"Табиғи монополия субъектілерін Мемлекеттік тіркелімге енгізу және шығару ережесін бекіту туралы" N 2217 нөмірмен тіркелген Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 26 ақпандағы N 57-НҚ бұйрығына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 476-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 13 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3272. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды қорғау агенттігі төрағасының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 64-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Табиғи монополияларды қорғау агенттігі төрағасының 28.03.2014 № 64-НҚ бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  4-бабы 1-тармағының 6) және 6-1) тармақшаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Табиғи монополия субъектілерін Мемлекеттік тіркелімге енгізу және шығару ережесін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеуінің Тізілімінде N 2217 нөмірмен тіркелген, "Ресми газет" газетінде 2003 жылғы 17 мамырда N 20 нөмірмен жарияланған) Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 26 ақпандағы N 57-НҚ  бұйрығына  мынадай өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Табиғи монополия субъектілерін Мемлекеттік тіркелімге енгізу және шығару ережесінде:
4-тармақтағы:
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"тарифтерді Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітетін телекоммуникациялардың әмбебап қызметтерін қоспағанда техникалық тұрғыдан мүмкін емес не экономикалық тиімсіздігінің себебі бойынша осы қызметтерді ұсынатын бәсекелес байланыс операторы болмаған жағдайда, телекоммуникациялар қызметтері;";
мынадай мазмұндағы 9-1) тармақшамен толықтырылсын:
"жалпы пайдаланудағы телекоммуникациялар желісіне телекоммуникациялар желілерін қосу мақсатында кабельдік кәрізді және технологиялық мүлкін жалға немесе пайдалануға беру қызметтері;".
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Телекоммуникациялар және аэронавигация саласындағы реттеу мен бақылау департаменті (Е.М.Досмағамбет) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменения и дополнения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 26 февраля 2003 года N 57-ОД "Об утверждении Правил включения и исключения из Государственного регистра субъектов естественной монополии", зарегистрированный за N 2217
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 8 декабря 2004 года N 476-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2004 года N 3272. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 марта 2014 года № 64-ОД
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28.03.2014 № 64-ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 6) и 6-1) пункта 1 статьи 4  Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 26 февраля 2003 года N 57-ОД "Об утверждении Правил включения и исключения из Государственного регистра субъектов естественной монополии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2217, опубликован в газете "Официальная газета" 17 мая 2003 года N 20) следующее изменение и дополнение:
в Правилах включения и исключения из Государственного регистра субъектов естественной монополии, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4:
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"услуги телекоммуникаций при условии отсутствия конкурентного оператора связи, предоставляющего эти услуги, по причине технической невозможности либо экономической нецелесообразности, за исключением универсальных услуг телекоммуникаций, тарифы на которые утверждаются Правительством Республики Казахстан;";
дополнить подпунктом 9-1) следующего содержания:
"услуги предоставления в аренду или пользование кабельной канализации и технологического имущества для целей присоединения сетей телекоммуникаций к сети телекоммуникаций общего пользования;".
2. Департаменту по регулированию и контролю в сфере телекоммуникаций и аэронавигации Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Досмагамбет Е.М.) обеспечить государственную регистрацию в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа.

3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік және аумақтық жұмыстар департаменті (Токарева М.А.) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін:
1) оны белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары А.П. Нефедовқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға

3. Департаменту административной и территориальной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Токарева М.А.) после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном порядке его опубликование в официальных средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Нефедова А.П.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель