Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2004 жылғы 19 қаңтардағы N 4/33-3с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2004 жылғы 10 ақпанда N 1099 тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы N 2/11-5с Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012.02.24 N 2/11-5с Шешімімен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Шымкент қалалық мәслихатының 2009.02.20 N 18/185-4c (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткенде қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шымкент қалалық мәслихатының 2009.02.20 N 18/185-4c (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткенде қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 387-бабы 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы бойынша жерлерді өңірлерге бөлу схемасы негізінде "Автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 378, 379, 381, 383-баптарында" жер салығының базалық ставкалары мынадай шекпен жоғарылатылсын.
I, II, III, IV бағаланған өңірлер - 50 процентке;
V бағаланған өңір - 40 процентке.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Шымкент қалалық мәслихатының 2009.02.20 N 18/185-4c; 2010.12.23 N 43/380-4c (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін және ресми жариялануға жатады) Шешімдерімен.
2. 2-тармақ алып тасталды - Шымкент қалалық мәслихатының 2009.02.20 N 18/185-4c (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткенде қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Әжіметов
Қалалық мәслихат хатшысы Қ.Халметов

О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 19 января 2004 года N 4/33-3с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 10 февраля 2004 года за N 1099. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 24 февраля 2012 года N 2/11-5с
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 24.02.2012 N 2/11-5с.
Сноска. Заголовок в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.02.2009 N 18/185-4c (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Сноска. Преамбула в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.02.2009 N 18/185-4c (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить по городу Шымкент на основании схемы зонирования земель базовые ставки земельного налога, установленные статьями 378, 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино, в следующих пределах:
I, II, III, IV оценочные зоны - на 50 процентов;
V оценочная зона - на 40 процентов.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.02.2009 N 18/185-4c; от 23.12.2010 N 43/380-4c (вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию).
2. Пункт 2 исключен - решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.02.2009 N 18/185-4c (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Председатель сессии
городского маслихата Б. Ажиметов
Секретарь городского маслихата К. Халметов