проведения установленных технологическим процессом испытаний изделий (стендовых, сдаточных и контрольных испытаний турбин, дизелей и т д.);
электроэнергии, расходуемой на технологические (электроплавку, электросварку, электролиз, термическую обработку, гальванические работы, электрохимическую обработку металлов, сушку древесины и т.д.), энергетические, двигательные и другие промышленно-производственные нужды субъекта. Затраты на производство электрической и других видов энергии, вырабатываемых самим субъектом, а также на трансформацию и передачу покупной энергии до мест ее потребления включаются в соответствующие элементы затрат.
В строке 2 "Стоимость возвратных отходов".
Из затрат на материалы, включаемых в себестоимость продукции, исключается стоимость возвратных отходов. Под возвратными отходами производства понимаются остатки сырья, материалов или полуфабрикатов, образовавшиеся в процессе превращения исходного материала в готовую продукцию, утратившие полностью или частично потребительные качества исходного материала (химические или физические свойства, в том числе полномерность, конфигурацию и прочие) или вовсе не используемые по прямому назначению.
Не относятся к отходам остатки материалов, которые в соответствии с установленной технологией передаются в другие цеха субъекта в качестве полномерного материала для изготовления других деталей или изделий основного производства. Не относятся к отходам также попутная (сопряженная) продукция (шкуры, кишечное сырье, жир-сырец, субпродукты) в мясожировом производстве, глицерин и другие виды попутной продукции, перечень которой устанавливается учетной политикой субъекта.
Отходы подразделяются на возвратные (используемые и не используемые в производстве) и безвозвратные. Возвратными, используемыми в производстве, считаются отходы, которые могут быть потреблены самим субъектом для изготовления основного или вспомогательного производства. Возвратными, не используемыми в производстве, считаются отходы, которые могут быть потреблены самим субъектом лишь в качестве материалов, топлива, на другие хозяйственные нужды, или реализованы на сторону. Безвозвратными считаются отходы, которые не могут быть использованы при данном состоянии техники, и технологические потери: угары, усушка, улетучивание и иные виды. Возвратные отходы оцениваются в следующем порядке:

1) бастапқы шикі зат және материалдар төмен баға бойынша (мүмкін пайдалану бағасы бойынша) егер қалдықтар негізгі өндіріс үшін пайдалануға мүмкін, бірақ көп шығыстармен (дайын өнімдердің төмен шығуымен) немесе көмекші өндірістің қажеттілігі үшін пайдаланады немесе кең пайдаланылатын заттарды өндіруге (мәдени-тұрмысқа жататын және шаруашылық күнделікті тұрмыс өнімдері);
2) қалдықтар, шырпулар, жаңқалар және басқалар субъектінің ішінде өндіруге жіберілетін және сыртқа өткізілетін кезде оларды жинау және өңдеуіне шығыстарды шегеріс үшін қалдықтарға белгіленген бағалар бойынша;
3) егер кондициялық шикізат немесе толық көлемдік (толыққанды) материалдар ретінде пайдалану үшін қалдықтар сырттай сатылса.
Қайтарылмайтын қалдықтар бағалануға жатпайды.
"Негізгі өндірістік персоналдың еңбегіне ақы төлеу" 3-жолда ынталандыратын және төлемді өтейтін өндірістік қорытындысы үшін жұмысшыларға, қызметкерлерге сыйақыны қосатын, оның ішінде баға көтерілуіне және табыстың индексациясына байланысты еңбекті төлеу бойынша өтемақылар, балаға қарауға ішінара төленетін демалыс болатын, әйелдерге заңмен белгіленген көлемде төленетін өтемақылар, сондай-ақ қызметкерлердің негізгі қызметінде айналысатын штатта тұрмайтын ұйымдардың төлеміне шығыстар.
"Сақтандыруға аударымдар" 4-жолда өнімнің өзіндік құнына қосылатын қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге кеткен (төлемнің сақтандыру жарналары есептелмейтін түрлерінен басқа) шығындардан медициналық сақтандыру және Жұмыспен қамтуға көмек беру мемлекеттік қорының белгіленген нормалар бойынша аударымдары көрсетіледі.
"Жүктеме шығыстары" 5-жолда кейбір ерекшеліктері бар және мыналарды қамтитын, өндірісті басқарумен және қамтамасыз етумен байланысты шығыстар көрсетіледі:
шикізат, материалдар, энергия, құралдар, айла-бұйымдар, басқа да құралдармен және еңбек заттарымен өндірісті қамтамасыз ету бойынша шығыстарды;
негізгі өндірістік қорларды жұмыс жағдайында ұстап тұру бойынша шығыстарды (техникалық тексеру, күту және орташа, ағымдағы және күрделі жөндеуді өткізуіне шығыстар);
көмекші өндірістік персоналдың еңбегін төлеу, өндірістік нәтижелер үшін қызметкерлерге сыйақылар, ынталандыру және өтемақылық төлемдерді;
өндіріспен айналысатын қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуге кеткен шығындарынан Жұмыспен қамтуға көмек берудің мемлекеттік қорына әлеуметтік, медициналық сақтандыруға белгіленген нормалар бойынша аударымдарды;
тікелей субъектінің аумағында медпункттарды ұйымдастыру үшін медициналық мекемелеріне субъектілерімен берілетін үй-жайларды және дүние-мүлікті ұстауға шығындарды қоса алғанда, санитарлық-гигиеналық нормалардың орындалуын қамтамасыз ету бойынша шығындар, өндірістегі тазалық пен тәртіпті сақтауға, субъектінің техникалық пайдалану ережелерінде көзделген өртке қарсы және қарауыл күзеті және басқа да арнайы талаптарды қамтамасыз етуге, олардың қызметін қадағалау мен бақылауға жұмсалған шығындарды;
тиісті заңдарымен қарастырылған және өндірістік ерекшеліктерімен байланысты дұрыс еңбек жағдайын және техникалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша шығындарды;
өндірістік қорларды жалдау үшін төлемдерді;
өндірістік қызметке байланысты іссапар шығыстарын, бос тұрудан ысырап, сондай-ақ басқа да өндірістің шығыстар мен ысыраптар.

1) по пониженной цене исходного сырья и материалов (по цене возможного использования), если отходы могут быть использованы для основного производства, но с повышенными затратами (пониженным выходом готовой продукции) или используются для нужд вспомогательного производства или изготовления предметов широкого потребления (продукции культурно-бытового назначения и хозяйственного обихода);
2) по установленным ценам на отходы за вычетом расходов на их сбор и обработку, когда отходы, обрезки, стружка и другое идут в переработку внутри субъекта или сдаются на сторону;
3) по полной цене исходного сырья или материалов, если отходы реализуются на сторону для использования в качестве кондиционного сырья или полномерного (полноценного) материала.
Безвозвратные отходы оценке не подлежат.
В строке 3 "Оплата труда основного производственного персонала" отражаются затраты на оплату труда, основного производственного персонала субъекта, включая премии рабочим, служащим за производственные результаты, стимулирующие и компенсирующие выплаты, в том числе компенсации по оплате труда в связи с повышением цен и индексацией доходов, компенсации, выплачиваемые в установленных законодательством размерах женщинам, находящимся в частично оплачиваемом отпуске по уходу за ребенком, а также затраты на оплату труда, не состоящих в штате организации, занятых в основной деятельности работников.
В строке 4 "Отчисления на страхование" отражаются отчисления по установленным нормам, Государственного фонда содействия занятости и медицинского страхования от затрат на оплату труда работников, включаемых в себестоимость продукции (кроме тех видов оплаты, на которые страховые взносы не начисляются).
В строке 5 "Накладные расходы" отражаются расходы, связанные с управлением и обслуживанием производства, которые имеют ряд общих характеристик и включаются:
затраты по обеспечению производства сырьем, материалами, топливом, энергией, инструментом, приспособлениями, другими средствами и предметами труда;
затраты по поддержанию основных производственных фондов в рабочем состоянии (расходы на технический осмотр и уход, на проведение среднего, текущего и капитального ремонтов);
оплата труда вспомогательного производственного персонала, премии рабочим за производственные результаты, стимулирующие и компенсирующие выплаты;
отчисления по установленным нормам на социальное, медицинское страхование, в Государственный фонд содействия занятости от затрат на оплату труда работников, занятых в производстве;
затраты по обеспечению выполнения санитарно-гигиенических норм, включая затраты на содержание помещений и инвентаря, предоставляемых субъектами медицинским учреждениям для организации медпунктов непосредственно на территории субъекта, на поддержание чистоты и порядка на производстве, обеспечение противопожарной и сторожевой охраны и других специальных требовании, предусмотренных правилами техническом эксплуатации субъекта, надзора и контроля за их деятельностью;
затраты по обеспечению нормальных условий труда и техники безопасности, связанные с особенностями производства и предусмотренные соответствующим законодательством;
плата за аренду производственных фондов;
командировочные расходы, связанные с производственной деятельностью; потери от простоев, а также другие производительные расходы и потери.

Т1, Т2, Т3, Т4, Т5 ең көп үлестік мәнге (негізгі түрлер) ие болатын тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулерді) атауын білдіреді, оны салық төлеуші дербес енгізеді.
22. N 1.8-нысан. Кезеңнің шығыстары (8-қосымша).
Осы нысанда Бухгалтерлік есеп жөніндегі Ұлттық комиссияның
1996 жылғы 13 қарашадағы N 3 қаулысымен бекітілген "Тауар-материалдық қорлар есебі" атты  N 7  бухгалтерлік есеп стандартына сәйкес келетін кәсіпорынның барлық шығыстары көрсетіледі, тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) өзіндік құнына енгізілмейді және кезеңнің шығыстары болып танылады.
Нысан өспелі жиынтықпен толтырылады, өлшем бірлігі мың теңге болып табылады.
"Жалпы және әкімшілік шығыстар" 1-жолында 1.1-1.24 жолдарының сомасына тең болуы қажетті "Жалпы және әкімшілік шығыстар" 821 шотының дебет айналымының сомасы көрсетіледі.
"Сату бойынша шығыстар" 2-жолда 2.1-2.4 жолдарының сомасына тең болуы қажетті "Тауарлар мен қызмет көрсетуді сату бойынша шығыстар" 821 шотының дебет айналымының сомасы көрсетіледі.
"Проценттер бойынша шығыстар" 3-жолда 3.1-3.3 жолының сомасына тең болуы қажетті "Проценттер бойынша шығыстар" 821 шотының дебет айналымының сомасы көрсетіледі.
23. N 1.9 нысан. Тоқсандық кіріс және жүргізілген шегерімдер туралы (9-қосымша).
Нысан Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2002 жылғы 12 желтоқсанда N 2079 болып тіркелген "Салық есептілігін жасаудың ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 608  бұйрығымен  бекітілген Корпоративтік табыс салығы бойынша декларацияны (100.00 нысан) білдіреді.
Нысан өспелі жиынтықпен толтырылады, өлшем бірлігі теңге болып табылады.
24. N 1.10 нысан. Амортизациялық аударымдар жөндеу шығыстары және тіркелген активтер бойынша өзге де шегерімдер (10-қосымша).
Нысан Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2002 жылғы 12 желтоқсанда N 2079 болып тіркелген "Салық есептілігін жасаудың ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 608  бұйрығымен  бекітілген Корпоративтік табыс салығы бойынша декларацияның (100.22 нысан) N 22 қосымшасын білдіреді.
25. N 1.11 нысан. Инвестициялар (11-қосымша).
"Қаржыландыру көздері" бағандарында қаржыландыру көздері бойынша сомалар көрсетіледі.
26. N 1.12 нысан. "Дебиторлық және кредиторлық берешектерді ажыратып жазу" (12-қосымша). Бұл нысанға дебиторлық (кредиторлық) берешектері 1 миллион теңгеге тең немесе одан асатын тұлғалардың атауы енгізіледі.
Өлшем бірлігі мың теңге болып табылады.
"СТН", "Резиденттік елінің коды" жолдарында СТН және дебитордың (кредитордың) елінің коды көрсетіледі.

Т1, Т2, Т3, Т4, Т5 - означают наименование товаров (работ, услуг), занимающие наибольшие (основные виды) удельные значения, которые самостоятельно заносятся налогоплательщиком.
В строке "Всего" указывается суммарное значение по строкам.
22. Форма N 1.8. Расходы периода (приложение 8).
В данной форме отражаются все расходы предприятия, которые согласно стандарту бухгалтерского учета N 7 "Учет товарно-материальных запасов", утвержденному постановлением  Национальной Комиссии по бухгалтерскому учету от 13 ноября 1996 года N 3, зарегистрированному в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 1996 года N 239, не включаются в себестоимость продукции (товары, работы, услуги) и признаются расходами периода.
Форма заполняется с нарастающим итогом, единицей измерения является тысяча тенге.
В строке 1 "Общие и административные расходы" отражается сумма дебетового оборота счета 821 "Общие и административные расходы" рабочего плана счетов, которая должна быть равна сумме строк 1.1-1.24.
В строке 2 "Расходы по реализации" отражается сумма дебетового оборота счета 811 "Расходы по реализации готовой продукции (товаров, работ, услуг)" рабочего плана счетов, которая должна быть равна сумме строк 2.1-2.4.
В строке 3 "Расходы по процентам" отражается сумма дебетового оборота счета 831 "Расходы в виде вознаграждения" рабочего плана счетов, которая должна быть равна сумме строк 3.1-3.3.
23. Форма N 1.9. О квартальном доходе и произведенных вычетах (приложение 9).
Форма представляет собой Декларацию по корпоративному подоходному налогу (форма 100.00), утвержденную приказом  Министра финансов от 10 декабря 2002 года "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности", зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 2079.
Форма заполняется с нарастающим итогом, единицей измерения является тысяча тенге.
24. Форма N 1.10. Амортизационные отчисления и расходы на ремонт и другие вычеты по фиксированным активам (приложение 10).
Форма представляет собой приложение N 22 к Декларации по корпоративному подоходному налогу (форма 100.22), утвержденной приказом  Министра финансов от 10 декабря 2002 года N 608 "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности", зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 2079.
25. Форма N 1.11. Инвестиции (приложение 11).
В графах "Источники финансирования" указываются суммы по источникам финансирования.
26. Форма N 1.12. "Расшифровка дебиторской и кредиторской задолженности" (приложение 12). В данную форму заносятся наименование тех лиц, чья дебиторская (кредиторская) задолженность равна либо больше 1 миллиона тенге.
Единицей измерения является тысяча тенге.
В строках "РНН", "Код страны резидентства" указывается РНН и код страны дебитора (кредитора).

N 1.1 нысан
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
1-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі     ай     жыл
Өткізу кітабы
1-бөлім. Қазақстан Республикасының аумағында өткізу
теңге
___________________________________________________________________
N|  Шот  | Тауарлар |СЭҚ |Алушының|Резидент/|СТН|Алушының  |Келісім
|кредиті|(жұмыстар,| ТН | атауы  |резидент |   |резидент. |-шарт
|       |қызметтер)|коды|        |  емес   |   |тік елінің|(шарт)
|       |  атауы   |    |        |         |   |  коды    |күні
_|_______|__________|____|________|_________|___|__________|_______
1|   2   |     3    |  4 |    5   |    6    | 7 |     8    |   9
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________________________________________________
Келісім|Шот-  |Шот-  | Өлшем |Бірлік|Саны|Жанама|Акциз| ҚҚС | ҚҚС
-шарт   |факту.|факту.|бірлігі|бағасы|    |салық |     |став.|
(шарт) N|раның |раның |       |      |    |тарсыз|     |касы |
|күні  |  N   |       |      |    |сомасы|     |     |
___________________________________________________________________
10   |  11  |  12  |   13  |  14  | 15 |  16  |  17 |  18 | 19
___________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 1.1 нысан. 02 бет
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі     ай     жыл
2-бөлім. Қосымша шот-фактура бойынша өткізу кітабы
теңге
___________________________________________________________________
N|  Шот  | Тауарлар |СЭҚ |Алушының|Резидент/|СТН|Алушының  |Келісім
|кредиті|(жұмыстар,| ТН | атауы  |резидент |   |резидент. |-шарт
|       |қызметтер)|коды|        |  емес   |   |тік елінің|(шарт)
|       |  атауы   |    |        |         |   |  коды    |күні
_|_______|__________|____|________|_________|___|__________|_______
1|   2   |     3    |  4 |    5   |    6    | 7 |     8    |   9
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________________________________________________
|Негізгі|Негізгі|Қосымша|Қосымша| Өлшем |Бірлік|Саны|Түзету
Келісім|шот-   |шот-   |шот-   |шот-   |бірлігі|бағасы|    |мөлшері
-шарт  |факту. |факту. |факту. |факту. |       |      |    |(жанама
(шарт) |раның  |раның  |раның  |раның  |       |      |    |салық.
N    |күні   |  N    |күні   |  N    |       |      |    |тарсыз
|       |       |       |       |       |      |    |сома)
___________________________________________________________________
10   |   11  |   12  |   13  |   14  |  15   |  16  | 17 |  18
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
_________________________
Акциз |   ҚҚС   |  ҚҚС
|ставкасы |
_________________________
19  |    20   |  21
_________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

Форма N 1.1
Приложение 1 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ месяц ___год
Книга реализации
Раздел 1. Реализация на территории Казахстана
тенге
____________________________________________________________________
N |Кредит|Наимено-|Код   |Наимено-|Рези-|РНН|Код   |Дата  |N
|счета | вание  |ТН ВЭД|вание   |дент/|   |страны|конт- |конт-
|      |товаров |      |получа- |нере-|   |рези- |ракта |ракта
|      |(работ, |      |теля    |зиде |   |дент- |(дого-|(дого-
|      |услуг)  |      |        |нт   |   |ства  |вора) |вора)
|      |        |      |        |     |   |полу- |      |
|      |        |      |        |     |   |чателя|      |
--------------------------------------------------------------------
1 |  2   |   3    |   4  |    5   |  6  | 7 |   8  |   9  |   10
--------------------------------------------------------------------
Итого:
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
Дата   |N      |Единица|Цена за|Коли- |Сумма  |Акциз|Ставка| НДС
счета  |счета  |измере-|единицу|чество|без    |     | НДС  |
фактуры|фактуры|ния    |       |      |косвен-|     |      |
|       |       |       |      |ных    |     |      |
|       |       |       |      |налогов|     |      |
--------------------------------------------------------------------
11  |   12  |  13   |   14  |  15  |   16  |  17 |  18  |   19
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 1.1. Стр.02
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ месяц ___год
Раздел 2. Книга реализации
по дополнительному счету-фактуре
тенге
____________________________________________________________________
N |Кредит|Наимено-|Код   |Наимено-|Рези-|РНН|Код   |Дата  |N
|счета | вание  |ТН ВЭД|вание   |дент/|   |страны|конт- |конт-
|      |товаров |      |получа- |нере-|   |рези- |ракта |ракта
|      |(работ, |      |теля    |зи-  |   |дент- |(дого-|(дого-
|      |услуг)  |      |        |дент |   |ства  |вора) |вора)
|      |        |      |        |     |   |полу- |      |
|      |        |      |        |     |   |чателя|      |
--------------------------------------------------------------------
1 |  2   |   3    |   4  |    5   |  6  | 7 |   8  |   9  |   10
--------------------------------------------------------------------
Итого
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
Дата  |N     |Дата  | N    |Еди-|Цена|Ко-|Размер|Акциз|Ставка|НДС
основ-|основ-|допол-|допол-|ница|за  |ли-|кор-  |     | НДС  |
ного  |ного  |ните- |ните- |из- |еди-|че-|ректи-|     |      |
счета-|счета-|льного|льного|ме- |ницу|ст-|ровки |     |      |
факту-|факту-|счета-|счета |ре- |    |во |(Сумма|     |      |
ры    |ры    |факту-|факту-|ния |    |   |без   |     |      |
|      |ры    |ры    |    |    |   |кос-  |     |      |
|      |      |      |    |    |   |венных|     |      |
|      |      |      |    |    |   |нало- |     |      |
|      |      |      |    |    |   |гов)  |     |      |
--------------------------------------------------------------------
11  |  12  |  13  |  14  | 15 | 16 | 17|  18  |  19 |  20  |  21
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ

1.1-нысан. 03 бет
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі     ай     жыл
3-бөлім. Экспорттық валюталық бақылау
___________________________________________________________________
N|  Алынған  |СЭҚ |Жеткізу |Тауарды |Елдегі  | Өлшеу |Сатып |Сатып
|тауарлардың|ТН-ң|шарттары|жөнелту |тауарды |бірлігі|алушы.|алушы.
|(жұмыстар. |коды|        |  орны  |(жұмыс. |       | ның  | ның
|дың, қызмет|    |        | (жұмыс.|тарды,  |       |атауы |заңды
|көрсетулер.|    |        | тарды, |қызмет  |       |      |мекен-
| дің) түрі |    |        | қызмет |көрсету.|       |      |жайы
|           |    |        |көрсету.|лерді)  |       |      |
|           |    |        | лерді) |жеткізу |       |      |
|           |    |        |        | пункті |       |      |
___________________________________________________________________
1|     2     | 3  |   4    |   5    |    6   |   7   |   8  |  9
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________________________________________________
Келісім|Келісім|Мәміле |Мәміле |Инвойс|Инвойс|ЖКД |ЖКД|Өнім бір.|Са.
(шарт) | (шарт)|паспор.|паспор.| күні |   N  |күні| N | лігінің |ны
күні  |   N   |тының  |тының  |      |      |    |   |  құны   |
|       |күні   |  N    |      |      |    |   |(жұмыс.  |
|       |       |       |      |      |    |   |тар, көр.|
|       |       |       |      |      |    |   |сетілген |
|       |       |       |      |      |    |   | қызмет. |
|       |       |       |      |      |    |   |  тер)   |
___________________________________________________________________
10   |   11  |   12  |   13  |  14  |  15  | 16 | 17|    18   |19
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
______________________________________________________
Сомасы | Келісім| Теңге | Теңгеге | Төлем | Кедендік
|валютасы| курсы |  қайта  |мерзімі|баждар мен
|        |       | есептеу |       | алымдар
______________________________________________________
20  |   21   |   22  |    23   |   24  |    25
______________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 2 нысан 01 бет
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
2-қосымша
Сатып алулар кітабы

Форма 1.1. Стр. 03
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период     месяц   год
Раздел 3. Экспортный валютный контроль
__________________________________________________________________
N|Вид экспор-|Код |Условия |Место   |Пункт   |Едини- |Наиме-|Юриди-
|тируемых   |ТН  |поставки|отгрузки|доставки|цы из- |нова- |ческий
|товаров    |ВЭД |        |товаров |товара  |мерения|ние   |адрес
|(работ,    |    |        |(работ, |(работ, |       |поку- |поку-
|услуг)     |    |        |услуг)  |услуг), |       |пателя|пателя
|           |    |        |        |страна  |       |      |
------------------------------------------------------------------
1|     2     | 3  |   4    |   5    |    6   |   7   |   8  |  9
--------------------------------------------------------------------
Итого
___________________________________________________________________
продолжение таблицы
___________________________________________________________________
Дата  |N конт-|Дата   |N пас-|Дата  |N ин-|Дата|N  |Стоимость|Коли-
контр-|ракта  |паспор-|порта |инвой-|войса|ГТД |ГТД|единицы  |чество
акта  |(дого- |та     |сделки|са    |     |    |   |продукции|
(дого-|вора)  |сделки |      |      |     |    |   |         |
вора) |       |       |      |      |     |    |   |         |
--------------------------------------------------------------------
10  |   11  |   12  |  13  |  14  |  15 | 16 | 17|    18   | 19
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
______________________________________________________
Сумма  |Валюта  | Курс | Перерасчет| Срок  |Таможенные
|контрак-| тенге|  в тенге  |оплаты |пошлины
|та      |      |           |       |и сборы
------------------------------------------------------
20  |   21   |  22  |    23     |   24  |    25
------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 1.2. Стр. 01
Приложение 2 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ месяц ___год
Книга покупок

1-бөлім. Қазақстанның аумағында сатып алынғандар
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі     ай     жыл
теңге
___________________________________________________________________
N| Шот  | Тауарлар |СЭҚ |Жеткізу.|Резидент/|CТН|Жеткізу.| Жеткізу.
|дебеті|(жұмыстар,| ТН | шінің  |резидент |   | шінің  |  шінің
|      |қызметтер)|коды| атауы  |  емес   |   | рези.  |   ҚҚС
|      |  атауы   |    |        |         |   |денттік | бойынша
|      |          |    |        |         |   | елінің | есепке
|      |          |    |        |         |   |  коды  |қойылғаны
|      |          |    |        |         |   |        | туралы
|      |          |    |        |         |   |        |куәлігінің
|      |          |    |        |         |   |        | сериясы
___________________________________________________________________
1|  2   |     3    | 4  |   5    |    6    | 7 |    8   |    9
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
көмір
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________________________________________________
Жеткізу. | Жеткізу.|Келісім|Келісім| Шот- | Шот- | Өлшем |Саны|Бір.
шінің   |  шінің  | -шарт | -шарт |факту.|факту.|бірлік.|    |лік
ҚҚС    |   ҚҚС   |(шарт) | (шарт)|раның |раның | тері  |    |баға.
бойынша  | бойынша | күні  |   N   | күні |  N   |       |    |сы
есепке  |  есепке |       |       |      |      |       |    |
қойылғаны|қойылғаны|       |       |      |      |       |    |
туралы  | туралы  |       |       |      |      |       |    |
куәлі.  |  куәлі. |       |       |      |      |       |    |
гінің   |  гінің  |       |       |      |      |       |    |
N     |   күні  |       |       |      |      |       |    |
___________________________________________________________________
10   |    11   |   12  |  13   |  14  |  15  |   16  | 17 | 18
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
_______________________________________
Жанама   |Акциз|ҚҚС| Төлем көзінен
салықтарсыз |     |   |табыс салығының
сома     |     |   |    сомасы
_______________________________________
19     |  20 | 21|       22
_______________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 2 нысан 02 бет
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі     ай     жыл

Раздел 1. Приобретенных на территории Казахстана
тенге
___________________________________________________________________
N|Дебет |Наименова-|Код |Наимено-|Резидент/|РНН|Код    |Серия
|счета |ние това- | ТН |вание   |нерези-  |   |страны |свидетель-
|      |ров(работ,|ВЭД |постав- |дент     |   |рези-  |ства о
|      |услуг)    |    |щика    |         |   |дентст-|постановке
|      |          |    |        |         |   |ва     |на учет по
|      |          |    |        |         |   |постав-|НДС постав-
|      |          |    |        |         |   |щика   |щика
-------------------------------------------------------------------
1|  2   |     3    | 4  |   5    |    6    | 7 |    8   |    9
-------------------------------------------------------------------
Итого
-------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________________________________
N свиде-| Дата   |Дата |N     |Дата  |N     |Едини-|Коли-|Цена за
тельства|свидете-|конт-|контр-|cчета-|cчета |ца из-|чест-|единицу
о поста-|льства о|ракта|акта  |факту-|факту-|мере- |во   |
новке на|поста-  |(до- |(дого-|ры    |ры    |ния   |     |
учет по |новке на|гово-|вора  |      |      |      |     |
НДС пос-|учет по |ра)  |      |      |      |      |     |
тавщика |НДС пос-|     |      |      |      |      |     |
|тавщика |     |      |      |      |      |     |
-------------------------------------------------------------------
10   |   11   |  12 |  13  |  14  |  15  |  16  | 17  |  18
-------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
_______________________________________
Сумма без  |Акциз|НДС|Сумма подоходного
косвенных  |     |   |налога у источ-
налогов    |     |   |ника выплаты
---------------------------------------
19     |  20 | 21|       22
---------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ.
Форма N 1.2. Стр. 02
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период     месяц   год

2-бөлім. Қосымша шот-фактура бойынша сатып алулар кітабы
теңге
___________________________________________________________________
N| Шот  | Тауарлар |СЭҚ |Алушы.|Резидент/|CТН|Резидент.| Жеткізу.
|дебеті|(жұмыстар,| ТН | ның  |резидент |   |   тік   |  шінің
|      |қызметтер)|коды|атауы |  емес   |   | елінің  |   ҚҚС
|      |  атауы   |    |      |         |   |  коды   | бойынша
|      |          |    |      |         |   |         | есепке
|      |          |    |      |         |   |         |қойылғаны
|      |          |    |      |         |   |         | туралы
|      |          |    |      |         |   |         |куәлігінің
|      |          |    |      |         |   |         | сериясы
___________________________________________________________________
1|  2   |     3    | 4  |  5   |    6    | 7 |     8   |    9
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________________________________________________
Жеткізу. | Жеткізу.|Келісім|Келісім|Негізгі|Негізгі|Қосымша|Қосымша
шінің   |  шінің  | -шарт | -шарт |шот-   |шот-   |шот-   |шот-
ҚҚС    |   ҚҚС   |(шарт) | (шарт)|факту. |факту. |факту. |факту.
бойынша  | бойынша | күні  |   N   |раның  |раның  |раның  |раның
есепке  |  есепке |       |       |күні   |  N    |күні   |  N
қойылғаны|қойылғаны|       |       |       |       |       |
туралы  | туралы  |       |       |       |       |       |
куәлі.  |  куәлі. |       |       |       |       |       |
гінің   |  гінің  |       |       |       |       |       |
N     |   күні  |       |       |       |       |       |
___________________________________________________________________
10   |    11   |   12  |  13   |   14  |   15  |   16  |   17
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
_____________________________________________________________
Өлшем   |Саны|Бірлік|  Түзету   |Акциз|ҚҚС| Төлем көзінен
бірліктері|    |бағасы|  мөлшері  |     |   |табыс салығының
|    |      |  (жанама  |     |   |    сомасы
|    |      |салықтарсыз|     |   |
|    |      |   сома)   |     |   |
_____________________________________________________________
18    | 19 |  20  |    21     |  22 | 23|       24
_____________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

Раздел 2. Книга покупок
по дополнительному счету-фактуре
тенге
__________________________________________________________________
N|Дебет |Наименова-|Код |Наиме-|Резидент/|РНН|Код стра-|Серия
|счета |ние това- | ТН |нова- |нерези-  |   |ны рези- |свидетель-
|      |ров (ра-  |ВЭД |ние   |дент     |   |дентства |ства о
|      |бот, ус-  |    |поста-|         |   |поставщи-|постановке
|      |луг)      |    |вщика |         |   |ка       |на учет по
|      |          |    |      |         |   |         |НДС постав-
|      |          |    |      |         |   |         |щика
-------------------------------------------------------------------
1|  2   |     3    | 4  |  5   |    6    | 7 |     8   |    9
-------------------------------------------------------------------
Итого
-------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы:
___________________________________________________________________
N свиде-|Дата   | Дата |N     |Дата  |N      |Дата   |N до- |Едини-
тельства|свиде- |контр-|контр-|основ-|основ- |допол- |полни-|ца
о поста-|тельс- |акта  |акта  |ного  |ного   |нитель-|тель- |изме-
новке на|тва о  |(дого-|(дого-|счета-|счета- |ного   |ного  |рения
учет по |поста- |вора) |вора) |факту-|фактуры|счета- |счета-|
НДС пос-|новке  |      |      |ры    |       |факту- |факту-|
тавщика |на учет|      |      |      |       |ры     |ры    |
|по НДС |      |      |      |       |       |      |
|постав-|      |      |      |       |       |      |
|щика   |      |      |      |       |       |      |
___________________________________________________________________
10   |   11  |  12  |  13  |  14  |   15  |   16  |   17 |  18
___________________________________________________________________
продолжение таблицы:
_________________________________________________
Коли- |Цена  |Размер   |Акциз | НДС |Сумма
чество|за    |коррек-  |      |     |подоход-
|едини-|тировки  |      |     |ного на-
|цу    |(Сумма   |      |     |лога у
|      |без кос- |      |     |источника
|      |венных   |      |     |выплаты
|      |налогов) |      |     |
-------------------------------------------------
19   |  20  |   21    |  22  |  23 |    24
-------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ

N 2 нысан. 03 бет
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі     ай     жыл
3-бөлім. Импорттық валюталық бақылау
___________________________________________________________________
N|  Алынған  |СЭҚ |Жеткізу |Тауарды |Елдегі  | Өлшеу |Сатып |Сатып
| тауарлар  |ТН-ң|шарттары|жөнелту |тауарды |бірлігі|алушы.|алушы.
|(жұмыстар, |коды|        |  орны  |жеткізу |       | ның  | ның
|  қызмет   |    |        | (жұмыс.|пункті  |       |атауы |заңды
|көрсетулер)|    |        | тарды, |(жұмыс. |       |      |мекен-
|   түрі    |    |        | қызмет |тарды,  |       |      |жайы
|           |    |        |көрсету.|қызмет  |       |      |
|           |    |        | лерді) |көрсету.|       |      |
|           |    |        |        |лерді)  |       |      |
___________________________________________________________________
1|     2     | 3  |   4    |   5    |    6   |   7   |   8  |  9
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________________________________________________
Келісім|Келісім|Инвойс|Инвойс|ЖКД |ЖКД|Өнім бір.|Саны|Сома.|Келісім
(шарт) | (шарт)| күні |  N   |күні| N | лігінің |    | сы  |валютасы
күні  |   N   |      |      |    |   |  құны   |    |     |
|       |      |      |    |   |(жұмыс.  |    |     |
|       |      |      |    |   |тар, көр.|    |     |
|       |      |      |    |   |сетілген |    |     |
|       |      |      |    |   | қызмет. |    |     |
|       |      |      |    |   |  тер)   |    |     |
___________________________________________________________________
10   |   11  |  12  |  13  | 14 | 15|   16    | 17 |  18 |   19
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________________________________________________
Теңге |Теңгеге|  ҚҚС  |   ҚҚС  |Акциздер| Кедендік | Жеткізу үшін
курсы | қайта | нақты | есепке |        |баждар мен| төлем мерзімі
|есептеу|төленді| жатқызу|        | алымдар  |
|       |       |әдісімен|        |          |
|       |       |төленді |        |          |
___________________________________________________________________
20  |   21  |   22  |   23   |   24   |    25    |      26
___________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

Форма N 2. Стр. 03
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период     месяц   год
Раздел 3.
Импортный валютный контроль
___________________________________________________________________
N|Вид приоб- |Код |Условия |Место   |Пункт   |Единица|Наиме-|Юриди-
|ретаемых   |ТН  |поставки|отгрузки|доставки|измере-|нова- |ческий
|товаров    |ВЭД |        |товара  |товара  |ния    |ние   |адрес
|(работ,    |    |        |(работ, |(работ, |       |про-  |про-
|услуг)     |    |        |услуг), |услуг)  |       |давца |давца
|           |    |        |страна  |        |       |      |
--------------------------------------------------------------------
1|     2     | 3  |   4    |   5    |    6   |   7   |   8  |  9
--------------------------------------------------------------------
Итого
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы:
___________________________________________________________________
Дата   |N конт-|Дата  | N     |Дата| N |Стоимость|Коли-|Сумма|Валю-
контр- |ракта  |инвой-|инвойса|ГТД |ГТД|единицы  |чест-|     |та
акта   |(дого- |са    |       |    |   |товара   |во   |     |конт-
(дого- |вора)  |      |       |    |   |         |     |     |ракта
вора)  |       |      |       |    |   |         |     |     |
___________________________________________________________________
10   |   11  |  12  |  13   | 14 | 15|   16    |  17 |  18 | 19
___________________________________________________________________
продолжение таблицы:
___________________________________________________________________
Курс  |Пере-  |Факти- |Уплачено|Акцизы |Таможенные| Срок оплаты
тенге |расчет |чески  |НДС     |       |пошлины   | поставки
|на     |уплаче-|методом |       |и сборы   |
|тенге  |но НДС |зачета  |       |          |
--------------------------------------------------------------------
20  |   21  |   22  |   23   |   24  |    25    |      26
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ.

N 1.3 нысан
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
3-қосымша
Бухгалтерлік теңгерме
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі     тоқсан     жыл
мың теңге
___________________________________________________________________
шоттың|    Шоттың атауы     |Есепті кезең.|Есепті кезең|  Есепті
коды |                     | нің басталу | үшін айна. | кезеңнің
|                     |    күні     |   лымдар   |аяқталу күні
|                     |_____________|____________|___________
|                     |   сальдо    |      |     |   сальдо
|                     |_____________|      |     |___________
|                     |  Д-т  | К-т | Д-т  | К-т | Д-т | К-т
___________________________________________________________________
1-Бөлім. Айналымнан тыс
активтер, Бөлім бойынша жиыны
10     Материалдық емес
активтер, бөлімше
бойынша барлығы
101  Лицензиялық келісімдер
102  Бағдарламалық
қамтамасыз ету
103  Патенттер
104  Ұйымдастырушылық
шығындар
105  Гудвилл
106  Өзге де материалдық
емес активтер
11     Материалдық емес
активтердің
амортизациясы, бөлімше
бойынша барлығы
111  МЕА амортизациясы -
лицензиялық келісімдер
112  МЕА амортизациясы -
бағдарламалық
қамтамасыз ету
113  МЕА амортизациясы -
патенттер
114  МЕА амортизациясы -
ұйымдастырушылық
шығындар
115  МЕА амортизациясы -
гудвилл
116  МЕА амортизациясы -
өзге де материалдық
емес активтер
12     Негізгі құралдар,
бөлімше бойынша
барлығы
121  Жер
122  Ғимараттар мен
үймереттер
123  Машиналар мен
жабдықтар, беру
құрылғылары
124  Көлік құралдары
125  Өзге де негізгі
құралдар
126  Аяқталмаған құрылыс
13     Негізгі құралдардың
тозуы, бөлімше
бойынша барлығы
131  Ғимараттар мен
үймереттердің тозуы
132  Машиналар мен
жабдықтардың, беру
құрылғыларының тозуы
133  Көлік құралдарының
тозуы
134  Өзге де негізгі
құралдардың тозуы
14     Инвестициялар,
бөлімше бойынша
барлығы
141  Еншілес ұйымдарға
инвестициялар
142  Тәуелді ұйымдарға
инвестициялар
143  Бірлесіп бақыланатын
заңды тұлғаларға
инвестициялар
144  Жылжымайтын мүлікке
инвестициялар
2-бөлім. Тауарлы-материалдық
қорлар, Бөлім бойынша жиыны
20     Материалдар, бөлімше
бойынша барлығы
201  Шикізат және материалдар
202  Сатып алынатын
жартылай фабрикаттар
және құрамдық
заттар, құрылғылар
мен тетіктер
203  Отын
204  Ыдыс және ыдыстық
материалдар
205  Қосалқы бөлшектер
206  Өзге де материалдар
207  Өңдеуге берілген
материалдар
208  Құрылыс материалдары
және басқалар
21     Аяқталмаған өндіріс,
бөлімше бойынша
барлығы
211  Негізгі өндіріс
212  Өзінде өндірілген
жартылай фабрикаттар
213  Көмекші өндіріс
22     Тауарлар, бөлім
бойынша барлығы
221  Дайын өнім
(тауарлар, жұмыстар,
қызмет көрсетулер)
222  Сатып алынған
тауарлар
223  Өзге де тауарлар

Форма N 1.3
Приложение 3 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
Бухгалтерский баланс
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ квартал ___год
тыс. тенге
____________________________________________________________________
код  |     Наименование     | Дата начала |Обороты за|Дата на конец
счета|        счета         | отчетного   |отчетный  |отчетного
|                      |  периода    |период    |периода
|                      |-------------|          |--------------
|                      |    сальдо   |          |   сальдо
|                      |-------------|----------|--------------
|                      | Д-т  |  К-т |Д-т | К-т |  Д-т | К-т
--------------------------------------------------------------------
Раздел 1.
Внеоборотные активы,
итого по Разделу
10    Нематериальные активы,
всего по подразделу
101 Лицензионные соглашения
102 Программное обеспечение
103 Патенты
104 Организационные затраты
105 Гудвилл
106 Прочие нематериальные
активы
11    Амортизация
нематериальных активов,
всего по подразделу
111 Амортизация НА -
лицензионные соглашения
112 Амортизация НА -
программное обеспечение
113 Амортизация НА - патенты
114 Амортизация НА -
организационные затраты
115 Амортизация НА - гудвилл
116 Амортизация НА -
прочие нематериальные
активы
12    Основные средства,
всего по подразделу
121 Земля
122 Здания и сооружения
123 Машины и оборудование,
передаточные устройства
124 Транспортные средства
125 Прочие основные средства
126 Незавершенное строительство
13    Износ основных средств,
всего по подразделу
131 Износ зданий и сооружений
132 Износ машин и оборудования,
передаточных устройств
133 Износ транспортных
средств
134 Износ прочих основных
средств
14    Инвестиции, всего
по подразделу
141 Инвестиции в дочерние
организации
142 Инвестиции в зависимые
организации
143 Инвестиции в совместно-
контролируемые
юридические лица
144 Инвестиции в недвижимость
Раздел 2.
Товарно-материальные
запасы, итого по разделу
20    Материалы,
всего по подразделу
201 Сырье и материалы
202 Покупные полуфабрикаты
и комплектующие изделия,
конструкции и детали
203 Топливо
204 Тара и тарные материалы
205 Запасные части
206 Прочие материалы
207 Материалы, переданные
в переработку
208 Строительные материалы
и другие
21    Незавершенное производство,
всего по подразделу
211 Основное производство
212 Полуфабрикаты собственного
производства
213 Вспомогательные производства
22    Товары, всего по подразделу
221 Готовая продукция
222 Товары приобретенные
223 Прочие товары

3-бөлім. Дебиторлық берешек
және басқа да активтер,
Бөлім бойынша жиыны
30     Сатып алушылар мен
тапсырыс берушілердің
берешегі, бөлімше
бойынша барлығы
301  Алынуға арналған
шоттар
302  Алынған вексельдер
303  Сатып алушылар
мен тапсырыс
берушілердің басқа
да берешегі
31     Күдікті талаптар
бойынша резервтер,
бөлімше бойынша
барлығы
32     Еншілес (тәуелді)
ұйымдардың борышы,
бөлімше бойынша
барлығы
321  Еншілес ұйымдардың
дебиторлық берешегі
322  Тәуелді ұйымдардың
дебиторлық берешегі
323  Бірлесіп бақыланатын
заңды тұлғалардың
берешегі
33     Өзге де дебиторлық
берешек, бөлімше
бойынша барлығы
331  Орнын толтыруға ҚҚС
332  Есептелген сыйақылар
333  Қызметкерлердің және
басқа да тұлғалардың
берешегі
334  Өзге де дебиторлық
берешек
34     Алдағы кезеңдердің
шығыстары, бөлімше
бойынша барлығы
341  Сақтандыру полисі
342  Жалдау төлем ақысы
343  Алдағы кезеңдердің
өзге де шығыстары
35     Берілген аванстар,
бөлімше бойынша
барлығы
351  ТМҚ жеткізгені үшін
берілген аванстар
352  Орындалған жұмыстар
мен көрсетілген
қызметтер үшін
берілген аванстар
353  Өзге де берілген
аванстар
4-бөлім. Қаржылық инвестициялар
және ақшалар, Бөлім бойынша жиыны
40     Қаржылық
инвестициялар,
бөлімше бойынша
барлығы
401  Акциялар
402  Облигациялар
403  Өзге де қаржылық
инвестициялар
41     Жолдағы ақшалар,
бөлімше бойынша
барлығы
42     Банктердегі арнайы
есеп шоттардағы
ақшалар, бөлім
бойынша барлығы
421  Аккредитивтердегі
ақша
422  Чек кітапшаларындағы
ақша
423  Банктердегі арнайы
есеп шоттардағы
ақша
424  Банктердегі өзге де
есеп шоттардағы ақша
43     Валюталық есеп
шоттағы ақша,
бөлімше бойынша
барлығы
431  Ел ішіндегі
валюталық есеп
шоттағы ақша
432  Шетелдегі валюталық
есеп шоттағы ақша
44     Есеп айырысу
шотындағы ақша,
бөлімше бойынша
барлығы
45     Кассадағы қолда бар
ақша, бөлімше
бойынша барлығы
451  Кассадағы ұлттық
валютадағы қолда
бар ақша
452  Кассадағы шетелдік
валютадағы қолда
бар ақша
5-бөлім. Өзіндік капитал,
Бөлім бойынша жиыны
50     Жарғылық капитал,
бөлімше бойынша
барлығы
501  Қарапайым акциялар
502  Артықшылығы бар
акциялар
503  Салымдар және пайлар
51     Төленбеген капитал,
бөлімше бойынша
барлығы
52     Қайтарып алынған
капитал, бөлімше
бойынша барлығы
53     Қосымша төленген
капитал, бөлімше
бойынша барлығы
54     Қосымша төленбеген
капитал, бөлімше
бойынша барлығы
541  Негізгі құралдарды
қайта бағалаудан
алынатын қосымша
төленбеген капитал
542  Инвестицияларды қайта
бағалаудан алынатын
қосымша төленбеген
капитал
543  Өзге де активтерді
қайта бағалаудан
алынатын қосымша
төленбеген капитал
55     Резервтік капитал,
бөлімше бойынша
барлығы
551  Заңнамамен белгіленген
резервтік капитал
552  Өзге де резервтік
капитал
56     Бөлінбеген кіріс
(жабылмаған кіріс),
бөлімше бойынша
барлығы
561  Есепті жылдың
бөлінбеген кірісі
(жабылмаған залал)
562  Алдыңғы жылдардың
бөлінбеген кірісі
(жабылмаған залал)
57     Жалпы кіріс (залал),
бөлімше бойынша
барлығы

Раздел 3.
Дебиторская задолженность
и другие активы,
итого по Разделу
30    Задолженность покупателей
и заказчиков,
всего по подразделу
301 Счета к получению
302 Векселя полученные
303 Другая задолженность
покупателей и заказчиков
31    Резервы по сомнительным
требованиям,
всего по подразделу
32    Дебиторская задолженность
дочерних (зависимых)
организаций,
всего по подразделу
321 Дебиторская задолженность
дочерних организаций
322 Дебиторская задолженность
зависимых организаций
323 Задолженность совместно-
контролируемых
юридических лиц
33    Прочая дебиторская
задолженность,
всего по подразделу
331 НДС к возмещению
332 Начисленные вознаграждения
333 Задолженность работников
и других лиц
334 Прочая дебиторская
задолженность
34    Расходы будущих периодов,
всего по подразделу
341 Страховой полис
342 Арендная плата
343 Прочие расходы будущих
периодов
35    Авансы выданные,
всего по подразделу
351 Авансы, выданные под
поставку ТМЗ
352 Авансы, выданные под
выполнение работ и
оказание услуг
353 Прочие авансы выданные
Раздел 4.
Финансовые инвестиции
и деньги,
итого по Разделу
40    Финансовые инвестиции,
всего по подразделу
401 Акции
402 Облигации
403 Прочие финансовые
инвестиции
41    Деньги в пути,
всего по подразделу
42    Деньги на специальных
счетах в банках,
всего по подразделу
421 Деньги в аккредитивах
422 Деньги в чековых книжках
423 Деньги на специальных
счетах в банках
424 Деньги на прочих счетах
в банках
43    Деньги на валютном счете,
всего по подразделу
431 Деньги на валютном счете
внутри страны
432 Деньги на валютном счете
за рубежом
44    Деньги на расчетном счете,
всего по подразделу
45    Наличность в кассе,
всего по подразделу
451 Наличность в кассе
в национальной валюте
452 Наличность в кассе
в иностранной валюте
Раздел 5.
Собственный капитал,
итого по Разделу
50    Уставный капитал,
всего по подразделу
501 Простые акции
502 Привилегированные акции
503 Вклады и паи
51    Неоплаченный капитал,
всего по подразделу
52    Изъятый капитал,
всего по подразделу
53    Дополнительный
оплаченный капитал,
всего по подразделу
54    Дополнительный
неоплаченный капитал,
всего по подразделу
541 Дополнительный
неоплаченный капитал
от переоценки основных
средств
542 Дополнительный
неоплаченный капитал
от переоценки инвестиций
543 Дополнительный
неоплаченный капитал
от переоценки прочих
активов
55    Резервный капитал,
всего по подразделу
551 Резервный капитал,
установленный
законодательством
552 Прочий резервный капитал
56    Нераспределенный доход
(непокрытый убыток),
всего по подразделу
561 Нераспределенный доход
(непокрытый убыток)
отчетного года
562 Нераспределенный доход
(непокрытый убыток)
предыдущих лет
57    Итоговый доход (убыток),
всего по подразделу

6-бөлім. Міндеттемелер,
Бөлім бойынша барлығы
60     Қарыздар, бөлімше
бойынша барлығы
601  Банктердің қарыздары
602  Банктен тыс
мекемелерден
алынған қарыздар
603  Өзгелер
61     Алдағы кезеңдердің
кірістері, бөлімше
бойынша барлығы
62     Қатысушылардың
дивидендтері мен
кірістері бойынша
есептесулер, бөлімше
бойынша барлығы
621  Жай акциялар
бойынша есептесулер
622  Артықшылығы акциялар
бойынша есептесулер
623  Қатысушылардың
кірістері бойынша
есептесулер
63     Бюджетпен есептесулер,
бөлімше бойынша
барлығы
631  Төлемге жатқызылған
корпоративтік табыс
салығы
632  Кейінге қалдырылған
корпоративтік табыс
салығы
633  ҚҚС
634  Акциздер
635  Әлеуметтік салық
636  Жер салығы
637  Мүлікке салынатын
салық
638  Көлік құралдарына
салынатын салық
639  Бюджетке төленетін
өзге де салықтар,
алымдар мен міндетті
төлемдер
64     Еншілес (тәуелді)
ұйымдарға кредиторлық
берешек, бөлімше
бойынша барлығы
641  Еншілес ұйымдарға
берешек
642  Тәуелді ұйымдарға
берешек
643  Бірлесіп бақыланатын
заңды тұлғаларға
берешек
65     Кепілдіктер мен
шартты міндеттемелер,
бөлімше бойынша
барлығы
651  Кепілдікті міндеттемелер
652  Шартты міндеттемелер
66     Алынған аванстар,
бөлімше бойынша
барлығы
661  ТМҚ жеткізгені үшін
берілген аванстар
662  Орындалған жұмыстар
мен көрсетілген
қызметтер үшін
берілген аванстар
663  Алынған өзге де
аванстар
67     Жеткізушілермен
және мердігерлермен
есеп айырысу, бөлімше
бойынша барлығы
671  Төлеуге шоттар
68     Өзге де кредиторлық
берешек және есептер
681  Еңбек ақы бойынша
қызметкерлермен есеп
айырысу
682  Лауазымды тұлғаларға
берешек
683  Жалгерлік міндеттемелер
684  Төлеуге сыйақылар
685  Қызметкерлердің
демалыстары бойынша
есептелген берешек
686  Жинақтаушы зейнетақы
қоры бойынша есеп
айырысу
687  Өзгелер
7-бөлім. Кірістер, Бөлім
бойынша жиыны
70     Негізгі қызметтің
кірісі, бөлімше
бойынша барлығы
701  Дайын өнімді
(тауарларды,
жұмыстарды, қызмет
көрсетулерді)
сатудан алынатын кіріс
71     Сатылған тауарларды
қайтарулар және
сатудан шегерімдер,
бағадан шегерімдер,
бөлімше бойынша
барлығы
711  Сатылған тауарларды
қайтарулар
712  Сатудан шегерімдер
713  Бағадан шегерімдер
72     Негізгі емес
қызметтен алынатын
кірістер, бөлімше
бойынша барлығы
721  Материалдық емес
активтердің істен
шығарылуынан алынатын
кірістер
722  Негізгі құралдардың
істен шығарылуынан
алынатын кірістер
723  Инвестициялардың,
қаржылық
инвестициялардың
шығарылуынан алынатын
кірістер
724  Акциялар бойынша
дивидендтер және
сыйақылар түріндегі
кірістер
725  Бағамдық айырмадан
алынған кіріс
726  Атқарушы үкімет
органдарының
субсидиялары
727  Негізгі емес
қызметтен алынатын
өзге де кірістер
8-бөлім. Шығыстар,
Бөлім бойынша жиыны
80     Сатылған дайын
өнімнің (тауарлардың,
жұмыстардың, қызмет
көрсетулердің) өзіндік
құны, бөлімше бойынша
барлығы
801  Сатылған дайын өнімнің
(тауарлардың,
жұмыстардың, қызмет
көрсетулердің) өзіндік
құны
81     Дайын өнімді
(тауарларды, жұмыстарды,
қызмет көрсетулерді)
сату бойынша шығыстар,
бөлімше бойынша барлығы
82     Жалпы және әкімшілік
шығыстар, бөлімше
бойынша барлығы
83     Сыйақы түріндегі
шығыстар, бөлімше
бойынша барлығы
84     Негізгі емес қызмет
бойынша шығыстар,
бөлімше бойынша барлығы
841  Материалдық емес
активтердің істен
шығарылуы бойынша
шығыстар
842  Негізгі құралдардың
істен шығарылуы
бойынша шығыстар
843  Инвестициялардың,
қаржылық
инвестициялардың істен
шығарырылуы бойынша
шығыстар
844  Бағамдық айырма
бойынша шығыстар
845  Негізгі емес қызмет
бойынша өзге де
шығыстар
85     Корпоративтік табыс
салығы бойынша
шығыстар, бөлімше
бойынша барлығы
86     Төтенше жағдайлардан
және тоқтатылған
операциялардан
түсетін кірістер
(залалдар), бөлімше
бойынша барлығы
861  Табиғат апаттарынан
болатын орны
толтырылмайтын залалдар
862  Табиғат апаттарынан
болатын кірістер
(залалдар)
863  Тоқтатылған
операциялардан
болатын кірістер
(залалдар)
864  Төтенше жағдайлардан
және операцияларды
тоқтатудан болатын
өзге кірістер
(залалдар)
87     Басқа ұйымдарға
үлестік қатысудан
алынған кіріс (залал),
бөлімше бойынша барлығы

Раздел 6.
Обязательство,
итого по Разделу
60    Займы, всего по подразделу
601 Займы банков
602 Займы от внебанковских
учреждений
603 Прочие
61    Доходы будущих периодов,
всего по подразделу
62    Расчеты по дивидендам и
доходам участников,
всего по подразделу
621 Расчеты по простым
акциям
622 Расчеты по
привилегированным
акциям
623 Расчеты по доходам
участников
63    Расчеты с бюджетом,
всего по подразделу
631 Корпоративный подоходный
налог к выплате
632 Отсроченный корпоративный
подоходный налог
633 НДС
634 Акцизы
635 Социальный налог
636 Земельный налог
637 Налог на имущество
638 Налог на транспортные
средства
639 Прочие налоги,
сборы и обязательные
платежи в бюджет
64    Кредиторская задолженность
дочерним (зависимым)
организациям, всего по
подразделу
641 Задолженность дочерним
организациям
642 Задолженность зависимым
организациям
643 Задолженность совместно-
контролируемым юридическим
лицам
65    Гарантии и условные
обязательства, всего
по подразделу
651 Гарантийные обязательства
652 Условные обязательства
66    Авансы полученные,
всего по подразделу
661 Авансы полученные
под поставку ТМЗ
662 Авансы полученные под
выполнение работ и оказание
услуг
663 Прочие авансы полученные
67    Расчеты с поставщиками
и подрядчиками,
всего по подразделу
671 Счета к оплате
68    Прочая кредиторская
задолженность и начисления,
всего по подразделу
681 Расчеты с персоналом
по оплате труда
682 Задолженность
должностным лицам
683 Арендные обязательства
684 Вознаграждения к оплате
685 Начисленная задолженность
по отпускам работников
686 Расчеты по накопительному
пенсионному фонду
687 Прочие
Раздел 7.
Доходы, итого по Разделу
70    Доход от основной
деятельности, всего
по подразделу
701 Доход от реализации
готовой продукции
(товаров, работ, услуг)
71    Возвраты проданных товаров
и скидки с продаж,
скидки с цены,
всего по подразделу
711 Возвраты проданных товаров
712 Скидка с продаж
713 Скидка с цены
72    Доход от неосновной
деятельности,
всего по подразделу
721 Доход от выбытия
нематериальных активов
722 Доход от выбытия
основных средств
723 Доход от выбытия
инвестиций, финансовых
инвестиций
724 Дивиденды по акциям
и доходы в виде
вознаграждения
725 Доход от курсовой разницы
726 Субсидии исполнительных
органов власти
727 Прочие доходы от
неосновной деятельности
Раздел 8.
Расходы, итого по Разделу
80    Себестоимость
реализованной готовой
продукции (товаров,
работ, услуг), всего
по подразделу
801 Себестоимость
реализованной готовой
продукции (товаров,
работ, услуг)
81    Расходы по реализации
готовой продукции
(товаров, работ, услуг),
всего по подразделу
82    Общие и административные
расходы, всего по подразделу
83    Расходы в виде
вознаграждения,
всего по подразделу
84    Расходы по неосновной
деятельности,
всего по подразделу
841 Расходы по выбытию
нематериальных активов
842 Расходы по выбытию
основных средств
843 Расходы по выбытию
инвестиций, финансовых
инвестиций
844 Расходы по курсовой
разнице
845 Прочие расходы по
неосновной деятельности
85    Расходы по корпоративному
подоходному налогу,
всего по подразделу
86    Доходы (убытки) от
чрезвычайных ситуаций
и прекращенных операций,
всего по подразделу
861 Некомпенсируемые убытки
от стихийных бедствий
862 Доходы (убытки)
от стихийных бедствий
863 Доходы (убытки) от
прекращенных операций
864 Прочие доходы (убытки)
от чрезвычайных ситуаций
и прекращенных операций
87    Доход (убыток) от
долевого участия в других
организациях,
всего по подразделу

9-бөлім. Өндірістік есепке
алудың есеп шоттары,
Бөлім бойынша жиыны
90     Негізгі өндіріс,
бөлімше бойынша
барлығы
900  Негізгі өндіріс
901  Материалдар
902  Өндірістік
жұмысшылардың еңбек
ақысы
903  Еңбек ақыдан
аударымдар
904  Жүк құжаттық шығыстар
91     Өз өндірісінің
жартылай фабрикаттары,
бөлімше бойынша
барлығы
910  Өз өндірісінің
жартылай фабрикаттары
911  Материалдар
912  Өндірістік
жұмысшылардың еңбек
ақысы
913  Еңбек ақыдан
аударымдар
914  Жүк құжаттық шығыстар
92     Қосалқы өндірістер,
бөлімше бойынша барлығы
920  Қосалқы өндірістер
921  Материалдар
922  Өндірістік
жұмысшылардың еңбек
ақысы
923  Еңбек ақыдан аударымдар
924  Жүк құжаттық шығыстар
93     Жүк құжаттық шығыстар,
бөлімше бойынша барлығы
930  Жүк құжаттық шығыстар
931  Материалдар
932  Өндірістік
жұмысшылардың еңбек
ақысы
933  Еңбек ақыдан аударымдар
934  Негізгі құралдарды жөндеу
935  Негізгі құралдардың
және материалдық емес
активтердің тозуы
936  Коммуналдық қызмет
көрсетулер
937  Жалдау төлем ақысы
938  Өзгелер
Теңгерменің валютасы
10-бөлім. Теңгермеден тыс шоттар
___________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 1.4 нысан
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
4-қосымша
Қаржы-шаруашылық қызметтің нәтижелері туралы есеп
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан    жыл
мың теңге
___________________________________________________________________
N |        Көрсеткіштердің атауы        |  кірістер  |  шығыстар
___________________________________________________________________
1 |                2                    |     3      |     4
___________________________________________________________________
1   Өнімді (тауарларды, жұмыстарды,
қызмет көрсетулерді) сатудан
алынатын кіріс
2   Сатылған өнімнің (тауарлардың,
жұмыстардың, қызмет көрсетулердің)
өзіндік құны
3   Жалпы кіріс (1-2)
4   Кезеңнің шығыстары, барлығы, оның
ішінде: (4.1 + 4.2 + 4.3)
4.1 Жалпы және әкімшілік шығыстар
4.2 Сату бойынша шығыстар
4.3 Проценттерді төлеуге шығыстар
5   Негізгі қызметтен алынған кіріс
(залал)
6   Негізгі емес қызметтен алынған кіріс
(залал)
7   Салық салынғанға дейін кәдуілгі
қызметтен алынған кіріс (залал)
8   Корпорациялық табыс салығы бойынша
шығыстар
9   Салық салынғаннан кейінгі
кәдуілгі қызметтен алынған
кіріс (залал)
10  Төтенше жағдайлардан алынған кіріс
(залал)
11  Таза кіріс (залал)
12  Есептелген дивидендтер
13  Есептелген дивидендтерді шегергеннен
кейінгі таза кіріс (залал)
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

Раздел 9.
Счета производственного
учета, итого по Разделу
90    Основное производство,
всего по подразделу
900 Основное производство
901 Материалы
902 Оплата труда
производственных рабочих
903 Отчисления от оплаты труда
904 Накладные расходы
91    Полуфабрикаты собственного
производства,
всего по подразделу
910 Полуфабрикаты
собственного производства
911 Материалы
912 Оплата труда
производственных рабочих
913 Отчисления от оплаты труда
914 Накладные расходы
92    Вспомогательные
производства,
всего по подразделу
920 Вспомогательные
производства
921 Материалы
922 Оплата труда работников
923 Отчисления от оплаты труда
924 Накладные расходы
93    Накладные расходы,
всего по подразделу
930 Накладные расходы
931 Материалы
932 Оплата труда работников
933 Отчисления от оплаты
труда
934 Ремонт основных средств
935 Износ основных средств и
амортизация нематериальных
активов
936 Коммунальные услуги
937 Арендная плата
938 Прочие
Валюта баланса
Раздел 10.
Забалансовые счета
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной
цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ
Форма N 1.4
Приложение 4 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
Отчет о результатах
финансово-хозяйственной деятельности
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ квартал ___год
тыс. тенге
____________________________________________________________________
N |       Наименование показателей         |  доходы | расходы
--------------------------------------------------------------------
1 |                  2                     |     3   |     4
--------------------------------------------------------------------
1  Доход от реализации продукции
(товаров, работ, услуг)
2  Себестоимость реализованной продукции
(товаров, работ, услуг)
3  Валовый доход (1-2)
4  Расходы периода, всего, в том числе:
(4.1+4.2+4.3)
4.1 Общие и административные расходы
4.2 Расходы по реализации
4.3 Расходы на выплату процентов
5  Доход (убыток) от основной деятельности
6  Доход (убыток) от неосновной деятельности
7  Доход(убыток) от обычной деятельности
до налогообложения
8  Расходы по корпоративному
подоходному налогу
9  Доход (убыток) от обычной деятельности
после налогообложения
10  Доход (убыток) от чрезвычайных ситуаций
11  Чистый доход (убыток)
12  Начисленные дивиденды
13  Чистый доход (убыток) за вычетом
начисленных дивидендов
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ

N 1.5 нысан
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
5-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан    жыл
Ақша қозғалысы туралы есеп - тікелей әдіс
___________________________________________________________________
Көрсеткіштердің атауы                |    Сомасы
___________________________________________________________________
І.   1.1. Ақшалай қаражаттардың келіп түсуі:
өнімді (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді)
сатудан алынған кіріс
алынған аванстар
сыйақы (проценттер)
дивидендтер
роялти
өзге де түсімдер
1.2. Ақша қаражаттарының жұмсалуы:
жеткізушілер мен жабдықтаушылардың шоттары
бойынша
берілген аванстар
еңбек ақы бойынша
салықтар бойынша
сыйақы төлемі (процент)
өзге де төлемдер
1.3. Операциялық қызметтің нәтижесінде
ақшалай қаражаттардың көбеюі (+) / азаюы (-)
II.  2.1. Ақшалай қаражаттардың келіп түсуі:
материалдық емес активтерді, негізгі
құралдарды және ұзақ мерзімді активтерді
сатудан
қаржылық инвестицияларды сатудан
басқа да заңды тұлғалармен берілген
несиелерді алудан ақшалай қаражаттардың
келіп түсуі
өзге түсімдер
2.2. Ақша қаражаттарының жұмсалуы:
материалдық емес активтерді, негізгі
құралдарды және ұзақ мерзімді активтерді
сатып алу
қаржылық инвестицияларды сатып алу
несие беру
өзге де төлемдер
2.3. Инвестициялық қызметтің нәтижесінде
ақшалай қаражаттардың көбеюі (+) / азаюы (-)
III. 3.1. Ақшалай қаражаттардың келіп түсуі:
акциялар және басқа да бағалы қағаздар
шығарудан
банк несиелерін алу
өзге де түсімдер
3.2. Ақша қаражаттарының жұмсалуы:
банк несиелерін өтеу
өз акцияларын сатып алу
дивидендтерді төлеу
өзге де төлемдер
3.3. Қаржылық қызметтің нәтижесінде
ақшалай қаражаттардың көбеюі (+) / азаюы (-)
Жиыны: Ақшалай қаражаттардың көбеюі (+) /
азаюы (-)
Ақшалай қаражаттар есепті кезеңнің басына
Ақшалай қаражаттар есепті кезеңнің соңына
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

Форма N 1.5
Приложение 5 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ квартал ___год
Отчет о движении денег -
прямой метод
тыс. тенге
____________________________________________________________________
Наименование показателей               |    Суммы
--------------------------------------------------------------------
I. Движение денежных средств от операционной деятельности
1.1. Поступление денежных средств:
доход от реализации продукции (работ, услуг)
авансы полученные
вознаграждение (проценты)
дивиденды
роялти
прочие поступления
1.2. Выбытие денежных средств:
по счетам поставщиков и подрядчиков
авансы выданные
по заработной плате
по налогам
выплата вознаграждения (процентов)
прочие выплаты
1.3. Увеличение (+)/ уменьшение (-) денежных
средств в результате операционной деятельности
II. Движение денежных средств от инвестиционной деятельности
2.1. Поступление денежных средств:
от реализации нематериальных активов
основных средств и других долгосрочных активов
от реализации финансовых инвестиций
поступление денежных средств от получения кредитов,
предоставленных другими юридическими лицами
прочие поступления
2.2. Выбытие денежных средств:
приобретение нематериальных активов,
основных средств и других долгосрочных активов
приобретение финансовых инвестиций
предоставление кредитов
прочие выплаты
2.3. Увеличение (+)/уменьшение (-)
денежных средств в результате инвестиционной
деятельности
III. Движение денежных средств от финансовой деятельности
3.1. Поступление денежных средств:
от выпуска акций и других ценных бумаг
получение банковских кредитов
прочие поступления
3.2. Выбытие денежных средств:
погашение банковских кредитов
приобретение собственных акций
выплаты дивидендов
прочие выплаты
3.3. Увеличение (+)/уменьшение (-)
денежных средств в результате финансовой деятельности
Итого: Увеличение (+)/уменьшение (-) денежных средств
Денежных средств на начало отчетного периода
Денежных средств на конец отчетного периода
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ

N 1.6 нысан. 01 бет
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
6-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    ай    жыл
1-бөлім. Өндірілген және сатып алынған тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің)
қозғалысы туралы есеп
мың теңге
__________________________________________________________________
Р/с| Тауардың |СЭҚ | Өлшем |  Ай   |  Ай   |  Ай   |  Ай   |Өнді.
N |(жұмыстар,| ТН |бірлігі|басына | басына|басына |басына |рілген
|  қызмет  |коды|       |қалдық,|қалдық,|қалдық.|қалдық.|өнімнің
| көрсету. |    |       | саны  |сомасы | тарды | тарды |саны
|лер) атауы|    |       |       |       |түзету,|түзету,|
|          |    |       |       |       | саны  |сомасы |
___________________________________________________________________
1 |     2    |  3 |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________________________________________________
Өнді. |Тауардың|Тауардың|Өткізіл.| Өткі.  |Тауар.|Тауар.|Ай  | Ай
рілген |өзге де |өзге де |ген тау.|зілген  |дың   |дың   |со. |со.
өнімнің| келіп  | келіп  | ардың  |тауардың|өзге  |өзге  |ңына|ңына
өзіндік| түсуі, | түсуі, |  саны  |өзіндік |де    |де    |қал.|қал.
құны  | саны   | сомасы |        | құны   |істен |істен |дық,|дық,
|        |        |        |        |шығуы,|шығуы,|саны|сома.
|        |        |        |        |саны  |сомасы|    |сы
___________________________________________________________________
10   |   11   |   12   |   13   |   14   |  15  |  16  | 17 | 18
___________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 1.6 нысан. 02 бет

Форма N 1.6. Стр.01
Приложение 6 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ месяц ___год
Раздел 1. Отчет о движении
произведенных и приобретенных товаров
(работ, услуг)
тыс. тенге
____________________________________________________________________
N |Наиме- |Код|Еди- |Оста-  |Остаток|Коррек-|Коррек-|Коли- |Себе-
п/п|нование|ТН |ница |ток на |на на- |тировка|тировка|чество|стои-
|товара |ВЭД|изме-|начало |чало   |остат- |остат- |произ-|мость
|(работ,|   |рения|месяца,|месяца,|ков на |ков на |веден-|произ-
|услуг) |   |     |коли-  |сумма  |начало |начало |ного  |веден-
|       |   |     |чество |       |месяца,|месяца,|товара|ного
|       |   |     |       |       |коли-  |сумма  |      |товара
|       |   |     |       |       |чество |       |      |
--------------------------------------------------------------------
1 |   2   | 3 |  4  |   5   |   6   |   7   |   8   |   9  |  10
--------------------------------------------------------------------
Итого
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
Прочее  |Прочее |Коли- |Себе- |Прочее |Прочее |Остаток   |Остаток
поступ- |поступ-|чество|стои- |выбытие|выбытие|на конец  |на конец
ление   |ление  |реали-|мость |товара,|товара,|месяца,   |месяца,
товара, |товара,|зован-|реали-|коли-  |сумма  |количество|сумма
количес-|сумма  |ного  |зован-|ство   |       |          |
тво     |       |товара|ного  |       |       |          |
|       |      |товара|       |       |          |
--------------------------------------------------------------------
11   |   12  |  13  |  14  |   15  |   16  |    17    |    18
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ.
Форма N 1.6.                                                          Стр.02

2-бөлім. Сатып алынатын шикізат және материалдардың
қалдығы туралы есеп
мың теңге
__________________________________________________________________
|Өнімнің|СЭҚ | Өлшем |  Ай   |  Ай   | Сатып | Сатып | Тауардың
N| атауы | ТН |бірлігі|басына | басына|алынған|алынған|  өзге де
|       |коды|       |қалдық,|қалдық,| тауар.|тауар. |келіп түсуі,
|       |    |       | саны  |сомасы |  дың  | дың   |   саны
|       |    |       |       |       | саны  | құны  |
___________________________________________________________________
1|   2   |  3 |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |     9
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
______________________________________________________________
Тауардың|Өндіріске |Өндіріске |Тауар.|Тауар.|  Ай   |  Ай
өзге де |жіберілген|жіберілген|дың   |дың   |соңына |соңына
келіп  | тауардың | тауардың |өзге  |өзге  |қалдық,|қалдық,
түсуі, |   саны   |   құны   |де    |де    | саны  |сомасы
сомасы  |          |          |істен |істен |       |
|          |          |шығуы,|шығуы,|       |
|          |          |саны  |сомасы|       |
______________________________________________________________
10    |    11    |    12    |  13  |  14  |   15  |   16
______________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 1.7 нысан
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
7-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан    жыл
Өндірілген өнімнің (жұмыстардың, қызмет
көрсетулердің) өзіндік құны
__________________________________________________________________
N |  Шығыстардың атауы   | Т 1 | Т 2  | Т 3  |Т 4  |Т 5  | Өзге де   |Жиын.
|                      |   |    |    |   |   | тауарлар  |ның
|                      |   |    |    |   |   |(жұмыстар, |сомасы:
|                      |   |    |    |   |   |  қызмет   |
|                      |   |    |    |   |   |көрсетулер)|
___________________________________________________________________

Раздел 2. Отчет об остатках
приобретаемых сырья и материалов
тыс. тенге
____________________________________________________________________
N |Наиме- |Код|Еди- |Оста-  |Остаток|Коли- |Стои- |Прочее |Прочее
п/п|нование|ТН |ница |ток на |на на- |чество|мость |поступ-|поступ-
|продук-|ВЭД|изме-|начало |чало   |приоб-|приоб-|ление  |ление
|ции    |   |рения|месяца,|месяца,|ретен-|ретен-|товара,|товара,
|       |   |     |коли-  |сумма  |ного  |ного  |коли-  |сумма
|       |   |     |чество |       |товара|товара|чество |
--------------------------------------------------------------------
1 |   2   | 3 |  4  |   5   |   6   |   7  |   8  |   9   |  10
--------------------------------------------------------------------
Итого
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
_______________________________________________________
Коли-  |Стоимость |Прочее |Прочее |Остаток   |Остаток
чество |товара,   |выбытие|выбытие|на конец  |на конец
товара,|направлен-|товара,|товара,|месяца,   |месяца,
направ-|ного в    |коли-  |сумма  |количество|сумма
ленного|производ- |чество |       |          |
в про- |ство      |       |       |          |
извод- |          |       |       |          |
ство   |          |       |       |          |
--------------------------------------------------------
11   |   12     |  13   |  14   |    15    |   16
--------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 1.7.
Приложение 7 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ месяц ___год
Себестоимость
произведенной продукции (работ, услуг)
тыс. тенге
____________________________________________________________________
N|Наименование расходов| Т1 | Т2 | Т3 | Т4 | Т5 | Прочие  | Сумма
|                     |------------------------| товары  | итого:
|                     |Код |Код |Код |Код |Код |(работы, |
|                     |ТН  |ТН  |ТН  |ТН  |ТН  | услуги) |
|                     |ВЭД |ВЭД |ВЭД |ВЭД |ВЭД |         |
--------------------------------------------------------------------

1 |           2          | 3 | 4  |  5 | 6 | 7 |     8     |  9
___________________________________________________________________
1    Материалдар:
1.1  Сатып алынатын шикізат
және материалдар
1.2  Сатып алынатын
материалдар
1.3  Табиғи шикізат
1.4  Сатып алынатын
бұйымдар, жартылай
фабрикаттар
1.5  Басқа ұйымдар арқылы
істелген өндірістік
сипаттағы жұмыстар
мен қызмет көрсетулер
1.6  Қорларды, материалдарды
жеткізу бойынша басқа
жақтың көлік қызметін
пайдалану
1.7  Қосалқы материалдар
1.8  Отын және жылу қуаты
1.9  Сатып алынатын қуаттың
барлық түрі
1.10 Басқа да шығыстар
2    Қайтарымды қалдықтардың
құны
3    Негізгі өндірістік
персоналдың еңбек ақысы
4    Сақтандыруға аударымдар
5    Жүкқұжаттық шығыстар
5.1  Өндірісті шикізатпен,
материалдармен, отынмен,
қуатпен, құралдармен
және басқа да еңбек
құралдары мен заттарымен
қамтамасыз ету бойынша
шығындар
5.2  Негізгі өндірістік
қорларды жұмыс жағдайында
ұстап тұру бойынша
шығындар
5.3  Қосалқы өндірістік
персоналдың еңбек ақысын
төлеу
5.4  Әлеуметтік, медициналық
сақтандыруға белгіленген
нормалар бойынша аударымдар
5.5  Санитарлық-гигиеналық
нормалардың орындалуын
қамтамасыз ету бойынша
шығындар
5.6  Еңбекке қалыпты жағдай
жасау және техника
қауіпсіздігін қамтамасыз
ету бойынша шығындар
5.7  Өндірістік қорларды
жалдау үшін төлем
5.8  Өндірістік қызметпен
байланысты іссапар
шығыстары
5.9  Тоқтап тұрудан алынған
залалдар
5.10 Өндірісті дайындау
және игеру шығыстары
5.11 Жабдықтарды ұстау және
пайдалану шығыстары
5.12 Кепілдемелік қызмет
көрсету мен тауарларды
жөндеу шығындары
5.13 Басқа да шығыстар
Барлығы:
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 1.8 нысан
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
8-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан    жыл
Кезеңнің шығыстары
мың теңге
__________________________________________________________________
N  |                 Шығыстардың атауы              |  Сомасы
__________________________________________________________________
1     Жалпы және әкімшілік шығыстар

1|          2          | 3  |  4 |  5 |  6 |  7 |    8    |   9
--------------------------------------------------------------------
1   Материалы:
1.1  Приобретаемые сырье
и материалы
1.2  Покупные материалы
1.3  Природное сырье
1.4  Покупные изделия,
полуфабрикаты
1.5  Работы и услуги
производственного
характера,
выполнение
сторонними
организациями
1.6  Услуги стороннего
транспорта,
по доставке
запасов, материалов
1.7  Вспомогательные
материалы
1.8  Топливо и
теплоэнергия
1.9  Все виды покупной
энергии
1.10 Другие расходы
2   Стоимость
возвратных отходов
3   Оплата труда,
основного
производственного
персонала
4   Отчисления
на страхование
5   Накладные расходы:
5.1  Затраты по
обеспечению
производства сырьем,
материалами,
топливом, энергией,
инструментами,
другими средствами
и предметами труда
5.2  Затраты по
поддержанию основных
производственных
фондов в рабочем
состоянии
5.3  Оплата труда
вспомогательного
производственного
персонала
5.4  Отчисления по
установленным нормам
на социальное,
медицинское страхование
5.5  Затраты по обеспечению
выполнения санитарно-
гигиенических норм
5.6  Затраты по обеспечению
нормальных условий
труда и техники
безопасности
5.7  Плата за аренду
производственных
фондов
5.8  Командировочные
расходы, связанные
с производственной
деятельностью
5.9  Потери от простоев
5.10 Расходы на подготовку
и освоение производства
5.11 Расходы на содержание
и эксплуатацию
оборудования
5.12 Затраты на
гарантированное
обслуживание и
ремонт товаров
5.13 Другие расходы
Всего:
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 1.8.
Приложение 8 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ месяц ___год
Расходы периода
тыс. тенге
___________________________________________________________________
N |       Наименование расходов                  |   Сумма
-------------------------------------------------------------------
1   Общие и административные расходы:

1.1   әкімшілік қызметкерге қатысты жұмыскерлердің
еңбек ақысын төлеу
1.2   күтуші өндірістер мен шаруашылықтардағы бос емес
қызметкердің еңбек ақысын төлеу
1.3   1-т. және 2-т. көрсетілген еңбек ақы төлемінен
аудару
1.4   әкімшілік басқармасының аппаратын ұстау
1.5   басқарманың техникалық қаражаттарын
қамсыздандыру және күту шығыстары
1.6   өндіру салаларындағы дайындау жұмыстары бойынша
шығындар
1.7   құрылатын субъектінің дирекциясын ұстау
1.8   жобалардағы және құрылысты-монтаждық жұмыстардағы
шалалықтарды жою шығыстары
1.9   банк қызмет көрсетуін төлеу
1.10  күзет шығыстар
1.11  қызметкерлер біліктілігін жоғарлату шығыстар
1.12  соттық шығындар
1.13  іссапар шығыстары
1.14  байланыс қызметін көрсету
1.15  өкілдік шығыстар
1.16  жыл бойынша шығыстар
1.17  салықтар бойынша шығыстар
1.18  айыппұлдар, өсімпұлдар, тұрақсыздық айыппұлы
1.19  коммуналдық қызмет көрсетулер
1.20  ТМҚ-ың бүлінуі, кем шығуы, нормативтен тыс
айрылулар, басқа да өндірістік емес шығыстар
1.21  әлеуметтік салаға шығыстар
1.22  консультациялық, аудиторлық, ақпараттық қызмет
көрсету төлемдері және т.б.
1.23  Кәсіпкерлік қызметпен байланысты емес шығыстар
1.24  өзге де шығыстар
2     Өткізу бойынша шығыстар:
2.1   өткізу (сауданың) бөлімі қызметкерлерінің
жалақылары
2.2   жүктерді тасу
2.3   жарнама шығыстары
2.4   Өткізу бойынша өзге де шығыстар
3     Процент бойынша жұмсалатын шығыстар:
3.1   Банк несиелері бойынша проценттерді төлеу
3.1.1 ҚР резиденттер
3.1.2 ҚР резиденттері емес
3.2   Жеткізушілердің несиелері бойынша проценттерді
төлеу
3.2.1 ҚР резиденттерден
3.2.2 ҚР резиденті еместерден
3.3   Мүлікті жалдау проценттерін төлеу бойынша
шығыстар және т.б.
3.3.1 ҚР резиденттері
3.3.2 ҚР резиденттері емес
Шығыстардың барлығы
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 1.9 нысан
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
9-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан    жыл
Тоқсандық кіріс пен жүргізілген шегерімдер туралы
мың теңге
__________________________________________________________________
Корпорациялық кіріс салығы бойынша декларация
__________________________________________________________________
N | Жол коды |                  Атауы                  | Сомасы
__________________________________________________________________
1              Жиынтық кіріс

1.1  оплата труда работников, относящихся
к административному персоналу
1.2  оплата труда персонала, занятого
в обслуживающих производствах и хозяйствах
1.3  отчисления от оплаты труда, указанной
в п.1 и п.2
1.4  содержание административного аппарата
управления
1.5  расходы на содержание и обслуживание
технических средств управления
1.6  затраты по подготовительным работам
в добывающих отраслях
1.7  содержание дирекции строящегося субъекта
1.8  расходы по устранению недоделок в проектах
и строительно-монтажных работах
1.9  оплата услуг банка
1.10 расходы на охрану
1.11 расходы на повышение квалификации работников
1.12 судебные издержки
1.13 расходы на командировки
1.14 услуги связи
1.15 представительские расходы
1.16 расходы по аренде
1.17 расходы по налогам
1.18 штрафы, пени, неустойки
1.19 коммунальные услуги
1.20 сверхнормативные потери, порча, недостача ТМЗ,
другие непроизводительные расходы
1.21 расходы на социальную сферу
1.22 оплата консультационных, аудиторских,
информационных услуг и пр.
1.23 расходы, не связанные с предпринимательской
деятельности
1.24 прочие расходы
2   Расходы по реализации:
2.1  заработная плата работников отдела сбыта
(торговли)
2.2  транспортировка грузов
2.3  расходы на рекламу
2.4  прочие расходы по реализации
3   Расходы по процентам:
3.1  Оплата процентов по кредитам банка
3.1.1  резидентов
3.1.2  нерезидентов
3.2    Оплата процентов по кредитам поставщиков
3.2.1  резидентов
3.2.2  нерезидентов
3.3    Расходы по выплате процентов по аренде имущества и прочие
3.3.1  резидентов
3.3.2  нерезидентов
Всего расходов
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 1.9.
Приложение 9 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ квартал ___год
О квартальном доходе и произведенных вычетах
тыс. тенге
____________________________________________________________________
Декларация по корпоративному подоходному налогу
--------------------------------------------------------------------
N | Код строки |           Наименование                       Сумма
--------------------------------------------------------------------
1                Совокупный доход

2  100.00.001  Тауарларды (жұмыстарды, қызмет
көрсетулерді) өткізуден түсетін кіріс
3  100.00.002  Ғимараттар, құрылыстар, құрылымдар,
сондай-ақ амортизацияға жатпайтын
активтерді өткізу кезіндегі құн өсімінен
түсетін кіріс
4  100.00.003  Міндеттерді есептен шығарудан түсетін
кірістер
5  100.00.004  Күмәнді төлемдер бойынша кірістер
6  100.00.005  Мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
7  100.00.006  Борыштан талап етуді басқаға беруден
түсетін кірістер
8  100.00.007  Кәсіпкерлік қызметті шектеуге және
тоқтатуға келісімі үшін алынған кірістер
9  100.00.008  Шығып қалған тіркелген активтер құнының
ішкі топтың құн балансынан асып түсуінен
алынатын кірістер
10 100.00.009  Туған жерді әзірлеу салдарын тарату
қорына шығару сомасының туған жерді
әзірлеудің салдарын тарату бойынша нақты
шығындар сомасынан асып түсуінен түсетін
кірістер
11 100.00.010  Ортақ үлестік меншіктен кірісті бөлетін
кезеңде алынатын кірістер
12 100.00.011  Айыппұлдар, өсімпұлдар және санкциялардың
басқа түрлерінен түсетін кірістер
13 100.00.012  Бұрын жүргізілген шегерімдер бойынша
өтемақылар
14 100.00.013  Өтеусіз алынған мүлік, орындалған
жұмыстар, көрсетілген қызметтер
15 100.00.014  Дивидендтер
16 100.00.015  Сыйақылар
17 100.00.016  Бағамдық оң айырма
18 100.00.017  Ұтыстар
19 100.00.018  Роялти
20 100.00.019  Әлеуметтік сала объектілерін пайдалану
кезінде алынған кірістердің шығыстардан
артығы қамтылады
21 100.00.020  Басқа кірістер
22 100.00.021  Жиынтық
23             Жиынтық кірістер түзету
24 100.00.022  Жиынтық кірістер түзету
25          А  ҚР төлем көзінен бұрын салық салынған
резидент заңды тұлғасынан алынған
дивидендтер
26          В  Өзіндік акцияларды өткізу кезінде алған
олардың құнының номиналдық құнынан
асып кетуі
27          C  Қор биржасының А және В ресми тізімдерінде
тұрған акциялар мен облигацияларды
өткізу кезіндегі құн өсімінен алынған
кірістер.
28          D  Мемлекеттік бағалы қағаздар және агент
облигацияларымен жасалған операциялардан
түскен кірістер
29          E  Төтенше жағдайлар туындаған және мақсаты
бойынша пайдаланылған жағдайда
гуманитарлық көмек түрінде алынған
мүліктің құны
30          F  ҚР үкіметінің шешімі негізінде мемлекеттік
кәсіпорынның мемлекеттік органнан немесе
мемлекеттік кәсіпорыннан өтеусіз негізде
алынған негізгі құрал-жабдықтардың құны
31          G  Қазақстан Республикасы Заңдарына сәйкес
алынған және жеке зейнетақы шотына
бағытталған инвестициялық кірістер
32          H  Активтерді бағалаудың жаңа әдісін қолдану
нәтижесінде алынған бағамдық оң (теріс)
айырма

2  100.00.001    Доход от реализации товаров (работ, услуг)
3  100.00.002    Доход от прироста стоимости при реализации
зданий, сооружений, строений, а также активов,
не подлежащих амортизации
4  100.00.003    Доходы от списания обязательств
5  100.00.004    Доходы по сомнительным платежам
6  100.00.005    Доходы от сдачи в аренду имущества
7  100.00.006    Доходы от уступки требования долга
8  100.00.007    Доходы, полученные за согласие ограничить
или прекратить предпринимательскую деятельность
9  100.00.008    Доходы от превышения стоимости выбывших
фиксированных активов над стоимостным балансом
подгруппы
10  100.00.009    Доходы от превышения суммы отчислений в фонд
ликвидации последствий разработки месторождений
над суммой фактических расходов по ликвидации
последствий разработки месторождений
11  100.00.010    Доходы, получаемые при распределении дохода от
общей долевой собственности
12  100.00.011    Доходы по штрафам, пени и другим видам санкций
13  100.00.012    Полученные компенсации по ранее произведенным
вычетам
14  100.00.013    Безвозмездно полученное имущество, выполненные
работы, предоставленные услуги
15  100.00.014    Дивиденды
16  100.00.015    Вознаграждения
17  100.00.016    Положительная курсовая разница
18  100.00.017    Выигрыши
19  100.00.018    Роялти
20  100.00.019    Превышение доходов над расходами, полученными при
эксплуатации объектов социальной сферы
21  100.00.020    Другие доходы
22  100.00.021    Совокупный доход
23                Корректировка совокупного дохода
24  100.00.022    Корректировка совокупного дохода
25           А    Дивиденды, полученные от юридического
лица-резидента РК. Ранее обложенные у источника
выплаты в РК
26           В    Превышение стоимости собственных акций над их
номинальной стоимостью при реализации собственных
акций
27           C    Доход от прироста стоимости при реализации акций
и облигаций, находящихся в официальных списках А
и В фондовой биржи
28           D    Доходы от операций с государственными ценными
бумагами и агентскими облигациями
29           E    Стоимость имущества, полученного в виде
гуманитарной помощи в случае возникновения
чрезвычайных ситуаций и использования по
назначению
30           F    Стоимость основных средств, полученных на
безвозмездной основе государственным предприятием
от государственного органа или государственного
предприятия на основании решения Правительства РК
31           G    Инвестиционные доходы, полученные в соответствии
с законодательством Республики Казахстан и
направленные на индивидуальные пенсионные счета
32           H    Положительная (отрицательная) разница, полученная
в результате применения нового метода оценки
активов

33 100.00.023  Түзетуден кейінгі жиынтық кіріс
34             Шегерімдер
35 100.00.024  Өткізілген тауарлар (жұмыстар, қызмет
көрсетулер) бойынша шығыстар
36 100.00.025  Сыйақылар
37 100.00.026  Төленген күмәнді міндеттемелер
38 100.00.027  Күмәнді талаптар
39 100.00.028  Резервтік қорға аударым
40 100.00.029  Ғылыми-зерттеу, жобалау, іздену және
тәжірибе-конструкторлық жұмыстар шығыстары
41 100.00.030  Сақтандыру сыйлықақылары бойынша шығыстар
42 100.00.031  Әлеуметтік төлем шығыстары
43 100.00.032  Табиғи ресурстарын өндіруге геологиялық
зерттеулер мен дайындық жұмыстарына және жер
қойнауын пайдаланушылардың басқа да
шегерімдеріне шығыстар
44 100.00.033  Теріс бағамдық айырма
45 100.00.034  Салықтар
46 100.00.035  Айыппұлдар, өсімпұлдар, тұрақсыздық айыппұлы
47 100.00.036  Тіркелген активтер бойынша жөндеу жұмыстарға
шығыстар, амортизациялық аударымдар және
басқа шегерімдер
48          А  Негізгі құралдар бойынша амортизациялық
аударымдар
49          В  Материалдық емес активтер бойынша
амортизациялық аударымдар
50          C  Пайдалануға алғаш енгізілген тіркелген
активтер бойынша амортизациялық аударымдар
51          D  Барлық тіркелген активтердің істен шығуы
кезінде ішкі топтың құн баланс көлемі
52          E  100 АЕК кем ішкі топтың құн баланс көлемі
53          F  Негізгі құрал-жабдықтардың салықтық
инвестициялық пұрсаттылықтары бойынша
шегерімге жататын құны
54          G  Жөндеу жұмыстарына жұмсалған шығыстар
55 100.00.037  Барлық шегерімдер
56             Салық салынатын кіріс есебі
57 100.00.038  Салық салынатын кіріс (залал)
58 100.00.039  Халықаралық шартқа сәйкес салық салудан
босатуға тиесілі салық салынатын кіріс
(залал)
59 100.00.040  Салық салынатын кірістің (залал) барлығы
60 100.00.041  Пайдалануға бірінші жүргізілген, көшіруге
жатпайтын тіркелген активтер бойынша
амортизацияланған алынымдардың
шегерімдеріне жатқызудан залал
61 100.00.042  Ауыстыруға жататын залал
62 100.00.043  Салық салынатын кірістер түзету
63          А  Әлеуметтік сала объектілерін ұстауға салық
төлеушінің нақты жұмсаған шығыстары
63          В  Коммерциялық емес ұйымдарға өтеусіз
берген мүлік, оның ішінде:
Коммерциялық емес ұйымдарға өтеусіз
берілген ақша қаражаттар (қайырымдылық)
65          C  Жеке тұлғаларға ҚР заңдарына сәйкес
берілген атаулы әлеуметтік көмек
66          D  Мүгедектердің еңбегіне ақы төлеуге
шығарылған шығыстар сомаларын 2
еселенген және мүгедектерге төленетін
жалақы мен басқа да төлемдердің 50%
мөлшеріндегі сомасы
67          E  Үш жылдан артық мерзімге берілген негізгі
құралдардың қаржы лизингі бойынша
алынған сыйақы
68          F  Орташа мерзімді несие және тұрғын жайлар
лизингі бойынша сыйақы
69          G  Ауыл шаруашылығын кредиттеуден кірістер
70          Н  Пайдалануға бірінші жүргізіліп тіркелген
активтер бойынша бұрын өндірілген қосымша
шегерімдер сомасы
71          I  2003 жылдың 1-қаңтарына дейін жасалған
инвестициялық келісім бойынша кірістер
72 100.00.044  Алдыңғы салық кезеңінде шеккен залалдар
73 100.00.045  Түзетулер мен шеккен залалдарды ескерумен
салынатын кіріс салығы
74             Салықтық міндеттемені есептеу
75 100.00.046  Есептелінген салық сомасы
76 100.00.047  Таза кірістер салық сомасы
77 100.00.048  Өндірілген есепке жатқызулардың барлығы
78 100.00.049  Есептелінген салықтың барлығы
79 100.00.050  Есептелінген аванстық төлемдердің барлығы
80 100.00.051  Төленуге жататын салықтың барлығы
81 100.00.052  Артық төленген салықтың сомасы
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

33  100.00.023    Совокупный доход после корректировки
34                Вычеты
35  100.00.024    Расходы по реализованным товарам (работам,
услугам)
36  100.00.025    Вознаграждение
37  100.00.026    Выплаченные сомнительные обязательства
38  100.00.027    Сомнительные требования
39  100.00.028    Отчисления в резервные фонды
40  100.00.029    Расходы на научно-исследовательские, проектные,
изыскательские и опытно-конструкторские работы
41  100.00.030    Расходы по страховым премиям
42  100.00.031    Расходы на социальные выплаты
43  100.00.032    Расходы на геологическое изучение и
подготовительные работы к добыче природных
ресурсов и другие вычеты недропользователей
44  100.00.033    Отрицательная курсовая разница
45  100.00.034    Налоги
46  100.00.035    Штрафы, пени, неустойки
47  100.00.036    Амортизационные отчисления, расходы на ремонт и
другие вычеты по фиксированным активам
48           А    Амортизационные отчисления по основным средствам
49           В    Амортизационные отчисления по нематериальным
активам
50           C    Амортизационные отчисления по фиксированным
активам, впервые введенным в эксплуатацию
51           D    Величина стоимостного баланса подгруппы при
выбытии всех фиксированных активов
52           E    Величина стоимостного баланса подгруппы менее 100
МРП
53           F    Стоимость основных средств, относимая на вычеты
по инвестиционным налоговым преференциям
54           G    Расходы на ремонт
55  100.00.037    Всего вычетов
56                Расчет налогооблагаемого дохода
57  100.00.038    Налогооблагаемый доход (убыток)
58  100.00.039    Налогооблагаемый доход (убыток), подлежащий
освобождению налогообложения в соответствии с
международным договором
59  100.00.040    Всего налогооблагаемого дохода (убытка)
60  100.00.041    Убыток от отнесения на вычеты амортизационных
отчислений по фиксированным активам, впервые
введенным в эксплуатацию, не подлежащих переносу
61  100.00.042    Убыток, подлежащий переносу
62  100.00.043    Корректировка налогооблагаемого дохода
63           А    Расходы, фактически понесенные налогоплательщиком
на содержание объектов социальной сферы
64           В    Безвозмездно переданное имущество некоммерческим
организациям, в том числе
65                Безвозмездно переданные денежные средства
некоммерческим организациям (благотворительность)
66           C    Адресная социальная помощь, предоставленная
физическим лицам в соответствии с
законодательством РК
67           D    Сумма в 2-кратном размере произведенных расходов
на оплату труда инвалидов и 50 процентов от суммы
начисленного социального налога от заработной
платы и других выплат инвалидам
68           E    Вознаграждение, полученное по финансовому лизингу
основных средств, предоставленных на срок более
трех лет с последующей передачей их
лизингополучателю
69           F    Вознаграждение по среднесрочным кредитам и по
лизингу жилых помещений
70           G    Доходы от кредитования сельского хозяйства
71           Н    Сумма ранее произведенного дополнительного вычета
по впервые введенным в эксплуатацию фиксированным
активам
72           I    Доходы по инвестиционным контрактам, заключенным
до 1 января 2003 года
73  100.00.044    Убытки, перенесенные с предыдущих налоговых
периодов
74  100.00.045    Налогооблагаемый доход с учетом корректировки
и перенесенных убытков
75                Расчет налогового обязательства
76  100.00.046    Сумма исчисленного налога
77  100.00.047    Сумма налога на чистый доход
78  100.00.048    Всего произведено зачетов
79  100.00.049    Всего исчислено налога
80  100.00.050    Всего уплачено авансовых платежей
81  100.00.051    Всего налога к уплате
82  100.00.052    Сумма излишне уплаченного налога
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ

N 1.10 нысан
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
10-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан    жыл
Амортизациялық аударымдар, жөндеу шығыстары және
тіркелген активтер бойынша басқа да шегерімдер
мың теңге
___________________________________________________________________
N |                                                   |  Сомасы
___________________________________________________________________
1 |жолдың коды|Бөлім. Ғимараттар, Құрылыстар
2  100.22.001  жолдың атауы
3      A       Салық кезеңінің басына шағын топтың
құндық теңгермесі
4      B       Шағын топтың келіп түскен негізгі
құралдарының құны
5      C       Шағын топтың істен шыққан негізгі
құралдарының құны
6      D       Салық кезеңінің соңына шағын топтың
құндық теңгермесі
7      E       Амортизациялық аударымдар
8      F       Шағын топтың құндық теңгермесінің 15%
шегінде шегерімге жатқызылатын негізгі
құралдардың жөндеуіне нақты шығыстар
9      G       Топтың құндық теңгермесін жоғарылатуға
жатқызылатын негізгі құралдардың
жөндеуіне нақты шығыстар
10      H       100 АЕК-тен төмен шама кезінде шегерімге
жатқызылатын шағын топтың құндық
теңгермесі
11      I       Шағын топтың барлық тіркелген
активтерінің істен шыққан кезінде
шегерімге жатқызылатын шағын топтың
құндық теңгермесі
12      J       Түзетулерді есепке ала отырып, салық
кезеңінің соңына шағын топтың құндық
теңгермесі
13  жолдың коды Бөлім. Үймереттер
14  100.22.002  жолдың атауы
15      A       Салық кезеңінің басына шағын топтың
құндық теңгермесі
16      B       Шағын топтың келіп түскен негізгі
құралдарының құны
17      C       Шағын топтың істен шыққан негізгі
құралдарының құны
18      D       Салық кезеңінің соңына шағын топтың
құндық теңгермесі
19      E       Амортизациялық аударымдар
20      F       Шағын топтың* құндық теңгермесінің 15%*
шегінде шегерімге жатқызылатын негізгі
құралдардың жөндеуіне нақты шығыстар
21      G       Топтың құндық теңгермесін жоғарылатуға
жатқызылатын негізгі құралдардың
жөндеуіне нақты шығыстар
22      H       100 АЕК-тен төмен шама кезінде шегерімге
жатқызылатын шағын топтың құндық
теңгермесі
23      I       Шағын топтың барлық тіркелген
активтерінің істен шыққан кезінде
шегерімге жатқызылатын шағын топтың
құндық теңгермесі
24      J       Түзетулерді есепке ала отырып, салық
кезеңінің соңына шағын топтың құндық
теңгермесі
25 жолдың коды  Бөлім. Негізгі құралдардың қалған шағын
топтары

Форма N 1.10.
Приложение 10 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ квартал ___год
Амортизационные отчисления,
расходы на ремонт и другие вычеты
по фиксированным активам
тыс. тенге
____________________________________________________________________
N |          |                                           | Сумма
--------------------------------------------------------------------
1   код строки  Раздел. Здания. Строения
2   100.22.001  наименование строки
3       A       Стоимостный баланс подгруппы на начало
налогового периода
4       B       Стоимость поступивших основных средств
подгруппы
5       C       Стоимость выбывших основных средств
подгруппы
6       D       Стоимостный баланс подгруппы на конец
налогового периода
7       E       Амортизационные отчисления
8       F       Фактические расходы на ремонт
основных средств, относимые на вычеты
в пределах 15% стоимостного баланса
подгруппы
9       G       Фактические расходы на ремонт основных
средств, относимые на увеличение
стоимостного баланса группы
10       H       Стоимостный баланс подгруппы,
подлежащий вычету при величине менее
100 МРП
11       I       Стоимостный баланс подгруппы,
подлежащий вычету при выбытии всех
фиксированных активов подгруппы
12       J       Стоимостный баланс подгруппы на конец
налогового периода с учетом корректировок
13   код строки  Раздел. Сооружения
14   100.22.002  наименование строки
15       A       Стоимостный баланс подгруппы на начало
налогового периода
16       B       Стоимость поступивших основных средств
подгруппы
17       C       Стоимость выбывших основных средств
подгруппы
18       D       Стоимостный баланс подгруппы на конец
налогового периода
19       E       Амортизационные отчисления
20       F       Фактические расходы на ремонт основных
средств, относимые на вычеты в пределах 15%*
стоимостного баланса подгруппы*
21       G       Фактические расходы на ремонт основных
средств, относимые на увеличение
стоимостного баланса группы
22       H       Стоимостный баланс подгруппы, подлежащий
вычету при величине менее 100 МРП
23       I       Стоимостный баланс подгруппы,
подлежащий вычету при выбытии всех
фиксированных активов подгруппы
24       J       Стоимостный баланс подгруппы на конец
налогового периода с учетом корректировок
25   код строки  Раздел. Оставшиеся подгруппы основных
средств

26  100.22.003  жолдың атауы
27      A       Салық кезеңінің басына шағын топтың
құндық теңгермесі
28      B       Шағын топтың келіп түскен негізгі
құралдарының құны
29      C       Шағын топтың істен шыққан негізгі
құралдарының құны
30      D       Салық кезеңінің соңына шағын топтың
құндық теңгермесі
31      E       Амортизациялық аударымдар
32      F       Шағын топтың* құндық теңгермесінің 15%*
шегінде шегерімге жатқызылатын негізгі
құралдардың жөндеуіне нақты шығыстар
33      G       Топтың құндық теңгермесін жоғарылатуға
жатқызылатын негізгі құралдардың
жөндеуіне нақты шығыстар
34      H       100 АЕК-тен төмен шама кезінде шегерімге
жатқызылатын шағын топтың құндық
теңгермесі
35      I       Шағын топтың барлық тіркелген
активтерінің істен шыққан кезінде
шегерімге жатқызылатын шағын топтың
құндық теңгермесі
36      J       Түзетулерді есепке ала отырып, салық
кезеңінің соңына шағын топтың құндық
теңгермесі
37 жолдың коды  Бөлім. Негізгі қорлар бойынша барлығы
38 100.22.004   жолдың атауы
39      A       Салық кезеңінің басына шағын топтың
құндық теңгермесі
(100.22.001А+100.22.002А+100.22.003А)
40      B       Шағын топтың келіп түскен негізгі
құралдарының құны
(100.22.001B+100.22.002B+100.22.003B)
41      C       Шағын топтың істен шыққан негізгі
құралдарының құны
(100.22.001C+100.22.002C+100.22.003C)
42      D       Салық кезеңінің соңына шағын топтың
құндық теңгермесі
(100.22.001D+100.22.002D+100.22.003D)
43      E       Амортизациялық аударымдар
(100.22.001E+100.22.002E+100.22.003E)
44      F       Шағын топтың* құндық теңгермесінің 15%*
шегінде шегерімге жатқызылатын негізгі
құралдардың жөндеуіне нақты шығыстар
(100.22.001F+100.22.002F+100.22.003F)
45      G       Топтың құндық теңгермесін жоғарылатуға
жатқызылатын негізгі құралдардың
жөндеуіне нақты шығыстар
(100.22.001G+100.22.002G+100.22.003G)
46      H       100 АЕК-тен төмен шама кезінде шегерімге
жатқызылатын шағын топтың құндық
теңгермесі
(100.22.001H+100.22.002H+100.22.003H)
47      I       Шағын топтың барлық тіркелген
активтерінің істен шыққан кезінде
шегерімге жатқызылатын шағын топтың
құндық теңгермесі (100.22.003I)
48      J       Түзетулерді есепке ала отырып, салық
кезеңінің соңына шағын топтың құндық
теңгермесі
(100.22.001J+100.22.002J+100.22.003J)
49 жолдың коды  Бөлім. Материалдық емес активтер
50  100.22.005  жолдың атауы
51      A       Салық кезеңінің басына шағын топтың
құндық теңгермесі
52      B       Шағын топтың келіп түскен материалдық
емес активтерінің құны
53      C       Шағын топтың істен шыққан материалдық
емес активтерінің құны
54      D       Салық кезеңінің соңына шағын топтың
құндық теңгермесі
55      E       Амортизациялық аударымдар
56      F       100 АЕК-тен төмен шама кезінде шегерімге
жатқызылатын шағын топтың құндық
теңгермесі
57      G       Шағын топтың барлық тіркелген
активтерінің істен шыққан кезінде
шегерімге жатқызылатын шағын топтың
құндық теңгермесі
58      H       Түзетулерді есепке ала отырып, салық
кезеңінің соңына шағын топтың құндық
теңгермесі
59 жолдың коды  Бөлім. Кірістер.

26   100.22.003  наименование строки
27       A       Стоимостный баланс подгруппы на начало
налогового периода
28       B       Стоимость поступивших основных средств
подгруппы
29       C       Стоимость выбывших основных средств
подгруппы
30       D       Стоимостный баланс подгруппы на конец
налогового периода
31       E       Амортизационные отчисления
32       F       Фактические расходы на ремонт основных
средств, относимые на вычеты в пределах
15%* стоимостного баланса подгруппы*
33       G       Фактические расходы на ремонт основных
средств, относимые на увеличение
стоимостного баланса группы
34       H       Стоимостный баланс подгруппы, подлежащий
вычету при величине менее 100 МРП
35       I       Стоимостный баланс подгруппы, подлежащий
вычету при выбытии всех фиксированных
активов подгруппы
36       J       Стоимостный баланс подгруппы на конец
налогового периода с учетом корректировок
37   код строки  Раздел. Всего по основным средствам
38   100.22.004  наименование строки
39       A       Стоимостный баланс подгруппы на начало
налогового периода (100.22.001А+
100.22.002А+100.22.003А)
40       B       Стоимость поступивших основных средств
подгруппы (100.22.001B+100.22.002B+
100.22.003B)
41       C       Стоимость выбывших основных средств
подгруппы (100.22.001C+100.22.002C+
100.22.003C)
42       D       Стоимостный баланс подгруппы на конец
налогового периода (100.22.001D+100.22.002D+
100.22.003D)
43       E       Амортизационные отчисления (100.22.001E+
100.22.002E+100.22.003E)
44       F       Фактические расходы на ремонт основных
средств, относимые на вычеты в пределах
15% стоимостного баланса подгруппы
(100.22.001F+100.22.002F+100.22.003F)
45       G       Фактические расходы на ремонт основных
средств, относимые на увеличение
стоимостного баланса группы
(100.22.001G+100.22.002G+100.22.003G)
46       H       Стоимостный баланс подгруппы,
подлежащий вычету при величине менее 100 МРП
(100.22.001H+100.22.002H+100.22.003H)
47       I       Стоимостный баланс подгруппы,
подлежащий вычету при выбытии всех
фиксированных активов подгруппы
(100.22.003I)
48       J       Стоимостный баланс подгруппы на конец
налогового периода с учетом корректировок
(100.22.001J+100.22.002J+100.22.003J)
49   код строки  Раздел. Нематериальные активы
50   100.22.005  наименование строки
51       A       Стоимостный баланс подгруппы на начало
налогового периода
52       B       Стоимость поступивших нематериальных
активов подгруппы
53       C       Стоимость выбывших нематериальных
активов подгруппы
54       D       Стоимостный баланс подгруппы на конец
налогового периода
55       E       Амортизационные отчисления
56       F       Стоимостный баланс подгруппы,
подлежащий вычету при величине
менее 100 МРП
57       G       Стоимостный баланс подгруппы,
подлежащий вычету при выбытии всех
фиксированных активов подгруппы
58       H       Стоимостный баланс подгруппы на конец
налогового периода с учетом корректировок
59   код строки  Раздел. Доходы.

60 100.22.006.  жолдың атауы
61              Істен шыққан тіркелген активтер құнының
шағын топтың баланстық құнынан асып
кетуінен түскен кірістер
62  100.22.007
63              Жалдық төлем ақының сомасы
64              Жөндеуге нақты шығыстар
65
66
67
__________________________________________________________________
*  топтың құндық теңгермесі тиісті топтың шағын топтарының құндық теңгермелерінің сомасы болып табылады
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 1.11 нысан
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
11-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан    жыл
Қаржыландыру көздері бойынша есеп
__________________________________________________________________
шоттың|                    |           Қаржыландыру көзі
коды |   Шоттың атауы     |______________________________________
|                    | Пайданың |Акционер.|  Заемдық |Өзге де
|                    |реинвести.| лердің  |қаражаттар|
|                    |  циясы   | қаражат.|          |
|                    |          |  тары   |          |
__________________________________________________________________
1-Бөлім. Айналымнан тыс
активтер, Бөлім бойынша
жиыны
10     Материалдық емес
активтер, бөлімше
бойынша барлығы
101  Лицензиялық келісімдер
102  Бағдарламалық
қамтамасыз ету
103  Патенттер
104  Ұйымдастырушылық
шығындар
105  Гудвилл
106  Өзге де материалдық
емес активтер
12     Негізгі құралдар,
бөлімше бойынша
барлығы
121  Жер
122  Ғимараттар мен
үймереттер
123  Машиналар мен
жабдықтар, беру
құрылғылары
124  Көлік құралдары
125  Өзге де негізгі
құралдар
126  Аяқталмаған құрылыс
14     Инвестициялар,
бөлімше бойынша
барлығы
141  Еншілес ұйымдарға
инвестициялар
142  Тәуелді ұйымдарға
инвестициялар
143  Бірлесіп бақыланатын
заңды тұлғаларға
инвестициялар
144  Жылжымайтын мүлікке
инвестициялар
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

60   100.22.006. наименование строки
61               Доходы от превышения стоимости выбывших
фиксированных активов над стоимостным
балансом подгруппы
62   100.22.007
63               Сумма арендной платы
64               Фактические расходы на ремонт
65
66
67
--------------------------------------------------------------------
* стоимостный баланс группы является суммой стоимостных балансов подгрупп соответствующей группы
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 1.11.
Приложение 11 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ квартал ___год
Отчет
по источникам финансирования
____________________________________________________________________
код | Наименование счета  |       Источник финансирования
счета|                     |---------------------------------------
|                     |Реинвестиция|Средства  |Заемные |Прочие
|                     |  прибыли   |акционеров|средства|
--------------------------------------------------------------------
Раздел 1. В необоротные
активы,
итого по Разделу
10     Нематериальные активы,
всего по подразделу
101  Лицензионные соглашения
102  Программное обеспечение
103  Патенты
104  Организационные затраты
105  Гудвилл
106  Прочие нематериальные
активы
12     Основные средства,
всего по подразделу
121  Земля
122  Здания и сооружения
123  Машины и оборудование,
передаточные устройства
124  Транспортные средства
125  Прочие основные средства
126  Незавершенное строительство
14     Инвестиции,
всего по подразделу
141  Инвестиции в дочерние
организации
142  Инвестиции в зависимые
организации
143  Инвестиции в совместно-
контролируемые
144  Инвестиции в недвижимость
-------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ

N 1.12 нысан
Екінші деңгейдегі
банктерді, жинақтаушы
зейнетақы қорларын,
сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарын
қоспағанда, электрондық
мониторингке жататын
салық төлеушілердің
салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелеріне
12-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан    жыл
Дебиторлық және кредиторлық берешектерді ажыратып жазу
мың теңге
_______________________________   ________________________________
N| Деби.|Рези.|СТН|Рези.|Сомасы|  |N|Креди.|Рези.|СТН|Рези.|Сомасы|
|тордың|дент/|   |дент.|      |  | |тордың|дент/|   |дент.|      |
|атауы |рези.|   | тік |      |  | |атауы |рези.|   | тік |      |
|      |дент |   | елі.|      |  | |      |дент |   | елі.|      |
|      |емес.|   | нің |      |  | |      |емес.|   | нің |      |
|      |     |   |коды |      |  | |      |     |   |коды |      |
_|______|_____|___|_____|______|  |_|______|_____|___|_____|______|
Жиыны                        |  |  Жиыны                        |
_______________________________|  |_______________________________|
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
"Электрондық мониторингке жататын
салық төлеушілердің салық
есептілігін жасау және табыс ету
ережелерін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігі Салық комитеті
Төрағасының 2003 жылғы 26 маусымдағы
N 262 бұйрығына 2-қосымша
Электрондық мониторингке жататын екінші деңгейдегі
банктердің салық есептілігін жасау және табыс ету
ережелері
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ережелер "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының  кодексіне  (Салық кодексі) сәйкес әзірленген және электрондық мониторингке жататын екінші деңгейдегі банктердің салық есептілігін жасау және табыс ету тәртібін көздейді.
Осы Ережелерде қолданылатын ұғымдар, егер Салық кодексінде өзгелер көзделмесе, Салық кодексінде қолданылатын мағынада қолданылады.

Форма N 1.12.
Приложение 12 к Правилам
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу, за исключением
банков второго уровня,
накопительных пенсионных
фондов, страховых
(перестраховочных) организаций
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ___ квартал ___год
Расшифровка
дебиторской и кредиторской задолженности
тыс. тенге
____________________________________________________________________
N |  Наименование  | Резидент/ | РНН |  Код       | Сумма |Причины
|  дебитора      | нерезидент|     | страны     |       |
|                |           |     |резидентства|       |
--------------------------------------------------------------------
Итого
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
тыс. тенге
____________________________________________________________________
N |  Наименование  | Резидент/ | РНН |  Код       | Сумма |Причины
|  кредитора     | нерезидент|     | страны     |       |
|                |           |     |резидентства|       |
--------------------------------------------------------------------
Итого
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------  _____________________________________________________________
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ.
Приложение 2
к Приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 26 июня 2003 года N 262
Правила составления и представления
налоговой отчетности банками второго уровня,
подлежащими электронному мониторингу
1. Общие положения.
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Кодексом  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и предусматривают порядок составления и представления налоговой отчетности банками второго уровня, подлежащими электронному мониторингу.
Понятия, используемые в настоящих Правилах, применяются в том значении, в каком они используются в Налоговом Кодексе , если иное не предусмотрено Налоговым Кодексом.

2. Салық төлеушілердің мониторингі (бұдан әрі - мониторинг) салық төлеушiлердiң нақты салық салынатын базасын анықтау және тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) өзiндiк құнын қалыптастырудың негiздiлiгiне талдау жүргiзу, қаржы, валюта заңдарын, қолданылатын нарықтық бағаларды сақтау мақсатында салық төлеушілердiң қаржы-шаруашылық қызметiн байқау жүйесiн қолдану жолымен жүзеге асырылады.
3. Мониторинг салық міндеттілігін орындалуына салық бақылауын қамтамасыз ететін уәкілетті мемлекеттік органның орталық серверінің дерек қорына электронды жүйесі арқылы берілетін негізгі қаржы-экономикалық және салық көрсеткіштері бойынша салық төлеушілерден ақпарат алу тәсілімен жүзеге асырылады.
Мониторингті:
1) республикалық мониторингке жататын салық төлеушілер бойынша уәкілетті мемлекеттік орган;
2) аймақтық мониторинге жататын салық төлеушілер бойынша
N 1 Аймақаралық салық комитеті, облыстар, Астана, Алматы қалалары және "Астана жаңа қала" бойынша салық комитеттері (бұдан әрі - салық комитеттері) жүзеге асырады.
4. Мониторинг жөніндегі дерекқор осы Ережелермен белгіленген тәртіпте және мерзімдерде компьютерлік бағдарламаның электронды пішімінде (файлдарында) салық төлеуші беретін осы Ережелердің
3-тармағында көрсетілген ақпараттары бар есептілік нысаны негізінде Бұл Ережелердің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жасалатын салық есептілігінің негізінде қалыптасады.
5. Салық есептілігінің нысандарын толтыру бойынша уәкілетті мемлекеттік орган беретін компьютерлік бағдарлама салық төлеушілердің біртұтас стандартта жазылған біртектес файлдарға салық төлеушілердің барлық есеп берулерін (салық есептілігінің толтырылған нысандарын) келтіру функциясын орындайды.
6. Деректерді беру жүйесі стандартпен белгіленген файл түріндегі есептілік берудің толтырылған нысандарын дерекқорға жеткізу тәсілін білдіреді және өзіне мыналарды:
магниттік жеткізушілер көмегімен жеткізуді;
электронды почта (E-maіl) арқылы жеткізуді қамтиды.
7. Есептілік нысандарын және оларды толтыру жөніндегі электронды бағдарламаны:
1) уәкілетті мемлекеттік орган - республикалық мониторингке жататын салық төлеушілерге;
2) салық комитеттері (заңды тұлғалардың орналасқан орны бойынша) - аймақтық мониторингке жататын салық төлеушілерге береді.
8. Деректерді беру жүйесі арқылы берілетін толтырылған есептілік нысандарын:
республикалық мониторингке жататын салық төлеушілер - уәкілетті мемлекеттік органға;
аймақтық мониторингке жататын салық төлеушілер уәкілетті мемлекеттік орган аймақтық деңгейдегі салық төлеушілердің мониторингі бойынша есептілік көшірмелерін салық комитеттерінің одан кейінгі беруімен тиісті салық комитетіне береді.

2. Мониторинг налогоплательщиков (далее - мониторинг) осуществляется путем применения системы наблюдений за финансово-хозяйственной деятельностью налогоплательщиков с целью определения их реальной налогооблагаемой базы и проведения анализа обоснованности формирования себестоимости товаров (работ, услуг), соблюдения финансового, валютного законодательства Республики Казахстан и применяемых рыночных цен.
3. Мониторинг осуществляется методом сбора от налогоплательщиков информации по основным финансово-экономическим и налоговым показателям через электронную систему передачи данных в базу данных на центральном сервере уполномоченного государственного органа, обеспечивающего налоговый контроль за исполнением налоговых обязательств (далее - уполномоченный государственный орган).
Мониторинг осуществляется:
1) уполномоченным государственным органом по налогоплательщикам, подлежащим республиканскому мониторингу;
2) налоговыми комитетами по областям, городам Астана, Алматы и налоговым комитетом "Астана-жана кала" (далее - налоговые комитеты) по налогоплательщикам, подлежащим региональному мониторингу.
4. База данных по мониторингу формируется на основе налоговой отчетности, составляемой по формам согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящим Правилам, содержащей информацию, указанную в пункте 3 настоящих Правил, предоставляемой налогоплательщиками в электронном формате (файлах) компьютерной программы в порядке и сроки, установленные настоящими Правилами.
5. Компьютерная программа по заполнению форм налоговой отчетности, предоставляемая уполномоченным государственным органом, выполняет функцию приведения всех отчетов (заполненных форм налоговой отчетности) налогоплательщиков в однотипные файлы, записанные в едином стандарте.
6. Система передачи данных представляет собой способы доставки заполненных форм налоговой отчетности в виде файлов установленного стандарта до базы данных и включает в себя:
доставку при помощи магнитных носителей;
доставку через электронную почту (E-mail).
7. Формы налоговой отчетности и электронная программа по их заполнению предоставляются:
1) уполномоченным государственным органом - налогоплательщикам, подлежащим республиканскому мониторингу;
2) налоговыми комитетами (по месту нахождения юридических лиц) - налогоплательщикам, подлежащим региональному мониторингу.
8. Заполненные формы налоговой отчетности через систему передачи данных предоставляются:
налогоплательщиками, подлежащими республиканскому мониторингу, в уполномоченный государственный орган;
налогоплательщиками, подлежащими региональному мониторингу, в соответствующий налоговый комитет, с последующей передачей налоговыми комитетами копии отчетности по мониторингу налогоплательщиков, регионального уровня в уполномоченный государственный орган.

9. Республикалық және аймақтық мониторингке жататын салық төлеушілер үшін есеп беру мерзімдері:
2.1, 2.2, 2.4, 2.6, 2.7, 2.9, 2.10, 2.11, 2.12 салық есептілік нысандары бойынша ақпарат - есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күнінен кешіктірмей, ай сайын тапсырылады;
2.3, 2.5 салық есептілік нысандары бойынша ақпарат - есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күнінен кешіктірмей, тоқсан сайын тапсырылады;
13 салық есептілік нысандары бойынша ақпарат уәкілетті мемлекеттік органның сұрауы бойынша беріледі.
10. Салық төлеушілердің қаржы-шаруашылық қызметі туралы файл түріндегі барлық ақпараттарды қабылдау және жинақтау:
республикалық мониторингке жататын салық төлеушілер үшін уәкілетті мемлекеттік органның орталық серверінде;
аймақтық мониторингке жататын салық төлеушілер үшін уәкілетті мемлекеттік органның орталық серверінде және салық комитеттерінің серверлерінде жүзеге асырылады.
2. Салық есептілігі нысандарын толтыру
11. N 1-нысан. Баланс (1-қосымша).
Бұл нысан бухгалтерлік баланс және қаржылық есептілік жөніндегі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес есепті салық кезеңі үшін дайындалған салық төлеушінің қаржы есебі болып табылады.
12. N 2.2-нысан. Кірістер және шығыстар (2-қосымша).
Бұл нысан бухгалтерлік баланс және қаржылық есептілік жөніндегі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес есепті салық кезеңі үшін дайындалған салық төлеушінің қаржы есебі болып табылады.
13. N 2.3-нысан. Ақша қаражаттарының қозғалысы туралы есеп (қосымша 3).
Бұл нысан бухгалтерлік баланс және қаржылық есептілік жөніндегі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес есепті салық кезеңі үшін дайындалған салық төлеушінің қаржы есебі болып табылады.
14. N 2.4-нысан. Меморандум шоттары (4-қосымша).
Бұл нысан бухгалтерлік баланс және қаржылық есептілік жөніндегі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес есепті салық кезеңі үшін дайындалған салық төлеушінің қаржы есебі болып табылады.
15. N 2.5-нысан. Салалар бойынша шоғырлануы (5-қосымша).
Бұл нысан банкі қызметі жөніндегі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес есепті салық кезеңі үшін дайындалған салық төлеушінің қаржы есебі болып табылады.
16. N 2.6-нысан. Негiзгі құралдарды, материалдық емес активтерді, тауар-материалдық қорларды, сондай-ақ жұмыстарды (қызмет көрсетулерді) сатып алу кітабы (6-қосымша).
Бұл нысанда негiзгі құралдарды, материалдық емес активтерді, тауар-материалдық қорларды (бұдан әрі - тауарлар), сондай-ақ жұмыстарды (қызмет көрсетулерді) алу бойынша сатып алған барлық операциялардың есебі жүргізіледі. Тауар-материалдық қорлар бір жолмен толтырылады және теңгедегі жалпы сомасы қойылады.
Нысанды бастапқы толтыру кезінде олар бойынша төлеу мерзімі басталмаған барлық мәмілелер, орындалмаған келісім-шарттар және жартылай орындалған келісім-шарттар көрсетіледі.
"N" 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат рет бойынша нөмірлеуді үзбеуі керек.
"Тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) атауы" 2-бағанда сатылған тауарлардың атауы көрсетіледі.

9. Сроки предоставления налоговых отчетов для налогоплательщиков, подлежащих республиканскому и региональному уровню:
информация по формам налоговой отчетности 2.1, 2.2, 2.4, 2.6, 2.7, 2.8, 2.9, 2.10, 2.11, 2.12 предоставляется ежемесячно, не позднее 25 числа месяца, следующего за налоговым отчетным периодом;
информация по формам налоговой отчетности 2.3, 2.5 предоставляется ежеквартально, не позднее 25 числа месяца, следующего за налоговым отчетным периодом;
информация по форме налоговой отчетности 2.13 предоставляется по запросу уполномоченного органа.
10. Прием и накопление всей информации о финансово-хозяйственной деятельности налогоплательщиков в виде файлов осуществляется:
для налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу, на центральном сервере уполномоченного государственного органа;
для налогоплательщиков, подлежащих региональному мониторингу, на центральном сервере уполномоченного государственного органа и на серверах налоговых комитетов.
2. Заполнение форм налоговой отчетности
11. Форма N 2.1. Баланс (приложение 1).
Данная форма является финансовым отчетом налогоплательщика, подготовленным за отчетный налоговый период в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.
12. Форма N 2.2. Доходы и расходы (приложение 2).
Данная форма является финансовым отчетом налогоплательщика, подготовленным за отчетный налоговый период в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.
13. Форма N 2.3. Отчет о движении денег (приложение 3).
Данная форма является финансовым отчетом налогоплательщика, подготовленным за отчетный налоговый период в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету и финансовой отчетности.
14. Форма N 2.4. Счета меморандума (приложение 4).
Данная форма является финансовым отчетом налогоплательщика, подготовленным за отчетный налоговый период в соответствии с законодательством Республики Казахстан по бухгалтерскому учету.
15. Форма N 2.5. Концентрация по отраслям (приложение 5).
Данная форма является финансовым отчетом налогоплательщика, подготовленным за отчетный налоговый период в соответствии с законодательством Республики Казахстан по банковской деятельности.
16. Форма N 2.6. Книга покупок основных средств, нематериальных активов, товарно-материальных запасов, а также работ (услуг) (приложение 6).
В данной форме ведется учет всех операций покупок по приобретению основных средств, нематериальных активов и товарно-материальных запасов (далее - товары), а также работ (услуг). Товарно-материальные запасы заполняются одной строкой и проставляется общая сумма в тенге.
При первоначальном заполнении формы отражаются все сделки, срок оплаты по которым не наступил или исполненные частично.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Наименование товаров (работ, услуг)" указывается наименование приобретаемых товаров (работ, услуг).

"Объектінің сипаты" 3-бағанда тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) сипаттамасы көрсетіледі. Компьютер үшін мысал: пентиум-4, 2260 Мгц, туған платасы Socket 478, корпусы MIDI ATX 250W, ОЗУ 256 Мб, HDD 20 Гб, дискоенгізуі 3,5, видеокартасы GeForce2MX-400, дыбыстық картасы Creative Vibra 128, CD-ROM 52х, клавиатурасы PS/2, тінтуірі PS/2, колонкалары EP261, мониторы LG E773N 17 дюймді; қаржы жоспарларын жасау бойынша кеңес.
"Сатушының атауы" 4-бағанда жеке тұлғаның аты-жөні немесе ұйымдық-құқықтық нысанын көрсетумен сатушы-ұйымның толық атауы көрсетіледі.
"СТН" 5-бағанда егер сатушы Қазақстан Республикасының резиденті болып табылса СТН-і көрсетіледі.
"Алушының резиденттік елінің коды" 6-бағанында резиденттік елінің кодын (бұдан әрі - елдің коды) толтыру кезінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1997 жылғы 21 сәуірде N 291 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1995 жылғы 26 қыркүйектегі N 127-П бұйрығымен бекітілген Жүк кеден декларациясын толтыру тәртібі туралы  нұсқаулықтың  3-қосымшасына сәйкес елдердің цифрлық кодталуын көрсету қажет.
"Келісім-шарт (шарт) N" және "Келісім-шарт (шарт) күні" 7, 8-бағандарында тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатып алу бойынша жасалған келісім-шарттың (шарттың) сәйкесінше нөмірі мен күні көрсетіледі.
"Шот-фактураның (инвойстың) күні" және "Шот-фактураның (инвойстың) нөмірі" 9, 10-бағандарында инвойс сәйкесінше нөмірі мен күні көрсетіледі.
"Келісім-шарт валютасы" 11-бағанында "Кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағыштар туралы" Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1998 жылғы 27 ақпандағы N 80  бұйрығының  1-қосымшасына сәйкес кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағышқа сәйкес валютаның әріптік коды қойылады.
"Өлшем бірлігі" 12-бағанда тауарлардың өлшем бірлігі (дана, килограмм, тонна, метр, текше метр, литр, киловатт (бұдан әрі - кВт) және Қазақстан Республикасында қолданылатын басқа да өлшем бірлігі, жұмыстар мен қызмет көрсетулер (теңге) көрсетіледі.
"Тауар бірлігінің құны, шет ел валютасында" және "Тауар бірлігінің құны, теңгеде" 13, 14-бағандарында шет ел валютасында және/немесе теңгеде жанама салықтарсыз валютаны ауыстырудың нарықтық бағамы бойынша тауарлар бірлігінің құны көрсетіледі.
"Саны" 15-бағанда алынған тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) сан түріндегі мәні көрсетіледі.
"Сома, шет ел валютасы" 16-бағанда жанама салықтар сомасын есепке алмай, шет ел валютасында алынған тауарлардың жалпы сомасы қойылады.
"Сома, теңге" 17-бағанда жанама салықтар сомасын есепке алмай, теңгеде алынған тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) жалпы сомасы қойылады. Егер тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) шет ел валютасында алынған болса, операцияны (төлемді) жасаған күнге валютаны ауыстырудың нарықтық бағамы бойынша теңгедегі сомасы қойылады.
"ҚҚС ставкасы, %" 18-бағанда ҚҚС проценттік ставкасы көрсетіледі.
"ҚҚС, теңге" 19-бағанда ҚҚС теңгедегі сомасы көрсетіледі.
"Акциздер, теңге" 20-бағанда ҚҚС теңгедегі сомасы көрсетіледі.
"Кедендік баждар мен алымдар" 21-бағанында төленген кедендік баждар мен алымдар сомасы көрсетіледі.
"Төлем көзінен табыс салығы сомасы" деген 22-бағанда төлем көзінен ұсталған (ұсталатын) корпорациялық табыс салығының сомасы көрсетіледі. Егер салық ұсталмаған жағдайда, онда Бұл баған толтырылмайды.
"Жеткізу үшін төлем мерзімі" 23-бағанында алынған тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) келісім-шартына сәйкес төлеу күні көрсетіледі.

В графе 3 "Описание объекта" указывается характеристика приобретенных товаров (работ, услуг). Пример для компьютера: пентиум-4, 2260 Мгц, материнская плата Socket 478, корпус MIDI ATX 250W, ОЗУ 256 Мб, HDD 20 Гб, дисковод 3,5, видеокарта GeForce2MX-400, звуковая карта Creative Vibra 128, CD-ROM 52x, клавиатура PS/2, мышь PS/2, колонки ЕР261, монитор LG E773N 17 дюймов; консультация по составлению финансовых планов.
В графе 4 "Наименование продавца" указывается фамилия, имя, отчество физического лица или полное наименование организации-продавца с указанием организационно-правовой формы.
В графе 5 "РНН" указывается РНН, если продавец является резидентом Республики Казахстан.
Графа 6 "Код страны резидентства" заполняется, если продавец является нерезидентом Республики Казахстан, согласно цифровой кодировке стран в соответствии с приложением 3 к Инструкции о порядке заполнения грузовой таможенной декларации, утвержденной приказом  Таможенного комитета Республики Казахстан от 26 сентября 1995 года N 127-П, зарегистрированной в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 апреля 1997 года N 291.
В графах 7, 8 "N контракта (договора)" и "Дата контракта (договора)" указываются соответственно номер и дата заключения контракта (договора) по покупке товаров (работ, услуг).
В графах 9, 10 "Дата счета-фактуры (инвойса)" и "Номер счета-фактуры (инвойса)" указывается дата и номер счета-фактуры (инвойса) соответственно.
В графе 11 "Валюта контракта" проставляется буквенный код валюты согласно классификатору валют, используемому для таможенных целей в соответствии с приложением 1 к Приказу  Государственного таможенного комитета Республики Казахстан от 27 февраля 1998 года N 80 "О классификаторах, используемых для таможенных целей".
В графе 12 "Единица измерения" указывается единица измерения товаров (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, киловатт (далее - кВт) и другие единицы измерения, применяемые в Республике Казахстан), работ и услуг (тенге).
В графах 13, 14 "Стоимость единицы товара, иностранная валюта" и "Стоимость единицы товара, тенге" указываются стоимость товара в иностранной валюте и/или в тенге, по рыночному курсу обмена валют на день совершения операции (платежа) без учета сумм косвенных налогов.
В графе 15 "Количество" указывается количественное выражение приобретенного товара (работ, услуг).
В графе 16 "Сумма, иностранная валюта" проставляется общая сумма приобретенных товаров в иностранной валюте без учета сумм косвенных налогов.
В графе 17 "Сумма, тенге" проставляется общая сумма приобретенных товаров (работ, услуг) в тенге. В случае приобретения товаров (работ, услуг) за иностранную валюту проставляется сумма в тенге по рыночному курсу обмена валют на день совершения операции (платежа). Сумма проставляется без учета сумм косвенных налогов.
В графе 18 "Ставка НДС, %" проставляется процентная ставка НДС.
В графе 19 "НДС, тенге" указывается сумма НДС в тенге.
В графе 20 "Акцизы, тенге" указывается сумма уплаченных акцизов в тенге.
В графе 21 "Таможенные пошлины и сборы, тенге" указывается сумма уплаченных таможенных пошлин и сборов в тенге.
В графе 22 "Сумма подоходного налога у источника выплаты, тенге" указывается сумма корпоративного подоходного налога или индивидуального подоходного налога, удержанного (удерживаемого) у источника выплаты. В случае, если налог не удерживается, то данная графа не заполняется.
В графе 23 "Срок оплаты поставки" указывается дата оплаты приобретенного товара (работ, услуг) по договору.

17. N 2.7-нысан. Негiзгі құралдарды, материалдық емес активтерді және тауар-материалдық қорларды және кепілдік мүлікті (бұдан әрі - тауарлар) сату кітабы (7-қосымша).
Нысанды бастапқы толтыру кезінде олар бойынша төлеу мерзімі басталмаған барлық мәмілелер, орындалмаған келісім-шарттар және жартылай орындалған келісім-шарттар көрсетіледі.
"N" 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат рет бойынша нөмірлеуді үзбеуі керек.
"Негiзгі құралдардың, материалдық емес активтердің және тауар-материалдық қорлардың және кепілдік мүліктің атауы" 2-бағанда сатылған тауарлардың атауы көрсетіледі.
"Кепiл" 3-бағанда егер сатылатын тауар кепіл мәні болып табылса, "*" белгісі қойылады.
"Объектінің сипаты" 4-бағанда сатылған тауарлардың (нақты деректерімен қысқаша) сипаттамасы көрсетіледі. Пәтер үшін мысал: 3 бөлмелі, көлемі 70 м 2 , Ленин көшесі 64, 58-пәтер; ВАЗ-2107 автомашинасы, 1990 ж. ш., қозғалтқышының көлемі 1500 см 3 .
"Сатып алушының атауы" 5-бағанда жеке тұлғаның аты-жөні немесе ұйымдық-құқықтық нысанын көрсетумен сатушы-ұйымның толық атауы көрсетіледі.
"СТН" 6-бағанда егер сатып алушы Қазақстан Республикасының резиденті болып табылса СТН-і көрсетіледі.
"Алушының резиденттік елінің коды" 7-бағанында резиденттік елінің кодын (бұдан әрі - елдің коды) толтыру кезінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1997 жылғы 21 сәуірде N 291 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1995 жылғы 26 қыркүйектегі N 127-П бұйрығымен бекітілген Жүк кеден декларациясын толтыру тәртібі туралы  нұсқаулықтың  3-қосымшасына сәйкес елдердің цифрлық кодталуын көрсету қажет.
"Келісім-шарт (шарт) N" және "Келісім-шарт (шарт) күні" 8, 9-бағанындарында тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатып алу бойынша жасалған келісім-шарттың (шарттың) сәйкесінше нөмірі мен күні көрсетіледі.
"Шот-фактураның (инвойстың) күні" және "Шот-фактураның (инвойстың) нөмірі" 10, 11-бағандарында инвойс сәйкесінше нөмірі мен күні көрсетіледі.
"Келісім-шарт валютасы" 12-бағанында "Кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағыштар туралы" Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1998 жылғы 27 ақпандағы N 80  бұйрығының  1-қосымшасына сәйкес кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағышқа сәйкес валютаның әріптік коды қойылады.
"Өлшем бірлігі" 13-бағанда сатылған тауарлардың өлшем бірлігі (дана, килограмм, тонна, метр, текше метр, литр, киловатт және Қазақстан Республикасында қолданылатын басқа да өлшем бірліктері) көрсетіледі.
"Тауар бірлігінің құны, шет ел валютасында" 14-бағанда шет ел валютасында жанама салықтарсыз тауарлар бірлігінің құны көрсетіледі.
"Тауар бірлігінің құны, теңгеде" 15-бағандарында теңгеде жанама салықтарсыз тауарлар бірлігінің құны көрсетіледі. Егер тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) шет ел валютасында сатылған болса, операцияны (төлемді) жасаған күнге валютаны ауыстырудың нарықтық бағамы бойынша теңгедегі сомасы қойылады.
"Саны" 16-бағанда сатылған тауарлардың сан түріндегі мәні көрсетіледі.
"Сома, шет ел валютасы" 17-бағанда жанама салықтар сомасын есепке алмай, шет ел валютасында сатылған тауарлардың жалпы сомасы қойылады.
"Сома, теңге" 18-бағанда теңгеде сатылған тауарлардың жалпы сомасы қойылады. Егер тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) шет ел валютасында алынған болса, операцияны (төлемді) жасаған күнге валютаны ауыстырудың нарықтық бағамы бойынша теңгедегі сомасы қойылады. Сома жанама салықтар сомасын есепке алмай көрсетіледі.
"ҚҚС ставкасы, %" 19-бағанда ҚҚС проценттік ставкасы көрсетіледі.
"ҚҚС, теңге" 20-бағанда ҚҚС теңгедегі сомасы көрсетіледі.
"Акциздер, теңге" 21-бағанда ҚҚС теңгедегі сомасы көрсетіледі.
"Кедендік баждар мен алымдар" 22-бағанында төленген кедендік баждар мен алымдар сомасы көрсетіледі.
"Кепілдікке берген займның сомасы" деген 23-бағанда дер кезінде және толық өтелмеген, соның салдарынан мүлік сатылатын берілген займның толық сомасы көрсетіледі.

17. Форма N 2.7. Книга реализации основных средств, нематериальных активов и товарно-материальных запасов и залогового имущества (далее - товары) (приложение 7).
При первоначальном заполнении формы отражаются все сделки, срок оплаты по которым не наступил, неисполненные контракты и контракты, исполненные частично.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Наименование основных средств, нематериальных активов и товарно-материальных запасов и залогового имущества" отражается наименование реализованных товаров.
В графе 3 "Залог" проставляется знак "*", если реализуемый товар являлся предметом залога.
В графе 4 "Описание объекта" указывается характеристика реализованного товара (вкратце с точными данными). Пример для квартиры: 3-х комн., пл. 70 м2, ул. Ленина 64, кв. 58; автомашина ВАЗ-2107, 1990 г. в., объем двиг. 1500 см3.
В графе 5 "Наименование покупателя" указывается фамилия, имя, отчество физического лица или полное наименование организации-покупателя с указанием организационно-правовой формы.
В графе 6 "РНН" указывается РНН, если покупатель является резидентом Республики Казахстан.
Графа 7 "Код страны резидентства" заполняется, если покупатель является нерезидентом Республики Казахстан, согласно цифровой кодировке стран в соответствии с приложением 3 к Инструкции о порядке заполнения грузовой таможенной декларации, утвержденной приказом  Таможенного комитета Республики Казахстан от 26 сентября 1995 года N 127-П, зарегистрированной в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 апреля 1997 года N 291.
В графах 8, 9 "Дата контракта (договора)" и "N контракта (договора)" указываются соответственно дата и номер заключения контракта (договора), согласно которому производилась реализация товаров.
В графах 10, 11 "Дата счета-фактуры (инвойса)" и "Номер счета-фактуры (инвойса)" указывается дата и номер счета-фактуры (инвойса) соответственно.
В графе 12 "Валюта контракта" проставляется буквенный код валюты согласно классификатору валют, используемому для таможенных целей в соответствии с приложением 1 к Приказу  Государственного таможенного комитета Республики Казахстан от 27 февраля 1998 года N 80 "О классификаторах, используемых для таможенных целей".
В графе 13 "Единица измерения" указывается единица измерения реализованного товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт и другие единицы измерения, применяемые в Республике Казахстан).
В графе 14 "Стоимость единицы товара, иностранная валюта" указывается стоимость товара в иностранной валюте за единицу товара, без учета сумм косвенных налогов.
В графе 15 "Стоимость единицы товара, тенге" указывается стоимость товара в тенге за единицу товара, без учета сумм косвенных налогов. В случае реализации товара за иностранную валюту проставляется стоимость товара в тенге за единицу по рыночному курсу обмена валют на день совершения операции (платежа).
В графе 16 "Количество" указывается количественное выражение реализованного товара.
В графе 17 "Сумма, иностранная валюта" проставляется общая сумма реализованных товаров в иностранной валюте. Сумма указывается без учета сумм косвенных налогов.
В графе 18 "Сумма, тенге" проставляется общая сумма реализованных товаров в тенге. В случае реализации имущества за иностранную валюту проставляется сумма в тенге по рыночному курсу обмена валют на день совершения операции (платежа). Сумма указывается без учета сумм косвенных налогов.
В графе 19 "Ставка НДС, %" проставляется процентная ставка НДС.
В графе 20 "НДС, тенге" указывается сумма НДС в тенге.
В графе 21 "Акцизы, тенге" указывается сумма уплаченных акцизов в тенге.
В графе 22 "Таможенные пошлины и сборы, тенге" указывается сумма уплаченных таможенных пошлин и сборов в тенге.
В графе 23 "Сумма займа, выданного под залог" проставляется полная сумма выданного займа, которая несвоевременно и не полностью погашена, вследствие которого имущество реализуется.

"Келісім-шарт жасау күні" және "Келісім-шарт нөмірі" 24, 25-бағанындарында клиентпен жасалған және клиент орындамаған, соның салдарынан кепілдік мүлік сатылатын кредиттік келісім-шарттың (шарттың) нөмірі мен күні көрсетіледі.
"Нақты төлеу күні" 26-бағанында сатылған тауарлардың нақты төлеу күні көрсетіледі.
18. N 2.8-нысан. Тазартылған қымбат металдарды сатып алу және сату (8-қосымша).
Бұл нысан есепті кезең үшін тазартылған қымбат металдарды сатып алу - сату операциялары бойынша есепті көрсетеді.
"N" 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат рет бойынша нөмірлеуді үзбеуі керек.
"Тазартылған қымбат металдың түрі" 2-бағанда Тазартылған қымбат металдың атауы көрсетіледі.
"Мәміле түрі" 3-бағанында мәміле түрі: сатып алу, сату көрсетіледі.
"Сатушының (сатып алушының) атауы" 4-бағанда жеке тұлғаның аты-жөні немесе ұйымдық-құқықтық нысанын көрсетумен сатушы (сатып алушы) - ұйымның толық атауы көрсетіледі.
"СТН" 5-бағанда егер сатушы (сатып алушы) Қазақстан Республикасының резиденті болып табылса СТН-і көрсетіледі.
"Алушының резиденттік елінің коды" 6-бағанында резиденттік елінің кодын (бұдан әрі - елдің коды) толтыру кезінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1997 жылғы 21 сәуірде N 291 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1995 жылғы 26 қыркүйектегі N 127-П бұйрығымен бекітілген Жүк кеден декларациясын толтыру тәртібі туралы  нұсқаулықтың  3-қосымшасына сәйкес елдердің цифрлық кодталуын көрсету қажет.
"Өлшем бірлігі" 7-бағанда қымбат металдың өлшем бірлігі (грамм, унция) көрсетіледі.
"Мәміле валютасы" 8-бағанында "Кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағыштар туралы" Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1998 жылғы 27 ақпандағы N 80  бұйрығының  1-қосымшасына сәйкес кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағышқа сәйкес валютаның әріптік коды қойылады.
"Сынама" 9-бағанда қымбат металдың сынамасы көрсетіледі.
"Металдың массасы" 10-бағанда тазартылған қымбат металдың жалпы массасы көрсетіледі.
"Жалпы құны, теңге" 11-бағанда қымбат металдың ҚҚС-сыз теңгедегі жалпы құны көрсетіледі.
"Жалпы құны, теңге" 12-бағанда қымбат металдың шет ел валютасындағы жалпы құны көрсетіледі. Сома ҚҚС есепке алмай көрсетіледі.
"ҚҚС ставкасы, %" 13-бағанда ҚҚС проценттік ставкасы көрсетіледі.
"ҚҚС, теңге" 14-бағанда ҚҚС теңгедегі сомасы көрсетіледі.
"Акциздер, теңге"
19. N 2.9-нысан. Банк шоттары бойынша ақша қозғалысы (9-қосымша).
Бұл нысан есепті кезең үшін валюталар түрлері бойынша толтырылады.
"N" 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат рет бойынша нөмірлеуді үзбеуі керек.

В графах 24, 25 "Дата заключения договора" и "Hoмер договора" указывается дата и номер кредитного договора, который был заключен с клиентом и не выполнен клиентом, вследствие которого продается залоговое имущество.
В графе 26 "Дата фактической оплаты" указывается дата фактической оплаты реализованных товаров.
18. Форма N  2.8. Покупка и продажа аффинированных драгоценных металлов (приложение 8).
Данная форма отражает отчет по операциям купли-продажи аффинирбванных драгоценных металлов за отчетный период.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерации.
В графе 2 "Вид аффинированного драгоценного металла" указывается наименование аффинированного драгоценного металла.
В графе 3 "Тип сделки" указывается вид сделки: покупка, продажа.
В графе 4 "Наименование продавца (покупателя)" указывается фамилия, имя, отчество физического лица или полное наименование организации-продавца (покупателя) с указанием организационно-правовой формы.
В графе 5 "РНН" указывается РНН, если продавец (покупатель) является резидентом Республики Казахстан.
Графа 6 "Код страны резидентства" заполняется, если продавец или покупатель является нерезидентом Республики Казахстан, согласно цифровой кодировке стран в соответствии с приложением 3 к Инструкции о порядке заполнения грузовой таможенной декларации, утвержденной приказом  Таможенного комитета Республики Казахстан от 26 сентября 1995 года N 127-П, зарегистрированной в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 апреля 1997 года N 291.
В графе 7 "Единица измерения" указывается единица измерения драгоценного металла (грамм, унция).
В графе 8 "Валюта сделки" проставляется буквенный код валюты согласно классификатору валют, используемому для таможенных целей в соответствии с приложением 1 к Приказу  Государственного таможенного комитета Республики Казахстан от 27 февраля 1998 года N 80
"О классификаторах, используемых для таможенных целей".
В графе 9 "Проба" указывается проба драгоценного металла.
В графе 10 "Масса металла" указывается общая масса аффинированного драгоценного металла.
В графе 11 "Общая стоимость, тенге" указывается общая стоимость драгоценного металла в тенге без учета НДС.
В графе 12 "Общая стоимость, иностранная валюта" указывается общая стоимость драгоценного металла в иностранной валюте. Сумма указывается без учета НДС.
В графе 13 "Ставка НДС, %" проставляется процентная ставка НДС.
В графе 14 "Сумма НДС, тенге" проставляется сумма НДС в тенге.
19. Форма N 2.9. Движение денег по банковским счетам (приложение 9).
Данная форма заполняется по видам валют за отчетный период.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерации.

"Валюта түрі" 2-бағанында "Кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағыштар туралы" Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1998 жылғы 27 ақпандағы N 80  бұйрығының  1-қосымшасына сәйкес кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағышқа сәйкес валютаның әріптік коды қойылады.
"Ай басындағы сальдо, қолма-қол нысан" 3-бағанында есепті кезеңнің ай басындағы қолма-қол ақшаның сомасы қойылады.
"Ай басындағы сальдо, қолма-қол емес нысан" 4-бағанында есепті кезеңнің басындағы екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттарының (1051, 1052, 2011, 2012, 2013, 2014) сомасы қойылады.
"Ақшаның түсуі, қолма-қол нысан" 5-бағанында есепті кезең ішінде қолма-қол нысанда алған ақшаның (кассалық айналым) сомасы қойылады.
"Ақшаның түсуі, қолма-қол емес нысан" 6-бағанында есепті кезең ішінде қолма-қол емес нысанда банктердің шоттары (1051, 1052, 2011, 2012, 2013, 2014) бойынша түскен ақшаның сомасы қойылады.
"Ақшаның шығуы, қолма-қол нысан" 7-бағанында есепті кезең ішінде қолма-қол нысанда берілген ақшаның (кассалық айналым) сомасы қойылады.
"Ақшаның шығуы, қолма-қол емес нысан" 8-бағанында есепті кезең ішінде қолма-қол емес нысанда банктердің шоттары (1051, 1052, 2011, 2012, 2013, 2014) бойынша шыққан ақшаның сомасы қойылады.
"Ай соңындағы сальдо, қолма-қол нысан" 9-бағанында кассалық айналым бойынша есепті кезеңнің соңындағы қолма-қол ақша қалдығының сомасы қойылады.
"Ай соңындағы сальдо, қолма-қол емес нысан" 10-бағанында есепті кезеңнің соңындағы екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттарының (1051, 1052, 2011, 2012, 2013, 2014) сомасы қойылады.
20. N 2.10-нысан. Валюталарды қолма-қол емес нысанда аудару (10-қосымша).
Бұл нысан банк қызмет көрсететін заңды тұлғалар бойынша толтырылады. Бұдан әрі операциялардың түрлері бойынша бөлумен валюталар түрлері бойынша бөлінеді.
"N" 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат рет бойынша нөмірлеуді үзбеуі керек.
"Заңды тұлғаның атауы" 2-бағанда ұйымдық-құқықтық заңды тұлғаның толық атауы көрсетіледі.
"СТН" 3-бағанда заңды тұлғаның СТН-і көрсетіледі.
"Резиденттік елінің коды" 4-бағанында резиденттік елінің кодын (бұдан әрі - елдің коды) толтыру кезінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1997 жылғы 21 сәуірде N 291 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1995 жылғы 26 қыркүйектегі N 127-П бұйрығымен бекітілген Жүк кеден декларациясын толтыру тәртібі туралы  нұсқаулықтың  3-қосымшасына сәйкес елдердің цифрлық кодталуын көрсету қажет.
"Валюта түрі" 5-бағанында "Кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағыштар туралы" Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1998 жылғы 27 ақпандағы N 80  бұйрығының  1-қосымшасына сәйкес кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағышқа сәйкес валютаның әріптік коды қойылады.
"Операция түрі" 6-бағанында Қазақстанға, Қазақстаннан ақша аудару бағыты көрсетіледі.
"Ағымдағы операция түрі" 7-бағанында "Валюталық реттеу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес "ағымдағы операция" санатына жататын аударған ақшалардың сомасы көрсетіледі.
"Капиталдың қозғалысымен байланысты операциялар" 8-бағанында "Валюталық реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес "капиталдың қозғалысымен байланысты операциялар" санатына жататын аударылған ақшалардың сомасы көрсетіледі.
"Сома" 9-бағанында "Ағымдағы операция" және "Капиталдың қозғалысымен байланысты операциялар" жолдарының сомасы қойылады.

В графе 2 "Вид валюты" проставляется буквенный код валюты согласно классификатору валют, используемому для таможенных целей в соответствии с приложением 1 к Приказу  Государственного таможенного комитета Республики Казахстан от 27 февраля 1998 года N 80
"О классификаторах, используемых для таможенных целей".
В графе 3 "Сальдо на начало месяца, наличная форма" проставляется сумма наличных денег на начало отчетного периода.
В графе 4 "Сальдо на начало месяца, безналичная форма" проставляется сумма балансовых счетов банков второго уровня (1051, 1052, 2011, 2012, 2013, 2014) на начало отчетного периода.
В графе 5 "Поступление денег, наличная форма" проставляется сумма полученных денег в течение отчетного периода в наличной форме (кассовые обороты).
В графе 6 "Поступление денег, безналичная форма" проставляется сумма поступивших денег в безналичной форме в течение отчетного периода по банковским счетам (1051, 1052, 2011, 2012, 2013, 2014).
В графе 7 "Выбытие денег, наличная форма" проставляется сумма выданных денег в течение отчетного периода в наличной форме (кассовые обороты).
В графе 8 "Выбытие денег, безналичная форма" проставляется сумма выбывших денег в безналичной форме в течение отчетного периода по банковским счетам (1051, 1052, 2011, 2012, 2013, 2014).
В графе 9 "Сальдо на конец месяца, наличная форма" проставляется сумма остатка наличных денег на конец отчетного периода по кассовому обороту.
В графе 10 "Сальдо на конец месяца, безналичная форма" проставляется сумма балансовых счетов банков второго уровня (1051, 1052, 2011, 2012, 2013, 2014) на конец отчетного периода.
20. Форма N 2.10. Перевод валют в безналичной форме (приложение 10).
Данная форма заполняется по юридическим лицам, обслуживаемым в банке. Далее разделяется по видам валют, с разбивкой по типам операции.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерации.
В графе 2 "Наименование юридического лица" отражается полное наименование юридического лица с указанием организационно-правовой формы.
В графе 3 "РНН" указывается РНН юридического лица.
Графа 4 "Код страны резидентства" заполняется цифровой кодировкой стран в соответствии с приложением 3 к Инструкции о порядке заполнения грузовой таможенной декларации, утвержденной приказом Таможенного комитета Республики Казахстан от 26 сентября 1995 года, N 127-П, зарегистрированной в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 апреля 1997 года N 291.
В графе 5 "Вид валюты" проставляется буквенный код валюты согласно классификатору валют, используемому для таможенных целей в соответствии с приложением 1 к Приказу  Государственного таможенного комитета Республики Казахстан от 27 февраля 1998 года N 80 "О классификаторах, используемых для таможенных целей".
В графе 6 "Тип операции" указывается направление перевода денег: в Казахстан, из Казахстана.
В графе 7 "Текущая операция" указывается сумма переведенных денег, подпадающих под категорию "текущая операция" в соответствии с Законом  Республики Казахстан "О валютном регулировании".
В графе 8 "Операции, связанные с движением капитала" указывается сумма переведенных денег, подпадающих под категорию "Операции, связанные с движением капитала" в соответствии с Законом  Республики Казахстан "О валютном регулировании".
В графе 9 "Сумма" проставляется сумма строк "Текущая операция" и "Операции, связанные с движением капитала".

21. N 2.11-нысан. Банкілердің қолма-қол ақшаларының айналымы туралы есеп (кассалық айналымдар) (11-қосымша).
Бұл нысан банкі қызметі жөніндегі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес есепті салық кезеңі үшін дайындалған салық төлеушінің статистикалық есебі болып табылады.
22. N 2.12-нысан. Заңды тұлғаларға берген займдар бойынша есеп (12-қосымша).
Бұл нысан заңды тұлғаға берілген өтелмеген және салық кезеңінде өтелген барлық заемдар бойынша салық кезеңінен кейінгі айдың бірі күні жағдайы бойынша толтырылады. Заңды тұлғаның банкімен қосымша келісім-шарт (шарт) жасасқан жағдайында, қосымша келісім-шарт бойынша деректер негізгі келісім-шарттан кейін төменгі жеке жолда хронологиялық тәртіпте көрсетіледі. Бұл ретте қосымша келісім-шарт бойынша тек ғана 4, 5, 6, 7, 10, 13, 18, 19, 20 бағандар толтырылады.
"N" 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат рет бойынша нөмірлеуді үзбеуі керек.
"Заңды тұлғаның атауы" 2-бағанда ұйымдық-құқықтық заңды тұлғаның толық атауы көрсетіледі.
"Банкі шотының нөмірі" 3-бағанда заемды алған заңды тұлғаның банкі шотының нөмірі көрсетіледі.
"СТН" 4-бағанда заңды тұлғаның СТН-і көрсетіледі. Қосымша келісім-шарт бойынша бұл баған міндетті түрде толтырылады.
"Шарт нөмірі" 5-бағанда банкі мен заңды тұлға арасында жасасқан келісім-шарттың нөмірі көрсетіледі. Бұл ретте қосымша келісімді (шартты) жасағанда жақша ішінде негізгі шарттың нөмірі де көрсетіледі.
"Шарт күні" 6-бағанда банкі мен заңды тұлға арасында жасасқан келісім-шарттың күні көрсетіледі. Қосымша келісімді (шартты) жасағанда сондай-ақ жақша ішінде негізгі келісім-шарттың күні де көрсетіледі.
"Валюта түрі" 7-бағанында "Кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағыштар туралы" Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1998 жылғы 27 ақпандағы N 80  бұйрығының  1-қосымшасына сәйкес кеден мақсатында пайдаланылатын сыныптағышқа сәйкес валютаның әріптік коды қойылады.
"Займды беру күні" 8-бағанда займды бастапқы беру күні көрсетіледі. Қосымша келісім-шарт бойынша валюта түрінің өзгергенде қосымша келісім-шарттың бұл бағанында валютаның тиісті түрі көрсетіледі.
"Өтеу мерзімі" 9-бағанда негізгі қарыз бен сыйақы сомасы өтеуге тиіс күн көрсетіледі. Негізгі қарыз бен сыйақыны өтеу уақыты әрқилы болған жағдайда өтеудің соңғы күні хронологиялық тәртіпте көрсетіледі.
"Шарт бойынша займның сомасы" 10-бағанда келісім-шарт бойынша займның сомасы көрсетіледі. Негізгі келісім-шартқа қосымша келісім-шарт (шарт) бойынша займның сомасы өзгерген жағдайда, онда негізгі келісім-шарттың жолында қосымша келісім-шарт (шарт) бойынша өзгерістер ескеріле отырып займның жалпы сомасы көрсетіледі, ал қосымша келісім-шарттың (шарт) жолы бойынша қосымша келісім-шарттың (шарт) негізінде тиісті белгімен заемның оған көбейтілген (кемітілген) сомасы көрсетіледі. Егер қосымша келісім-шарт (шарт) бойынша займның сомасы өзгермесе, онда бұл баған толтырылмайды.
"Берілген займның сомасы, теңге" 11-бағанда қосымша келісім-шарт (шарт) бойынша займның сомасы ескеріле отырып теңгеде берілген займның нақты сомасы көрсетіледі. Егер заем шет ел валютасында берілсе, онда беру сәтіндегі баға бойынша теңгелік эквиваленттегі заемның сомасы көрсетіледі.
"Өтелген займның сомасы, теңге" 12-бағанда қосымша келісім-шарт (шарт) бойынша өтелген займның сомасы ескеріле отырып теңгеде өтелген негізгі қарыздың сомасы көрсетіледі.
"Келісім-шарт бойынша сыйақы ставкасы, %" 13-бағанда займ бойынша сыйақының проценттік ставкасы көрсетіледі. Негізгі келісім-шартқа қосымша келісім-шарт (шарт) бойынша сыйақының ставкасы өзгерген жағдайда негізгі келісім-шарттың жолында сыйақының ставкасының өзгерістері көрсетіледі. Бұл ретте қосымша келісім-шарттың (шарт) жолы бойынша қосымша келісім-шарттың (шарт) негізінде тиісті белгімен сыйақының ставкасының көбейтілген (кемітілген) мөлшері көрсетіледі. Егер қосымша келісім-шарт (шарт) бойынша сыйақының ставкасы өзгермесе, онда бұл баған толтырылмайды.
"Сыйақының есептелген сомасы, теңге" 14-бағанда займ бойынша сыйақының есептелген теңгедегі сомасы көрсетіледі. Сыйақының есептелген сомасы өзгерген жағдайда негізгі келісім-шарттың жолында есептелген сыйақының өзгерген сомасы көрсетіледі.
"Сыйақының алынған сомасы, теңге" 15-бағанда қосымша келісім-шарттың (шарт) бойынша өтелген займ сомасы ескеріле отырып, займ бойынша өтелген сыйақының сомасы көрсетіледі.
"Мерзімі ұзартылған заемның сомасы, теңге" 16-бағанда мерзімі ұзартылған заемның теңгедегі жалпы сомасы көрсетіледі.
"Заемның мерзімін ұзарту" 17-бағанда заемның мерзімін қашанға дейін ұзарту күні көрсетіледі.

21. Форма N 2.11. Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков (приложение 11).
Данная форма является статистическим отчетом налогоплательщика, подготовленным за отчетный налоговый период в соответствии с законодательством Республики Казахстан по банковской деятельности.
22. Форма N 2.12. Отчет по выданным займам юридическим лицам (приложение 12).
Настоящая форма заполняется по состоянию на первое число месяца, следующего за отчетным периодом по всем непогашенным займам и по погашенным в отчетном периоде, выданным юридическим лицам. В случае заключения дополнительного соглашения (договора) к договору юридического лица с банком, данные по дополнительному соглашению указываются в нижней отдельной строке после основного договора в хронологическом порядке. При этом по дополнительному соглашению заполняются только графы 4, 5, 6, 7, 10, 13, 18, 19, 20.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерации.
В графе 2 "Наименование юридического лица" отражается полное наименование юридического лица с указанием организационно-правовой формы.
В графе 3 "Номер банковского счета" указывается номер банковского счета юридического лица, получившего заем.
В графе 4 "РНН" указывается РНН юридического лица. По дополнительному соглашению данная графа заполняется в обязательном порядке.
В графе 5 "Номер договора" указывается номер договора, заключенного между банком и юридическим лицом. При заключении дополнительного соглашения (договора) в скобках указывается также номер основного договора.
В графе 6 "Дата договора" указывается дата договора, заключенного между банком и юридическим лицом. При заключении дополнительного соглашения в скобках указывается также дата основного договора.
В графе 7 "Вид валюты" проставляется буквенный код валюты согласно классификатору валют, используемому для таможенных целей в соответствии с приложением 1 к Приказу  Государственного таможенного комитета Республики Казахстан от 27 февраля 1998 года N 80 "О классификаторах, используемых для таможенных целей".
В графе 8 "Дата выдачи займа" указывается дата первоначальной выдачи займа. При изменении вида валюты по дополнительному соглашению в данной графе дополнительного соглашения указывается соответствующий вид валюты.
В графе 9 "Срок погашения" указывается дата, на которую должна быть погашена сумма основного долга и вознаграждения. В случае различия времени погашения основного долга и вознаграждения указывается последняя дата погашения в хронологическом порядке.
В графе 10 "Сумма займа по договору" указывается сумма займа по договору. В случае изменения суммы займа по дополнительному соглашению (договору) к основному договору, тогда в строке основного договора указывается общая сумма займа с учетом изменений по дополнительному соглашению (договору), а по строке дополнительного соглашения (договора) указывается сумма, на которую увеличен (уменьшен) заем с соответствующим знаком на основании дополнительного соглашения (договора). Если сумма займа по дополнительному соглашению (договору) не изменяется, тогда данная графа не заполняется.
В графе 11 "Выданная сумма займа, тенге" указывается сумма фактически выданного займа в тенге с учетом сумм выданного займа по дополнительному соглашению (договору). Если заем выдан в иностранной валюте, то указывается сумма займа в тенговом эквиваленте по курсу на момент выдачи.
В графе 12 "Погашенная сумма займа, тенге" указывается сумма погашенного основного долга в тенге с учетом сумм погашенного займа по дополнительному соглашению (договору).
В графе 13 "Ставка вознаграждения по договору, %" указывается ставка вознаграждения по займу в процентах. В случае изменения ставки вознаграждения по дополнительному соглашению (договору) к основному договору в строке основного договора указывается измененная ставка вознаграждения. При этом по строке дополнительного соглашения (договора) указывается величина увеличения (уменьшения) ставки вознаграждения с соответствующим знаком на основании дополнительного соглашения (договора). Если ставка вознаграждения не изменяется, данная графа не заполняется.
В графе 14 "Начисленная сумма вознаграждения, тенге", указывается сумма начисленного вознаграждения по займу в тенге. В случае изменения начисленной суммы вознаграждения в строке основного договора указывается измененная сумма начисленного вознаграждения.
В графе 15 "Полученная сумма вознаграждения, тенге" указывается сумма погашенного вознаграждения по займу в тенге с учетом сумм погашенного займа по дополнительному соглашению (договору).
В графе 16 "Сумма пролонгированного займа, тенге" указывается общая сумма пролонгированного займа в тенге.
В графе 17 "Пролонгация займа" указывается дата, до которой пролонгирован заем.

N 2.3 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
3-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Ақшаның қозғалысы туралы есеп
мың теңге
__________________________________________________________________
Р/с|    №       Көрсеткіштер         |Символ|Тоқсанның| Тоқсанның
N |                                 |      |  басына |  соңына
__________________________________________________________________
1 |                2                |  3   |    4    |     5
__________________________________________________________________
1.  Салық төленгенге дейінгі кіріс
(шығындар)                        101
2.  Операциялық қызметпен байланысты
ақшалай түсімдер мен төлемдер     200
мыналарға түзетулер:
резервтерге ақша бөлу             201
амортизациялық аударымдар         202
есептелген кірістердегі
өзгерістерге                      203
есептелген шығыстардағы
өзгерістерге                      204
салымдарды орналастыру            205
клиенттерге заемдар беру          206
заем алу                          207
клиенттердің салымдарын тарту     208
бағалы қағаздар портфеліндегі
өзгерістер                        209
сыйақылар мен коммиссиялықтарды
алу                               210
сыйақылар мен коммиссиялықтарды
төлеу                             211
төтенше жағдайлардың
нәтижесіндегі түсімдер мен
төлемдер                          212
табыс салығы бойынша түсімдер
мен төлемдер                      213
өзге де түсімдер мен төлемдер     214
Операциялық қызметпен байланысты
ақша қозғалысының жиыны                200
3.  Инвестициялық қызметпен
байланысты ақшалай түсімдер
мен төлемдер
басқа заңды тұлғалардың
үлестік немесе борыштық
құралдарын және бірлескен
кәсіпорындардағы қатысу
үлестерін (ақша
эквиваленттеріне жатпайтын
және сауда үшін арналмаған)
сатып алу                         301
басқа заңды тұлғалардың
үлестік немесе борыштық
құралдарын және бірлескен
кәсіпорындардағы қатысу
үлестерін (ақша
эквиваленттеріне жатпайтын
және сауда үшін арналмаған)
сату                              302
негізгі құралдарды,
материалдық емес активтер
мен ұзақ мерзімді активтерді
сатып алу                         303
негізгі құралдарды,
материалдық емес активтер
мен ұзақ мерзімді активтерді
сату                              304
төтенше жағдайлардың
нәтижесіндегі түсімдер мен
төлемдер                          305
өзге де түсімдер мен төлемдер     306
Инвестициялық қызметпен байланысты
ақша қозғалысының жиыны                300
4.  Қаржылық қызметпен байланысты
ақшалай түсімдер мен төлемдер
Акциялар эмиссиясы                401
Борыштық міндеттемелер шығару     402
Өзіндік акцияларды сатып алу
немесе өтеу                       403
төтенше жағдайлардың
нәтижесіндегі түсімдер мен
төлемдер                          404
өзге де түсімдер мен төлемдер     405
Қаржылық қызметпен байланысты ақша
қозғалысының жиыны                     400

Форма N 2.3
Приложение 3
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    квартал   год
Отчет о движении денег
тыс. тенге
____________________________________________________________________
N |        Показатели               | Символ | На начало|На конец
п/п|                                 |        | квартала |квартала
--------------------------------------------------------------------
1 |             2                   |    3   |     4    |    5
--------------------------------------------------------------------
1.  Доход (убытки) до уплаты налогов    101
2.  Денежные поступления и платежи,
связанные с операционной
деятельностью
корректировки на:
ассигнования на резервы             201
амортизационные отчисления          202
изменения в начисленных доходах     203
изменения в начисленных расходах    204
размещение вкладов                  205
предоставление займов клиентам      206
получение займов                    207
привлечение вкладов клиентов        208
изменения в портфеле ценных бумаг   209
получение вознаграждения
и комиссионных                      210
выплата вознаграждения и
комиссионных                        211
поступления и платежи в
результате чрезвычайных событий     212
поступления и платежи по
подоходному налогу                  213
прочие поступления и платежи        214
Итого движение денег,
связанное с операционной
деятельностью                       200
3.  Денежные поступления и платежи,
связанные с инвестиционной
деятельностью
приобретение долевых или долговых
инструментов других юридических
лиц и долей участия в совместных
предприятиях (не относящихся
к эквивалентам денег и не
предназначенных для торговли)       301
реализация долевых или долговых
инструментов других юридических
лиц и долей участия в совместных
предприятиях (не относящихся
к эквивалентам денег и не
предназначенных для торговли)       302
приобретение основных средств,
нематериальных активов и других
долгосрочных активов                303
реализация основных средств,
нематериальных активов и
других долгосрочных активов         304
поступления и платежи в
результате чрезвычайных событий     305
прочие поступления и платежи        306
Итого движение денег, связанное
с инвестиционной деятельностью      300
4.  Денежные поступления и платежи,
связанные с финансовой деятельностью
эмиссия акций                       401
выпуск долговых обязательств        402
приобретение или погашение
собственных акций                   403
поступления и платежи в результате
чрезвычайных событий                404
прочие поступления и платежи        405
Итого движение денег, связанное
с финансовой деятельностью          400

5.  Шетел валюталарының
бағамдарының өзгерісінен
алынған кірістер мен шығыстардың
жұмсалмаған сомасы                500
6.  Ақшаның таза көбеюінің
(азаюының)жиыны                   600
7.  Ақшаның тоқсан басына қалдығы     900
8.  Ақшаның тоқсан соңына қалдығы    1000
9.  Ақшаның қозғалысы                1100
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 2.4 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
4-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай   жыл
Меморандумның есепшоттары
(мың теңге)
__________________________________________________________________
Тең.  |                                               | Сомасы
Есепшот.|        Кластардың, есепшоттар топтарының      |
тардың  |       және теңгермелік есепшоттардың атауы    |
NN    |                                               |
__________________________________________________________________
VII класс - Меморандумның есепшоттары
7100    Мемориалдық есепшоттар - активтер
7110    Жалға берілген машиналар, жабдықтар, көлік
және басқа құралдар
7130    Шығындарға есепке шығарылған борыштар
7150    Шетел операциялары бойынша инкассоға жіберілген
құжаттар және құндылықтар
7200    Мемориалдық есепшоттар - пассивтер
7220    Жалға алынған машиналар, жабдықтар, көлік және
басқа құралдар
7240    Инкассоға қабылданған құжаттар және құндылықтар
7300    Мемориалдық есепшоттар - өзгелері
7303    Мерзімінде төленбеген төлем құжаттары
7321    Қазақстан Республикасының ұйымдарына шетел
мемлекеттері және шетелдік банктер ашқан
кредит желілері
7339    Әртүрлі құндылықтар және құжаттар
7342    Жіберілген және есебіне берілген әртүрлі
құндылықтар және құжаттар
7345    Сақтаудағы қымбат металдар
7360    Сақтаудағы акциялар және басқа бағалы қағаздар
7363    "Депо" есепшоты
7400    Жинақтаушы зейнетақы қорларының сақтауға
қабылданған зейнетақы активтері
7401    ҚР қысқа мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздары
7403    ҚР ұзақ мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздары
7404    Қазақстан қор биржасының ресми тізіміне "А"
санаты бойынша енгізілген мемлекеттік емес
эмиссиялық бағалы қағаздар
7405    Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары
7406    Басқа банктерге салынған салымдар
7407    Өзге зейнетақы активтері
7500    Клиенттердің сенімгерлік (трасттық) басқарудағы
активтері
7510    Сенімгерлік (трасттық) басқарудағы ақшалар
7520    Сенімгерлік (трасттық) басқарудағы бағалы қағаздар
7530    Сенімгерлік (трасттық) басқарудағы тазартылған
қымбат металдар
7540    Сенімгерлік (трасттық) басқарудағы өзге активтер
7542    Сенімгерлік басқаруға қабылданған ипотекалық
заемдар бойынша есептелген сыйақы
7543    Сенімгерлік басқаруға қабылданған ипотекалық
заемдар бойынша тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл)
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

5.   Сумма нереализованных доходов
и расходов от изменения курсов
иностранных валют                   500
6.   Итого чистое увеличение
(уменьшение) денег                  600
7.   Остаток денег на начало квартала    900
8.   Остаток денег на конец квартала    1000
9.   Движение денег                     1100
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ
Форма N 2.4
Приложение 4
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    месяц   год
Счета меморандума
(тыс. тенге)
____________________________________________________________________
N   |   Наименования классов, групп счетов         |   Сумма
бал.  |        и балансовых счетов                   |
счетов|                                              |
--------------------------------------------------------------------
VII класс - Счета меморандума
7100   Мемориальные счета - активы
7110   Машины, оборудование, транспортные и другие
средства, переданные в аренду
7130   Долги, списанные в убыток
7150   Документы и ценности по иностранным
операциям, отосланные на инкассо
7200   Мемориальные счета - пассивы
7220   Машины, оборудование, транспортные и
другие средства, принятые в аренду
7240   Документы и ценности, принятые на инкассо
7300   Мемориальные счета - прочие
7303   Расчетные документы, не оплаченные в срок
7321   Кредитные линии, открытые иностранными
госуд. и зарубежными банками организациям РК
7339   Разные ценности и документы
7342   Разные ценности и документы, отосланные
и выданные под отчет
7345   Драгоценные металлы на хранении
7360   Акции и другие ценные бумаги на хранении
7363   Счета "Депо"
7400   Пенсионные активы накопительных пенсионных
фондов, принятые на хранение
7401   Краткосрочные государственные ценные бумаги РК
7403   Долгосрочные государственные  ценные бумаги РК
7404   Негосударственные эмиссионные ценные бумаги,
включенные в официальный список
Казахстанской фондовой биржи по категории А
7405   Ценные бумаги международных финансовых
организаций
7406   Вклады в других банках
7407   Прочие пенсионные активы
7500   Активы клиентов в доверительном (трастовом)
управлении
7510   Деньги в доверительном (трастовом) управлении
7520   Ценные бумаги в доверительном (трастовом)
управлении
7530   Аффинированные драгоценные металлы
в доверительном (трастовом) управлении
7540   Прочие активы в доверительном (трастовом)
управлении
7542   Начисленное вознаграждение по ипотечным займам,
принятым в доверительное управление
7543   Неустойка (штраф, пеня) по ипотечным займам,
принятым в доверительное управление
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ

N 2.5 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
5-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Салалар бойынша шоғырландырулар
(мың теңге)
___________________________________________________________________
NN|  Халық шаруашылығының салалары   |  Заемдар  |Бағалы қағаздар
|         бойынша жіктеу           |           |мен инвестициялар
|                                  |___________|_________________
|                                  |Жиыны|шетел|Жиыны|  шетел
|                                  |     |валю.|     |валютасында
|                                  |     |та.  |     |
|                                  |     |сында|     |
___________________________________________________________________
1 Ауыл шаруашылығы, аң аулау және
осыған байланысты қызмет
2 Орман шаруашылығы, орман дайындау
және осыған байланысты қызмет
5 Балық аулау, балық өсіру және осы
салаларда қызмет көрсету
10 Көмiр және лингит шығару, торф
өңдеу
11 Шикі мұнай мен табиғи газ өндіру;
мұнай мен табиғи газ өндірумен
байланысты қызметтер
12 Уран рудасын өндіру
13 Металл рудаларын өндіру
14 Тау кен өнеркәсібінің басқа да
салалары
15 Тамақ өнімдерін өндіру
16 Темекі өнімдерін өндіру
17 Мақта-мата өнімдерін өндіру
18 Киім тігу, аң терісін өңдеу және
бояу
19 Тері, тері өнімдерін өндіру және
аяқ киім шығару
20 Ағаш және ағаштан жасалған
бұйымдарды өңдеу
21 Қағаз және картон шығару
22 Баспа ісі, Баспаханалық іс,
ақпараттық материалдарды шығару
23 Кокс өндіру, мұнай тасымалдау,
ядролық материалдарды өндіру
және қайта өңдеу
24 Химиялық өнеркәсіп
25 Резинадан және пластмассадан
жасалған бұйымдар шығару
26 Құрамында металы жоқ басқа
минералды өнімдерді шығару
27 Металлургия өнеркәсібі
28 Дайын металл бұйымдарын шығару
29 Машиналар мен құрал-жабдықтар
шығару
30 Кеңсе жабдықтары мен есептегіш
техниканы шығару
31 Электр машиналары мен жабдықтарын
шығару
32 Радио, телевидение және байланыс
үшiн жабдық пен аппаратура шығару
33 Медицина аспаптарын; прецизиялық
және оптикалық құралдарды, қолға
тағатын және басқа да сағаттарды
шығару
34 Автомобиль өнеркәсібі
35 Басқа да көлік жабдығын шығару
36 Жиһаз шығару, өнеркәсіптің басқа
да салалары
37 Қайталама өңдеу
40 Электр қуатын, газ және су өндіру
мен бөлістіру
41 Суды жинау, тазалау және бөлістіру
45 Құрылыс
50 Автомобильдерді сату, техникалық
қызмет көрсету және жөндеу
51 Көтерме сауда және комиссиялық
агенттер арқылы сауда
52 Бөлшек сауда және үйде
пайдаланылатын бұйымдарды жөндеу
55 Қонақ үйлер мен мейрамханалар
60 Жер бетінде жүретін көлік
61 Су көлігі
62 Әуе көлігі
63 Қосалқы және қосымша көлік қызмет
64 Пошта және байланыс
65 Қаржы делдалдығы
66 Сақтандыру
67 Қаржылық делдалдық пен сақтандыруға
қатысты қосалқы болып табылатын
қызмет
70 Жылжымайтын мүлікпен операциялар
71 Қызметкерлерсіз жалға алу
72 Есептегіш техника және сонымен
байланысты қызмет
73 Зерттеулер мен әзірлеулер
74 Негізінен кәсіпорындарға
көрсетілетін қызметтер
75 Мемлекеттік басқару
80 Білім беру
85 Денсаулық сақтау және
әлеуметтік қызметтер
90 Канализация, қоқыстар және
қалдықтарды жою
91 Қауымдастықтар мен бірлестіктердің
қызметі
92 Демалыс пен ойын сауық, мәдениет
және спорт саласындағы қызмет
93 Жеке қызмет көрсетулер
95 Үй шаруашылығы бойынша қызмет
99 Бұрынғы аумақтық ұйымдардың
қызметі
Жиыны
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Шартты жә.|  Жиыны   |Корреспон.|  Шартты  | Мерзімді  |  Жиыны
не мүмкін |          |денттік/  | салымдар | салымдар  |
талаптар |          |ағымдағы  |          |мен талап  |
|          |есепшоттар|          |етуге дей. |
|          |          |          |інгі са.   |
|          |          |          |  лымдар   |
__________|__________|__________|__________|___________|____________
Жиы.|шетел|Жиы.|шетел|Жиы.|шетел|Жиы.|шетел|Жиыны|шетел|Жиыны|шетел
ны  |валю.|ны  |валю.|ны  |валю.|ны  |валю.|     |валю.|     |валю.
|та.  |    |та.  |    |та.  |    |та.  |     |та.  |     |та.
|сында|    |сында|    |сында|    |сында|     |сында|     |сында
____|_____|____|_____|____|_____|____|_____|_____|_____|_____|______
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

Форма N 2.5
Приложение 5
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    квартал   год
Концентрации по отраслям
(тыс. тенге)
___________________________________________________________________
NN | Классификация |   Займы   |Ценные      |Условные и | Итого
| по отраслям   |           |бумаги и    |возможные  |
| народного     |           |инвестиции  |требования |
| хозяйства     |------------------------------------------------
|               |Итого|в    |Итого|в     |Итого|в    |Итого|в
|               |     |инос-|     |инос- |     |инос-|     |инос-
|               |     |тран-|     |тран- |     |тран-|     |тран-
|               |     |ной  |     |ной   |     |ной  |     |ной
|               |     |валю-|     |валюте|     |валю-|     |валю-
|               |     |те   |     |      |     |те   |     |те
--------------------------------------------------------------------
1  Сельское
хозяйство,
охота и
связанные
с этим услуги
2  Лесоводство,
лесозаготовки
и связанные
с этим услуги
5  Рыболовство,
рыбоводство и
предоставление
услуг в этих
областях
10  Добыча угля и
лигнита;
разработка
торфа
11  Добыча сырой
нефти и
природного
газа;
услуги,
связанные с
добычей нефти
и газа
12  Добыча
урановой руды
13  Добыча
металлических
руд
14  Прочие отрасли
горнодобывающей
промышленности
15  Производство
пищевых
продуктов
16  Производство
табачных изделий
17  Производство
текстильных
изделий
18  Производство
одежды;
выделка и
крашение меха
19  Производство
кожи, изделий
из кожи и
производство
обуви
20  Производство
древесины и
деревянных
изделий
21  Производство
бумаги и картона
22  Издательское
дело,
типографское
дело,
воспроизведение
информационных
материалов
23  Производство
кокса, перегонка
нефти, производство
и переработка
ядерных материалов
24  Химическая
промышленность
25  Производство
резиновых и
пластмассовых
изделий
26  Производство
прочих неметал-
лических минераль-
ных продуктов
27  Металлургическая
промышленность
28  Производство
готовых метал-
лических изделий
29  Производство
машин и обору-
дования
30  Производство
канцелярского
оборудования и
вычислительной
техники
31  Производство
электрических
машин и оборудо-
вания
32  Производство
оборудования и
аппаратуры для
радио, теле-
видения и связи
33  Производство
медицинских
приборов;
прецизионных и
оптических
инструментов,
наручных и
прочих часов
34  Автомобильная
промышленность
35  Производство
прочего
транспортного
оборудования
36  Производство
мебели; прочие
отрасли
промышленности
37  Вторичная
переработка
40  Производство
и распределение
электроэнергии,
газа и воды
41  Сбор, очистка
и распределение
воды
45  Строительство
50  Продажа,
техническое
обслуживание и
ремонт автомо-
билей
51  Оптовая торговля
и торговля через
комиссионных
агентов
52  Розничная
торговля и ремонт
изделий домашнего
пользования
55  Гостиницы и
рестораны
60  Сухопутный
транспорт
61  Водный транспорт
62  Воздушный
транспорт
63  Вспомогательная
и дополнительная
транспортная
деятельность
64  Почта и связь
65  Финансовое
посредничество
66  Страхование
67  Деятельность,
являющаяся
вспомогательной
по отношению к
финансовому
посредничеству
и страхованию
70  Операции с
недвижимым
имуществом
71  Аренда без
персонала
72  Вычислительная
техника и
связанная с ней
деятельность
73  Исследования и
разработки
74  Услуги,
оказываемые,
в основном,
предприятиям
75  Государственное
управление
80  Образование
85  Здравоохранение
и социальные
услуги
90  Канализация,
свалки и удаление
отходов
91  Деятельность
ассоциаций и
объединений
92  Деятельность
в области
организации
отдыха и
развлечений,
культуры и спорта
93  Предоставление
индивидуальных
услуг
95  Услуги по ведению
домашнего хозяйства
99  Деятельность
экстерриториальных
организаций
--------------------------------------------------------------------
Итого
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________________________________
NN |Корреспондентские| Условные вклады |Срочные вклады| Итого
|/текущие счета   |                 |и вклады до   |
|                 |                 |востребования |
|-----------------|----------------------------------------------
|Итого|в иностран-|Итого|в иностран-|Итого|в иност-|Итого|в ино-
|     |ной валюте |     |ной валюте |     |ранной- |     |стран-
|                 |     |           |     |валюте  |     |ной
|                 |     |           |     |        |     |валюте --------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ.

N 2.6 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
6-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай   жыл
Негізгі құралдарды, материалдық емес активтерді, тауарлы-материалдық қорларды, сондай-ақ жұмыстарды
(қызмет көрсетулерді) сатып алулар кітабы
200__ ж. ___________ айы үшін
__________________________________________________________________
N|Негізгі құралдардың,| Объектінің|Сатушының|СТН|Резидент.|Келісім
| материалдық емес   |сипаттамасы|  атауы  |   |тік елі. | -шарт
|   активтердің,     |           |         |   |нің коды |(шарт)
|тауарлы-материалдық |           |         |   |         |   N
|қорлардың, сондай-ақ|           |         |   |         |
| жұмыстардың (қызмет|           |         |   |         |
|көрсетулердің) атауы|           |         |   |         |
_|____________________|___________|_________|___|_________|_______
1|          2         |     3     |    4    | 5 |    6    |   7
_|____________________|___________|_________|___|_________|_______
ТМЗ
Жиыны:
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Келісім|  Шот-  |  Шот-  |Келісім | Өлшем | Тауардың|Тауардың|Саны
-шарт | факту. | факту. |-шарттың|бірлігі| бірлігі.| бірлі. |
(шарт) | раның  | раның  |валютасы|       |нің құны,| гінің  |
күні  |(инвойс)|(инвойс)|        |       |  шетел  | құны,  |
|  күні  | № N    |        |       |валютасы | теңге  |
_______|________|________|________|_______|_________|________|____
8   |    9   |   10   |   11   |  12   |    13   |   14   | 15
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Сомасы,|Сомасы,| ҚҚС |ҚҚС, |Акциздер,|Кедендік|  Төлем  |Жеткізуді
шетел | теңге |став.|теңге|  теңге  | алымдар|көзіндегі|төлеудің
валютасы|       |касы,|     |         |  мен   |  табыс  | мерзімі
|       |  %  |     |         | баждар,|салығының|
|       |     |     |         | теңге  | сомасы, |
|       |     |     |         |        |  теңге  |
________|_______|_____|_____|_________|________|_________|________
16   |  17   |  18 |  19 |    20   |   21   |   22    |   23
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

Форма N 2.6
Приложение 6
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    месяц   год
Книга покупок основных средств,
нематериальных активов, товарно-материальных запасов,
а также работ (услуг)
____________________________________________________________________
N|Наименование|Описа-|Наиме-|РНН|Код  |N кон-|Дата |Дата  |Номер
|основных    |ние   |нова- |   |рези-|ракта |конт-|счета-|счета-
|средств,    |объек-|ние   |   |дент-|(дого-|ракта|факту-|фактуры
|нематериаль-|та    |про-  |   |ства |вора) |(до- |ры    |(инвой-
|ных активов,|      |давца |   |стра-|      |гово-|(ин-  |са)
|товарно-ма- |      |      |   |ны   |      |ра)  |войса)|
|терильаных  |      |      |   |     |      |     |      |
|запасов, а  |      |      |   |     |      |     |      |
|также работ |      |      |   |     |      |     |      |
|(услуг)     |      |      |   |     |      |     |      |
--------------------------------------------------------------------
1|     2      |   3  |   4  | 5 |  6  |   7  |   8 |   9  |  10
--------------------------------------------------------------------
Всего
ТМЗ
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
Валю-|Еди- |Стои-|Стои- |Коли-|Сумма,|Сумма|Ставка|НДС,|Акци-|Тамо-
та   |ница |мость|мость |чест-|иност-|тенге|НДС,  |тен-|зы,  |ные
конт-|изме-|еди- |едини-|во   |ранная|     |%     |ге  |тенге|пош-
ракта|рения|ницы |цы то-|     |валюта|     |      |    |     |лины
|     |това-|вара, |     |      |     |      |    |     |и
|     |ра,  |тенге |     |      |     |      |    |     |сборы,
|     |инос-|      |     |      |     |      |    |     |тенге
|     |тран-|      |     |      |     |      |    |     |
|     |ная  |      |     |      |     |      |    |     |
|     |валю-|      |     |      |     |      |    |     |
|     |та   |      |     |      |     |      |    |     |
--------------------------------------------------------------------
11 |  12 |  13 |  14  |  15 |  16  |  17 |  18  | 19 |  20 |  21
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
_____________________
Сумма      | Срок    |
подоходного|оплаты   |
налога у   |поставки |
источника  |         |
выплаты,   |         |
тенге      |         |
---------------------|
22     |   23    |
---------------------|
---------------------|
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ

N 2.7 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
7-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай   жыл
Негізгі құралдарды, материалдық емес активтер мен тауарлы-материалдық қорларды, және кепілдік
мүлікті сату кітабы
__________________________________________________________________
N|Негізгі құралдардың,|Кепіл|Объект.|Сатып |СТН|Резидент.|Келісім
| материалдық емес   |     |нің си.|алушы.|   |тік елі. | -шарт
|   активтер мен     |     |патта. | ның  |   |нің коды |(шарт)
|тауарлы-материалдық |     | масы  |атауы |   |         | күні
|  қорлардың, және   |     |       |      |   |         |
| кепілдік мүліктің  |     |       |      |   |         |
|       атауы        |     |       |      |   |         |
_|____________________|_____|_______|______|_____________|________
1|          2         |  3  |   4   |   5  | 6 |    7    |    8
_|____________________|_____|_______|______|___|_________|________
Жиыны:
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Келісім|  Шот-  |  Шот-  |Келісім | Өлшем | Тауардың|Тауардың|Саны
-шарт | факту. | факту. |-шарттың|бірлігі| бірлігі.| бірлі. |
(шарт) | раның  | раның  |валютасы|       |нің құны,| гінің  |
N   |(инвойс)|(инвойс)|        |       |  шетел  | құны,  |
|  күні  | № N    |        |       |валютасы | теңге  |
_______|________|________|________|_______|_________|________|____
9   |   10   |   11   |   12   |  13   |    14   |   15   | 16
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Сомасы,|Сома.| ҚҚС |ҚҚС, |Акциз.|Кедендік|Кепіл.|Келі.|Келі.|Нақты
шетел | сы, |став.|теңге| дер, | алымдар|ге бе.|сім- |сім- |төлеу
валюта.|теңге|касы,|     |теңге |  мен   |рілген|шарт |шарт.|күні
сы   |     |  %  |     |      | баждар,| заем.|жа.  |тың  |
|     |     |     |      | теңге  | ның  |сал. |нөмі.|
|     |     |     |      |        |сомасы|ған  |рі   |
|     |     |     |      |        |      |күн  |     |
_______|_____|_____|_____|______|________|______|_____|_____|_____
17  | 18  |  19 |  20 |  21  |   22   |  23  | 24  |  25 |  26
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

Форма N 2.7
Приложение 7
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    месяц   год
Книга реализации основных средств,
нематериальных активов и товарно-материальных запасов
и залогового имущества
____________________________________________________________________
N|Наименование|За-|Опи-|Наиме-|РНН|Код  |Дата  |N ко-|Дата  |Номер
|основных    |лог|са- |нова- |   |рези-|конт- |нтра-|счета-|счета
|средств,    |   |ние |ние   |   |дент-|ракта |кта  |факту-|факту-
|нематериаль-|   |объ-|поку- |   |ства |(дого-|(до- |ры    |ры
|ных активов |   |екта|пателя|   |стра-| вора)|гово-|(ин-  |(ин-
|и товарно-ма|   |    |      |   |ны   |      |ра)  |войса)|войса)
|териальных  |   |    |      |   |     |      |     |      |
|запасов и   |   |    |      |   |     |      |     |      |
|залогового  |   |    |      |   |     |      |     |      |
|имущества   |   |    |      |   |     |      |     |      |
--------------------------------------------------------------------
1|     2      | 3 | 4  |  5   | 6 |  7  |   8  |  9  |  10  |  11
--------------------------------------------------------------------
Всего
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
Валю-|Еди- |Стои-|Стои- |Коли-|Сумма,|Сумма|Ставка|НДС,|Акци-|Тамо-
та   |ница |мость|мость |чест-|иност-|тенге|НДС,  |тен-|зы,  |женные
конт-|изме-|еди- |едини-|во   |ранная|     |%     |ге  |тенге|пошли-
ракта|рения|ницы |цы то-|     |валюта|     |      |    |     |ны и
|     |това-|вара, |     |      |     |      |    |     |сбо-
|     |ра,  |тенге |     |      |     |      |    |     |ры,
|     |инос-|      |     |      |     |      |    |     |тенге
|     |тран-|      |     |      |     |      |    |     |
|     |ная  |      |     |      |     |      |    |     |
|     |валю-|      |     |      |     |      |    |     |
|     |та   |      |     |      |     |      |    |     |
--------------------------------------------------------------------
12 |  13 |  14 |  15  |  16 |  17  |  18 |  19  | 20 |  21 |  22
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
_______________________________
Сумма    |Дата  |Номер|Дата    |
займа,   |заклю-|дого-|факти-  |
выданного|чения |вора |ческой  |
под залог|дого- |     |оплаты  |
|вора  |     |        |
-------------------------------|
23   |  24  |  25 |   26   |
-------------------------------|
-------------------------------|
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ

N 2.8 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
8-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай   жыл
Тазартылған қымбат металдарды сатып алу және сату
__________________________________________________________________
N|Тазартылған|Мәміленің|Сатушының|СТН|Резиденттік| Өлшем | Мәміле
|   қымбат  |   түрі  | (сатып  |   |елінің коды|бірлігі|валютасы
|  металдың |         |алушының)|   |           |       |
|    түрі   |         |  атауы  |   |           |       |
__________________________________________________________________
1      2          3         4      5       6         7       8
__________________________________________________________________
Барлығы:
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________
Сұрыбы |  Метал  | Жалпы |  Жалпы   |   ҚҚС   |   ҚҚС   |
| массасы | құны, |  құны,   |ставкасы,| сомасы, |
|         | теңге |  шетел   |    %    |  теңге  |
|         |       | валютасы |         |         |
|         |       |          |         |         |
_________________________________________________________|
9        10       11       12         13        14   |
_________________________________________________________|
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 2.9 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
9-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай   жыл
Банк шоттары бойынша ақша қозғалысы
__________________________________________________________________
N|Валюта түрі|Ай басына| Ай басына  |Ақшаның түсуі,|Ақшаның түсуі,
|           | сальдо, |   сальдо,  |  қолма-қол   |қолма-қолсыз
|           |қолма-қол|қолма-қолсыз|    нысаны    |    нысаны
|           |  нысаны |   нысаны   |              |
__________________________________________________________________
1      2          3           4             5             6
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
_______________________________________________________
Ақшаның шығуы,| Ақшаның шығуы,| Ай соңына |  Ай соңына |
қолма-қол   |  қолма-қолсыз |  сальдо,  |   сальдо,  |
нысаны     |     нысаны    | қолма-қол |қолма-қолсыз|
|               |   нысан   |   нысан    |
_______________________________________________________|
7              8             9           10     |
_______________________________________________________|
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

Форма N 2.8
Приложение 8
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    месяц   год
Покупка и продажа
аффинированных драгоценных металлов
____________________________________________________________________
N|Вид аффи-|Тип  |Наиме-|РНН|Код  |Еди- |Валю-|Проба|Масса |Общая
|нирован- |сдел-|нова- |   |рези-|ница |та   |     |метал-|стои-
|ного дра-|ки   |ние   |   |дент-|изме-|сдел-|     |ла    |мость,
|гоценного|     |про-  |   |ства |рения|ки   |     |      |тенге
|металла  |     |давца |   |стра-|     |     |     |      |
|         |     |(поку-|   |ны   |     |     |     |      |
|         |     |пате- |   |     |     |     |     |      |
|         |     |ля)   |   |     |     |     |     |      |
-------------------------------------------------------------------
1|    2    |  3  |   4  | 5 |  6  |  7  |  8  |  9  |   10 |  11
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
______________________________
Общая     | Ставка |Сумма НДС,
стоимость, | НДС,%  |тенге
иностранная|        |
валюта     |        |
------------------------------
12     |   13   |   14
------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ
Форма N 2.9
Приложение 9
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    месяц   год
Движение денег по банковским счетам
____________________________________________________________________
N|Вид|Сальдо|Сальдо  |Поступ-|Поступ-|Выбытие|Выбытие|Сальдо|Сальдо
|ва-|на на-|на нача-|ление  |ление  |денег, |денег, |на ко-|на ко-
|лю-|чало  |ло меся-|денег, |денег, |налич- |безна- |нец   |нец
|ты |месяца|ца, без-|налич- |безна- |ная    |личная |месяца|месяца,
|   |налич-|наличная|ная    |личная |форма  |форма  |налич-|безна-
|   |ная   |форма   |форма  |форма  |       |       |ная   |личная
|   |форма |        |       |       |       |       |форма |форма
-------------------------------------------------------------------
1| 2 |   3  |    4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9  |  10
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ

N 2.10 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
10-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай   жыл
Валюталарды қолма-қол емес нысанда аудару
__________________________________________________________________
N|Заңды |Резидент.|СТН|Валюта|Опера.| Ағымдық| Капиталдың |Сомасы
|тұлға.|тік елі. |   | түрі |цияның|операция|қозғалысымен|
|ның   |нің коды |   |      | түрі |        | байланысты |
|атауы |         |   |      |      |        | операциялар|
__________________________________________________________________
1|  2   |    3    | 4 |  5   |   6  |    7   |      8     |9 (7+8)
__________________________________________________________________
1
2
3
4
5
6
7
...
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 2.11 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
11-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай   жыл
Банкілердің қолма-қол ақшаларының айналымдары
(кассалық айналымдар) туралы есеп
(мың теңге)
__________________________________________________________________
Символ|                       Бап                         |Сомасы
__________________________________________________________________
1  |                        2                          |   3
__________________________________________________________________
Қолма-ақшаның кірісі
01   Тауарларды, қызмет көрсетулер мен орындалған
жұмыстарды сатудан түсімдер
02   Коммуналдық төлемдердің түсімдері
04   Көлік кәсіпорындарынан түсімдер
05   Байланыс кәсіпорындарынан түсімдер
06   Қонақ үй, ойын-сауық пен шоу-бизнес
кәсіпорындарынан түсімдер
07   Сақтандыру төлемдерінің түсімдері
08   Заңды тұлға құрмай кәсіпкерлік қызметті жүзеге
асырып жатқан жеке тұлғалардың шоттарына түсімдер
09   Шетел валютасын сатудан түсімдер
10   Жеке тұлғалардың депозиттері бойынша шоттарына
түсімдер
11   Депозиттік чектар мен сертификаттарды сатудан
түсімдер
12   Мемлекеттік бағалы қағаздарды сатудан түсімдер
14   Басқа бағалы қағаздар мен вексельдерді сатудан
түсімдер
15   Жеке және заңды тұлғалардың несиелерді өтеуі
16   Еңбекақыны төлеуге алынған қаражаттарды қайтару
17   Қолма-қол шетел валютасымен айырбас операцияларын
жүргізуге лицензиясы бар уәкілетті банктерге және
уәкілетті ұйымдарға берілген қаражаттарды қайтару
18   Салық, алымдар мен кедендік төлемдердің түсімдері
19   Банкоматтардан алынған ақшаның түсімі
20   Өзге де түсімдер

Форма N 2.10
Приложение 10
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    месяц   год
Перевод валют в безналичной форме
___________________________________________________________________
N | Наименование |РНН|Код  |Вид |Тип  |Теку-|Операции,|Сумма
| юридического |   |рези-|ва- |опе- |щая  |связан-  |
| лица         |   |дент-|люты|рации|опе- |ные с    |
|              |   |ства |    |     |рация|движением|
|              |   |стра-|    |     |     |капитала |
|              |   |ны   |    |     |     |         |
--------------------------------------------------------------------
1 |      2       | 3 |  4  |  5 |  6  |  7  |    8    |   9(7+8)
--------------------------------------------------------------------
1
2
3
4
5
6
7
...
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ
Форма N 2.11
Приложение 11
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    месяц   год
Отчет об оборотах наличных денег
(кассовые обороты) банков
(тыс. тенге)
____________________________________________________________________
Символ |               Статья                       |  Сумма
--------------------------------------------------------------------
1   |                   2                        |      3
--------------------------------------------------------------------
Приход наличных денег
01    Поступления от реализации товаров,
услуг и выполненных работ
02    Поступления коммунальных платежей
04    Поступления от предприятий транспорта
05    Поступления от предприятий связи
06    Поступления от предприятий гостиничного,
игорного и шоу бизнеса
07    Поступления страховых платежей
08    Поступления на счете физических лиц,
осуществляющих предпринимательскую
деятельность без образования юридического
лица
09    Поступления от продажи иностранной валюты
10    Поступления на счета по депозитам физических
лиц
11    Поступления от продажи депозитных сертификатов
и чеков
12    Поступления от продажи государственных
ценных бумаг
14    Поступления от продажи других ценных бумаг
и векселей
15    Погашение ссуд физическими и юридическими лицами
16    Возврат средств, полученных на оплату труда
17    Возврат средств, выданных уполномоченным банкам
и уполномоченным организациям, имеющим лицензию
на проведение обменных операций с наличной
иностранной валютой
18    Поступления налогов, сборов и таможенных платежей
19    Поступления изъятых наличных денег из банкоматов
20    Прочие поступления

Кірісі бойынша жиыны (1-нен 20-на дейін символдар)
21   Есепті кезеңнің басына Ұлттық Банк филиалдарының
айналым кассасындағы қолма-қол ақшаның қалдығы
22   Есепті кезеңнің басына екінші деңгейдегі банктердің
операциялық кассасындағы қолма-қол ақшаның қалдығы
23   Екінші деңгейдегі банктерден Ұлттық Банк
филиалдарының айналым кассасына қолма-қол ақшаның
түсімдері
24   Ұлттық Банк филиалдарының айналым кассасынан екінші
деңгейдегі банктердің операциялық кассасына
қолма-қол ақшаның түсімдері
25   Екінші деңгейдегі банктердің операциялық кассасына
басқа екінші деңгейдегі банктердің операциялық
кассасынан қолма-қол ақшаның түсімдері
26   Екінші деңгейдегі банктердің операциялық кассасына
оның кассалық бөлімшелерінен қолма-қол ақшаның
түсімдері
27   Резервтік қорлардан Ұлттық Банктің филиалдарының
айналым кассасына түсімдер
Теңгерме (символдардың жиыны 01-27=31-67)
Қолма-қол ақшаның шығысы
31   Тауарларды, қызмет көрсетулер мен орындалған
жұмыстарды төлеуге беру
32   Еңбекақыны төлеуге беру
33   Ауыл шаруашылығы өнімдерін төлеуге беру
35   Байланыс кәсіпорындарынан нығайтуға беру
37   Сақтандыру төлемдерін өтеу үшін сақтандыру
ұйымдарына беру
38   Заңды тұлға құрмай кәсіпкерлік қызметті жүзеге
асырып жатқан жеке тұлғалардың шоттарынан беру
39   Шетел валютасын сатып алуға беру
40   Жеке тұлғалардың депозиттері бойынша шоттардан беру
42   Мемлекеттік бағалы қағаздар бойынша төлемдер беру
44   Басқа бағалы қағаздар бойынша төлемдер беру
45   Жеке және заңды тұлғаларға несиелер беру
48   Зейнетақы және жәрдем ақы төлеуге беру
49   Банкоматтарды нығайту үшін беру
50   Өзге де шығыстар
Шығыстар бойынша жиыны (31-ден 50-ге дейін символдар)
51   Есепті кезеңнің соңына Ұлттық Банк филиалдарының
айналым кассасындағы қолма-қол ақшаның қалдығы
52   Есепті кезеңнің соңына екінші деңгейдегі банктердің
операциялық кассасындағы қолма-қол ақшаның қалдығы
53   Ұлттық Банк филиалдарының айналым кассасынан екінші
деңгейдегі банктерге қолма-қол ақша беру
54   Ұлттық Банк филиалдарының айналым кассасына екінші
деңгейдегі банктердің қолма-қол ақшаны өткізуі
55   Екінші деңгейдегі банктердің операциялық кассасынан
басқа екінші деңгейдегі банктердің операциялық
кассасына қолма-қол ақша беру
56   Екінші деңгейдегі банктердің операциялық кассасынан
оның кассалық бөлімшелеріне қолма-қол ақша беру
57   Ұлттық Банктің филиалдарының айналым кассасынан
резервтік қорларға аударымдар
Теңгерме (символдардың жиыны 01-27=31-57)
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

Итого по приходу (символы 1 по 20)
21    Остаток наличных денег в оборотной кассе филиалов
Национального Банка на начало отчетного периода
22    Остаток наличных денег в операционной кассе
банков второго уровня на начало отчетного периода
23    Поступления наличных денег в оборотную кассу
филиалов Национального Банка от банков
второго уровня
24    Поступления наличных денег в операционную
кассу банков второго уровня из оборотной кассы
филиалов Национального Банка
25    Поступления наличных денег в операционную
кассу банков второго уровня из операционных
касс других банков второго уровня
26    Поступления наличных денег в операционную
кассу банка второго уровня из его кассовых
подразделений
27    Поступления из резервных фондов в оборотную
кассу филиалов Национального Банка
Баланс (итог символов 01-27=31-67)
Расход наличных денег
31    Выдачи на оплату товаров, услуг и
выполненных работ
32    Выдачи на оплату труда
33    Выдачи на оплату продукции сельского хозяйства
35    Выдачи подкрепления предприятиям связи
37    Выдачи страховым организациям для возмещения
страховых платежей
38    Выдачи со счетов физических лиц, осуществляющих
предпринимательскую деятельность без образования
юридического лица
39    Выдачи на покупку иностранной валюты
40    Выдачи со счетов по депозитам физических лиц
42    Выдачи выплат по государственным ценным бумагам
44    Выдачи на выплаты по другим ценным бумагам
45    Выдачи ссуд физическим и юридическим лицам
48    Выдачи на выплату пенсий и пособий
49    Выдачи для подкрепления банкоматов
50    Прочие расходы
Итого по расходу (символы с 31 по 50)
51    Остаток наличных денег в оборотной кассе
филиалов Национального Банка на конец
отчетного периода
52    Остаток наличных денег в операционной кассе
банков второго уровня на конец отчетного периода
53    Выдачи наличных денег из оборотной кассы
филиалов Национального Банка банкам
второго уровня
54    Сдача наличных денег банками второго уровня
в оборотную кассу филиалов Национального Банка
55    Выдачи наличных денег из операционной кассы
банков второго уровня другим банкам
второго уровня
56    Выдачи наличных денег из операционной кассы
банка второго уровня в его кассовые подразделения
57    Перечисления наличных денег из оборотной кассы
филиалов Национального Банка в резервные фонды
Баланс (итог символов 01-27=31-57)
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ

N 2.12 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
12-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай   жыл
Заңды тұлғаларға берілген заемдар бойынша есеп
__________________________________________________________________
N| Заңды  |Банктік|СТН|Шарттың|Шарттың|Валюта|Заем| Өтеу  | Шарт
|тұлғаның|шоттың |   |нөмірі |  күні | түрі |беру|мерзімі|бойынша
| атауы  |нөмірі |   |       |       |      |күні|       | заем
|        |       |   |       |       |      |    |       |сомасы
__________________________________________________________________
1|    2   |   3   | 4 |   5   |   6   |   7  |  8 |   9   |  10
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Заемның |Заемның|  Шарт | Сыйақының|Сыйақының|Ұзартылған| Заемды
берілген|өтелген|боыйнша|есептелген| алынған | заемның  | ұзарту
сомасы,|сомасы |сыйақы.|  сомасы, | сомасы, | сомасы,  |
теңге  |       |  ның  |   теңге  |  теңге  |  теңге   |
|       |ставка.|          |         |          |
|       | сы, % |          |         |          |
__________________________________________________________________
11   |   12  |   13  |    14    |    15   |    16    |   17
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________________________________
Қамтамасыз| Қамтамасыз| Провизия, | Өтеу | Ескерту |
ету түрі |ету сомасы,|   теңге   |      |         |
|   теңге   |           |      |         |
___________________________________________________|
18    |     19    |     20    |  21  |    22   |
___________________________________________________|
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
2.13 нысан
Электрондық
мониторингке
жататын екінші
деңгейдегі
банктердің салық
есептілігін жасау
және табыс ету
ережелеріне
13-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   ай   жыл
Негізгі құралдарды, материалдық активтерді және тауар-материалдық құндылықтарды сатып алу
кітабына ТМЗ бойынша ажыратып жазу
(мың теңге)
__________________________________________________________________
N |        ТМҚ топтарының атауы           |Сомасы,| ҚҚС,|Акциздер,
|                                       | теңге |теңге| теңге
__________________________________________________________________

Форма N 2.12
Приложение 12
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    месяц   год
Отчет по выданным
займам юридическим лицам
___________________________________________________________________
N|Наиме- |Номер  |РНН|Номер|Дата |Вид  |Дата  |Срок |Сумма|Выданная
|нование|банков-|   |дого-|дого-|валю-|выдачи|пога-|займа|сумма
|юриди- |ского  |   |вора |вора |ты   |займа |шения|по   |займа,
|ческого|счета  |   |     |     |     |      |     |дого-|тенге
|лица   |       |   |     |     |     |      |     |вору |
--------------------------------------------------------------------
1|   2   |   3   | 4 |  5  |   6 |  7  |   8  |   9 |  10 |   11
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
Погашен- |Ставка |Начис- |Полу-  |Сумма   |Пролон-|Вид  |Сумма
ная сум- |вознаг-|ленная |ченная |пролон- |гация  |обес-|обеспе-
ма займа,|ражде- |сумма  |сумма  |гирован-|займа  |пече-|чения,
тенге    |ния    |вознаг-|вознаг-|ного    |       |ния  |тенге
|по до- |ражде- |ражде- |займа,  |       |     |
|говору,|ния,   |ния,   |тенге   |       |     |
|%      |тенге  |тенге  |        |       |     |
--------------------------------------------------------------------
12    |   13  |   14  |   15  |   16   |   17  |  18 |    19
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________
Провизия,| Погашено | Примечание
тенге   |          |
-----------------------------------
20    |    21    |     22
-----------------------------------
-----------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 2.13
Приложение 13
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности банками
второго уровня, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
налоговый период    месяц   год
Расшифровка по ТМЗ к книге покупок
основных средств, нематериальных активов
и товарно-материальных запасов
(тыс. тенге)
____________________________________________________________________
N |     Наименование групп ТМЗ       |  Сумма, | НДС,   | Акцизы,
|                                  |  тенге  | тенге  | тенге
--------------------------------------------------------------------

1 |                   2                   |   3   |  4  |   5
__________________________________________________________________
1  ғимараттар мен үймереттерді жөндеу үшін
материалдар;
2  есептегіш техниканы пайдалану бойынша
материалдар;
3  кассалық жабдықты пайдалану бойынша
материалдар;
4  көбейту техникасын пайдалану бойынша
материалдар;
5  өрттік-күзеттік дабылды пайдалану
бойынша материалдар;
6  байланыс құралдарын пайдалану бойынша
материалдар;
7  басқа жабдықтарды пайдалану бойынша
материалдар;
8  автокөлікке арналған жанар-жағар май
материалдары;
9  автомобильдерге қосалқы бөлшектер;
10  үй-жайды ұстауға арналған материалдар;
11  қазандықтар мен дизель генераторларын
ұстауға арналған жанар-жағар май
материалдары;
12  еңбекті қорғау бойынша материалдар;
13  қағаз және бланкілік өнімдер;
14  кеңсе тауарлары;
15  буып-түйю өнімдері;
16  баспа өнімдері;
17  жеңіл автомобильдерді жөндеуге арналған
қосалқы бөлшектер;
18  компьютерлік техниканы жөндеуге арналған
қосалқы бөлшектер;
19  кассалық жабдықтарды жөндеуге арналған
қосалқы бөлшектер;
20  өрттік-күзеттік дабылды жөндеуге арналған
бойынша қосалқы бөлшектер;
21  көбейту техникасын жөндеуге арналған
қосалқы бөлшектер;
22  көлік құралдарын (ауыр автомобильдерді,
автобустарды, арнайы автомобильдерді,
автотіркемелерді) жөндеуге арналған
қосалқы бөлшектер;
23  машиналар мен жабдықтарды (электрондық,
құрылыс және басқа да) жөндеуге арналған
қосалқы бөлшектер;
24  өзге де негізгі құралдарды жөндеуге
арналған қосалқы бөлшектер;
25  байланыс құрылғыларының жабдықтарын
жөндеуге арналған қосалқы бөлшектер;
26  күш машиналары мен жабдықтарын (электр
қозғалтқыштар, дизель генераторлары,
электр беріліс құрылғылары) жөндеуге
арналған қосалқы бөлшектер;
27  теміржол, теңіз, өзен көліктерін жөндеуге
арналған қосалқы бөлшектер;
28  өзге де материалдар;
29  жабдықтардың, инвентарь қорлары және
өзге де.
30  Барлығы:
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi Салық
комитетi Төрағасының 2003
жылғы 26 маусымдағы N 262
бұйрығына 3-қосымша
"Электрондық мониторингке
жататын салық төлеушiлердiң
салық есептiлiгiн жасау
және табыс ету ережелерiн
бекiту туралы"
Электрондық мониторингке жататын жинақтаушы
зейнетақы қорларының салық есептiлiгiн
жасау және табыс ету ережелерi

1 |             2                    |    3    |    4   |    5
--------------------------------------------------------------------
1   материалы для ремонта зданий
и сооружений;
2   материалы по эксплуатации
вычислительной техники;
3   материалы по эксплуатации
кассового оборудования;
4   материалы по эксплуатации
множительной техники;
5   материалы по эксплуатации
пожарно-охранной сигнализации;
6   материалы по эксплуатации
средств связи;
7   материалы по эксплуатации
другого оборудования;
8   горюче-смазочные материалы
для автотранспорта;
9   запасные части к автомобилям;
10   материалы для содержания
помещений;
11   горюче-смазочные материалы
для содержания котельных и
дизельных генераторов;
12   материалы по охране труда;
13   бумажная и бланочная продукция;
14   канцелярские товары;
15   упаковочная продукция;
16   печатная продукция;
17   запасные части для ремонта
легковых автомобилей;
18   запасные части для ремонта
компьютерной техники;
19   запасные части для ремонта
кассового оборудования;
20   запасные части для ремонта
средств охраны и сигнализации;
21   запасные части для ремонта
множительной техники;
22   запасные части для ремонта
транспортных средств
(грузовых автомобилей,
автобусов, спецавтомобилей,
автоприцепов);
23   запасные части для ремонта
машин и оборудования
(электронного, строительного
и другого);
24   запасные части для ремонта
прочих основных средств;
25   запасные части для ремонта
оборудования устройств связи;
26   запасные части для ремонта
силовых машин и оборудования
(электродвигатели, дизель
генераторы, устройства
электропередачи);
27   запасные части для ремонта
железнодорожного, морского
и речного транспорта;
28   прочие материалы;
29   запасы оборудования,
инвентаря и прочее.
30   Всего:
-------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ
Приложение 3 к приказу
Председателя Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 26 июня 2003 года N 262
"Об утверждении Правил
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу"
Правила составления и представления
налоговой отчетности накопительными пенсионными
фондами, подлежащими электронному мониторингу

1. Жалпы ережелер
1. Осы Ережелер "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының  кодексiне  (Салық кодексi) сәйкес әзiрленген электрондық мониторингке жататын жинақтаушы зейнетақы қорларының салық есептiлiгiн жасау және табыс ету тәртiбiн көздейдi.
Салық төлеушiлердiң мониторингi (бұдан әрi - мониторинг) салық төлеушiлердiң нақты салық салынатын базасын анықтау және тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) өзiндiк құнын қалыптастырудың негiздiлiгiне талдау жүргiзу, қаржы, валюта заңдарын, қолданылатын нарықтық бағаларды сақтау мақсатында салық төлеушiлердiң қаржы-шаруашылық қызметiн байқау жүйесiн қолдану жолымен жүзеге асырылады.
2. Мониторинг салық мiндеттiлiгiн орындалуына салық бақылауын қамтамасыз ететiн уәкiлеттi мемлекеттiк органның орталық серверiнiң дерек қорына электронды жүйесi арқылы берiлетiн негiзгi қаржы-экономикалық және салық көрсеткiштерi бойынша салық төлеушiлерден ақпарат алу тәсiлiмен жүзеге асырылады.
Мониторингтi:
1) республикалық мониторингке жататын салық төлеушiлер бойынша уәкiлеттi мемлекеттiк орган;
2) аймақтық мониторингке жататын салық төлеушiлер бойынша N 1 Аймақаралық салық комитетi, облыстар, Астана, Алматы қалалары және "Астана - жаңа қала" бойынша салық комитеттерi (бұдан әрi - салық комитеттерi) жүзеге асырады.
3. Мониторинг жөнiндегi дерекқор осы Ережелермен белгiленген тәртiпте және мерзiмдерде компьютерлiк бағдарламаның электронды пiшiмiнде (файлдарында) салық төлеушi беретiн осы Ережелердiң 3-тармағында көрсетiлген ақпараттары бар есептiлiк нысаны негiзiнде осы Ережелердiң 1, 1.1, 2, 2.1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жасалатын салық есептiлiгiнiң негiзiнде қалыптасады.
4. Уәкiлеттi мемлекеттiк орган ұсынатын салық есептiлiгiн толтыру жөнiндегi компьютерлiк программа салық төлеушiлердiң барлық есептерiн (салық есептiлiгiнiң толтырылған нысандарын) бiрыңғай стандартта жазылған бiртиптiк файлдарға келтiру функциясын орындайды.
5. Деректердi беру жүйесi стандартпен белгiленген файл түрiндегi есептiлiк берудiң толтырылған нысандарын дерекқорға жеткiзу тәсiлiн бiлдiредi және өзiне мыналарды:
магниттiк жеткiзушiлер көмегiмен жеткiзудi;
электронды почта (E-mail) арқылы жеткiзудi қамтиды.
6. Салық есептiлiгi нысандарын және оларды толтыру жөнiндегi электронды бағдарламаны:
1) уәкiлеттi мемлекеттiк орган - республикалық мониторингке жататын салық төлеушiлерге;

1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Кодексом  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и предусматривают порядок составления и представления налоговой отчетности накопительными пенсионными фондами, подлежащими электронному мониторингу.
Мониторинг налогоплательщиков (далее - мониторинг) осуществляется путем применения системы наблюдений за финансово-хозяйственной деятельностью налогоплательщиков с целью определения их реальной налогооблагаемой базы и проведения анализа обоснованности формирования себестоимости товаров (работ, услуг), соблюдения финансового, валютного законодательства Республики Казахстан и применяемых рыночных цен.
2. Мониторинг осуществляется методом сбора от налогоплательщиков информации по основным финансово-экономическим и налоговым показателям через электронную систему передачи данных в базу данных на центральном сервере уполномоченного государственного органа, обеспечивающего налоговый контроль за исполнением налоговых обязательств (далее - уполномоченный государственный орган).
Мониторинг осуществляется:
1) уполномоченным государственным органом по налогоплательщикам, подлежащим республиканскому мониторингу;
2) налоговыми комитетами по областям, городам Астана, Алматы и налоговым комитетом "Астана-жана кала" (далее - налоговые комитеты) по налогоплательщикам, подлежащим региональному мониторингу.
3. База данных по мониторингу формируется на основе налоговой отчетности, составленной по формам согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящим Правилам, содержащей информацию, указанную в пункте 2 настоящих Правил, предоставляемой налогоплательщиками в электронном формате (файлах) компьютерной программы в порядке и сроки, установленные настоящими Правилами.
4. Компьютерная программа по заполнению форм налоговой отчетности, предоставляемая уполномоченным государственным органом, выполняет функцию приведения всех отчетов (заполненных форм налоговой отчетности) налогоплательщиков в однотипные файлы, записанные в едином стандарте.
5. Система передачи данных представляет собой способы доставки заполненных форм налоговой отчетности в виде файлов установленного стандарта до базы данных и включает в себя:
доставку при помощи магнитных носителей;
доставку через электронную почту (E-mail).
6. Формы налоговой отчетности и электронная программа по их заполнению предоставляются:
1) уполномоченным государственным органом - налогоплательщикам, подлежащим республиканскому мониторингу;

2) салық комитеттерi (заңды тұлғалардың орналасқан орны бойынша) - аймақтық мониторингке жататын салық төлеушiлерге бередi.
7. Деректердi беру жүйесi арқылы берiлетiн толтырылған салық есептiлiк нысандарын:
республикалық мониторингке жататын салық төлеушiлер - уәкiлеттi мемлекеттiк органға;
аймақтық мониторингке жататын салық төлеушiлер - уәкiлеттi мемлекеттiк орган аймақтық деңгейдегi салық төлеушiлердiң мониторингi бойынша есептiлiк көшiрмелерiн салық комитеттерiнiң одан кейiнгi беруiмен тиiстi салық комитетiне бередi.
8. Республикалық және аймақтық мониторингке жататын салық төлеушiлер үшiн есеп беру мерзiмдерi:
3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8, 3.9 салық есептiлiк нысандары бойынша ақпарат - есептi кезеңнен кейiнгi айдың 25 күнiнен кешiктiрмей тоқсан сайын.
9. Салық төлеушiлердiң қаржы-шаруашылық қызметi туралы файл түрiндегi барлық ақпараттарды қабылдау және жинақтау:
республикалық мониторингке жататын салық төлеушiлер үшiн уәкiлеттi мемлекеттiк органның орталық серверiнде;
аймақтық мониторингке жататын салық төлеушiлер үшiн уәкiлеттi мемлекеттiк органның орталық серверiнде және салық комитеттерiнiң серверлерiнде жүзеге асырылады.
2. Салық есептiлiгi нысандарын толтыру тәртiбi
10. N 3.1 нысан. Бухгалтерлiк баланс (1-қосымша).
Нысан Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 21 ақпанда N 2182 нөмiрмен тiркелген, Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 17 қаңтарындағы N 14 бұйрығымен бекiтiлген "Қаржылық есептiлiктi табыс ету"  N 30  бухгалтерлiк есеп стандартына (бұдан әрi - N 30 стандарт) сәйкес нысан толтырылады.
Нысан өспелi жиынтықпен толтырылады.
11. N 3.2 нысан. Қаржы-шаруашылық қызметiнiң қорытындылары туралы есеп (2-қосымша).
Нысан N 30 стандартқа сәйкес толтырылады.
Нысан өспелi жиынтықпен толтырылады.
"Coмa" бағанында:
"Қызмет көрсетулердi өткiзуден түскен кiрiс" 1-жолдың "Кiрiстер" бағанында Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 18 қыркүйектегi N 438  бұйрығымен  бекiтiлген Шоттардың типтiк жұмыс жоспарының (бұдан әрi - шоттардың жұмыс жоспары ) "Негiзгi қызметтен түскен кiрiс" 70-бөлiмшесiнiң кредит айналымының сомасы көрсетiледi.
"Қызмет көрсетулердiң өзiндiк құны" 2-жолдың "Шығыстар" бағанында шоттардың жұмыс жоспарының "Өткiзiлген дайын өнiмнiң (тауарлардың жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) өзiндiк құны" 80-бөлiмшесiнiң дебет айналымының сомасы көрсетiледi.
"Жалпы кiрiс" 3-жол өнiмдердi (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) өткiзуден шыққан қаржы нәтижесiн бередi және 1 және 2 жолдар көрсеткiшiнiң деректерi бойынша айырмашылық түрiнде есеп айырысу жолымен айқындалады.

2) налоговыми комитетами (по месту нахождения юридических лиц) - налогоплательщикам, подлежащим региональному мониторингу.
7. Заполненные формы налоговой отчетности через систему передачи данных предоставляются:
налогоплательщиками, подлежащими республиканскому мониторингу, в уполномоченный государственный орган;
налогоплательщиками, подлежащими региональному мониторингу, в соответствующий налоговый комитет, с последующей передачей налоговыми комитетами копии налоговой отчетности по мониторингу в уполномоченный государственный орган.
8. Сроки предоставления отчетов для налогоплательщиков, подлежащих республиканскому и региональному мониторингу:
информация по формам налоговой отчетности 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.7, 3.8, 3.9 представляется ежеквартально, не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
9. Прием и накопление всей информации о финансово-хозяйственной деятельности налогоплательщиков в виде файлов, осуществляется:
для налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу, на центральном сервере уполномоченного государственного органа;
для налогоплательщиков, подлежащих региональному мониторингу, на центральном сервере уполномоченного государственного органа и на серверах налоговых комитетов.
2. Порядок заполнения форм налоговой отчетности
10. Форма N 3.1. Бухгалтерский баланс (приложение 1).
Форма заполняется согласно стандарту бухгалтерского учета N 30 "Представление финансовой отчетности", утвержденному приказом  Министра финансов Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 14, зарегистрированному в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 февраля 2003 года N 2182 (далее - стандарт N 30).
Форма заполняется с нарастающим итогом.
11. Форма N 3.2. Отчет о результатах финансово-хозяйственной деятельности (приложение 2).
Форма заполняется согласно стандарту N 30.
Форма заполняется с нарастающим итогом.
В графе "Сумма":
В строке 1 "Доход от реализации услуг" в графе "Доходы" отражается сумма кредитового оборота подраздела 70 "Доход от основной деятельности" Типового плана счетов, утвержденного Приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года N 438 (далее - рабочий план счетов).
В строке 2 "Себестоимость оказанных услуг" в графе "Расходы" отражается сумма дебетового оборота подраздела 80 "Себестоимость реализованной готовой продукции (товаров, работ, услуг)" рабочего плана счетов.
В строке 3 "Валовой доход" указывается финансовый результат от реализации продукции (товаров, работ, услуг), определяемый расчетным путем в виде разницы по данным показателей строк 1 и 2.

"Кезең шығыстары, барлығы, соның iшiнде" 4-жолдың "Шығыстар" бағанында 4.1, 4.2, 4.3-жолдардың жалпы сомасы көрсетiледi.
4.1-жолда "Жалпы және әкiмшiлiк шығыстар" 821 шоттың дебет айналымының сомасы көрсетiледi.
4.2-жолда "Дайын өнiмдi (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) өткiзу бойынша шығыстар" 811 шотының дебет айналымының шоты көрсетiледi.
4.3-жолда шоттардың жұмыс жоспарының "Сыйақы түрiндегi шығыстар" 831 шоттың дебет айналымының сомасы көрсетiледi.
"Негiзгi қызметтен кiрiс (залал)" 5-жолда сальдоланған қаржы нәтижесi көрсетiледi және кезеңнiң жалпы кiрiсi және шығыстары арасындағы айырмашылық ретiнде айқындалады.
"Heгізгі емес қызметтен кiрiс (залал)" 6-жолда негiзгi емес қызметтiң қаржы нәтижесi көрсетiледi.
"Салық салғанға дейiнгi әдеттегi қызметтен кiрiс (залал)" 7-жол сальдоланған қаржы нәтижесiн бередi және 5 және 6-жолдардың көрсеткiштерi бойынша есеп айырысу жолымен айқындалады.
"Корпорациялық табыс салығы бойынша шығыстар" 8-жол Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1996 жылғы 30 желтоқсанда N 239 болып тiркелген, Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi Ұлттық комиссияның 1996 жылғы қарашадағы N 3 қаулысымен бекiтiлген "Табыс салығы бойынша есептiң"  11-шi  бухгалтерлiк есебiнiң стандартына сәйкес айқындалады.
"Салық салынғаннан кейiнгi әдеттегi қызметтен кiрiс (залал)" 9-жол 7 және 8 жолдардың көрсеткiшiнiң деректерi бойынша айырмашылық түрiнде есеп айырысу жолымен айқындалады.
"Төтенше жағдайлардан кiрiс (залал)" 10-жол табыс салығы алынған төтенше жағдайлардан сальдоланған нәтиженi көрсетедi.
"Таза кiрiс (залал)" 11-жол 9 және 10 жолдардың көрсеткiшiнiң деректерi бойынша айырмашылық түрiнде есеп айырысу жолымен айқындалады.
"Есептелген дивидендтер" 12-жолдың "Шығыстар" бағанында шоттардың жұмыс жоспарының "Дивидендтер бойынша есептер" 62-бөлiмшесiнiң дебет айналымының сомасы көрсетiледi.
"Есептелген дивидендтер шегерiмiмен таза кiрiс (залал)" 13-жол 11 және 12 жолдардың көрсеткiшiнiң деректерi бойынша айырмашылық түрiнде есеп айырысу жолымен айқындалады.
12. N 3.3 нысан. Өзiндiк ақша қаражаттардың қозғалысы туралы есеп (3-қосымша).
Нысан Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1996 жылғы 30 желтоқсанда N 239 болып тiркелген Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi Қазақстан Республикасы Ұлттық комиссиясының 1996 жылғы 13 қарашадағы N 3 қаулысымен бекiтiлген "Өзiндiк ақша қаражаттарының қозғалысы туралы есеп"  N 4  бухгалтерлiк есеп стандартына сәйкес төте әдiспен толтырылады.
Нысан өспелi жиынтықпен толтырылады.

В строке 4 "Расходы периода, всего, в том числе:" в графе "Расходы" отражается общая сумма строк 4.1, 4.2, 4.3.
В строке 4.1 отражается сумма дебетового оборота счета 821 "Общие и административные расходы".
В строке 4.2 отражается сумма дебетового оборота счета 811 "Расходы по реализации готовой продукции (товаров, работ, услуг)".
В строке 4.3 отражается сумма дебетового оборота счета 831 "Расходы в виде вознаграждения" рабочего плана счетов.
В строке 5 "Доход (убыток) от основной деятельности" указывается сальдированный финансовый результат, определяемый как разность между валовым доходом и расходами периода.
В строке 6 "Доход (убыток) от неосновной деятельности", указывается финансовый результат от неосновной деятельности.
В строке 7 "Доход (убыток) от обычной деятельности до налогообложения" представляет собой сальдированный финансовый результат и определяется расчетным путем по показателям строк 5 и 6.
В строке 8 "Расходы по корпоративному подоходному налогу" указывается сумма расходов, определяемая в соответствии со стандартом бухгалтерского учета 11 "Учет по подоходному налогу", утвержденным постановлением  национальной Комиссии по бухгалтерскому учету от ноября 1996 года N 3, зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 30 декабря 1996 года N 239.
В строке 9 "Доход (убыток) от обычной деятельности после налогообложения" указывается доход (убыток) от обычной деятельности после налогообложения, определяемый расчетным путем в виде разницы по данным показателей строк 7 и 8.
В строке 10 "Доход (убыток) от чрезвычайных ситуаций" указывается сальдированный результат от чрезвычайных ситуаций за минусом подоходного налога.
В строке 11 "Чистый доход (убыток)" указывается чистый доход (убыток), определяемый расчетным путем в виде разницы по данным показателей строк 9 и 10.
В строке 12 "Начисленные дивиденды" указывается сумма дебетового оборота подраздела 62 "Расчеты по дивидендам и доходам участников" рабочего плана счетов.
В строке 13 "Чистый доход (убыток) за вычетом начисленных дивидендов" указывается чистый доход (убыток) за вычетом начисленных дивидендов, определяемый расчетным путем в виде разницы по данным показателей строк 11 и 12.
12. Форма N 3.3. Отчет о движении собственных денег (приложение 3).
Форма заполняется прямым методом согласно стандарту бухгалтерского учета N 4 "Отчет о движении собственных денег", утвержденному постановлением  Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету от 13 ноября 1996 года N 3, зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 30 декабря 1996 года N 239.
Форма заполняется с нарастающим итогом.

1    |                       2                       |    3
__________________________________________________________________
1     Қызмет көрсетулерді сатудан алынған кіріс
2     Көрсетілген қызмет көрсетулердің өзіндік құны
3     Жалпы кіріс
4     Кезең шығыстары, барлығы, соның ішінде:
4.1    Жалпы және әкімшілік шығыстар
4.2    Дайын өнімді сату бойынша шығыстар
4.3    Сыйақылар түріндегі шығыстар
5     Негізгі қызметтен алынған кіріс (залал)
6     Негізгі емес қызметтен алынған кіріс (залал)
7     Салық салынғанға дейін кәдуілгі қызметтен алынған
кіріс (залал)
8     Корпорациялық табыс салығы бойынша шығыстар
9     Салық салынғаннан кейінгі кәдуілгі қызметтен
алынған кіріс (залал)
10     Төтенше жағдайлардан алынған кіріс (залал)
11     Таза кіріс (залал)
12     Есептелген дивидендтер
13     Есептелген дивидендтерді шегергеннен кейінгі
таза кіріс (залал)
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 3.3 нысан
Электрондық мониторингке
жататын жинақтаушы
зейнетақы қорларының
салық есептілігін жасау
және табыс ету ережелеріне
3-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Жинақтаушы зейнетақы қорының өзіндік ақшалардың
қозғалысы туралы есеп
(мың теңге)
__________________________________________________________________
Символ |           Ақша ағымдарының баптары              |Сомасы
__________________________________________________________________
1    |                       2                         |   3
__________________________________________________________________
10    Есепті кезеңнің басына ақшаның қалдығы
20    Ақшаның келіп түсуі барлығы:
соның ішінде:
21    - жарғылық қордан
22    - операциялық қызметтен
23    - инвестициялық қызметтен
24    - қаржылық қызметтен
30    Жұмсалды барлығы:
31    - операциялық қызметке
32    - инвестициялық қызметке
33    - қаржылық қызметке
40    Есепті кезеңнің соңына ақшаның қалдығы
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

1      |                 2                      |      3
-------------------------------------------------------------------
1        Доход от реализации услуг
2        Себестоимость оказанных услуг
3        Валовый доход
4        Расходы периода, всего, в том числе:
4,1       Общие и административные расходы
4,2       Расходы по реализации готовой продукции
4,3       Расходы на выплату процентов
5        Доход (убыток) от основной деятельности
6        Доход (убыток) от неосновной деятельности
7        Доход (убыток) от обычной деятельности
до налогообложения
8        Расходы по корпоративному подоходному
налогу
9        Доход (убыток) от обычной деятельности
после налогообложения
10        Доход (убыток) от чрезвычайных ситуаций
11        Чистый доход (убыток)
12        Начисленные дивиденды
13        Чистый доход (убыток) за вычетом
начисленных дивидендов
-------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой
отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 3.3
Приложение 3
к Руководству по
электронному мониторингу
накопительных пенсионных
фондов
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ____ квартал____ год
Отчет
о движении собственных денег
накопительного пенсионного фонда
(тыс. тенге)
___________________________________________________________________
Символ   |     Статьи денежных потоков            |    Сумма
-------------------------------------------------------------------
1      |                 2                      |      3
-------------------------------------------------------------------
10      Остаток денег на начало отчетного периода
20      Поступление денег ВСЕГО:
в том числе от:
21      - уставный фонд
22      - операционной деятельности
23      - инвестиционной деятельности
24      - финансовой деятельности
30      Израсходовано ВСЕГО на:
31      - операционную деятельность
32      - инвестиционную деятельность
33      - финансовую деятельность
40      Остаток денег на конец отчетного периода
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ

N 3.4 нысан
Электрондық мониторингке
жататын жинақтаушы
зейнетақы қорларының
салық есептілігін жасау
және табыс ету ережелеріне
4-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы жинақтары
бойынша ақшаларының қозғалысы туралы есеп
(мың теңге)
__________________________________________________________________
Сим.|      Ақша ағымдарының баптары        |Жыл басынан| Есепті
|                                      |  бастап   |кезең үшін
__________________________________________________________________
1  |                   2                  |     3     |    4
__________________________________________________________________
10  Есепті кезеңнің басына ақшалардың
қалдығы
20  Ақшаның келіп түсуі барлығы:
21  зейнетақылық жарналар
22  басқа да қорлардан қабылданды
23  бағамдық айырманы қоса (алынған),
инвестициялық кіріс
24  айыппұлдар, өсімақылар, тұрақсыздық
айыптары
25  анықталмаған сомалар (қате есептелген)
26  өзге де
30  Ақша инвестицияланды
40  Төлемдер барлығы:
41  Алушыларға, басқа да тұлғаларға төленді
42  Басқа қорларға аударылды
43  Табыс салығы
44  зейнетақылық жарналардан комиссиялық
сыйақыларды аудару
45  инвестициялық кірістен комиссиялық
сыйақыларды аудару
46  анықталмаған сомаларды қайтару
(қате есептелген)
47  өзге де
50  Есепті кезеңнің соңына ақшалардың
қалдығы
60  Зейнетақылық жарналардан алынатын
комиссиялық сыйақылар
70  Есептелген инвестициялық кірістен
алынатын комиссиялық сыйақылар
80  Салымшылармен жасалған шарттардың саны
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 3.5 нысан
Электрондық мониторингке
жататын жинақтаушы
зейнетақы қорларының
салық есептілігін жасау
және табыс ету ережелеріне
5-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Жинақтаушы зейнетақы қорының өзіндік қаражаттарының инвестицияларын ажыратып жазу
(мың теңге)
__________________________________________________________________
Сим. |             Инвестиция түрлері                 | Сомасы
__________________________________________________________________
1100  қысқа мерзімді мемлекеттік (1 жылға дейінгі
айналым мерзімімен)
1200  орта мерзімді және ұзақ мерзімді мемлекеттік
(1 жылдан және одан жоғары)
1300  А листингіне енгізілген эмитенттердің акциялары
1400  А листингіне енгізілген эмитенттердің
облигациялары
1500  екінші деңгейдегі банктердің депозиттері
1600  муниципалдық бағалы қағаздар

Форма N 3.4
Приложение 4
к Руководству по
электронному мониторингу
накопительных пенсионных
фондов
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ____ квартал____ год
Отчет
о движении денег по пенсионным накоплениям
накопительного пенсионного фонда
(тыс. тенге)
___________________________________________________________________
Сим.|    Статьи денежных потоков       | С начала   | За отчетный
|                                  |   года     |   период
-------------------------------------------------------------------
1  |                 2                |      3     |     4
-------------------------------------------------------------------
10   Остаток денег на начало отчетного
периода
20   Поступление денег всего:
21   пенсионные взносы
22   принято из других фондов
23   инвестиционный доход,
включая курсовую разницу
(полученный)
24   штрафы, пени, неустойки
25   невыясненные суммы
(ошибочно зачисленные)
26   прочие
30   Инвестировано денег
40   Выплаты всего
41   Выплачено получателям, другим лицам
42   Переведено в другие фонды
43   Подоходный налог
44   отчисление комиссионных
вознаграждений
от пенсионных взносов
45   отчисление комиссионных
вознаграждений от инвестдохода
46   возврат невыясненных сумм
(ошибочно зачисленных)
47   прочие
50   Остаток денег на конец отчетного
периода
60   Комиссионные вознаграждения
от пенсионных взносов
70   Комиссионные вознаграждения
от начисленного инвестдохода
80   Количество заключенных
договоров с вкладчиками
-------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 3.5
Приложение 5
к Руководству по
электронному мониторингу
накопительных пенсионных
фондов
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ____ квартал____ год
Расшифровка инвестиций
собственных средств
накопительного пенсионного фонда
(тыс. тенге)
___________________________________________________________________
Сим.   |          Виды инвестиций                |    Сумма
-------------------------------------------------------------------
1100    государственные краткосрочные
(сроком обращения до 1 года)
1200    государственные среднесрочные
и долгосрочные (от 1 года и более)
1300    акции эмитентов, включенных в листинг А
1400    облигации эмитентов, включенных в листинг А
1500    депозиты банков второго уровня
1600    муниципальные ценные бумаги

1000  40 шот бойынша жиыны
2110  өзге де
2101  Еншілес кәсіпорындарға инвестициялар
2102  Тәуелді кәсіпорындарға инвестициялар
2103  Бірлесіп бақыланатын кәсіпорындарға инвестициялар
2104  Өзге де
2000  14 шот бойынша жиыны
3000  Барлығы инвестициялар
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 3.6 нысан
Электрондық мониторингке
жататын жинақтаушы
зейнетақы қорларының
салық есептілігін жасау
және табыс ету ережелеріне
6-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Қаржылық-шаруашылық қызметтің нәтижелері туралы
есеп беруге пайданың және залалдардың
ажыратылып жазылуы
(мың теңге)
Кірістер
__________________________________________________________________
Сим.|                  Кірістің атауы                   | Сомасы
__________________________________________________________________
100  Негізгі қызметтен алынған кірістер
101 ӨӨзіндік қаржылардың есебінен инвестициялық
қызметтен алынған кіріс
102  Зейнетақылық жарналардан комиссиялық сыйақылар
түріндегі кіріс
103  Зейнетақылық жинақтар есебінен инвестициялық
қызметтен алынған комиссиялық сыйақылар түріндегі
кіріс
104  Көрсетілген қызмет көрсетулерден алынған кірістер
105  Бланктік өнімді сатудан алынған кірістер
106 ӨӨзге де кірістер
200  Негізгі емес қызметтен алынған кірістер
201  Негізгі құралдарды сатудан алынған кіріс
202  Материалдық емес активтерді сатудан алынған кіріс
203  Мүлік және материалдық емес активтерді жалға беруден
алынған кірістер
204  Шетел валютасынан бағамдық айырмадан алынған кіріс
205  Бағалы қағаздарды қайта бағалаудан алынған кіріс
206  Төтенше жағдайлар мен тоқтатылған операциялардан
алынған кірістер
207  Есепті кезеңде анықталған өткен жылдардың пайдасы
208  Салық және басқа да төлемдер бойынша қайтарылған
есептелген берешектер
209  Айыппұлдар, өсімақылар, тұрақсыздық айыптары
210 ӨӨзге де болжанбаған кірістер
300  Кірістердің жиыны
__________________________________________________________________
Шығыстар
__________________________________________________________________
Сим.|                  Шығыстың атауы                   | Сомасы
__________________________________________________________________
400  Негізгі қызмет бойынша шығыстар
401  Бланкілік өнімді шығару бойынша шығыстар
402  Көлікті пайдалану мен қызмет көрсету бойынша
шығыстар
403  Канцеляриялық керек жарақтарды сатып алу бойынша
шығыстар
404  Байланыс қызметтерін пайдалану үшін төлем ақы
405  Негізгі құралдардың және материалдық емес
активтердің амортизациясы
406  Компьютерлік техникағы қызмет көрсету бойынша
шығыстар
407  Пошталық және курьерлік шығыстар
408  Күзет бойынша шығыстар
409  Кадрларды дайындауға шығыстар
410  Жалдау төлем ақысы
411  Коммуналдық қызмет көрсетулер
412  Негізгі персонал бойынша еңбек ақы мен басқа да
төлемдер
413  Еңбек ақы қорынан аударымдар
414  Агенттердің еңбек ақысы бойынша шығыстар
415 ӨӨзге де төлемдер (материалдық көмек және т.с.с.)
416  Іссапар шығыстары
417  Банк-кастодианның қызметтері
418  КУПА-ның қызметтері
419 ӨӨзіндік қаражаттар бойынша банк қызметтері
420  Бағалы қағаздардың эмиссиясын тіркеу бойынша
шығыстар
421  Аудит бойынша шығыстар
422  Жарнама шығыстары
423  Салық бойынша шығыстар
500  Негізгі емес қызметтен алынған шығыстар
501  Бағалы қағаздарды (қысқа мер., ұзақ мер.) қайта
бағалау бойынша шығыстар
502  Негізгі құралдарды және материалдық емес активтерді
сатудан алынған шығыстар
503  Проценттер бойынша шығыстар
504  Сақтандыру бойынша шығыстар
505  Бағамдық айырма бойынша шығыстар
600  Басқа да шығыстар
700  Болжалынбаған шығыстар
701  Есептіде анықталған бұрынғы жылдардың залалдары
702  Салық және басқа да төлемдер бойынша қайтарылмаған
берешектерден залалдар
703  Айыппұлдар, өсімақылар, тұрақсыздық айыптары
704 ӨӨзге де шығыстар
800  Шығыстардың жиыны
900  Салық салынғанға дейінгі пайда (немесе залал)
901  Пайдаға салынатын салық
1000 Салық салынғаннан кейінгі пайда
__________________________________________________________________
Ескерту:
1. "Басқа да шығыстар" бабы бойынша негізгі және негізгі емес қызметтен алынған шығыстар баптары бойынша көрсетілмеген нотариалдық, баспаханалық, офсеттік қызмет көрсетулер, құжаттарды тіркеу, жазылым, мөртабандарды, мөрлерді, куәліктерді дайындау бойынша шығыстар және осындай басқа да шығыстар көрсетілуі керек.

1000    Итого по 40 счету
2110    прочие
2101    Инвестиции в дочерние предприятия
2102    Инвестиции в зависимые товарищества
2103    Инвестиции в совместно контролируемые
юридические лица
2104    Прочие
2000    Итого по 14 счету
3000    Всего инвестиций
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 3.6
Приложение 6
к Руководству по
электронному мониторингу
накопительных пенсионных
фондов
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ____ квартал____ год
Расшифровка прибыли и убытков
к отчету о результатах финансово-
хозяйственной деятельности
накопительного пенсионного фонда
Доходы
______________________________________________________________
Сим.  |     Наименование дохода                        |  Сумма
--------------------------------------------------------------
100   Доходы от основной деятельности
101   Доходы от инвестиционной деятельности за счет
собственных средств
102   Доход в виде комиссионных вознаграждений от
пенсионных взносов
103   Доход в виде комиссионных вознаграждений от
инвестдеятельности за счет пенснакоплений
104   Доходы от оказанных услуг
105   Доходы от реализации бланочной продукции
106   Прочие доходы
200   Доходы от неосновной деятельности
201   Доход от реализации основных средств
202   Доход от реализации нематериальных активов
203   Доходы от аренды имущества и нематериальных
активов
204   Доход от курсовой разницы иностранной валюты
205   Доходы по переоценке ценных бумаг
206   Доходы от чрезвычайных ситуаций
и прекращенных операций
207   Прибыль прошлых лет,
выявленная в отчетном периоде
208   Возвращенные списанные долги по налогам
и другим платежам
209   Штрафы, пени, неустойка
210   Прочие непредвиденные доходы
300   Итого доходов
-------------------------------------------------------------------
Расходы
______________________________________________________________
Сим.  |     Наименование расхода                        |  Сумма
--------------------------------------------------------------------
400   Расходы по основной деятельности
401   Расходы по изготовлению бланочной продукции
402   Расходы по обслуживанию и эксплуатации транспорта
403   Расходы по приобретению канцелярских
принадлежностей
404   Плата за услуги связи
405   Амортизация основных средств
и нематериальных активов
406   Расходы по обслуживанию компьютерной техники
407   Почтовые и курьерские расходы
408   Расходы по охране
409   Расходы на подготовку кадров
410   Арендная плата
411   Коммунальные услуги
412   Заработная плата
и другие выплаты по основному персоналу
413   Отчисления с фонда заработной платы
414   Расходы по заработной плате агентов
415   Прочие выплаты (материальная помощь и т.п.)
416   Командировочные расходы
417   Услуги банка-кастодиана
418   Услуги КУПА
419   Услуги банка по собственным средствам
420   Расходы по регистрации эмиссии ценных бумаг
421   Расходы по аудиту
422   Расходы на рекламу
423   Расходы по налогам
500   Расходы от неосновной деятельности
501   Расходы по переоценке ценных бумаг
(краткосроч., долгосроч.)
502   Расходы от реализации или передачи основн. ср-в и
нематер.акт-в
503   Расходы по процентам
504   Расходы по страхованию
505   Расходы по курсовой разнице
600   Другие расходы
700   Непредвиденные расходы
701   Убытки прошлых лет, выявленные в отчетном
702   Убытки от невозвращенных долгов по налогам и другим
платежам
703   Штрафы, пени, неустойка
704   Прочие расходы
800   Итого расходов
900   Прибыль (или убыток) до налога
901   Налог на прибыль
1000   Прибыль после налога
--------------------------------------------------------------------
Примечание: 1. По статье "Другие расходы" следует показывать нотариальные, типографские, офсетные услуги, расходы по регистрации документов, подписке, изготовлению штампов, печатей, удостоверений и другие аналогичные расходы, не отраженные по статьям расходов от основной и неосновной деятельности.

2. "Өзге де шығыстар" бабы бойынша табиғат апаттары және басқа да төтенше жағдайлардың нәтижесінде алынған залалдар көрсетілуі керек.
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 3.7 нысан
Электрондық мониторингке
жататын жинақтаушы
зейнетақы қорларының
салық есептілігін жасау
және табыс ету ережелеріне
7-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Жинақтаушы зейнетақы қорының
Өзіндік капиталдың қозғалысы туралы есеп
(мың теңге)
__________________________________________________________________
Сим.|  Баптың атауы    | Жыл  |Алын.|Бөлін.|Акция.|НҚ қайта | Жыл
вол |                  |басына| ды  |  ді  |ларды | бағалау |соңына
|                  |қалдық|     |      |қайта | және ка.|қалдық
|                  |      |     |      |сатып |питалдың |
|                  |      |     |      | алу  |басқа да |
|                  |      |     |      |(+, -)|қозғалысы|
__________________________________________________________________
1  |         2        |   3  |  4  |   5  |   6  |    7    |  8
__________________________________________________________________
11  Нақты төленген
жарғылық капитал
12  Қосымша жарияланған
жарғылық капитал
13  Бөлінбеген кіріс
14  Негізгі қорларды
қайта бағалау
15  Инвестицияларды
қайта бағалау
16  Акциялар бойынша
сыйақы
10  Жиыны
21  Акционерлерден
қайта сатып
алынған өзіндік
акциялар
22  Төленбеген
жарияланған
жарғылық капитал
23  Шығыстардың
кірістерден асып
кетуі
20  Жиыны
30  Барлығы
өзіндік капитал
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 3.8 нысан
Электрондық мониторингке
жататын жинақтаушы
зейнетақы қорларының
салық есептілігін жасау
және табыс ету ережелеріне
8-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Ерікті зейнетақы жарналарының есебінен зейнетақы
жинақтарының қозғалысы туралы мәліметтер
(мың теңге, адам)
__________________________________________________________________
N |                        |       Қабылданды        |Басқа ЖЗҚ-на
|   Ерікті зейнетақы     |_________________________| аударылды
|жарналарының салымшылары| Зей. жарна.| Басқа ЖЗҚ  |
|                        |     лар    |зей. жинақ. |
|                        |____________|____________|____________
|                        | Саны |Сома.|Саны  |Сома.| Саны |Сома.
|                        |(адам)| сы  |(адам)| сы  |(адам)| сы
__________________________________________________________________

2. По статье "Прочие расходы" следует показывать убытки, полученные в результате стихийных бедствий и других чрезвычайных ситуаций.
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 3.7
Приложение 7
к Руководству по
электронному мониторингу
накопительных пенсионных
фондов
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ____ квартал____ год
Отчет
о движении собственного капитала
накопительного пенсионного фонда
(тыс. тенге)
____________________________________________________________________
Сим-| Наименование |Остаток|Получено|Расп-|Выкуп|Переоценка|Остаток
вол |   статьи     |на     |        |реде-|акций|ОС и дру- |на
|              |начало |        |лено |(+,-)|гое движе-|конец
|              |года   |        |     |     |ние капи- |года
|              |       |        |     |     |тала      |
--------------------------------------------------------------------
1 |       2      |   3   |    4   |  5  |  6  |     7    |   8
--------------------------------------------------------------------
11  Фактически
оплаченный
уставный
капитал
12  Дополнительный
объявленный
капитал
13  Нераспределен-
ный доход
14  Переоценка
основных
средств
15  Переоценка
инвестиций
16  Премия
по акциям
10  Итого
21  Собственные
акции,
выкупленные
у акционеров
22  Неоплаченный
объявленный
капитал
23  Превышение
расходов
над доходами
--------------------------------------------------------------------
20  Итого
30  Всего собственный капитал
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 3.8
Приложение 8
к Руководству по
электронному мониторингу
накопительных пенсионных
фондов
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ____ квартал____ год
Сведения
о движении пенсионных накоплений
за счет добровольных пенсионных взносов
(тыс. тенге.чел.)
____________________________________________________________________
N | Вкладчики      |        Принято                | Переведено
| добровольных   |-------------------------------|в другие НПФ
| пенсионных     |Пенсвзносов |Пенснак. от др.НПФ|
| взносов        |----------------------------------------------
|                |Кол-во|Сумма| Кол-во | Сумма   |Кол-во | Сумма
|                | (чел)|     |  (чел.)|         |(чел.) |
--------------------------------------------------------------------

1|            2           |   3  |  4  |   5  |  6  |   7  |  8
__________________________________________________________________
1  Мемлекеттік кәсіпорындар
мен мекемелер
2  Акционерлік қоғамдар
3 ӨӨзге де заңды тұлғалар
Заңды тұлғалардың жиыны
4  Заңды тұлға құрмай
кәсіпкерлік қызметпен
айналысатын жеке тұлғалар
5  Жеке тұлғалар
Жеке тұлғалардың жиыны
Барлығы
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Зейнетақылық төлемдер  |     Зейнетақы жинақтары берілді
__________________________________________________________________
өзге де  | мүгедектігі|  кетуіне   |   жерлеуге  |мұрагерлеріне
|   бойынша  | байланысты |             |
____________|____________|____________|_____________|_____________
Саны |Сома.|Саны  |Сома.| Саны |Сома.| Саны |Сомасы| Саны |Сомасы
(адам)| сы  |(адам)| сы  |(адам)| сы  |(адам)|      |(адам)|
__________________________________________________________________
9  | 10  |  11  | 12  |  13  | 14  |  15  |  16  |  17  |  18
__________________________________________________________________
Ескерту:  "Саны" бағандарында ерікті зейнетақы жарналарын алушылардың саны көрсетіледі
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 3.9 нысан
Электрондық мониторингке
жататын жинақтаушы
зейнетақы қорларының
салық есептілігін жасау
және табыс ету ережелеріне
9-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Міндетті зейнетақы жарналарының есебінен
зейнетақы жинақтарының қозғалысы туралы
мәліметтер
(мың теңге адам)
__________________________________________________________________
N |№                    |               Қабылданды
| Міндетті зейнетақы  |_________________________________________
|жарналарын төлеушілер|Зей. жарналар|  МЕЖЗҚ зей. |  МЖЗҚ зей.
|                     |             |    жинақ.   |    жинақ.
|                     |_____________|_____________|_____________
|                     | Саны |Сомасы|Саны  |Сомасы| Саны |Сомасы
|                     |(адам)|      |(адам)|      |(адам)|
__________________________________________________________________

1 |       2        |   3  |  4  |    5   |    6    |   7   |   8
--------------------------------------------------------------------
1  Государственные
предприятия и
учреждения
2  Акционерные
общества
3  Прочие
юридические лица
Итого
юридические лица
4  Физические лица,
занимающиеся
предприниматель-
ской деятельностью
без образования
юридического лица
5  Физические лица
Итого
физические лица
Всего
-------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________________________________
Пенсионные выплаты  |  Выдано пенсионных накоплений
-------------------------------------------------------------------
иные     |по инвалид-|в связи с выездом| на погребение|наследникам
|ности      |                 |              |
-------------------------------------------------------------------
Кол-|Сумма|Кол- |Сумма| Кол-во | Сумма  |Кол-во | Сумма|Кол-|Сумма
во  |     |во   |     |        |        |       |      |во  |
(чел)     |(чел)|     | (чел.) |        | (чел.)|      |(чел)
-------------------------------------------------------------------
9 |  10 |  11 |  12 |   13   |   14   |   15  |  16  | 17 |  18
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Примечание: в графах "кол-во" указывается количество получателей добровольных пенсионных взносов.
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 3.9
Приложение 9
к Руководству по
электронному мониторингу
накопительных пенсионных
фондов
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ____ квартал____ год
Сведения
о движении пенсионных накоплений
за счет обязательных пенсионных взносов
(тыс. тенге, чел.)
____________________________________________________________________
N | Плательщики  |                   Принято
| обязательных |-------------------------------------------------
| пенсионных   |Пенсвзносов |Пенснак.от ННПФ  |Пенснак.от ГНПФ
| взносов      |-------------------------------------------------
|              |Кол-во|Сумма| Кол-во | Сумма  |Кол-во | Сумма
|              | (чел)|     |  (чел.)|        |(чел.) |
--------------------------------------------------------------------

1|           2         |   3  |   4  |   5  |   6  |   7  |  8
__________________________________________________________________
1  Мемлекеттік
кәсіпорындар мен
мекемелер
2  Акционерлік қоғамдар
3 ӨӨзге де заңды тұлғалар
4  Заңды тұлға құрмай
кәсіпкерлік қызметпен
айналысатын жеке
тұлғалар
Жиыны
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Аударылды      |Зейнетақы. | Зейнетақы жинақтары берілді
_____________________|лық төлем. |________________________________
МЕЖЗҚ-на | МЖЗҚ-на  |   дер     |  кетуіне  | жерлеуге | мұрагер.
|          |           |байланысты |          |  леріне
__________|__________|___________|___________|__________|_________
Саны |Со.|Саны  |Со.| Саны |Со. | Саны | Со.| Саны |Со.| Саны |Со.
(адам)|ма.|(адам)|ма.|(адам)|масы|(адам)|масы|(адам)|ма.|(адам)|ма.
|сы |      |сы |      |    |      |    |      |сы |      |сы
______|___|______|___|______|____|______|____|______|___|______|__
9   |10 |  11  |12 |  13  | 14 |  15  | 16 |  17  |18 |  19  |20
__________________________________________________________________
Ескерту:  Салымшының зейнетақылық жарналары негізгі жұмыс орны бойынша есептеледі
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi Салық
комитетi Төрағасының 2003
жылғы 26 маусымдағы N 262
бұйрығына 4-қосымша
"Электрондық мониторингке
жататын салық төлеушiлердiң
салық есептiлiгiн жасау
және табыс ету ережелерiн
бекiту туралы"
Электрондық мониторингке жататын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының салық есептілігін
жасау және табыс ету
ережелері
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ережелер "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының  кодексіне  (Салық кодексі) сәйкес әзірленген және электрондық мониторингке жататын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының салық есептілігін жасау және табыс ету тәртібін көздейді.
Салық төлеушілердің мониторингі (бұдан әрі - мониторинг) салық төлеушiлердiң нақты салық салынатын базасын анықтау және тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) өзiндiк құнын қалыптастырудың негiздiлiгiне талдау жүргiзу, қаржы, валюта заңдарын, қолданылатын нарықтық бағаларды сақтау мақсатында салық төлеушілердiң қаржы-шаруашылық қызметiн байқау жүйесiн қолдану жолымен жүзеге асырылады.

1 |       2      |   3  |  4  |    5   |    6   |   7   |   8
--------------------------------------------------------------------
1  Государственные
предприятия и
учреждения
2  Акционерные
общества
3  Прочие
юридические лица
4  Физические лица,
занимающиеся
предприниматель-
ской деятель-
ностью без
образования
юридического лица
Итого
-------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________________________
Переведено         |Пенсионные|  Выдано пенсионных накоплений
----------------------| выплаты  |--------------------------------
в ННПФ   | в ГНПФ    |          |в связи с | на погре- |наслед-
|           |          | выездом  | бение     |никам
-------------------------------------------------------------------
Кол-|Сумма|Кол- |Сумма|Кол-|Сумма|Кол-|Сумма|Кол-|Сумма |Кол-|Сумма
во  |     |во   |     |во  |     |во  |     |во  |      |во  |
(чел)     |(чел)|     |(чел)     |(чел)     |(чел)      |(чел)
-------------------------------------------------------------------
9 |  10 |  11 |  12 | 13 | 14  | 15 |  16 | 17 |  18  | 19 | 20
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Примечание: Пенсионные взносы вкладчика учитываются по основному месту работы.
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Приложение 4 к приказу
Председателя Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 26 июня 2003 года N 262
"Об утверждении Правил
составления и представления
налоговой отчетности
налогоплательщиками,
подлежащими электронному
мониторингу"
Правила составления и представления
налоговой отчетности страховыми (перестраховочными)
организациями, подлежащими электронному мониторингу
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Кодексом  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и предусматривают порядок составления и представления налоговой отчетности страховыми (перестраховочными) организациями, подлежащими электронному мониторингу.
Мониторинг налогоплательщиков (далее - мониторинг) осуществляется путем применения системы наблюдений за финансово-хозяйственной деятельностью налогоплательщиков с целью определения их реальной налогооблагаемой базы и проведения анализа обоснованности формирования себестоимости товаров (работ, услуг), соблюдения финансового, валютного законодательства Республики Казахстан и применяемых рыночных цен.

2. Салық есептілігі нысандарын толтыру
9. N 4.1-нысан. Сақтандыру қызметі туралы есеп (1-қосымша).
"N" 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат рет бойынша нөмірлеуді үзбеуі керек.
"Сақтандырушының/қайта сақтандырушының атауы" 2-бағанда алушының (заңды тұлғаның) толық атауы көрсетіледі.
"СТН" 3-бағанда алушы-салық төлеушінің СТН-і көрсетіледі.
"Резиденттік елінің коды" 4-бағанында резиденттік елінің кодын (бұдан әрі - елдің коды) толтыру кезінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1997 жылғы 21 сәуірде N 291 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің 1995 жылғы 26 қыркүйектегі N 127-П бұйрығымен бекітілген Жүк кеден декларациясын толтыру тәртібі туралы  нұсқаулықтың  3-қосымшасына сәйкес елдердің цифрлық кодталуын көрсету қажет.
"Сақтандыру сыныбы" 5-бағанында көрсетілетін сақтандыру қызмет сыныбының толық атауы көрсетіледі.
"Сақтандыруға/қайта сақтандыруға қабылданған келісім-шарттардың саны" 6-бағанында келісім-шарттардың саны көрсетіледі.
"Резидент/резидент емес" 7-бағанда сақтандыру қызметін алушының (заңды тұлғаның) толық атауы көрсетіледі.
"Сақтандыруға және қайта сақтандыруға сақтандыру сыйлықақылары берілді" 8-бағанда осы келісім-шарт бойынша сақтандыру сыйлықақыларының сомасы көрсетіледі.
"Қайта сақтандыруға сақтандыру сыйлықақылары берілді" 9-бағанда тиісті келісім-шарт бойынша есепті кезеңнің қайта сақтандыруға берілген сыйлықақыларының сомасы көрсетіледі. Бұл баған сонымен бірге егер есепті кезеңде сақтандыру келісім-шарты жүргізілсе, олар бойынша бұрын тапсырылған есептерде көрсетілген сақтандыру сыйлықақыларының сомасы көрсетіледі. Бұл ретте "Сақтандыруға және қайта сақтандыруға сақтандыру сыйлықақылары берілді" 8-баған бойынша мәні толтырылмайды, ал "Төлеуге салық сомасы" 13-бағанда кемітуге жататын (теріс белгісімен) корпорациялық табыс салығының сомасы көрсетіледі.
"Сақтандыру сомасы" 10-бағанда сақтандыру объектісі сақтандырылған және сақтандыру жағдайы болғанда сақтандырушының жауапкершілігінің шекті көлемін білдіретін ақша сомасы көрсетіледі.
"Сыйлықақының салық салынатын сомасы "11-бағанда салық салынатын сомасы көрсетіледі.
"Салық ставкасы" 12-бағанда салық ставкасы көрсетіледі.
"Төлеуге салық сомасы" 13-бағанда төлеуге жататын салық сомасы көрсетіледі.
10. N 4.2 нысан. Бухгалтерлік баланс (2-қосымша).
Нысан Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 14  бұйрығымен  бекітілген, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 21 ақпанда тіркелген 30 "Қаржы есептілігін беру" бухгалтерлік есеп стандартына сәйкес толтырылады.
Нысан өспелі жиынтықпен толтырылады.

2. Порядок заполнения форм налоговой отчетности
9. Форма N 4.1. Отчет о страховой деятельности (приложение 1).
В графе 1 "Код строки" указывается порядковый номер. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Наименование Страхователя/перестрахователя" указывается полное наименование приобретателя (юридического лица) страховой услуги.
В графе 3 "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика-получателя.
В графе 4 "Код страны резидентства" указывается код страны резидентства, при заполнении кода страны резидентства необходимо использовать цифровую кодировку стран в соответствии с приложением 3 к Инструкции о порядке заполнения грузовой таможенной декларации, утвержденной приказом  Таможенного комитета Республики Казахстан от 26 сентября 1995 года N 127-П, зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 апреля 1997 года N 291.
В графе 5 "Классы страхования" указывается полное название класса оказываемой страховой услуги.
В графе 6 "Принято на страхование/перестрахование количество договоров" указывается количество договоров.
В графе 7 "Резидент/нерезидент" указывается резидентство приобретателя (юридического лица) страховой услуги.
В графе 8 "Принято на страхование и перестрахование страховых премий" указывается сумма страховых премий по данному договору.
В графе 9 "Передано на перестрахование страховых премий" указывается сумма страховых премий отчетного периода, переданных на перестрахование, по соответствующему договору. Также данная графа заполняется, если в отчетном периоде производится перестрахование договоров страхования, сумма страховых премий по которым отражены в ранее предоставленных отчетах. При этом значение по графе 8 "Принято на страхование и перестрахование страховых премий" не заполняется, а по графе 13 "Сумма налога к уплате" указывается сумма корпоративного подоходного налога, подлежащая уменьшению (с отрицательным знаком).
В графе 10 "Страховая сумма" указывается сумма денег, на которую застрахован объект страхования и которая представляет собой предельный объем ответственности страховщика при наступлении страхового случая.
В графе 11 "Налогооблагаемая сумма премии" указывается налогооблагаемая сумма премии.
В графе 12 "Ставка налога" указывается ставка налога.
В графе 13 "Сумма налога к уплате" указывается сумма налога к уплате.
10. Форма N 4.2. Бухгалтерский баланс (приложение 2).
Форма заполняется согласно стандарту бухгалтерского учета N 30 "Представление финансовой отчетности", утвержденному приказом  Министра финансов Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 14, зарегистрированному в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 февраля 2003 года N 2182.
Форма заполняется с нарастающим итогом.

11. N 4.3-нысан. Қаржы-шаруашылық қызметінің қорытындылары туралы жиынтық есеп (4-қосымша).
Нысан сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының есеп жасау тәртібін реттейтін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің актісіне сәйкес толтырылады.
12. N 4.5 нысан. Ақша қаражаттарының қозғалысы туралы жиынтық есеп (4-қосымша).
Нысан сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының есеп жасау тәртібін реттейтін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің актісіне сәйкес толтырылады.
13. N 5 нысан. Тоқсандық кіріс және жүргізілген шегерімдер туралы (5-қосымша). Нысан "Салық есептеуін жасаудың ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 608  бұйрығымен  бекітілген, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 12 желтоқсанда тіркелген Корпорациялық табыс салығы бойынша декларациядан (120-нысан) тұрады.
N 4.1 нысан
Электрондық мониторингке
жататын сақтандыру (қайта
сақтандыру) және табыс ету
ережелеріне ұйымдарының
есептілігін жасау
1-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Сақтандыру қызметі туралы есеп
(мың теңге)
__________________________________________________________________
Жолдың|Сақтандыру.|СТН| Резидент.|Сақтандыру| Сақтанды. |Резидент/
коды |шының/қайта|   |тік елінің| кластары |руға/қайта | резидент
|сақтандыру.|   |   коды   |          | сақтанды. |   емес
|шының атауы|   |          |          |руға шарт. |
|           |   |          |          |тардың саны|
|           |   |          |          |қабылданды |
__________________________________________________________________
1  |     2     | 3 |    4     |     5    |     6     |    7
__________________________________________________________________
Жиыны:
Жеке
тұлғалар
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Сақтандыру | Сақтандыру |Cақтандыру|Сыйақының|Төленуге| Салық
сыйақылары | сыйақылары |  сомасы  |  салық  | жататын| ставкасы
сақтандыру |сақтандыру. |          |салынатын| салық  |
мен қайта  |мен қайта   |          |  сомасы | сомасы |
сақтандыруға|сақтандыруға|          |         |        |
қабылданды  |  берілді   |          |         |        |
__________________________________________________________________
8      |      9     |    10    |    11   |   12   |   13
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

11. Форма N 4.3. Сводный отчет о результатах финансово-хозяйственной деятельности (приложение 3).
Форма заполняется согласно акту Национального Банка Республики Казахстан, регулирующему порядок составления отчета страховыми (перестраховочными) организациями.
12. Форма N 4.4. Сводный отчет о движении денег (приложение 4).
Форма заполняется согласно нормативному документу Национального Банка Республики Казахстан, регулирующему порядок составления отчета страховыми (перестраховочными) организациями.
13. Форма N 4.5. О квартальном доходе и произведенных вычетах (приложение 5).
Форма представляет собой Декларацию по корпоративному подоходному налогу (форма 120.00), утвержденную приказом  Министра финансов от 10 декабря 2002 года N 608 "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности", зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 2079.
Форма N 4.1
Приложение 1
к Правилам составления
и представления налоговой
отчетности страховыми
(перестраховочными)
организациями, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период ____квартал ___год
Отчет о страховой деятельности
(тенге)
____________________________________________________________________
Код  |Наименование|РНН|Код      |Классы|Принято на|Резидент/|Приня-
стро-|страховате- |   |страны   |стра- |страхова- |нере-    |то на
ки   |ля/перестра-|   |резидента|хова- |ние/перес-|зидент   |стра-
|хователя    |   |         |ния   |трахование|         |хование
|            |   |         |      |количество|         |и пере-
|            |   |         |      |договоров |         |страхо-
|            |   |         |      |          |         |вание
|            |   |         |      |          |         |страхо-
|            |   |         |      |          |         |вых
|            |   |         |      |          |         |премий
--------------------------------------------------------------------
1  |     2      | 3 |   4     |   5  |    6     |    7    |  8
--------------------------------------------------------------------
Итого:
Физические
лица
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
Передано на| Страховая | Налого-   | Ставка | Сумма
перестрахо-| сумма     | облагае-  | налога | налога
вание      |           | мая сумма |        | к уплате
страховых  |           | премии    |        |
премий     |           |           |        |
--------------------------------------------------------------------
9      |    10     |    11     |   12   |    13
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ

10-бөлім. Теңгермеден тыс шоттар
___________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 4.3 нысан
Электрондық мониторингке
жататын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының
салық есептілігін жасау
және табыс ету ережелеріне
3-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Қаржылық-шаруашылық қызметтің нәтижелері
туралы жиынтық есеп
(мың теңге)
___________________________________________________________________
Р/с |   №      Баптың атауы           |Символ|жыл басына| есепті
N  |                                 |      |          |кезең үшін
___________________________________________________________________
1 |                2                |   3  |     4    |    5
___________________________________________________________________
Кірістер
1.     Сақтандыру сыйақылары:
1.1.   сақтандырудан алынған сыйақылар  1000
1.1.1. с.і.: қайта сақтандыруға
қабылданған шарттар бойынша      1100
1.2.   Қайта сақтандыруға берілген
сақтандыру сыйақылары           (1200)
2.     Таза сақтандыру сыйақылары
(сим. 1000 + (1200))             2000
3.     Алынған комиссиялық сыйақылар    3000
4.     Инвестициялық кірістер           4000
5.     Өзге де кірістер                 5000
6.     Кірістердің жиыны
(сим.2000+3000+4000+5000)        6000
Шығыстар
7.     Сақтандыру төлемдерін жүзеге
асыру бойынша шығыстар:
7.1.   Сақтандыру шарттары бойынша
сақтандыру төлемдерін жүзеге
асыру бойынша шығыстар о.і.:     7000
7.1.1. қайта сақтандыруға қабылданған
шарттар бойынша                  7100
7.2.   Қайта сақтандыру бойынша өтеу   (7200)
7.3.   Кері талап бойынша алынған өтеу (7300)
7.4.   Кері талап бойынша қайта
сақтандыру ұйымымен берілген
өтеу                             7400
8.     Сақтандыру төлемдерін жүзеге
асыру бойынша таза шығыстар
(сим.7000+(7200)+(7300)+7400)    8000
9.     Сақтандыру резервтеріндегі
көбею (азаю)                     9000
10.    Төленген комиссиялық сыйақылар  10000

Раздел 10.
Забалансовые счета
-------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 4.3.
Приложение 3
к Правилам составления и
представления налоговой отчетности
страховыми (перестраховочными)
организациями, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период     квартал    год
Сводный отчет
о результатах финансово-хозяйственной деятельности
(тыс.тенге)
____________________________________________________________________
N |    Наименование статьи          | Символ |на начало| за
п/п|                                 |        | года    | отчетный
|                                 |        |         | период
--------------------------------------------------------------------
1 |             2                   |   3    |    4    |      5
--------------------------------------------------------------------
Доходы
1.   Страховые премии:
1.1.  Страховые премии, полученные
от страхования                    1000
1.1.1.в т.ч.: по договорам,
принятым на перестрахование       1100
1.2.  Страховые премии, переданные
на перестрахование               (1200)
2.   Чистые страховые премии
(сим.1000+(1200))                 2000
3.   Комиссионные вознаграждения
полученные                        3000
4.   Инвестиционный доход              4000
5.   Прочие доходы                     5000
6.   Итого доходов
(сим.2000+3000+4000+5000)         6000
Расходы
7.   Расходы по осуществлению
страховых выплат:
7.1.  Расходы по осуществлению
страховых выплат по договорам
страхования в т.ч.:               7000
7.1.1.по договорам, принятым на
перестрахование                   7100
7.2.  Возмещение по перестрахованию    (7200)
7.3.  Возмещение, полученное по
регрессному требованию           (7300)
7.4.  Возмещение, переданное
перестраховочной организации
по регрессному требованию         7400
8.   Чистые расходы по осуществлению
страховых выплат
(сим.7000+(7200)+(7300)+7400)     8000
9.   Увеличение (уменьшение)
в страховых резервах              9000
10.   Комиссионные вознаграждения
выплаченные                      10000

11.    Жалпы және әкімшілік шығыстар   11000
12.    Салық және бюджетке төленетін
басқа да міндетті төлемдер
(корпорациялық табыс
салығынан басқа)                12000
13.    Инвестициялық шығыс             13000
14.    Өзге де шығыстар                14000
15.    Шығыстардың жиыны
(сим.8000+9000+10000+11000+
12000+13000+14000)              15000
16.    Салық салынғанға дейінгі кіріс
(шығыс) (сим.6000-15000)        16000
17.    Корпорациялық табыс салығы
(17100+17200), соның ішінде:    17000
17.1.  Негізгі қызметтен алынатын
корпорациялық табыс салығы      17100
17.2.  Басқадай қызметтен алынатын
корпорациялық табыс салығы      17200
18.    Салық салынғаннан кейінгі
кіріс (шығыс)
(сим.16000-17000)               18000
19.    Ең кіші үлес                    19000
20.    Кәдуілгі қызметтен алынған
таза кіріс (залал)
(сим.18000+19000)               20000
21.    Төтенше жағдайлардан алынған
кіріс (шығыс)                   21000
22.    Таза кіріс (залал)
(сим.20000+21000)               22000
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 4.4 нысан
Электрондық мониторингке
жататын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының
салық есептілігін жасау
және табыс ету ережелеріне
4-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Ақша қозғалысы туралы жиынтық есеп
(мың теңге)
___________________________________________________________________
|   №      Баптың атауы           |Символ|жыл басына|  есепті
N |                                 |      |          |кезең үшін
___________________________________________________________________
1 |                2                |   3  |     4    |    5
___________________________________________________________________
Операциялық қызмет
1.  Таза кіріс                          110
Ақшалай емес операциялық
баптарға түзетулер
2.  Амортизациялық аударымдар және
тозу                                111
3.  Сақтандыру резервтеріндегі
өзгерістер                          112
4.  Сақтандыру қызметі бойынша
алынуға жататын шоттар бойынша
өзгерістер                          113

11.   Общие и административные расходы 11000
12.   Налоги и другие обязательные
платежи в бюджет
(кроме корпоративного
подоходного налога)              12000
13.   Инвестиционный расход            13000
14.   Прочие расходы                   14000
15.   Итого расходов (сим.8000+
9000+10000+11000+12000+
13000+14000)                     15000
16.   Доход (расход)
до налогообложения
(сим.6000-15000)                 16000
17.   Корпоративный подоходный налог
(17100+17200), в том числе:      17000
17.1. Корпоративный подоходный налог
от основной деятельности         17100
17.2. Корпоративный подоходный налог
от иной деятельности             17200
18.   Доход (расход) после
налогообложения
(сим.16000-17000)                18000
19.   Доля меньшинства                 19000
20.   Чистый доход (убыток)
от обычной деятельности
(сим.18000+19000)                20000
21.   Доход (расход)
от чрезвычайных ситуаций         21000
22.   Чистый доход (убыток)
(сим.20000+21000)                22000
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 4.4.
Приложение 4
к Правилам составления и
представления налоговой отчетности
страховыми (перестраховочными)
организациями, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период     квартал     год
Сводный отчет
о движении денег
тыс.тенге
____________________________________________________________________
N |    Наименование статьи          | Символ |на начало| за
п/п|                                 |        |года     | отчетный
|                                 |        |         | период
--------------------------------------------------------------------
1 |             2                   |   3    |    4    |      5
--------------------------------------------------------------------
Операционная деятельность
1. Чистый доход                        110
Корректировки на неденежные
операционные статьи
2. Амортизационные отчисления и износ  111
3. Изменения в страховых резервах      112
4. Изменения по счетам к получению
по страховой деятельности           113

5.  Сақтандыру қызметі бойынша
төленуге жататын шоттар бойынша
өзгерістер                          114
6.  Өзге де активтердегі өзгерістер     115
7.  Өзге де міндеттемелердегі
өзгерістер                          116
8.  Операциялық қызметтен алынған
ақша қозғалысының жиыны
(символдар 110+111+112+113+114
+115+116)                           100
Инвестициялық қызмет
Сатып алу мен сату
9.  Бағалы қағаздарды сатып алу мен
сату                                210
10. Үлестік бағалы қағаздарды сатып
алу мен сату                        220
11. Негізгі құралдарды және
материалдық емес активтерді
сатып алу мен сату                  230
12. Өзге де инвестициялар               240
13. Инвестициялық қызметтен алынған
ақша қозғалысының жиыны
(символдар 210+220+230+240)         200
Қаржылық қызмет
14. Капиталдағы өзгерістер              310
15. Заемдар                             320
16. Дивидендтерді төлеу                 330
17. Өзге де                             340
18. Қаржылық қызметтен алынған ақша
қозғалысының жиыны (символдар
310+320+330+340)                    300
19. Ақша қозғалысы (сим.100+200+300)    400
20. Жыл басына ақша қалдығы             500
21. Есепті кезеңнің соңына ақша
қалдығы                             600
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ
N 4.5 нысан
Электрондық мониторингке
жататын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының
салық есептілігін жасау
және табыс ету ережелеріне
5-қосымша
СТН-і
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі   тоқсан   жыл
Тоқсандық кіріс және жүргізілген шегерімдер туралы
мың теңге
__________________________________________________________________
Корпорациялық табыс салығы бойынша декларация
__________________________________________________________________
N |Жолдың коды|                  Атауы                   |Сомасы
__________________________________________________________________
1              Жиынтық кіріс
2  120.00.001  Жинақтаушы емес сақтандыру (қайта
сақтандыру) шарттары бойынша сақтандыру
сыйақылары
3  120.00.002  Жинақтаушы сақтандыру (қайта сақтандыру)
шарттары бойынша сақтандыру сыйақылары
4  120.00.003  Есептелген салықтың барлығы, соның ішінде:

5. Изменения по счетам к оплате
по страховой деятельности           114
6. Изменения в прочих активах          115
7. Изменения в прочих обязательствах   116
8. Итого движение денег от
операционной деятельности
(символы 110+111+112+113+
114+115+116)                        100
Инвестиционная деятельность
Приобретение и продажа
9. Покупка и продажа ценных бумаг      210
10. Покупка и продажа долевых
ценных бумаг                        220
11. Покупка и продажа основных
средств и нематериальных активов    230
12. Прочие инвестиции                   240
13. Итого движение денег
от инвестиционной деятельности
(символы 210+220+230+240)           200
Финансовая деятельность
14. Изменения в капитале                310
15. Займы                               320
16. Выплата дивидендов                  330
17. Прочие                              340
18. Итого движение денег
от финансовой деятельности
(символы 310+320+330+340)           300
19. Движение денег (сим.100+200+300)    400
20. Остаток денег на начало года        500
21. Остаток денег на конец
отчетного периода                   600
--------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой
отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
Форма N 4.5.
Приложение 5
к Правилам составления и
представления налоговой отчетности
страховыми (перестраховочными)
организациями, подлежащими
электронному мониторингу
РНН
Наименование налогоплательщика
Налоговый период     квартал    год
О квартальном
доходе и произведенных вычетах
тыс.тенге
____________________________________________________________________
Декларация по корпоративному подоходному налогу
--------------------------------------------------------------------
N | Код строки|      Наименование                  |   Сумма
-------------------------------------------------------------------
1              Совокупный доход
2  120.00.001  Страховые премии по договорам
ненакопительного страхования
(перестрахования)
3  120.00.002  Страховые премии по договорам
накопительного страхования
(перестрахования)
4  120.00.003  Сумма исчисленного налога,
всего (120.00.003А + 120.00.003В)
в том числе исчисленного по:

А       4% ставка бойынша (120.00.001 х 4%)
В       2% ставка бойынша (120.00.002 х 2%)
5  120.00.004  Нақты төленді (120.00004А+120.00.004В)
А       Алдыңғы салық кезеңінен және басқа да
салық түрлерінен көшірілетін артық
төленген салық сомасы
В       Барлығы енгізілген төлемдер
Өзге кірістер бойынша есеп
6  120.00.005  Салық салынатын кіріс (зиян)
7  120.00.006  Алдыңғы салық кезеңдерінен көшірілген
зияндар
8  120.00.007  Көшірілген зияндарды есепке ала отырып
салық салынатын кіріс
(120.00.005-120.00.006)
9  120.00.008  Есептелген салық сомасы (120.00.007 х 30%)
10  120.00.009  Барлығы аванстық төлемдер төленді
(120.00.009А +120.00.009В)
А       Алдыңғы салық кезеңінен және басқа да
салық түрлерінен көшірілетін артық
төленген салық сомасы
В       Барлығы аванстық төлемдер енгізілді
(120.00.009А +120.00.009В)
11  120.00.010  Барлығы есептелген салық
(120.00.003+120.00.008)
12  120.00.011  Барлығы салық төленді
(120.00.004+120.00.009)
13  120.00.012  Барлығы төленуге жататын салық
(120.00.010-120.00.011)
14  120.00.013  Артық төленген салық сомасы
(120.00.011-120.00.010)
__________________________________________________________________
Біз осы есептілікте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береміз.
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Салық есептілігін толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
Осы нысан электрондық құжаттармен алмасу кезінде
электронды цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану
туралы N келісімге сәйкес электронды цифрлық
қолтаңбамен расталған
Құжатты тіркеудің кіріс нөмірі ККААЖЖЖЖ

А       ставке 4% (120.00.001 х 4%)
В       ставке 2% (120.00.002 х 2%)
5  120.00.004  Фактически уплачено
(120.00.004А+120.00.004В)
А       Сумма излишне уплаченного налога,
переносимая из предыдущего
налогового периода и других
видов налогов
В       Всего внесено платежей
Расчет по прочим доходам
6  120.00.005  Налогооблагаемый доход (убыток)
7  120.00.006  Убытки, перенесенные с предыдущих
налоговых периодов
8  120.00.007  Налогооблагаемый доход с учетом
перенесенных убытков
(120.00.005-120.00.006)
9  120.00.008  Сумма исчисленного налога
(120.00.007 х 30%)
10  120.00.009  Всего уплачено авансовых платежей
(120.00.009А +120.00.009В)
А       Сумма излишне уплаченного налога,
переносимая из предыдущего налогового
периода и других видов налогов
В       Всего внесено авансовых платежей
11  120.00.010  Всего исчислено налога
(120.00.003+120.00.008)
12  120.00.011  Всего уплачено налога
(120.00.004+120.00.009)
13  120.00.012  Всего налога к уплате
(120.00.010-120.00.011)
14  120.00.013  Сумма излишне уплаченного налога
(120.00.011-120.00.010)
-------------------------------------------------------------------
Мы несем ответственность в соответствии с законами Республики
Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в данной отчетности.
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Главного бухгалтера
Ф.И.О. должностного лица, заполнившего форму налоговой
отчетности.
Настоящая форма заверена электронной цифровой подписью в соответствии с Соглашением об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами от_____ N_____.
Входящий номер регистрации документа ДД ММ ГГГГ
____________________________________________________________________