Арнайы салық режимі бойынша төлемдер ставкасын бекіту туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-15 шешімі. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2004 жылғы 09 қаңтарда N 1435 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы N 35-211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 20.08.2014 N 35-211 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" N 148 Заңының 6-бабы негiзiнде және 2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" N 209-11 Кодексiнiң 373 бабындағы 2 тармаққа сәйкес:
- бiр жолғы талондар негiзiнде;
- кәсiпкерлiк қызметтiң жекелеген түрлерi бойынша арнайы салық режимi бойынша тиiстi төлемдер мөлшерiн белгiлеу мақсатында облыстық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2004 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлетiн арнайы салық режимi бойынша төмендегiдей төлемдер мөлшерi бекiтiлсiн:
- 12 қосымшаларға сәйкес, бiр жолғы талондар негiзiнде;
- 3 қосымшаға сәйкес, кәсiпкерлiк қызметтiң жекелеген түрлерi бойынша.
2. Облыстық мәслихаттың:
1) Алматы облысының әдiлет басқармасында 2002 ж. 18 қаңтарда 563 нөмiрiмен тiркелген 2001 жылғы 26 желтоқсандағы "Арнайы салық режимi бойынша мөлшерi туралы" N 17-113;
2) Алматы облысының Әдiлет басқармасында 2003 ж. 19 қаңтарда 983 нөмiрiмен тiркелген Алматы облыстық мәслихатының 2001 жылғы 26 желтоқсандағы "Арнайы салық режимi бойынша мөлшерi туралы" N 31-165 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" N 31-165 шешiмдерiнiң күшi жойылды деп есептелсiн.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат
хатшысы
"Алматы облыстық мәслихатының
2003 жылғы 25 желтоқсандағы

Об утверждении ставок платежей по специальным налоговым режимам
Решение маслихата Алматинской области от 25 декабря 2003 года за N 3-15. Зарегистрировано Управлением юстиции Алматинской области от 9 января 2004 года за N 1435. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20 августа 2014 года № 35-211
Сноска. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20.08.2014 N 35-211.
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении Республики Казахстан" и в соответствии с пунктом 2 статьи 373 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня N 209-II "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", в целях установления соответствующих ставок платежей по специальным налоговым режимам:
- на основе разового талона;
- по отдельным видам предпринимательской деятельности, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платежей по специальным налоговым режимам вводимые в действие с 1 января 2004 года:
- на основе разового талона, согласно приложений N 1,2;
- по отдельным видам предпринимательской деятельности, согласно приложения N 3.
2. Считать утратившим силу решения областного маслихата:
1. N 17-113 от 26 декабря 2003 года "О ставках по специальным налоговым режимам" зарегистрированного в Управлении юстиции Алматинской области за N 563 от 18.01.2002 года;
2. N 31-165 от 26 декабря 2002 года "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата за N 17-113 от 26 декабря 2001 года "О ставках по специальным налоговым режимам" зарегистрированного в Управлении юстиции Алматинской области за N 983 от 19.01.2003 года.
Председатель сессии
Областного маслихата
Секретарь
Областного маслихата
Приложение 1
к решению Алматинского

N 3-15 "Арнайы салық режимі
бойынша төлемдер ставкасын
бекіту туралы" шешіміне
1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облыстық мәслихатының 2006.04.25 N 27-195 Шешімімен.
Қызметті бір күн ішінде жүзеге асыру үшін дүркін-дүркіндік сипаттағы кәсіпкерлік қызмет түрлері бойынша біржолғы талондар ставкасының құны (автомобиль көлігін айдап келу бойынша қызмет көрсетуден басқа)
(теңгемен)
N
Кәсіпкерлік қызмет
түрлері
Біржолғы талонның күндік құны
1 топ 2 топ 3 топ
1 Өткізу (тұрақты орынжайларда
жүзеге асырылған қызметті қоспағанда)

областного маслихата N 3-15
от "25" декабря 2003 года
"Об утверждении ставок
платежей по специальным
налоговым режимам"
Сноска. Приложение N 1 изложено в новой редакции - решением Алматинского областного маслихата от 25 апреля 2006 года N 27-195.
Стоимость ставок разовых талонов по видам предпринимательской
деятельности, носящих эпизодический характер, за один день
осуществления деятельности (кроме услуг по перегону
автомобильного транспорта).
(в тенге)
N
Виды предпринимательской
Стоимость разового талона в день
п/п
деятельности
1 группа
2 группа
3 группа
1
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)

100
80
60
қойлар, ешкілер (бір отар үшін)
40
30
25
1 топ: Іле, Қарасай, Талғар, Енбекшіказақ аудандары және Талдықорған қаласы;
2 топ: Жамбыл, Панфилов аудандары және Қапшағай қаласы;
3 топ:  Ақсу, Алакөл, Балхаш, Қаратал, Көксу, Кербулақ, Райымбек, Сарқанд, Ескелді, Ұйғұр аудандары және Текелі қаласы.
Алматы облыстық мәслихатының
2003 жылғы 25 желтоқсандағы
N 3-15 шешiмiне
N 2 қосымша
Өткiзетiн тауарлардың түрлерi бойынша қызметтi базарларда жүзеге асыратын жеке тұлғалар үшiн бiр жолғы талондар ставкасының құны
(әрбiр сатушыға әр сауда күнi
үшiн теңге есебiмен)
2
Өткiзетiн тауар түрлерi
Бiр жолғы талонның күндiк құны
Жабық сауда рыногы (азық-түлiктiк бөлшек, азық-түлiктiк емес бөлшек, әмбебап,
маманданған).
Аралас көтерме азық-түлiктiк, көтерме азық-түлiктiк емес, көтерме-әмбебап
Аралас сауда рыногы (бөлшек- азық-түлiктiк,
бөлшек-
азық-түлiктiк емес, бөлшек-
әмбебап,
маманданған)
Жабық емес сауда шағын рыногы (азық-түлiктiк, азық-түлiктiк емес, әмбебап, маманданған)
1.
Ет өнiмдерiн өткiзу
Оның iшiнде

100
80
60
овцы, козы (за 1 отару)
40
30
25
1 группа Илийский, Карасайский, Талгарский, Енбекшиказахский районы и город Талдыкорган;
2 группа Жамбылский, Панфиловский районы и город Капчагай;
3 группа Аксуский, Алакольский, Балхашский, Каратальский, Кербулакский, Коксуский, Райымбекский, Саркандский, Ескельдинский, Уйгурский районы и г.Текели.
Приложение N 2
к решению Алматинского
областного маслихата N 3-15
от 25 декабря 2003 года
Стоимость ставок разовых талонов
для физических лиц по видам реализуемых товаров,
осуществляющих деятельность на рынках
(за каждый день торговли
на одного торгующего в тенге)
п/п
Вид реализуемых товаров
Стоимость разового талона в день
Крытый торговый рынок (розн.прод., розн.непрод., розн.универс., специализированный).
Комбинирован-
ный оптово-продовольственный, оптово-непродовольственный, оптово- универсальный
Комбинированный торговый рынок (рознично-продовольственный, рознично-непродовольственный, рознично-универсал, специализированный)
Некрытый торговый мини-рынок (прод., непрод., универсал, специализированный)
I
Реализация мясопродуктов
из них

Ескерту. N 2 қосымшада "Ескерту" алынып тасталды - Алматы облыстық мәслихатының 2005 жылғы 1 шілдедегі N 18-134 шешімімен.
Ескерту. N 3 қосымша алынып тасталды - Алматы облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 34-257 шешімімен.

Сноска. В приложении N 2 "Примечание" исключено - решением Алматинского областного маслихата от 1 июля 2005 года N 18-134.
Сноска. Приложение N 3 исключено - решением Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 34-257.