N 2113 тіркелген "Шарттар жасасуды талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 9 наурыздағы N 104 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 17 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2745. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2005 жылғы 3 маусымдағы N 211 Бұйрығымен
--------------Бұйрықтан үзінді--------------
"Заңға тәуелдi актiлердi жетiлдiру бойынша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкiмiн iске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлген тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарының күшi жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Заң қызметi департаментi (Д.В. Вагапов) қоса берiлген тiзбеде көрсетiлген бұйрықтардың күшi жойылды деп тану туралы Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне белгiленген тәртiппен бiр апталық мерзiмде хабарласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнің
2005 жылғы 3 маусымдағы
N 211 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң күшiн
жойған кейбiр бұйрықтарының тiзбесi
23. "Шарттар жасасуды талап ететiн шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 104 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2004 жылғы 17 наурызда N 2745 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқа мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерiнің бюллетенiнде 2004 жылы жарияланған, N 37-40, 1022-құжат).
--------------------------------------------
Бұйырамын:
1. "Шарттар жасасуды талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2113 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған,  2003 жыл, N 7, 799-құжат), (Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің N 2212 тіркелген 2003 жылғы 1 наурыздағы  N 86 , N 2398 тіркелген 2003 жылғы 18 маусымдағы  N 236 , N 2440 тіркелген 2003 жылғы 11 тамыздағы  N 306 , N 2652 тіркелген 2003 жылғы 22 желтоқсандағы  N 433  бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шарттар жасасуды талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тізбесіндегі "Ескерту"»бағанында:
125-ерекшелік бойынша:
"Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" бюджеттік бағдарламасы" деген сөздер "Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" кіші бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров", зарегистрированный за N 2113
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 104. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2004 года N 2745. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 03.06.2005г. N 211
Извлечение из приказа Министра финансов РК от 03.06.2005г. N 211
"В целях реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан, согласно прилагаемому перечню...
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра
финансов РК
от 03.06.2005г. N 211
Перечень некоторых
приказов Министра финансов
Республики Казахстан, утративших силу
...
23. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 104 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров", зарегистрированный за N 2113"...".
--------------------------------------------------------------------
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2113, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 года N 7, ст. 799), (внесены изменения и дополнения приказами Министра финансов Республики Казахстан от 1 марта 2003 года N 86 - зарегистрирован за N 2212, от 18 июня 2003 года N 236 - зарегистрирован за N 2398, от 11 августа 2003 года N 306 - зарегистрирован за N 2440, от 22 декабря 2003 года N 433 - зарегистрирован за N 2652) следующие изменения и дополнения:
в Перечне расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров, утвержденном данным приказом, в графе "Примечание":
по специфике 125:
после слова "программе" дополнить словами "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме";

138, 139-ерекшеліктер бойынша:
"Әкімшілік шығындар" бюджеттік бағдарламасы "Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)" кіші бағдарламасы" деген сөздер "Сыртқы саяси қызметті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)" кіші бағдарламасы, "Халықаралық ұйымдарға және басқа да халықаралық органдарға қатысу" бюджеттік бағдарламасы ТМД-ның Лаңкестікке қарсы орталығында және "ТМД-ның Экономикалық Кеңесі жанындағы Экономикалық мәселелер жөніндегі комиссиясындағы Қазақстан Республикасының өкілдерін ұстау кіші бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" бюджеттік бағдарламасы" деген сөздер "Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" кіші бағдарламасы"» деген сөздермен ауыстырылсын;
"Шетелдегі сауда өкілдерінің қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы»деген сөздер "Шетелдегі сауда өкілдерінің қызметін қамтамасыз ету" кіші бағдарламасы"»деген сөздермен ауыстырылсын;
141, 145-ерекшеліктер бойынша:
"Әкімшілік шығындар" деген сөздер "Сыртқы саяси қызметті қамтамасыз ету" деген сөздермен ауыстырылсын;
142-ерекшелік бойынша:
"Әкімшілік шығындар" бюджеттік бағдарламасы "Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)" кіші бағдарламасы" деген сөздер "Сыртқы саяси қызметті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)" кіші бағдарламасы, "Халықаралық ұйымдарға және басқа да халықаралық органдарға қатысу" бюджеттік бағдарламасы ТМД-ның Лаңкестікке қарсы орталығында және "ТМД-ның Экономикалық Кеңесі жанындағы Экономикалық мәселелер жөніндегі комиссиясындағы Қазақстан Республикасының өкілдерін ұстау" кіші бағдарламасы"»деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" бюджеттік бағдарламасы" деген сөздер "Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" кіші бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Шетелдегі сауда өкілдерінің қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы" деген сөздер "Шетелдегі сауда өкілдерінің қызметін қамтамасыз ету" кіші бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
143-ерекшелік бойынша:
"Әкімшілік шығындар" бюджеттік бағдарламасы "Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)" кіші бағдарламасы" деген сөздер "Сыртқы саяси қызметті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)" кіші бағдарламасы, "Халықаралық ұйымдарға және басқа да халықаралық органдарға қатысу" бюджеттік бағдарламасы "ТМД-ның Лаңкестікке қарсы орталығында және ТМД-ның Экономикалық Кеңесі жанындағы Экономикалық мәселелер жөніндегі комиссиясындағы Қазақстан Республикасының өкілдерін ұстау" кіші бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
144-ерекшелік бойынша:
"Әкімшілік шығындар" деген сөздер "Сыртқы саяси қызметті қамтамасыз ету" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі» бюджеттік бағдарламасы» деген сөздер "Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" кіші бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
146-ерекшелік бойынша:
"Әкімшілік шығындар" деген сөздер "Сыртқы саяси қызметті қамтамасыз ету" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" бюджеттік бағдарламасы" деген сөздер "Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" кіші бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Шетелдегі сауда өкілдерінің қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы" деген сөздер "Шетелдегі сауда өкілдерінің қызметін қамтамасыз ету" кіші бағдарламасы"»деген сөздермен ауыстырылсын;
149-ерекшелік бойынша:
"Әкімшілік шығындар" бюджеттік бағдарламасы" деген сөздер "Сыртқы саяси қызметті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
", «Визалық жапсырмалар дайындау", "Ұзақ шетелдік іссапарлар кезінде қызметкерлерді медициналық сақтандыру" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" бюджеттік бағдарламасы" деген сөздер "Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" кіші бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Шетелдегі сауда өкілдерінің қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы" деген сөздер "Шетелдегі сауда өкілдерінің қызметін қамтамасыз ету" кіші бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
411-ерекшелік бойынша:
"Визалық жапсырмалар дайындау", "Қазақстан Республикасының шетелдегі дипломатиялық өкілдіктерімен қорғалған байланыс жүйесін құру", "Қазақстан Республикасының шетелдегі дипломатиялық өкілдіктерін материалдық-техникалық жарақтандыру", "Елшіліктер үшін автомашиналар сатып алу»кіші бағдарламалары" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің орталық аппараты үшін компьютер техникасының (оның ішінде монитор, жүйелік блок, принтер, іркіліссіз қоректендіргіш көзі) 21 комплектісін сатып алуға арналған шығыстарды қоспағанда, "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру бюджеттік бағдарламасы, "Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету бюджеттік бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" бюджеттік бағдарламасы бойынша айырбастау және шетелде Қазақстан Республикасы елшілігінің" деген сөздер "Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі" кіші бағдарламасы бойынша айырбастау және шетелде Қазақстан Республикасы елшілігінің және "Шетелдегі сауда өкілдіктерінің қызметін қамтамасыз ету" кіші бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Сауда елшілігінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
412-ерекшелік бойынша:
"Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау", "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік сатып алу" бюджеттік бағдарламалары" деген сөздер "Сыртқы саяси қызметті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" кіші бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
421-ерекшелік бойынша:
"сатып алу" деген сөздерден кейін "және объектілер салу" деген сөздермен толықтырылсын;
431-ерекшелік бойынша:
"Тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) беруге арналған шарттар: әкімшісі Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі болып табылатын "Республикалық меншіктегі шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің ғимараттарын қайта жаңарту және күрделі жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша айырбастау және шетелде Қазақстан Республикасы елшілігінің шоттарына кейіннен аудару үшін соманы Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің шоттарына аудару кезінде талап етілмейді." деген сөздер алынып тасталсын;
451-ерекшелік бойынша мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) беруге арналған шарттар: әкімшісі Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі болып табылатын "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік сатып алу және объектілер салу" бюджеттік бағдарламасы бойынша айырбастау және шетелде Қазақстан Республикасы елшілігінің шоттарына кейіннен аудару үшін соманы Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің шоттарына аудару кезінде талап етілмейді.".

по спецификам 138, 139:
слова "Административные затраты" подпрограмме "Аппараты органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии)" заменить словами "Обеспечение внешнеполитической деятельности" подпрограмме "Аппараты органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии)", бюджетной программе "Участие в международных организациях и других международных органах" подпрограмме "Содержание представителей Республики Казахстан в Антитеррористическом центре СНГ и в Комиссии по экономическим вопросам при Экономическом Совете СНГ";
слова "которой" заменить словами "которых";
слова "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" заменить словами "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию";
после слов "Федерации по" слова "бюджетной программе" заменить словом "подпрограмме";
слова "которых" заменить словами "которой";
по спецификам 141, 145:
слова "Административные затраты" заменить словами "Обеспечение внешнеполитической деятельности";
по специфике 142:
слова "Административные затраты" подпрограмме "Аппараты органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии)", администратором которой" заменить словами "Обеспечение внешнеполитической деятельности" подпрограмме "Аппараты органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии)", бюджетной программе "Участие в международных организациях и других международных органах" подпрограмме "Содержание представителей Республики Казахстан в Антитеррористическом центре СНГ и в Комиссии по экономическим вопросам при Экономическом Совете СНГ", администратором которых";
слова "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" заменить словами "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию";
после слов "Федерации по" слова "бюджетной программе" заменить словом "подпрограмме";
слово "которых" заменить словом "которой";
по специфике 143:
слова "Административные затраты" подпрограмме "Аппараты органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии)", администратором которой" заменить словами "Обеспечение внешнеполитической деятельности" подпрограмме "Аппараты органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии)", бюджетной программе "Участие в международных организациях и других международных органах" подпрограмме "Содержание представителей Республики Казахстан в Антитеррористическом центре СНГ и в Комиссии по экономическим вопросам при Экономическом Совете СНГ", администратором которых";
по специфике 144:
слова "Административные затраты" заменить словами "Обеспечение внешнеполитической деятельности";
слова "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" заменить словами "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию";
по специфике 146:
слова "Административные затраты" заменить словами "Обеспечение внешнеполитической деятельности";
слова "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" заменить словами "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию";
после слов "Федерации по" слова "бюджетной программе" заменить словом "подпрограмме";
слово "которых" заменить словом "которой";
по специфике 149:
слова "бюджетным программам "Административные затраты" заменить словами "бюджетной программе "Обеспечение внешнеполитической деятельности";
слова ", "Изготовление визовых наклеек", "Медицинское страхование сотрудников во время длительной загранкомандировки" исключить;
слова "которых является Министерство иностранных" заменить словами "которой является Министерство иностранных";
слова "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" заменить словами "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию";
после слов "Федерации по" слова "бюджетной программе" заменить словом "подпрограмме";
слова "которых является Министерство индустрии" заменить словами "которой является Министерство индустрии";
по специфике 411:
слова "бюджетным программам "Изготовление визовых наклеек", "Создание системы защищенной связи с дипломатическими представительствами Республики Казахстан за рубежом", "Материально-техническое оснащение дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом", "Приобретение автомашин для посольств" заменить словами "бюджетной программе "Обеспечение внешнеполитической деятельности" подпрограмме "Материально-техническое оснащение государственных органов", за исключением расходов на приобретение для центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан 21 комплекта компьютерной техники (в том числе монитор, системный блок, принтер, источник бесперебойного питания), договора на поставку которых требуются, бюджетной программе "Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за рубежом";
слова "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" заменить словами "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" и Торгового представительства Республики Казахстан в Российской Федерации по подпрограмме "Обеспечение деятельности торговых представительств за рубежом";
по специфике 412:
слова "бюджетным программам "Выполнение обязательств прошлых лет", "Приобретение недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан", администратором которых" заменить словами "бюджетной программе "Обеспечение внешнеполитической деятельности" подпрограмме "Материально-техническое оснащение государственных органов", администратором которой";
по специфике 421:
после слова "приобретение" дополнить словами "и строительство объектов";
по специфике 431:
слова "Договоры на поставку товаров (работ и услуг) не требуются: при перечислении сумм на счета в Национальном банке Республики Казахстан для конвертации и последующего перечисления на счета посольств Республики Казахстан за границей по бюджетной программе "Реконструкция и капитальный ремонт зданий дипломатических представительств за рубежом, находящихся в республиканской собственности", администратором которой является Министерство иностранных дел Республики Казахстан." исключить;
по специфике 451 дополнить предложением следующего содержания:
"Договоры на поставку товаров (работ и услуг) не требуются: при перечислении сумм на счета в Национальном банке Республики Казахстан для конвертации и последующего перечисления на счета посольств Республики Казахстан за границей по бюджетной программе "Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан", администратором которой является Министерство иностранных дел Республики Казахстан.".

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр