N 1174 тіркелген "Мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар шығыстарының сметаларын жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 24 мамырдағы N 248 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 147 бұйрығы. Қазақстан Республдикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 4 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2834. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 242 бұйрығымен
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2006 жылғы 7 шілдедегі N 242 бұйрығынан
үзінді:
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттiк бюджеттiң атқарылуын талдау және әдiснамасы департаментi (А.Н.Қалиева) бiр апта мерзiмде осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне жiберсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қаржы вице-министрi Ә.А. Смайыловқа жүктелсiн.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң
2006 жылғы 7 шілдедегі
N 242 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
күшi жойылған кейбiр бұйрықтарының тiзiмi
...
5. "Мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындар шығыстарының сметаларын жасау жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 24 мамырдағы N 248 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2004 жылғы 8 сәуiрдегi N 147 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық кесiмдердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2834 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге мемлекеттiк органдардың нормативтiк құқықтық кесiмдерi бюллетенiнiң 2004 ж. N 33-36, 987-құжатында жарияланған).
---------------------
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы"  заң күші бар Жарлығына  сәйкес бұйырамын:
1. "Мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар шығыстарының сметаларын жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 24 мамырдағы N 248  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1174 тіркелген, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 11 наурыздағы  N 123  - N 1478 тіркелген, 2003 жылғы 19 наурыздағы  N 117  - N 2239 тіркелген, 2003 жылғы 9 маусымдағы  N 229  - N 2388 тіркелген бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар шығыстарының сметаларын бекіту жөніндегі нұсқаулықта:

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248 "Об утверждении Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий", зарегистрированный за N 1174
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 апреля 2004 года N 147. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2004 года N 2834. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 7.07.2006г. N 242
Извлечение из приказа Министра финансов РК
от 7 июля 2006 года N 242
"Приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу...
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра финансов РК
от 7 июля 2006 года N 242
5. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 апреля 2004 года N 147 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248 "Об утверждении Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий", зарегистрированный за N 1174"..."
------------------------------------------------------------------
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан, имеющим силу закона "О государственном предприятии" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248 "Об утверждении Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1174, внесены изменения и дополнения приказами Министра финансов Республики Казахстан от 11 марта 2001 года  N 123  - зарегистрирован за N 1478, от 19 марта 2003 года  N 117  - зарегистрирован за N 2239, от 9 июня 2003 года  N 229  - зарегистрирован за N 2388) следующие изменения:
в Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий, утвержденной указанным приказом:

8-1 және 8-2-тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

пункты 8-1 и 8-2 исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр