Облыс әкімиятының 2002 жылғы 27 наурыздағы N 142 "Кәмелетке толмағандар құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссия туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық әкімшілігінің 2004 жылғы 16 наурыздағы N 69 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 31 наурызда N 1900 тіркелді. Мемлекеттік тіркеуге жатпайды - Атырау облыстық Әділет департаментінің 2006 жылғы 23 мамырдағы N 3-2185/06 хатына сәйкес.
ҚР Атырау облысы Әділет департаментінің 2006 жылғы 23 мамыр № 3-2185/06 хатынан үзінді:
Атырау облыстық әділет департаменті ертеде тіркелген нормативтік құқықтық актілеріне қайта тексеріс жүргізілген қорытындысы бойынша және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 4-2-1/и623 хатына сәйкес, Сізге Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 38-бабының талаптарына сәйкес келмейтін тіркелген нормативтік құқықтық актілердің тізімін, "Заң" деректер базасына тиісті жазбаларды енгізу үшін, жолдайды.
Қосымша 1 бетте.
АОӘД бастығы
......
Қосымша:
1) Атырау облыстық әкімиятының 2004 жылғы 16 наурыздағы N 69 "Облыс әкімиятының 2002 жылғы 27 наурыздағы N 142 "Кәмелетке толмағандар құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссия туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Атырау облыстық әділет департаментінде 2004 жылғы 31 наурызда N 1900 тіркелді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес және кәмелетке толмағандар құқығын қорғау жөніндегі облыстық комиссия хатшысының қызмет түрінің өзгеруіне байланысты облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Облыс әкімиятының 2002 жылғы 27 наурыздағы N 142 "Кәмелетке толмағандар құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссия туралы" қаулысына (2002 жылғы 18 сәуірде N 921 Атырау облысы Әділет басқармасында тіркелген; 2002 жылғы 8 қарашадағы N 1192 Атырау облысы Әділет басқармасында тіркелген облыс әкімиятының 2002 жылғы 14 қазандағы N 253 қаулысымен, 2003 жылғы 7 қарашадағы N 1701 Атырау облысы Әділет басқармасында тіркелген 2003 жылғы 29 қыркүйектегі N 198 қаулысымен өзгерістер енгізілген және 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 7 "Прикаспийская коммуна", 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 7 "Атырау" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін.
1 қосымшада:
кәмелетке толмағандар құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссия құрамына енгізілсін:
Қуанышева Айнагүл Қуанышқызы - облыс әкімі аппараты мемлекеттік-құқықтық және әскери-жұмылдыру жұмысы бөлімінің жетекші маманы, хатшысы;
аталған құрамнан Әліпов Данияр Ибрагимұлы шығарылсын.
2 қосымшада:
кәмелетке толмағандар құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссия туралы Ереженің 9 тармағында:
"тоқсанына екі рет" деген сөздер "тоқсанына бір рет" деген сөздермен алмастырылсын.

О внесении изменений в постановление акимата области от 27 марта 2002 года N 142 "Об областной комиссии по защите прав несовершеннолетних"
Постановление акимата Атырауской области от 16 марта 2004 года N 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области от 31 марта 2004 года за N 1900. Не подлежит госрегистрации в соответствии с письмом Департамента юстиции Атырауской области от 23 мая 2006 года N 3-2185/06.
Извлечение из письма N 3-2185/06 от 23.05.2006.
"Согласно заключения, проведенной повторной юридической экспертизы департаментом юстиции Атырауской области и письма ДРНПА Министерства юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 44-2-1/и623 направляется список ранее зарегистрированных нормативно-правовых актов, не отвечающие требованиям статьи 38 Закона "Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", и, следовательно, не подлежащие государственной регистрации для внесения соответствующей записи в Базу Данных "Закон"
Приложение на 2 листах.
Начальник ДЮ
1) Постановление акимата Атырауской области от 16 марта 2004 года N 69. "О внесении изменений в постановление акимата области от 27 марта 2002 года N 142 "Об областной комиссии по защите прав несовершеннолетних" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 марта 2004 года за N 1900).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и с изменением рода деятельности секретаря областной комиссии по защите прав несовершеннолетних акимат области постановляет:
1. Внести в постановление акимата области от 27 марта 2002 года N 142 "Об областной комиссии по защите прав несовершеннолетних" (зарегистрировано в управлении юстиции Атырауской области 18 апреля 2002 года за N 921, внесены изменения постановлениями акимата области от 14 октября 2002 года N 253, которое зарегистрировано в управлении юстиции Атырауской области 8 ноября 2002 года за N 1192, от 29 сентября 2003 года N 198, которое зарегистрировано в управлении юстиции Атырауской области от 7 ноября 2003 года за N 1701 и опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" за N 7 от 17 января 2004 года, в газете "Атырау" за N 7 от 17 января 2004 года) следующие изменения:
в приложении 1:
ввести в состав областной комиссии по защите прав несовершеннолетних:
Куанышеву Айнагуль Куанышкызы - ведущего специалиста отдела государственно-правовой и военно-мобилизационной работы аппарата акима области, секретарем.
вывести из указанного состава Алипова Данияра Ибрагимовича.
в приложении 2:
в Положении об областной комиссии по защите прав несовершеннолетних:
в пункте 9:
слова "двух раз в квартал" заменить словами "одного раза в квартал".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Қ. Мүрсәлиеваға жүктелсін.
Облыс әкімі

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мурсалиеву Т.К. - заместителя акима области.
Аким области