Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру туралы есептi жасау және беру жөнiндегi ережені бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2003 жылғы 30 шілдедегі N 289 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 15 тамызда тіркелді. Тіркеу N 2448. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 15 маусымдағы N 287 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.06.15 N 287 Бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың атауына өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен .
Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексіне , "Бюджеттiк бағдарламалардың тиiмділігін бақылауды жүргiзу epeжeciн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 шілдедегі N 779  қаулысына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН :
Ескерту: Бұйрықтың кіріспесіне өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен .
1. Қоса берiлiп отырған Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру туралы есептi жасау және беру жөнiндегi ереже бекiтiлсiн.
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен .
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледі.
Министрдiң мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң
2003 жылғы 30 шілдедегі
N 289 бұйрығымен
бекiтiлген
Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру туралы есептi
жасау және беру тәртiбi туралы ереже
Ескерту: Ереженің атауына өзгерту енгізілді;
атауында, мәтінде, қосымшада "барысы" деген сөз алынып тасталды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен .
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ереже "Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексіне , "Бюджеттiк бағдарламалардың тиiмділігін бақылауды жүргiзу epeжeciн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 шілдедегі N 779  қаулысына сәйкес әзiрлендi және бюджеттік бағдарламаны іске асыру туралы есепті жасау және беру тәртібін анықтайды.
Ескерту: 1-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен .
2. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру туралы есеп бюджеттiк бағдарламаның тиiмдiлiк мониторингiн қамтамасыз ету, iске асырылуын бағалау және бақылау, сондай-ақ бюджет қаражатының мақсатты жұмсалуын бақылау мақсатында жасалады.
3. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру туралы есепті:
бюджеттік бағдарлама паспортына сәйкес жеке бюджеттік бағдарлама бойынша;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына немесе бөлінетін бюджеттік бағдарлама есебінен қаражат бөлуді көздейтін жергілікті атқарушы органның нормативтік құқықтық актісіне сәйкес үлестірмелі бюджеттік бағдарлама бойынша бюджеттік бағдарлама әкімшісі жасайды және береді.
Ескерту: 3-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрінің 2005 жылғы 4 қазандағы N 354   бұйрығымен .

Об утверждении Правил по составлению и представлению отчета о реализации бюджетной программы
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 июля 2003 года № 289. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2003 года № 2448. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 15 июня 2010 года № 287
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 15.06.2010 № 287 (вводится в действие с 23.07.2010).
Сноска. Название с изменениями - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года N 366 (вводится в действие с 01.01.2005).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан,  постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2004 года N 779 "Об утверждении Правил проведения оценки эффективности бюджетных программ"  ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в новой редакции - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года N 366 (вводится в действие с 01.01.2005г).
1. Утвердить прилагаемые Правила по составлению и представлению отчета о реализации бюджетной программы.
Сноска. Пункт 1 с изменениями - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года N 366 (вводится в действие с 01.01.2005).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 июля 2003 года N 289
Правила
по составлению и представлению отчета
о реализации бюджетной программы  <*>
Сноска. Название с изменениями - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года  N 366  (вводится в действие с 01.01.2005г).
Сноска. По тексту, в приложении слово "ходе" исключено - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года  N 366  (вводится в действие с 01.01.2005г).
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с  Бюджетным  кодексом Республики Казахстан,  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2004 года N 779 "Об утверждении Правил проведения оценки эффективности бюджетных программ" и определяют порядок составления и представления отчета о реализации бюджетной программы.  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года  N 366  (вводится в действие с 01.01.2005г).
2. Отчет о реализации бюджетной программы составляется в целях обеспечения мониторинга, оценки реализации и контроля эффективности бюджетной программы, а также контроля целевого расходования бюджетных средств.
3. Отчет о реализации бюджетной программы составляется и представляется администратором бюджетной программы:
по индивидуальной бюджетной программе в соответствии с паспортом бюджетной программы;
по распределяемой бюджетной программе в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан или нормативным правовым актом местного исполнительного органа, предусматривающим выделение средств за счет распределяемой бюджетной программы.  <*>
Сноска. Пункт 3 в редакции - приказом Министра финансов  РК от 4 октября 2005 года N  354 (вводится в действие со дня гос.регистрации в МЮ РК).

4. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру туралы мерзімді есеп жыл басына бастап өспелі жиынмен бірінші, екінші, үшінші тоқсандар қорытындысы және қаржы жылының қорытындысы бойынша беріледі. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру туралы жылдық есеп оның тиімділігін бағалауды ескеріп беріледі.
Ескерту: 4-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен .
5. Есептердегi барлық құн көрсеткiштерi мың теңгемен берiлуi тиіс.
2. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру
туралы есептi жасау
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру туралы ағымдағы қаржы жылының бірінші, екінші және үшінші тоқсандарына арналған есеп 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалады.
Ескерту: 6-тармаққа толықтырулар енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру туралы есептi жасау кезiнде мыналарды ескерген жөн:
1) 1-бағанда бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсiнiң коды толтырылсын;
2) 2-бағанда бюджеттiк бағдарламаның коды көрсетiлсiн;
3) 3-бағанда бюджеттiк кiшi бағдарламаның коды көрсетiлсiн;
4) 4-бағанда бюджеттiк кiшi бағдарламаның атауы көрсетiлсiн;
5) 5 бағанда:
мыналар:
жеке бюджеттік бағдарлама бойынша - бюджеттік бағдарлама паспорты бойынша есепті кезеңге жоспарланған;
бөлінетін бюджеттік бағдарлама бойынша - Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысында немесе қаражат бөлуді көздейтін жергілікті атқарушы органның нормативтік құқықтық актісінде көрсетілген іс-шараларды, жұмыстарды, қызмет көрсетулерді көрсеткен;
осы құжаттарда сандық көрсеткіштер бар болған кезде оларды көрсеткен жөн;
6) 6 бағанда:
жеке бюджеттік бағдарлама бойынша - төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаны қаржыландырудың орындалатын жоспары бойынша есепті кезеңге жоспарланған соманы;
бөлінетін бюджеттік бағдарлама бойынша - Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысында немесе қаражат бөлуді көздейтін жергілікті атқарушы органның нормативтік құқықтық актісінде көрсетілген соманы көрсету керек;
7) 7-бағанда iс жүзiндегi сандық көрсеткiштерi көрсетiлiп, есептi кезеңде орындалған iс-шаралар, жұмыстар, қызметтер жазылсын;
8) 8-бағанда бюджеттi атқару туралы есепке сәйкес есептi кезеңде жұмсалған сома (кассалық атқарылу) көрсетiлсiн;
9) 9-бағанда орындалған iс-шаралар, жұмыстар, қызметтер жоспарланғанға, сондай-ақ жүргiзiлген шығыстар жоспарланғанға сәйкес келмеген жағдайда түсiндiрулер келтiрiлсiн, есептi кезеңге жоспарланған орындалмаған iс-шаралар, жұмыстар, қызметтер, сондай-ақ оларды орындамау себептерi және бюджет қаражатын жете игермеу көрсетiлсiн;

4. Периодический отчет о реализации бюджетной программы представляется по итогам первого, второго, третьего кварталов нарастающим итогом с начала года и по итогам финансового года. Годовой отчет о реализации бюджетной программы представляется с учетом оценки ее эффективности.  <*>
Сноска. Пункт 4 в новой редакции - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года  N 366  (вводится в действие с 01.01.2005г).
5. Все стоимостные показатели в отчетах должны быть       представлены в тысячах тенге.
2. Составление отчета о реализации
бюджетной программы
6. Отчет о реализации бюджетной программы за первый, второй и третий кварталы текущего финансового года составляется по форме согласно приложению 1.  <*>
Сноска. Пункт 6 с дополнениями - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года  N 366  (вводится в действие с 01.01.2005г).
7. При составлении отчета о реализации бюджетной программы следует:
1) в графе 1 заполнить код администратора бюджетной программы;
2) в графе 2 указать код бюджетной программы;
3) в графе 3 указать код бюджетной подпрограммы;
4) в графе 4 указать наименование бюджетной подпрограммы;
5) в графе 5:
отразить мероприятия, работы, услуги:
по индивидуальной бюджетной программе - запланированные на отчетный период согласно паспорту бюджетной программы;
по распределяемой бюджетной программе - указанные в постановлении Правительства Республики Казахстан или нормативном правовом акте местного исполнительного органа, предусматривающим выделение средств;
указать количественные показатели при их наличии в данных документах;
6) в графе 6 указать:
по индивидуальной бюджетной программе - суммы, запланированные на отчетный период согласно исполняемому плану финансирования бюджетной программы по платежам;
по распределяемой бюджетной программе - суммы, указанные в постановлении Правительства Республики Казахстан или нормативном правовом акте местного исполнительного органа, предусматривающим выделение средств;
7) в графе 7 расписать мероприятия, работы, услуги, выполненные за отчетный период с указанием фактических количественных показателей;
8) в графе 8 указать суммы, израсходованные за отчетный период (кассовое исполнение), согласно отчету об исполнении бюджета;
9) в графе 9 привести пояснения в случаях несоответствия выполненных мероприятий, работ, услуг запланированным, а также произведенных расходов запланированным, указать невыполненные мероприятия, работы, услуги, запланированные на отчетный период, а также причины их невыполнения и недоосвоения бюджетных денег;

10) 10-бөлiмде "Қол жеткен нәтижелер" бөлiмiнде есептi кезеңде бюджеттiк бағдарламаның орындалу нәтижелерi көрсетiлсiн. Нәтижелер сандық және сапалық көрсеткiште берiлуi тиiс. Бағдарламаны орындау деңгейiн сипаттайтын көрсеткiштер қол жетiмдi, дұрыс және тексерiлетiн болуы тиiс.
Ескерту: 7-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен 2005 жылғы 4 қазандағы N 354   бұйрығымен .
7-1. Тиімділігін бағалауды ескеріп бюджеттік бағдарламаны іске асыру туралы жылдық есеп 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалады.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен бюджеттік бағдарламалардың тиімділігін бағалауды өткізеді.
Ескерту: 7-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен .
8. Әкiмшiлiк жүргiзiлетiн бюджеттiк бағдарламаның әрқайсысын iске асыру туралы есепке бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң бiрiншi басшысы және қаржы қызметiнiң басшысы қол қояды.
Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң бiрiншi басшысы болмаған жағдайда бюджеттiк бағдарламаны iске асыру туралы есептi оған осындай мiндеттердi жүктеу туралы бұйрыққа сәйкес жауапты тұлға қол қояды.
3. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру
туралы есептi беру
9. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру туралы есептi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi;
тиiстi жергiлiктi уәкiлеттi органға жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi бередi.
10. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру туралы тоқсан сайынғы есептi тоқсаннан кейiнгi айдың 15-i күнiнен кешiктiрмей бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi бередi. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру туралы жылдық есеп тиімділігін бағалауды ескеріп, есептi жылдан кейiнгi 1 ақпанға дейін берiледi.
Ескерту: 10-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен .
11. Тоқсандық және жылдық есептер бойынша деректер қағаз және магниттi түрде берiледi. Қағаз түрiнде көрсетiлген есептi деректер магниттi түрдегi деректерге толық сәйкес келуi тиiс.
Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру
туралы есепті жасау және беру
жөніндегі ережеге қосымша
Бюджеттік бағдарламаны іске асыру туралы
ЕСЕП
Ескерту: Қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен ,
2005 жылғы 4 қазандағы N 354   бұйрығымен .
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi _____________________________
Бюджеттiк бағдарламаның атауы ________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның паспорты бекiтiлген немесе бөлінетін
бюджеттік бағдарлама есебінен қаражат бөлу көзделген
нормативтiк құқықтық акт _____________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның құны _________________________________
Ағымдағы бюджеттiк, бюджеттiк даму бағдарламасы/инвестициялық
жоба _________________________________________________________
Есептi кезең _________________________________________________
____________________________________________________________________
Әкім.|Бағ.|Кіші|Кіші |Есепті  |Есепті |Есепті |Есепті  |Есептік|Ес.
шінің|дар.|бағ.|бағ. |кезеңге |кезеңге|кезеңде|кезеңде |кезең. |кер.
коды |ла. |дар.|дарла|көздел. |көздел.|орын.  |жұмсал. |дегі   |ту
|ма. |ла. |маның|ген     |ген    |далған |ған сома|бюджет |
|ның |ма. |атауы|іс-шара |сома,  |іс-шара|(касса. |қаражат|
|коды|ның |     |лар, жұ.|мың    |лар, жұ|лық ат. |тарының|
|    |коды|     |мыстар, |теңге  |мыстар,|қарылу),|игеріл.|
|    |    |     |қызмет. |       |қызмет.|  мың   |меген  |
|    |    |     |тер     |       |тер    | теңге  |сомасы |
|    |    |     |        |       |       |        |(8-бағ.|
|    |    |     |        |       |       |        |-6-бағ)|
____________________________________________________________________
1  | 2  | 3  |  4  |    5   |   6   |    7  |   8    |  9    |10
____________________________________________________________________
Қол жеткен нәтижелер _____________________________________
Бюджеттiк бағдарламалар
әкiмшiсiнiң басшысы ___________________  _____________________
М.О.         (қолды таратып жазу)
Қаржы қызметiнiң басшысы ______________  _____________________
(қолды таратып жазу)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2004 жылғы 12 қазандағы N 366
бұйрығына қосымша
Бюджеттiк бағдарламаны iске
асыру туралы есептi жасау
және беру жөнiндегi ережеге
2-қосымша
Ескерту: 2-қосымшамен толықтырылды, өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 12 қазандағы N 366   бұйрығымен ,
2005 жылғы 4 қазандағы N 354   бұйрығымен .
Тиімділігін бағалауды ескеріп бюджеттік
бағдарламаны іске асыру туралы жылдық есеп
Бағдарламаның әкімшісі _________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы __________________________________
Бюджеттік бағдарламаның паспорты
бекітілген немесе бөлінетін бюджеттік бағдарлама есебінен қаражат
бөлу көзделген нормативтік құқықтық акті ________________________
Бюджеттік бағдарламаның құны ___________________________________
Ағымдағы бюджеттік, бюджеттік даму
бағдарламасы/инвестициялық жоба ________________________________
Есептік кезең __________________________________________________
Өлшем бірлігі мың теңге

10) в разделе "Достигнутые результаты" указать результаты выполнения бюджетной программы за отчетный период. Результаты должны представляться в количественном и качественном выражении. Показатели, характеризующие уровень выполнения программы, должны быть доступными, достоверными и проверяемыми.  <*>
Сноска. Пункт 7 с изменениями - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года  N 366  (вводится в действие с 01.01.2005г); от 4 октября 2005 года N   354 (вводится в действие со дня гос.регистрации в МЮ РК).
7-1. Годовой отчет о реализации бюджетной программы с учетом оценки ее эффективности составляется по форме согласно приложению 2.
Администраторами бюджетных программ оценка эффективности бюджетных программ проводится в порядке, установленном Правительством Республики Казахстан.  <*>
Сноска. Глава дополнена пунктом 7-1 - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года  N 366  (вводится в действие с 01.01.2005г).
8. Отчет о реализации каждой, из администрируемых, бюджетной программы подписывается первым руководителем администратора бюджетных программ и руководителем финансовой службы.
В случае отсутствия первого руководителя администратора бюджетных программ отчет о реализации бюджетной программы подписывается ответственным лицом в соответствии с приказом о возложении на него таковых обязанностей.
3. Представление отчета о реализации
бюджетной программы
9. Отчет о реализации бюджетной программы представляется:
администраторами республиканских бюджетных программ в Министерство финансов Республики Казахстан;
администраторами местных бюджетных программ в соответствующий местный уполномоченный орган.
10. Ежеквартальный отчет о реализации бюджетной программы представляется администраторами бюджетных программ не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом. Годовой отчет о реализации бюджетной программы с учетом оценки ее эффективности представляется до 1 февраля года, следующего за отчетным.  <*>
Сноска. Пункт 10 с изменениями - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года  N 366  (вводится в действие с 01.01.2005г).
11. Данные по квартальному и годовому отчетам представляются на бумажном и магнитном носителях. Отчетные данные, указанные на бумажном носителе, должны полностью соответствовать данным на магнитном носителе.
Приложение 1
к Правилам по составлению
и представлению отчета о
реализации бюджетной
программы  <*>
Сноска. Приложение 1 с изменениями - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года  N 366  (вводится в действие с 01.01.2005г); от 4 октября 2005 года N  354 (вводится в действие со дня гос.регистрации в МЮ РК).
О Т Ч Е Т
о реализации бюджетной программы
Администратор бюджетной программы __________________________________
Наименование бюджетной программы  __________________________________
Нормативный правовой акт, которым
утвержден паспорт бюджетной программы
или предусмотрено выделение средств
за счет распределяемой бюджетной программы__________________________
Стоимость бюджетной программы     __________________________________
Текущая бюджетная, бюджетная программа
развития/инвестиционный проект    __________________________________
Отчетный период                   __________________________________
_____________________________________________________________________
Код адми- | Код     |Код под-  |Наименование |Мероприятия, работы,   |
нистратора|программы|программы |подпрограммы |услуги, предусмотренные|
|         |          |             |на отчетный период     |
__________|_________|__________|_____________|_______________________|
1    |    2    |    3     |      4      |           5           |
__________|_________|__________|_____________|_______________________|
Продолжение таблицы
___________________________________________________________________________
Суммы,предусмотрен|Мероприятия, работы,|Суммы, израсходованные|Сумма|При-  |
ные на отчетный   |услуги, выполненные |за отчетный период    |недо-|меча- |
период, тыс.тенге |за отчетный период  |(кассовое исполнение),|освое|ния   |
|                    |тыс. тенге            |ния  |      |
|                    |                      |бюд- |      |
|                    |                      |жет- |      |
|                    |                      |ных  |      |
|                    |                      |сред-|      |
|                    |                      |ств  |      |
|                    |                      |за   |      |
|                    |                      |отчет|      |
|                    |                      |ный  |      |
|                    |                      |пери-|      |
|                    |                      |од   |      |
|                    |                      |(гр.8|      |
|                    |                      |-гр6)|      |
__________________|____________________|______________________|_____|______|
6         |         7          |          8           |  9  |  10  |
__________________|____________________|______________________|_____|______|
Достигнутые результаты ________________________________________
Руководитель администратора бюджетных программ ________________
_____________________
(расшифровка подписи)
М.П.
Руководитель финансовой службы _______________
_____________________
(расшифровка подписи)
Приложение 2
к Правилам по составлению и
представлению отчета
о реализации
бюджетной программы  <*>
Сноска. Правила дополнены приложением 2 - приказом Министра финансов РК от 12 октября 2004 года  N 366 ; внесены изменения - от 4 октября 2005 года N   354 (вводится в действие со дня гос.регистрации в МЮ РК).
Годовой отчет
о реализации бюджетной программы с
учетом оценки ее эффективности
Администратор программы __________________________________
Наименование бюджетной программы__________________________
Нормативный правовой акт,
которым утвержден паспорт бюджетной программы
или предусмотрено выделение средств за счет
распределяемой бюджетной программы________________________
Стоимость бюджетной программы_____________________________
Текущая бюджетная, бюджетная программа развития/
инвестиционный проект ____________________________________
Отчетный период __________________________________________
Единица измерения тыс. тенге

1. Бюджеттік бағдарламаны басқарудың тиімділігін бағалау ________
____________________________________________________________________
Әкім.|Бағ.|Кіші|Кіші |Есептік|Есеп.|Есептік|Есептік|Есептік|Көздел.
шінің|дар.|бағ.|бағ. |жылға  |тік  |жылда  |жылда  |жылда  |ген
коды |ла. |дар.|дар. |көздел.|жылға|орын.  |жұмсал.|атқа.  |іс-шара.
|ма. |ла. |лама.|ген    |көз. |далған |ған    |рылған |лардың
|ның |ма. |ның  |іс-ша. |дел. |іс-ша. |сома   |жоспар.|орындал.
|коды|ның |атауы|ралар, |ген  |ралар, |(касса.|дың со.|мау және
|    |коды|     |жұмыс. |сома |жұмыс. |лық ат.|масының|бюджет.
|    |    |     |тар,   |     |тар,   |қару)  |касса. |тік
|    |    |     |қызмет |     |қызмет |       |лық ат.|қаражат.
|    |    |     |көрсе. |     |көрсе. |       |қарудың|тардың
|    |    |     |лер    |     |тулер  |       |ауытқуы|игеріл.
|    |    |     |       |     |       |       |(+/-)  |меу
|    |    |     |       |     |       |       |(8-бағ.|себеп.
|    |    |     |       |     |       |       |-6-бағ.)тері
_____|____|____|_____|_______|_____|_______|_______|_______|________
1  |  2 |  3 |  4  |   5   |  6  |   7   |   8   |   9   |   10
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
2. Бюджеттік бағдарламаны іске асырудың
экономикалық тиімділігін бағалау   _______________________________
3. Бюджеттік бағдарламаны іске асырудың
сапасын бағалау __________________________________________________
4. Бюджеттік бағдарламаның нәтижелілігін
бағалау __________________________________________________________
5. Бюджеттік бағдарламаның тиімділігін
бағалаудың қосымша көрсеткіштері _________________________________
Бюджеттік бағдарламалардың _________  ______________________
әкімшісінің басшысы         (қолы)      (қолды таратып жазу)
М.О.
Қаржылық қызмет басшысы ____________  ______________________
(қолы)      (қолды таратып жазу)

1. Оценка эффективности управления бюджетной программой___________________
__________________________________________________________________________
Код адми- |Код про-|Код под- |Наименование|Мероприятия, работы, услуги,   |
нистратора|граммы  |программы|подпрограммы|предусмотренные на отчетный год|
__________|________|_________|____________|_______________________________|
1     |    2   |     3   |      4     |              5                |
__________|________|_________|____________|_______________________________|
__________|________|_________|____________|_______________________________|
__________|________|_________|____________|_______________________________|
Продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
Суммы,преду- |Мероприятия,   |Суммы израс- |Отклонение (+/-) |Причины не- |
смотренные на|работы, услуги,|ходованные за|кассового испол- |выполнения  |
отчетный год |выполненные за |отчетный год |нения от суммы   |предусмот-  |
|отчетный год   |(кассовое    |исполненного     |ренных меро-|
|               |исполнение)  |плана за отчетный|приятий и   |
|               |             |год (гр.8-гр.6)  |недоосвоения|
|               |             |                 |бюджетных   |
|               |             |                 |средств     |
_____________|_______________|_____________|_________________|____________|
6      |       7       |      8      |         9       |      10    |
_____________|_______________|_____________|_________________|____________|
_____________|_______________|_____________|_________________|____________|
_____________|_______________|_____________|_________________|____________|
2. Оценка экономической эффективности реализации
бюджетной программы_______________________________________________________
3. Оценка качества реализации бюджетной программы ________________________
4. Оценка результативности бюджетной программы____________________________
5. Дополнительные показатели оценки эффективности
бюджетной программы ______________________________________________________
Руководитель администратора _________________________ ___________________
бюджетных программ                  (подпись)       (расшифровка подписи)
М.П.
Руководитель финансовой службы ___________________ ______________________
(подпись)      (расшифровка подписи)