N 1492 тiркелген "Аудиторлық ұйымдардың және несиелiк рейтингтiк агенттiктердiң тiзiмдерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2001 жылғы N 173 бұйрығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2004 жылғы 19 шілдедегі N 294 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 10 тамызда тіркелді. Тіркеу N 2990. Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 3 қарашадағы N 434 бұйрығымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 3 қарашадағы  N 434  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан  қараңыз) бұйрығымен.
______________________
Бухгалтерлiк есеп және аудиттiң қазақстандық және халықаралық стандарттарына сәйкес қаржы жылының қорытындылары бойынша ұйымдардың жыл сайынғы аудитiн тиiмдi жүргiзу мақсатында бұйырамын:
1. "Аудиторлық ұйымдардың және несиелiк рейтингтiк агенттiктердiң тiзiмдерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2001 жылғы N 173  бұйрығына  (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2001 жылғы 2 мамырда N 1492 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдары нормативтiк құқықтық актiлерiнiң  бюллетенiнде жарияланған, 2001 жыл, N 25, "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 2 мамырда N 1492 тiркелген "Аудиторлық ұйымдардың және несиелiк рейтингтiк агенттiктердiң тiзiмдерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2001 жылғы N 173 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 6 қарашадағы N 396  бұйрығымен  өзгерiстер енгiзiлген) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген аудиторлық ұйымдардың тiзiмiнде:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6. "BDO Қазақстан аудит"    Алматы қаласы лицензиясының
жауапкершiлiгi шектеулi  сериясы МФЮ N 0000276".
серiктестiгi
2. Бухгалтерлiк есеп және аудит департаментi:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуге шаралар қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап он күндiк мерзiмде осы бұйрықтың ресми жариялануы бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы бұйрық pecми жарияланған күнiнен бастап он күн өткеннен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Министр

О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 апреля 2001 года N 173 "Об утверждении списков аудиторских организаций и кредитных рейтинговых агентств", зарегистрированный за N 1492
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 июля 2004 года N 294. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2004 года N 2990. Утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 3 ноября 2006 года N 434
Сноска. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 июля 2004 года N 294 утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 3 ноября 2006 года N  434 .
В целях эффективного проведения ежегодного аудита организаций по итогам финансового года в соответствии с казахстанскими и международными стандартами бухгалтерского учета и аудита приказываю:
1. Внести в  приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 5 апреля 2001 года N 173 "Об утверждении списков аудиторских организаций и кредитных рейтинговых агентств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 мая 2001 года за N 1492, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 год, N 25, внесены изменения  приказом  Министра финансов Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 396 "О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 апреля 2001 года N 173 "Об утверждении списков аудиторских организаций и кредитных рейтинговых агентств", зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 мая 2001 года N 1492") следующее дополнение:
в списке аудиторских организаций, утвержденном указанным приказом:
дополнить строкой следующего содержания:
"6. Товарищество с ограниченной            г. Алматы
ответственностью                           лицензия серии
"ВDO Казахстанаудит"                       МФЮ N 0000276".
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и аудита:
1) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан принять меры по официальному опубликованию настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня официального опубликования.
Министр