Инвестициялық портфельді басқарушының есеп беру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 27 қарашадағы N 328 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 29 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3314. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 22 қазандағы 196 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 22.10.2014 № 196 (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу мен қадағалау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына және "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабы 2-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған Инвестициялық портфельді басқарушының есеп беру ережесі бекітілсін.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 ақпаннан бастап қолданысқа енеді.
3. Стратегия және талдау департаментi (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын және оны қабылдауға байланысты өзге де шараларды қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Агенттіктің мүдделi бөлiмшелерiне, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне, инвестициялық портфельді басқарушыларға, "Активтерді басқарушылар қауымдастығы", "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" Заңды тұлғалар бірлестіктеріне жiберсiн.
4. Агенттіктің қызметін қамтамасыз ету департаменті (Несіпбаев Р.Р.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасының Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау жөніндегі
агенттігі Басқармасының
2004 жылғы 27 қарашадағы
N 328 қаулысымен Бекітілген
Инвестициялық портфельді басқарушының
есеп беру ережесі
1. Осы Ереже «Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу мен қадағалау туралы» 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына, «Бағалы қағаздар рыногы туралы» 2003 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленді және инвестициялық портфельді басқарушының есептілігін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитетіне (бұдан әрі - уәкілетті орган) ұсыну тізбесін, нысандарын, мерзімін және тәртібін белгілейді.

Об утверждении Правил представления отчетности управляющим инвестиционным портфелем
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года № 328. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года № 3314. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 22 октября 2014 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 22.10.2014 № 196.
В соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций", подпунктом 15) пункта 2 статьи 3 Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг" Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила представления отчетности управляющим инвестиционным портфелем.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 февраля 2005 года.
3. Департаменту стратегии и анализа (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и иные меры, связанные с его принятием;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Национального Банка Республики Казахстан, управляющих инвестиционным портфелем, Объединений юридических лиц "Ассоциация Управляющих активами", "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства (Несипбаев Р.Р.) принять меры к опубликованию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Утверждены
постановлением Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 27 ноября 2004 года № 328
Правила представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 июля 2003 года «О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций», Законом Республики Казахстан от 2 июля 2003 года «О рынке ценных бумаг» и определяют перечень, формы, сроки и порядок представления отчетности управляющим инвестиционным портфелем в Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан (далее - уполномоченный орган).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2011.09.30 № 118 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Инвестициялық портфельді басқарушының есебіне мыналар жатады:
1) осы Ереженің 1-қосымшасына сәйкес өз активтері есебінен сатып алынған бағалы қағаздар туралы есеп (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқа);
2) осы Ереженің 2-қосымшасына сәйкес өз активтері есебінен жасалған "кері РЕПО" және "РЕПО" операциясы" операцияларының құрылымы туралы есеп (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқа);
3) осы Ереженің 3-қосымшасына сәйкес өз активтері есебінен орналастырылған екінші деңгейдегі банктердегі салымдардың құрылымы туралы есеп (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқа);
4) осы Ереженің 4-қосымшасына сәйкес басқа заңды тұлғалардың капиталына инвестициялардың құрылымы туралы есеп (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқа);
5) осы Ереженің 5-қосымшасына сәйкес пай кірістілігі мен пай иелерінің саны туралы мәліметтер (әрбір инвестициялық қор бойынша толтырылады);
6) алынып тасталды
7) алынып тасталды
8) осы Ереженің 8-қосымшасына сәйкес клиенттердің активтері есебінен сатып алынған инвестициялық портфельдің құрылымы туралы есеп;
9) осы Ереженің 9-қосымшасына сәйкес инвестициялық қордың өзге мүлкінің құрылымы туралы есеп;
10) осы Ереженің 10-қосымшасына сәйкес акционерлік қоғам болып табылмайтын заңды тұлғалардың капиталына инвестициялық қордың инвестициялары туралы есеп.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2011.09.30 № 118 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. Инвестициялық портфельді басқарушы есепті электрондық тасымалдағышта тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың бесінші жұмыс күні Астана қаласының уақыты бойынша сағат 18.00-ден кешіктірмей береді.

Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 30.09.2011 № 118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Отчетность управляющего инвестиционным портфелем включает в себя:
1) отчет о ценных бумагах, приобретенных за счет собственных активов, в соответствии с приложением 1 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
2) отчет о структуре операций "обратное РЕПО" и "Операция "РЕПО", совершенных за счет собственных активов, в соответствии с приложением 2 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
3) отчет о структуре вкладов в банках второго уровня, размещенных за счет собственных активов, в соответствии с приложением 3 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
4) отчет о структуре инвестиций в капитал других юридических лиц в соответствии с приложением 4 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
5) сведения о доходности пая и о количестве пайщиков в соответствии с приложением 5 к настоящим Правилам (заполняется по каждому инвестиционному фонду);
6) исключен постановлением Правления Национального Банка РК от 30.09.2011 № 118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7) исключен постановлением Правления Национального Банка РК от 30.09.2011 № 118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8) отчет о структуре инвестиционного портфеля, приобретенного за счет активов клиентов, в соответствии с приложением 8 к настоящим Правилам;
9) отчет о структуре иного имущества инвестиционного фонда в соответствии с приложением 9 к настоящим Правилам;
10) отчет об инвестициях инвестиционного фонда в капитал юридических лиц, не являющихся акционерными обществами, в соответствии с приложением 10 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Правления Национального Банка РК от 30.09.2011 № 118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Управляющий инвестиционным портфелем представляет отчетность на электронном носителе ежеквартально, не позднее 18.00 часов времени города Астаны пятого рабочего дня месяца, следующего за отчетным кварталом.

Инвестициялық портфельді басқарушы есепті электрондық тасымалдағышта осы Ереженің 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың бесінші жұмыс күні Астана қаласының уақыты бойынша сағат 18.00-ден кешіктірмей береді.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.05.26 N 100 Қаулысымен
3-1. Ай сайын және тоқсан сайын жасалатын қағаз тасымалдағыштағы есепке бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы тұлға), бас бухгалтер қол қойып, мөрмен куәландырылады және инвестициялық портфельдi басқарушысында сақталады. Инвестициялық портфельдi басқарушы уәкiлеттi органның талап етуi бойынша сұратуды алған күннен бастап екi жұмыс күнiнен кешiктiрмей есептi қағаз тасымалдағышта ұсынады.
Ескерту: 3-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005.08.27 N 310 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), өзгерту енгізілді- ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.05.26 N 79 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
3-2. электрондық тасымалдағыштағы есеп ұсынылатын деректердің құпиялылығын және түзетілмейтіндігін қамтамасыз ететін криптографиялық қорғау құралдарымен ақпаратты кепілдік бере отырып жеткізу көлік жүйесін пайдалану арқылы ұсынылады.
Ай сайын жасалатын электрондық тасымалдағыштағы есеп ұсынылатын деректердің құпиялылығын және түзетілмейтіндігін қамтамасыз ететін криптографиялық қорғау құралдарымен ақпаратты кепілдік бере отырып жеткізу көлік жүйесін пайдалану арқылы уәкілетті орган көрсеткен мекен-жай бойынша ұсынылады.
Ескерту. 3-2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.05.26 N 100 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
3-3. Электрондық тасымалдағышта ұсынылатын деректердiң қағаз тасымалдағыштағы деректермен сәйкестiгiн инвестициялық портфельдi басқарушысының бiрiншi басшысы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы тұлға) және бас бухгалтер қамтамасыз етедi.
Ескерту: 3-3-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005.08.27 N 310 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), өзгерту енгізілді- ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.05.26 N 79 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.

Управляющий инвестиционным портфелем представляет отчетность на электронном носителе в соответствии с приложениями 8, 9, 10 к настоящим Правилам ежемесячно, не позднее 18.00 часов времени города Астаны пятого рабочего дня месяца, следующего за отчетным месяцем.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 № 100 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-1. Отчетность на бумажном носителе, составляемая ежемесячно и ежеквартально, подписывается первым руководителем (на период его отсутствия – лицом, его замещающим), главным бухгалтером, заверяется печатью и хранится у управляющего инвестиционным портфелем. По требованию уполномоченного органа управляющий инвестиционным портфелем не позднее двух рабочих дней со дня получения запроса представляет отчетность на бумажном носителе.
Сноска. Правила дополнены пунктом 3-1 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N 310 (порядок введения в действие см. п.2 пост. N 310 ); с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п. 2); от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
3-2. Отчетность на электронном носителе представляется с использованием транспортной системы гарантированной доставки информации с криптографическими средствами защиты, обеспечивающей конфиденциальность и некорректируемость представляемых данных.
Отчетность, на электронном носителе составляемая ежемесячно представляется с использованием транспортной системы гарантированной доставки информации с криптографическими средствами защиты, обеспечивающей конфиденциальность и некорректируемость представляемых данных, по адресу, указанному уполномоченным органом.
Сноска. Пункт 3-2 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2009 N 100 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
3-3. Идентичность данных, представляемых на электронном носителе, данным на бумажном носителе, обеспечивается первым руководителем управляющего инвестиционным портфелем (на период его отсутствия – лицом, его замещающим) и главным бухгалтером.
Сноска. Правила дополнены пунктом 3-3 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин.организаций от 27 августа 2005 года N 310 (порядок введения в действие см. п.2 пост. N 310 ); с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п. 2); от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).

3-4. Есептілікке өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу қажеттілігіне байланысты, инвестициялық портфельдi басқарушы есептілікті ұсынған күннен бастап үш жұмыс күн ішінде уәкілетті органға өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу қажеттілігінің себептерін түсіндіре отырып жазбаша өтініш ұсынады.
Инвестициялық портфельдi басқарушы ұсынған есептілікте толық емес және (немесе) шынайы емес ақпаратты анықтаған кезде уәкілетті орган ол жайында инвестициялық портфельдi басқарушыға хабарлайды. Инвестициялық портфельдi басқарушы уәкілетті орган хабарлаған күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірмей уәкілетті органның ескертулерін ескере отырып пысықталған есептілікті ұсынады.
Ескерту. 3-4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
4. Есептегі деректер Қазақстан Республикасының ұлттық валютасымен - теңгемен көрсетіледі.
5. Есепті жасаған кезде қолданылатын өлшем бірлігі мың теңгемен белгіленеді. Есепте бес жүз теңгеден аз сома нөлге дейін дөңгелектенеді, ал бес жүзге тең және одан жоғары сома мың теңгеге дейін дөңгелектенеді.
6-10. <*>
Ескерту: 6-10-тармақтар алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз ).
11. Алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
12. <*>
Ескерту: 12-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз ).

3-4. В случае необходимости внесения изменений и (или) дополнений в отчетность, управляющий инвестиционным портфелем в течение трех рабочих дней со дня представления отчетности представляет в уполномоченный орган письменное ходатайство с объяснением причин необходимости внесения изменений и (или) дополнений.
При обнаружении неполной и (или) недостоверной информации в отчетности, представленной управляющим инвестиционным портфелем, уполномоченный орган уведомляет об этом управляющего инвестиционным портфелем. Управляющий инвестиционным портфелем не позднее двух рабочих дней со дня уведомления уполномоченным органом представляет доработанную с учетом замечаний уполномоченного органа отчетность.
Сноска. Правила дополнены пунктом 3-4 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п. 2); в редакции постановления Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
4. Данные в отчетности указываются в национальной валюте Республики Казахстан - тенге.
5. Единица измерения, используемая при составлении отчетности, устанавливается в тысячах тенге. Сумма менее пятисот тенге в отчетности округляется до нуля, а сумма, равная пятистам тенге и выше, округляется до тысячи тенге.
6 - 10. Исключены постановлением Правления АФН РК от 27.08.2005 N 310 (порядок введения в действие см. п.2 пост. N 310).
11. Исключен постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131(вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
12. Исключены постановлением Правления АФН РК от 27.08.2005 N 310 (порядок введения в действие см. п.2 пост. N 310).

Ескерту. 2-қосымшаға толықтыру енгізілді, жаңа редакцияда  жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.05.26 N 79 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
Өз активтері есебінен жасалған "кері РЕПО" және
"РЕПО" операциясы" операцияларының құрылымы туралы есеп
Инвестициялық портфельді басқарушы _________________
200_ жылғы ___ _______ жағдай бойынша
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
N |  Операцияның  |Эмите-|Ұлт- |Номи-|     Күні    |Опера- |Сыйақы
р/с|    мазмұны    |нттің |тық  |налды|_____________|цияның | став-
|               |атауы |біре-|құны-|Опера-|Опера-|күнмен | касы
|               | және |гей- | ның |цияның|цияның|мерзімі|
|               |бағалы|лен- |валю-|ашылуы| жабы-|       |
|               |қағаз-|діру |тасы |      |  луы |       |
|               |дардың|нө-  |     |      |      |       |
|               | түрі |мірі |     |      |      |       |
___________________________________________________________________
1           2         3      4    5      6       7      8     9
___________________________________________________________________
1    "кері РЕПО"
операциялары
1.1. Тікелей тәсіл
...
1.2. Автоматты тәсіл
...
2    "РЕПО" операциялары
2.1. Тікелей тәсіл
...
2.2. Автоматты тәсіл
...
___________________________________________________________________
кестенің жалғасы
_______________________________________________________________
N | Бағалы |Қалыптастырылған |Операция сомасы теңгемен|Листинг/
р/с|қағаздар|    резервтер    | (ықтимал залалдарға    |рейтинг
| саны   |  (провизиялар)  | арналған резервтерді   |
|        |                 |     шегергендегі)      |
_______________________________________________________________
1      10        10-1                   11               12
_______________________________________________________________
1
1.1.
...
1.2.
...
2
2.1.
...
2.2.
...
______________________________
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмері)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005.08.27 N 310 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), толықтыру енгізілді, жаңа редакцияда  жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.05.26 N 79 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
Өз активтері есебінен орналастырылған екінші
деңгейдегі банктердегі салымдардың құрылымы туралы есеп
Инвестициялық портфельді басқарушы _________________
200_ жылғы ___ _______ жағдай бойынша
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
N |Банктер/банк |Банк|Салым|Рей- | Салым |Салым   |Салым бойынша
р/с|бөлігінде бап|коды|валю-|тинг/|мерзімі|бойынша |негізгі борыш
|    атауы    |    |тасы |Лис- |күнмен |сыйақы  |  сомасы
|             |    |     |тинг |       |ставкасы|_______________
|             |    |     |     |       |(жылдық |тең- |шетел
|             |    |     |     |       |процент-|гемен|валюта-
|             |    |     |     |       |  пен)  |     |сында
___________________________________________________________________
1        2         3     4    5       6      7       9      10
___________________________________________________________________
1   Талап етуге
дейінгі салымдар
1.1.
...
2   Мерзімді
салымдар
2.1.
...
3   Шартты салымдар
3.1.
...
4   Барлығы
___________________________________________________________________
кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
N |Салым бойынша сыйақы|Қалыптас- |Салымның ағым- |Ықтимал|
р/с|____________________|тырылған  |ғы құнының жи- | шығын |Ескерту*
|теңгемен|  Шетел    |резервтер |ынтығы (ықтимал|резерв-|
|        |валютасында|(провизия-|залалдарға ар- | тері  |
|        |           |лар)      |налған резерв- |       |
|        |           |          |терді шегерген-|       |
|        |           |          |дегі)          |       |
___________________________________________________________________
1     11         12       12-1           13          14       15
___________________________________________________________________
1
1.1.
...
2
2.1.
...
3
3.1.
...
4
_____________________________________________________
* егер, салымға меншiк құқығын шектеу болса,
онда "иә" деген сөз қойылуы керек
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмері)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 4-қосымша

Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п. 2); от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет о структуре операций «обратное РЕПО» и «Операция «РЕПО»,
совершенных за счет собственных активов
Управляющий инвестиционным портфелем _________________________
по состоянию на ___  _______  200_ года
(в тысячах тенге)
№ п/п
Содержание
операции
Наименование
эмитента и
вид ценной бумаги
Национальный
идентификационный
номер
Валюта номинальной стоимости
1
2
3
4
5
1
Операции "обратное РЕПО"
1.1.
Прямой способ
1.2.
Автоматический способ
2
Операции "РЕПО"
2.1.
Прямой способ
2.2.
Автоматический способ
Продолжение таблицы
Дата
Срок
опера-
ции
в днях
Ставка
возна-
граж-
дения
Коли-
чество
ценных
бумаг
Сформи-
рованные
резервы
(прови-
зии)
Сумма
операции
в тенге
(за
вычетом
резервов
на
возможные
потери)
Листинг/
рейтинг
Откры-
тия
операции
Закры-
тия
операции
6
7
8
9
10
10-1
11
12
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 3
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Сноска. Приложение 3 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.08.2005 N 310 (порядок введения в действие см. п. 2 пост. N 310); от 26.05.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п. 2); от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет о структуре вкладов в банках второго уровня,
размещенных за счет собственных активов
Управляющий инвестиционным портфелем
_________________________
по состоянию на "___"______ 200___ года
(в тысячах тенге)
№ п/п
Наименование
статей в
разрезе
банков/
банка
Код
банка
Валюта
вклада
Рейтинг/
Листинг
Срок
вклада
в днях
Ставка
возна-
граждения
по вкладу
(в процентах
годовых)
1
2
3
4
5
6
8
1
Вклады до
востребования
1.1.
2
Срочные вклады
2.1.
3
Условные вклады
3.1.
4
Всего
Продолжение таблицы
Сумма основного долга по вкладу
Вознаграждение по вкладу
Сформи-
рованные
резервы
(прови-
зии)
Итого текущая стоимость вклада
(за
выче-
том
резер-
вов на
воз-
можные
поте-
ри)
Резервы на возможные потери
Примеча-ние*
в тенге
в иностранной валюте
в тенге
в иностранной валюте
9
10
11
12
12-1
13
14
15
* если имеются ограничения права собственности на вклад, то следует
проставлять слово "да"
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 4
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем

Ескерту. 4-қосымшаның бағаны жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.05.26 N 79 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), өзгерту енгізілді - 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
Басқа заңды тұлғалардың капиталына инвестициялардың
құрылымы туралы есеп
Инвестициялық портфельді басқарушы _________________
200_ жылғы ___ _______ жағдай бойынша
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
N |Заңды тұлғаның|Заңды|Балан-| Саны |Эмитенттің| Сатып | Ескерту
р/с|    атауы     |тұл- | стық |(дана-| жарғылық |алынған|
|              |ғаның| құны | мен) |капиталына| күні  |
|              |коды | (мың |      |  қатысу  |       |
|              |     |теңге-|      | үлесі (%)|       |
|              |     | мен) |      |          |       |
___________________________________________________________________
1         2          3     4      5        6        7         8
___________________________________________________________________
1.  Жай акциялар
1.1.
2.  Артықшылық
берілген акциялар
2.1.
3.  Салымдар мен
пайлар
3.1.
4.  Барлығы
___________________________________________________________________
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмері)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 5-қосымша
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2011.09.30 № 118 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Пай кірістілігі мен пай иелерінің саны туралы мәліметтер
_____________________________________________________________________
(инвестициялық портфельді басқарушының толық атауы)
_____________________________________________________________________
(инвестициялық қордың толық атауы)
20 __ жылғы « __ »____________ жағдай бойынша
(мың теңгемен)
Ескерту
Есепті кезеңнің соңында
Есепті кезеңнің басында
Айналыстағы пайлардың саны
Пайдың есептік құны (инвестициялық пай қоры үшін)
Пайдың кірістілігі (инвестициялық пай қоры үшін), жылдық %-бен ((Р1/Р2-1)/N х 365 күн х 100)*
Акциялардың құны (акционерлік инвестициялық қор үшін)
Заңды тұлғалардың пай иелерінің саны (инвестициялық пай қоры үшін)
Жеке тұлғалардың пай иелерінің саны (инвестициялық пай қоры үшін)
* P1 - есепті кезеңнің соңындағы пайдың есептік құны;
P2 - есепті кезеңнің басындағы пайдың есептік құны;
N - тоқсандағы күндер саны.
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде –
оның орнындағы адам) _____________________________________ _______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер ____________________________________________ _______
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты)   (қолы)
Орындаушы: _____________________________ _________ ________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы)    (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күн 20 _____ жылғы « _____ » __________
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 6-қосымша

Сноска. Приложение 4 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п. 2); от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет о структуре инвестиций в
капитал других юридических лиц
Управляющий инвестиционным портфелем
_________________________
по состоянию на "___"______ 200___ года
(в тысячах тенге)
п/п
Наименование
юридического лица
Код
юридического
лица
Балансовая
стоимость,
тысячах
тенге)
Количество
(в штуках)
Доля
участия
в
уставном
капитале
эмитента
(%)
Дата
приоб-
ретения
Приме-
чание
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
простые
акции
1.1.
2.
привиле-
гированные
акции
1.1.2.
3.
вклады
и паи
3.1.
4.
Всего
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 5
к Правилам представления
отчетности управляющим
инвестиционным портфелем
Сведения о доходности пая и о количестве пайщиков
__________________________________________________________
(полное наименование управляющего инвестиционного портфелем)
___________________________________________________
(полное наименование инвестиционного фонда)
по состоянию на «__» ___________20__ года
Сноска. Приложение 5 в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 30.09.2011 № 118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
(в тысячах тенге)
Примечание
На конец
отчетного
периода
На начало
отчетного
периода
Количество паев, находящихся в
обращении
Расчетная стоимость пая (для
паевого инвестиционного фонда)
Доходность пая (для паевого
инвестиционного фонда), в %
годовых ((Р1/Р2-1)/N х 365 дней х
100)*
Стоимость акций (для акционерного
инвестиционного фонда)
Количество пайщиков юридических
лиц (для паевого инвестиционного
фонда)
Количество пайщиков физических
лиц (для паевого инвестиционного
фонда)
* P1 - расчетная стоимость пая на конец отчетного периода;
P2 - расчетная стоимость пая на начало отчетного периода;
N - количество дней в квартале.
Первый руководитель (на период его отсутствия –
лицо, его замещающее) ___________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя) (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета «_____» __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 6
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем

Ескерту. 6-қосымшаға өзгертулер мен толықтырулар енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.05.26 N 79 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
Инвестициялық қордың таза активтеріндегі
өзгерістер туралы есеп
Инвестициялық портфельді басқарушы ____________________
Инвестициялық қор __________________________________
200_ жылғы ___ _______ жағдай бойынша
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
| Ескерту | Жыл басынан |Есепті
|         |бастап есепті|тоқсан
|         | күнге дейін | үшін
___________________________________________________________________
Кезең басына инвестициялық қордың
таза активтері
Инвестициялық қордың бағалы
қағаздарын (пайларын) орналастырудан
болған түсімдер
Орналастырылған салымдар бойынша
сыйақы түріндегі кірістер
Бағалы қағаздар бойынша сыйақы
(купон және/немесе дисконт)
түріндегі кірістер, оның ішінде
мыналар бойынша:
Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы қағаздары
Халықаралық қаржы ұйымдарының
бағалы қағаздары
Шетел эмитенттерінің мемлекеттік
емес бағалы қағаздары
Шетел мемлекеттерінің бағалы
қағаздары
Қазақстан Республикасы
эмитенттерінің мемлекеттік
емес бағалы қағаздары
өзге бағалы қағаздар
"кері РЕПО" операциялары
бойынша кірістер
Акциялар бойынша дивиденд
түріндегі кірістер
Бағалы қағаздарды сатып
алу-сатудан болған кірістер
(шығындар) (нетто)
Қайта бағалаудан болған кірістер
(шығындар)
Оның ішінде:
Бағалы қағаздардың әділ құнының
өзгеруінен
Шетел валютасын қайта бағалаудан
Қайта бағалаудан болған өзге
кірістер (шығындар)
Басқа қаржы активтері бойынша
сыйақы түріндегі кірістер
Өзге кірістер
Инвестициялық қордың сатып алынған
бағалы қағаздары (пайлары)
Инвестициялық қордың бағалы
қағаздары бойынша төленген
дивидендтер
Комиссиялық сыйақы
Оның ішінде:
инвестициялық портфельді басқарушыға
брокер-дилерге
Кастодианға және тіркеушіге
өзге тұлғаларға
Өзге шығыстар
Анықталмаған (қателесіп
есептелген) сомалар
Анықталмаған (қателесіп)
есептелген сомаларды қайтару
Төлем көзінен ұсталатын
дербес табыс салығы
Инвестициялық қордың кезең
аяғына таза активтері
Инвестициялық қордың таза
активтеріндегі өзгерістер
___________________________________________________________________
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмері)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 7-қосымша
Басқа клиенттердің таза активтері туралы есеп
Инвестициялық портфельді басқарушы______________________
200_ жылғы ___ _______ жағдай бойынша

Сноска. Приложение 6 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п. 2); от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет об изменениях в чистых активах инвестиционного фонда
Управляющий инвестиционным портфелем ________________
Инвестиционный фонд__________________________________
по состоянию на "___"______ 200___ года
(в тысячах тенге)
Примечание
за период с начала года по отчетную дату
за отчетный квартал
Чистые активы инвестиционного фонда на начало периода
Поступления от размещения ценных бумаг (паев) инвестиционного фонда
Доходы в виде вознаграждения по размещенным вкладам
Доходы в виде вознаграждения (купона и/или дисконта) по ценным бумагам, в том числе по:
государственным ценным бумагам Республики Казахстан
ценным бумагам международных финансовых организаций
негосударственным ценным бумагам иностранных эмитентов
ценным бумагам иностранных государств
негосударственным ценным бумагам эмитентов Республики Казахстан
прочим ценным бумагам
Доходы по операциям "обратное РЕПО"
Доходы в виде дивидендов по акциям
Доходы (убытки) от купли-продажи ценных бумаг (нетто)
Доходы (убытки) от переоценки (нетто)
в том числе:
от изменения справедливой стоимости ценных бумаг
от переоценки иностранной валюты
прочие доходы
(убытки) от
переоценки
Доходы в виде вознаграждения по прочим финансовым активам
Прочие доходы
Выкупленные ценные бумаги (паи) инвестиционного фонда
Выплаченные дивиденды по ценным бумагам инвестиционного фонда
Комиссионное
вознаграждение
в том числе:
управляющему
инвестиционным
портфелем
брокеру-дилеру
кастодиану и регистратору
прочим лицам
Прочие расходы
Не выясненные (ошибочно зачисленные) суммы
Возврат не выясненных (ошибочно) зачисленных сумм
Индивидуальный подоходный налог у источника выплаты
Чистые активы инвестиционного фонда на конец периода
Изменения в чистых активах инвестиционного фонда
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 7
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем

Ескерту. 7-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
| Ескерту | Есепті | Есепті
|         | кезең  | кезең
|         | аяғына | басына
___________________________________________________________________
АКТИВТЕР
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Банктерде шоттардағы ақша
Банктердегі салымдар
Бағалы қағаздар оның ішінде:
Қазақстан Республикасының мемлекеттік
бағалы қағаздары
халықаралық қаржы ұйымдарының
бағалы қағаздары
шетел эмитенттерінің мемлекеттік емес
бағалы қағаздары
шетел мемлекеттерінің бағалы қағаздары
Қазақстан Республикасы эмитенттерінің
мемлекеттік емес шетел мемлекеттерінің
бағалы қағаздары
Басқа бағалы қағаздар
Депозитарлық қолхаттар
Инвестициялық пай қорларының пайлары
Акционерлік қоғам болып табылмайтын
заңды тұлғалардың капиталына
инвестициялар
"кері РЕПО" операциялары бойынша
талаптар
Дебиторлық берешек
Өзге активтер
Басқа клиенттердің активтер жиынтығы
МІНДЕТТЕМЕЛЕР
Кредиторлық берешек
"РЕПО" операциялары бойынша міндеттемелер
Басқа клиенттердің өзге міндеттемелері
Басқа клиенттердің міндеттемелер жиынтығы
Басқа клиенттердің таза активтері
жиынтығы
___________________________________________________________________
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмері)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 8-қосымша
Ескерту. 8-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының
2008.05.26 N 79 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін
2-тармақтан қараңыз); 2009.05.26 N 100 (қолданысқа енгізілу тәртібін
4-тармақтан қараңыз), 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
Клиенттердің активтері есебінен сатып алынған
инвестициялық портфельдің құрылымы туралы есеп
Инвестициялық портфельді басқарушы______________________
200_ жылғы ___ _______ жағдай бойынша
1. Клиенттердің активтері есебінен сатып алынған
бағалы қағаздар
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
N  | Бағалы  |Эмитент-| Ұлттық | Саны   |Есепке |Өтелген|Номиналды
р/с | қағаздың| тің    |бірегей-|(бағалы |алынған| күні  | құнының
|  түрі   | атауы  |лендіру |қағаздар| күні  |       |валютасы 1
|                  | нөмірі |данасы) |       |       |
___________________________________________________________________
1     2        2-1       3        4        5      6        7
___________________________________________________________________
1.    Барлық басқа
клиенттер бойынша
жиынтығы
1.1.
1.2.
...
2.    Инвестициялық
қорлар бойынша
жиынтығы
2.1.  Инвестициялық қор
бойынша жиынтығы
2.1.1.
2.1.2.
...
2.2.  Инвестициялық қор
бойынша жиынтығы
2.2.1.
2.2.2.
...
Барлығы:
___________________________________________________________________
кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
N  |Номи- |Төлем|Бір ба-| Бағалы  |Жиын- |Жиын-  |Листинг/|Таза ак-
р/с|налдық|валю-|ғалы   |қағаздың |тық   |тық    |рейтинг |тивтер
| құны |тасы 1 |қағаз  | сатып   |есеп- |ағымда-|        |құнының
|      |     |үшін   |алу құны 3 |телген|ғы құны|        |процент-
|      |     |сатып  |         |сыйақы|       |        |пен бе-
|      |     |алу ба-|         |      |       |        |рілген
|      |     |ғасы 2   |         |      |       |        |жиынтығы
___________________________________________________________________
1    8      9     10       11       12      13      14       15
___________________________________________________________________
1.
1.1.
1.2.
...
2.
2.1.
2.1.1.
2.1.2.
...
2.2.
2.2.1.
2.2.2.
...
___________________________________________________________________
Ескерту:
1. Валюталар коды "Валюталар мен қорларды белгілеуге арналған
кодтар" 07 ИСО 4217-2001 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
жіктеуіне сәйкес көрсетіледі.
2. Мәміленің жүзеге асырылуын растайтын бастапқы құжатта
көрсетілген баға көрсетіледі (биржалық куәлік, брокер-дилердің
есебі, Бүкіләлемдік банкаралық қаржы телекоммуникациялары
қоғамдастығының жүйесі бойынша (бұдан әрі - S.W.I.F.T. жүйесі)
алынған растау). Сатып алынған бағалы қағаз шетел валютасында
төленген жағдайда осы сома мәмілені жасау күніне қалыптасқан
валютаның нарықтық айырбас бағамы бойынша көрсетіледі.
3. Қаржы құралдарының сатып алынатын құны (агенттерге,
консультанттарға, брокер-дилерлерге төленген сыйақы мен комиссиялық
ақыны, қор биржаларының алымдарын, сондай-ақ қаражатты аудару
бойынша банк қызметін қоса алғанда, сатып алуға тікелей байланысты
шығыстарды қосқанда) және сатып алушы сатушыға төлеген проценттің
(ондай болса) көлеміне азайтылған құны көрсетіледі.
2. Клиенттердің активтері есебінен "кері "РЕПО"
операциялары бойынша сатып алынған бағалы қағаздар
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
N  | Бағалы қағаздың | Ұлттық |  Саны  |Операцияның |Операцияның
р/с |    түрі және    |бірегей-|(бағалы |ашылған күні|жабылған күні
| эмитенттің атауы|лендіру |қағаздар|            |
|                 | нөмірі |данасы) |            |
___________________________________________________________________
1           2            3        4          5             6
___________________________________________________________________
1.    Барлық басқа
клиенттер бойынша
жиынтығы
1.1.
1.2.
...
2.    Инвестициялық
қорлар бойынша
жиынтығы
2.1.  Инвестициялық қор
бойынша жиынтығы
2.1.1.
2.1.2.
...
2.2.  Инвестициялық қор
бойынша жиынтығы
2.2.1.
2.2.2.
...
Барлығы:
___________________________________________________________________
кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
N  |Номиналды|Мәміле|Бір бағалы|Бір   |Опера-|Жиын- |Лис- |Таза
р/с| құнының |валю- |қағаз үшін|бағалы|ция   |тық   |тинг/|активтер
|валютасы 1 |тасы 1 |операция- |қағаз |бойын-|ағым- |рей- |құнының
|         |      |ның ашылу |үшін  |ша кі-|дағы  |тинг |процент-
|         |      | бағасы   |опера-|рісті-|құны  |     |пен бе-
|         |      |          |цияны |лік   |(мың  |     |рілген
|         |      |          |      |став- |теңге-|     |жиынтығы
|         |      |          |      |касы  |мен)  |     |
___________________________________________________________________
1      7       8        9        10     11     12    13      14
___________________________________________________________________
1.
1.1.
1.2.
...
2.
2.1.
2.1.1.
2.1.2.
...
2.2.
2.2.1.
2.2.2.
...
___________________________________________________________________
Ескерту:
1. "кері РЕПО" операциясының жүзеге асырылуын растайтын
бастапқы құжатта көрсетілген баға көрсетіледі. Сатып алынған бағалы
қағаз шетел валютасында төленген жағдайда осы сома мәмілені жасау
күніне қалыптасқан валютаның нарықтық айырбас бағамы бойынша
көрсетіледі.

Сноска. Приложение 7 с изменением, внесенным постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет о чистых активах прочих клиентов
Управляющий инвестиционным портфелем ________________
по состоянию на "___"______ 200___ года
(в тысячах тенге)
Примечание
На конец отчетного периода
На начало отчетного периода
АКТИВЫ
Деньги на счетах в банках
Вклады в банках
Ценные бумаги в том числе:
государственные ценные бумаги Республики Казахстан
ценные бумаги международных финансовых организаций
негосударственные ценные бумаги иностранных эмитентов
ценные бумаги иностранных государств
негосударственные ценные бумаги эмитентов Республики Казахстан
прочие ценные бумаги
Депозитарные расписки
Паи паевых инвестиционных фондов
Инвестиции в капитал юридических лиц, не являющихся акционерными обществами
Требования по операциям "обратное РЕПО"
Дебиторская задолженность
Прочие активы
Итого активы прочих клиентов
ОБЯЗАТЕЛЬСТВА
Кредиторская задолженность
Обязательства по операциям "РЕПО"
Прочие обязательства прочих клиентов
Итого обязательства прочих клиентов
Итого чистые активы прочих клиентов
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 8
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Сноска. Приложение 8 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п. 2 ); от 26.05.2009 N 100 (порядок введения в действие см. п. 4 ); от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет о структуре инвестиционного портфеля,
приобретенного за счет активов клиентов
Управляющий инвестиционным портфелем _______________
по состоянию на ___  _______  200_ года
1. Ценные бумаги, приобретенные за счет активов клиентов
(в тысячах тенге)
N
п/п
Вид ценной
бумаги
Наимено-
вание
эмитента
Национальный идентифи-
кационный номер
Количество (штук ценных бумаг)
Дата постановки на учет
Дата
погашения
Валюта
номинальной
стоимости 1
1
2
2-1
3
4
5
6
7
1.
Итого по всем прочим клиентам
1.1.
1.2.
2.
Итого по инвестиционным фондам
2.1.
Итого по инвестиционному фонду
2.1.1.
2.1.2.
2.2.
Итого по инвестиционному фонду
2.2.1.
2.2.2.
Всего:
Продолжение таблицы
Номинальная
стоимость
Валюта
платежа 1
Цена покупки за одну ценную бумагу 2
Покупная стоимость ценной бумаги 3
Суммарное начисленное
вознаг-
раждение
Суммарная текущая стоимость
Листинг/
рейтинг
Итого в
процен-
тах от
стои-
мости
чистых
активов
8
9
10
11
12
13
14
15
Примечание:
1. Коды валют указываются в соответствии с Государственным классификатором Республики Казахстан 07 ИСО 4217-2001 "Коды для обозначения валют и фондов".
2. Указывается цена, отраженная в первичном документе, который подтверждает осуществление сделки (биржевое свидетельство, отчет брокера-дилера, подтверждение, полученное по системе Сообщества всемирных межбанковских финансовых телекоммуникаций  (далее - система S.W.I.F.T.)). В случае оплаты приобретенной ценной бумаги в иностранной валюте данная сумма отражается по рыночному курсу обмена валют, сложившегося на дату совершения сделки.
3. Указывается покупная стоимость финансовых инструментов (включая расходы, непосредственно связанные с приобретением, включая вознаграждение и комиссионные, уплаченные агентам, консультантам, брокерам-дилерам, сборы фондовых бирж, а также банковские услуги по переводу средств) и уменьшенная на величину оплаченной покупателем продавцу процента (при наличии таковой).
2. Ценные бумаги, приобретенные по операциям
«Обратное «РЕПО» за счет активов клиентов
(в тысячах тенге)
п/п
Вид ценной
бумаги и наименование
ее эмитента
Национальный
идентифика-
ционный номер
Количество (штук ценных бумаг)
Дата открытия операции
Дата
закрытия
операции
Валюта
номинальной
стоимости 1
1
2
3
4
5
6
7
1.
Итого по всем прочим клиентам
1.1.
1.2.
2.
Итого по инвестиционным фондам
2.1.
Итого по инвестиционному фонду
2.1.1.
2.1.2.
2.2.
Итого по инвестиционному фонду
2.2.1.
2.2.2.
Всего:
Продолжение таблицы
Валюта
сделки 1
Цена открытия операции за одну
ценную бумагу
Цена закрытия операции за одну
ценную бумагу
Ставка доходности
по операции
Суммарная текущая стоимость (в тысячах тенге)
Листинг/рейтинг
Итого в
процентах
от
стоимости
чистых
активов
8
9
10
11
12
13
14
Примечание:
1. Указывается цена, отраженная в первичном документе, который подтверждает осуществление операции «обратное РЕПО». В случае оплаты приобретенной ценной бумаги в иностранной валюте данная сумма отражается по рыночному курсу обмена валют, сложившегося  на дату совершения сделки.

2. Сомасы есептелген сыйақыны ескере отырып көрсетіледі.
Бiрiншi басшы (ол жоқ болған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(фамилиясы, аты, бар болса - әкесiнiң аты) (қолы)
Орындаушы _____________________________________________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы) (телефон нөмері)
Есепке қол қойылған күні 20___ жылғы «____» __________
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 10-қосымша
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.05.26 N 79 қаулысымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), өзгерту енгізілді - 2010.09.03 N 131 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
Акционерлік қоғам болып табылмайтын заңды тұлғалардың
капиталына инвестициялық қордың инвестициялары туралы есеп
Инвестициялық портфельді басқарушы _________________________
200_ жылғы ___ _______ жағдай бойынша
(мың теңгемен)
N
р/с
Заңды
тұлғаның
атауы
Заңы
тұлғаның
коды
Ағымдағы
құны
Эмитенттің
жарғылық
капиталын-
дағы үлесі
(%-бен)
Сатып
алынған күні
1
2
3
4
6
7
1.
Барлық өзге
клиенттер
бойынша
жиынтығы
1.1.
1.2.
...
2.
Инвестициялық
қорлар бойынша
жиынтығы
2.1.
Инвестициялық
қор бойынша
жиынтығы

2.  Указывается сумма с учетом начисленного вознаграждения.
Первый руководитель (на период его отсутствия – лицо, его
замещающее)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ __________________
(должность, фамилия и имя)  (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение 10
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Сноска. Приложение 10 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.05.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п. 2); с изменением, внесенным постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 N 131 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
Отчет об инвестициях инвестиционного фонда в капитал юридических
лиц, не являющихся акционерными обществами
Управляющий инвестиционным портфелем ____________________________
по состоянию на "___" _________________ 200___ года
(в тысячах тенге)
N
п/п
Наименование
юридического
лица
Код
юридичес-
кого лица
Текущая
стоимость
Доля в
уставном
капитале
эмитента (%)
Дата
приобрете-
ния
1
2
3
4
6
7
1.
Итого по всем
прочим клиентам
1.1.
1.2.
...
2.
Итого по
инвестиционным
фондам
2.1.
Итого по
инвестиционному
фонду