Қостанай облысы әкімиятының қаулысы 2002 жылғы 20 ақпандағы N 47 "Мүгедектердің жекелеген санаттарын санаторлық-курорттық емдеу үшін облыстық бюджеттің қаражаты есебінен жеңілдіктер беру ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы, мемлекеттік тіркеу нөмірі 1339
Қостанай облысы әкімиятының 2004 жылғы 11 ақпандағы N 30 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 23 ақпанда N 2756 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 3 тамыздағы № 297 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.08.03 № 297 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 1991 жылғы 21 маусымдағы N 1900 "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 44-бабына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 желтоқсандағы N 1758 "2002-2005 жылдарға арналған мүгедектердi сауықтыру бағдарламасы туралы" қаулысына сәйкес облыс бюджетiнiң орындалуын қамтамасыз ету мақсатында Қостанай облысының әкiмияты ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қостанай облысы әкімиятының қаулысы 2002 жылғы 20 ақпандағы N 47 "Мүгедектердің жекелеген санаттарын санаторлық-курорттық емдеу үшін облыстық бюджеттің қаражаты есебінен жеңілдіктер беру ережесін бекіту туралы" қаулысына (мемлекеттік тіркеу нөмірі 1339, "Қостанай таңы" 2002 жылдың 23 сәуірі N 32, "Костанайские новости" 2002 жылдың 24 сәуірі N 61) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақтың 2)-тармақшасы төмендегідей редакцияда берілсін:
"зейнетақы алатын жасқа жетпеген 2, 3 топтағы мүгедектер";
5 тармақтың 1)-тармақшасында "зейнетақы мөлшері туралы анықтама" деген сөздер "зейнетақы куәлігінің көшірмесі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындауына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Б.Б. Баймағамбетоваға жүктелсін.
Облыс әкімі                                С. Кулагин

О внесении изменений в постановление акимата Костанайской области от 20 февраля 2002 года N 47 "Об утверждении Правил предоставления льгот по санаторно-курортному лечению для отдельных категорий инвалидов за счет средств областного бюджета", номер гсударственной регистрации 1339
Постановление акимата Костанайской области от 11 февраля 2004 года N 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 февраля 2004 года N 2756. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 3 августа 2009 года № 297
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 03.08.2009 № 297.
В целях обеспечения исполнения бюджета области в соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 44 Закона Республики Казахстан от 21 июня 1991 года "О социальной защищенности инвалидов в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1758 "О Программе реабилитации инвалидов на 2002-2005 годы" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в постановление акимата Костанайской области от 20 февраля 2002 года N 47 "Об утверждении правил предоставления льгот по санаторно-курортному лечению для отдельных категорий инвалидов за счет средств областного бюджета" (номер государственной регистрации 1339, "Қостанай таңы" 23 апреля 2002 года N 32; "Костанайские новости" 24 апреля 2002 года N 61):
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"инвалиды 2, 3 групп, не достигшие пенсионного возраста";
в подпункте 1) пункта 5 слова "справку о размере пенсии" заменить словами "копию пенсионного удостоверения".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Баймагамбетову Б.Б.
Аким области                               С. Кулагин