Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына кедендік ресімдеу мәселесі жөнінде толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 10 маусымдағы N 261 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 8 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2939. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің  360 және  379-баптарына сәйкес, кедендік ресімдеуді жетілдіру мақсатында Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) <*>
Ескерту. 1) тармақшаның күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2007.12.14 N 462 Бұйрығымен.
2) "Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы N 219  бұйрығында (бұдан әрі - Бұйрық) (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 9 маусымда N 2355 тіркелген, "Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 1 желтоқсандағы N 537 бұйрығымен енгізілген өзгерістерімен бірге "Ресми газетте" 2003 жылғы 27 қыркүйекте N 39 жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тауарларды декларациялау ережесінде:
5-тармақта:
үшінші абзацтан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бір алушының мекен-жайына бір жөнелтуші бір сыртқы сауда шарты бойынша жіберетін, қызмет аймағында Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өткізу пункттері орналасқан бір кеден органы арқылы тауарлардың жеткізілуін бақылаудың автоматтандырылған жүйесін және "ТС - SCAN FMG" контейнерлік сканерлеу жүйесін пайдалана отырып негізгі кедендік ресімдеуге бір мезгілде ұсынылатын бір көлік түрімен әкелінетін, тауарға ілеспе құжаттардың санына қарамастан, бестен астам автокөлік құралдарымен тасымалданатын тауарлар туралы.".
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру департаменті (Е.Ә.Шығанбаев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі (М.К.Исаева) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми түрде жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении дополнений в некоторые приказы Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан по вопросу таможенного оформления
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 10 июня 2004 года N 261. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2004 года N 2939. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
Сноска. Утратил силу с 01.01.2011 приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В соответствии со  статьями 360 и  379 Таможенного кодекса Республики Казахстан, в целях совершенствования таможенного оформления ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан следующие дополнения:
1)  (утратил силу приказом и.о. Министра финансов РК от 14 декабря 2007 года   N 462 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2) в  приказе Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 219 "О декларировании товаров и транспортных средств" (далее - Приказ) (зарегистрированном в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 9 июня 2003 года N 2355, опубликованном в "Официальной газете" от 27 сентября 2003 года N 39, с внесенными изменениями  приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 1 декабря 2003 года N 537 "О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан"):
в Правилах декларирования товаров, утвержденных указанным Приказом:
в пункте 5:
после третьего абзаца дополнить абзацем следующего содержания:
"о товарах, направляемых в адрес одного получателя одним отправителем по одному внешнеторговому договору, ввозимые через один таможенный орган, в зоне деятельности которого расположены пункты пропуска через таможенную границу Республики Казахстан, одним видом транспорта, одновременно предъявленные к основному таможенному оформлению с использованием автоматизированной системы контроля доставки товаров и системы контейнерного сканирования "TC - SCAN FMG", перемещаемые не более чем на пяти автотранспортных средствах, независимо от количества товаросопроводительных документов.".
2. Департаменту организации таможенного контроля Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Шиганбаев Е.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Исаева М.К.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.

4. Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті органның облыстар (республикалық мәні бар қалалар) бойынша аумақтық бөлімшелері мен кедендерінің бастықтары осы бұйрықты барлық құрылымдық бөлімшелерге жеткізсін және оның тиісінше орындалуын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ.Ержановқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға

4. Начальникам территориальных подразделений уполномоченного органа по вопросам таможенного дела по областям (городам республиканского значения) и таможен довести настоящий приказ до всех структурных подразделений и обеспечить его надлежащее исполнение.
5. Контроль за исполнением приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К.
6. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель