"Қызмет атқаруды ұйымдастыру, уақытша ұстау изоляторында ұсталатын сезіктілер мен айыпталушыларды күзетуді қамтамасыз ету жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 1 маусымдағы N 386 бұйрығына (тіркеу нөмірі 1878) толықтырулар енгізу туралы
Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 4 наурыздағы N 161 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 1 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2783. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 9 наурыздағы № 166 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ішкі істер министрінің 09.03.2017 № 166 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Аса қауіпті қылмыскерлерді айдап алып жүру мен күзетудің кейбір мәселелерін ретке келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қызмет атқаруды ұйымдастыру, уақытша ұстау изоляторында ұсталатын сезіктілер мен айыпталушыларды күзетуді қамтамасыз ету жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 1 маусымдағы N 386 бұйрығына (12 маусым 2002 жылы 1878 нөмірде тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқару органдарының нормативтік құқықтың актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2003 жыл, N 5-6) мынадай толықтырулар енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Нұсқаулықта:
11-тармақта:
1) тармақшадағы "күшейтілген" деген сөзден кейін "ерекше" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) сезіктілер мен айыпталушыларды ерекше күзетудің қосымша күзет орны ақпараттардың тарап кетуін және ерекше мәні бар қылмыстық істер бойынша аса қауіпті қылмыскерлер арасындағы рұқсат берілмеген байланыстарды болдырмау мақсатында қойылады. Шешімді Ішкі істер органының басшылығы мұндай қылмыстық істерді тергейтін жедел-тергеу топтары жетекшілерінің ұсынымхаттары бойынша қабылдайды.".
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-Министрі генерал-майоры полиция Қ.Б.Өскембаевқа, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Күдіктілер мен тергеу қамауындағыларды алдын ала оқшаулау департаментіне (М.М.Баймұхамбетов) жүктелсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енеді.
Министр
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының орынбасары
2004 жылғы 26 ақпан
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2004 жылғы 26 қаңтар

О внесении дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 июня 2002 года N 386 "Об утверждении Инструкции по организации несения службы, обеспечению охраны подозреваемых и обвиняемых, содержащихся в изоляторах временного содержания", зарегистрированный за N 1878
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 марта 2004 года N 161. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 1 апреля 2004 года N 2783. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 марта 2017 года № 166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 09.03.2017 № 166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях урегулирования некоторых вопросов конвоирования и охраны особо опасных преступников, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 июня 2002 года N 386 "Об утверждении Инструкции по организации несения службы, обеспечению охраны подозреваемых и обвиняемых, содержащихся в изоляторах временного содержания" (зарегистрирован за N 1878 от 12 июня 2002 года, опубликован в бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных органов Республики Казахстан, 2003 год, N 5-6) следующие дополнения:
в Инструкции, утвержденной данным приказом:
в пункте 11:
в подпункте 1) после слова "усиленный" дополнить словом "особый";
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) дополнительный пост особой охраны подозреваемых и обвиняемых выставляется в целях недопущения утечки информации и несанкционированных контактов особо опасных преступников по уголовным делам, имеющим особую значимость. Решение принимается руководителем органа внутренних дел по представлению руководителей оперативно-следственных групп, расследующих такие уголовные дела.".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Ускимбаева К.Б., Департамент предварительной изоляции подозреваемых и следственно-арестованных Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Баймухамбетов М.М.).
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Согласовано:
Заместитель Генерального Министр здравоохранения
прокурора Республики Казахстан Республики Казахстан
26.02.2004 г. 26.01.2004 г.