Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ақысы мәулетпен төленетiн тұрғын үйдi сатуы туралы ережелердi бекiту жөнiндегi" 1999 жылғы 7 қазандағы N 328 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасының 2005 жылғы 25 мамырдағы N 63 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 6 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 3718. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк Басқармасының 2011 жылғы 30 мамырдағы N 57 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банк Басқармасының 2011.05.30  N 57Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктiң нормативтiк құқықтық актiлерiн Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтiру мақсатында, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ақысы мәулетпен төленетiн тұрғын үйдi сатуы туралы ережелердi бекiту жөнiндегi" 1999 жылғы 7 қазандағы N 328  қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1022 тiркелген) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 20 желтоқсандағы  N 465 (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1373 тiркелген), 2001 жылғы 14 маусымдағы  N 232 (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1598 тiркелген) қаулыларымен енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен бiрге мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ақысы мәулетпен төленетiн тұрғын үйдi сату ережелерiнде:
1-тармақта, сондай-ақ NN 1, 2, 3-қосымшаларда "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Заң күшi бар Жарлығына", "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Заң күшi бар Жарлығы" деген сөздер тиiсiнше "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына ", "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Қазақстан Республикасының  Заңы " деген сөздермен ауыстырылсын;
Ереженiң бүкiл мәтiнi бойынша "әкiмшiлiк қызметi бөлiмшесi", "әкiмшiлiк қызметi бөлiмшесiнiң" деген сөздер тиiсiнше "шаруашылық бөлiмшесi", "шаруашылық бөлiмшесiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
N 5-қосымшада:
бүкiл мәтiн бойынша "Монетарлық емес қызмет бойынша құрылған провизиялардың күшiн жою", "Өткен жылдардың кiрiстерi", "Жерге салық бойынша шығыстар", "Ұлттық Банктiң ақысын мәулетпен төлеуге берiлген негiзгi құрал-жабдықтар мен материалдық емес активтер бойынша мерзiмi өтiп кеткен талаптары", "Өткен жылдардың шығыстары" деген сөздер тиiсiнше "Монетарлық емес қызмет бойынша бұрын құрылған провизияларды жою", "Монетарлық емес қызмет бойынша өткен жылдардың кiрiстерi", "Жер салығы бойынша шығыстар", "Ұлттық Банктiң ақысын мәулетпен төлеуге берiлген негiзгi құрал-жабдықтар мен материалдық емес активтерi бойынша мерзiмi өткен талаптары", "Монетарлық емес қызмет бойынша өткен жылдардың шығыстары" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 7 октября 1999 года № 328 "Об утверждении Правил реализации Национальным Банком Республики Казахстан жилища с рассрочкой платежа"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 мая 2005 года № 63. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июля 2005 года № 3718. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 57
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 30.05.2011 № 57.
В целях приведения нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 7 октября 1999 года N 328 "Об утверждении Правил реализации Национальным Банком Республики Казахстан жилища с рассрочкой платежа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1022); с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 декабря 2000 года N 465 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1373), от 14 июня 2001 года N 232 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1598), внести следующие изменения:
в Правилах реализации Национальным Банком Республики Казахстан жилища с рассрочкой платежа, утвержденные указанным постановлением:
в пункте 1, а также в приложениях NN 1, 2, 3 слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона,", "Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона," заменить соответственно словами "Законом Республики Казахстан", "Закона Республики Казахстан";
по всему тексту Правил слова "подразделение административной службы", "подразделения административной службы" заменить соответственно словами "хозяйственное подразделение", "хозяйственного подразделения";
в приложении N 5:
по всему тексту слова "Аннулирование провизий, созданных по немонетарной деятельности", "Доходы прошлых лет", "Расходы по налогу на землю", "Требования Национального Банка, просроченные по основным средствам и нематериальным активам, предоставленным в рассрочку платежа", "Расходы прошлых лет" заменить соответственно словами "Аннулирование ранее созданных провизий по немонетарной деятельности", "Доходы прошлых лет по немонетарной деятельности", "Расходы по земельному налогу", "Просроченные требования Национального Банка по основным средствам и нематериальным активам, предоставленным в рассрочку платежа", "Расходы прошлых лет по немонетарной деятельности";

1-тармақта "және Ұлттық Банктiң филиалдарында N 9 289 10 "Ақысы мәулетпен төленетiн негiзгi құрал-жабдықтар" деген сөздер мен сандар алынып тасталсын;
3-тармақтың сегiзiншi, тоғызыншы, оныншы, он бiрiншi, он екiншi, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бiрiншi, жиырма екiншi, жиырма үшiншi абзацтары алынып тасталсын;
4-тармақта:
он бiрiншi, он екiншi, он үшiншi абзацтар алынып тасталсын;
он төртiншi абзацта "және 9 289 10" деген жалғау мен сандар алынып тасталсын;
6-тармақтың төртiншi, бесiншi абзацтары алынып тасталсын;
9-тармақтың төртiншi, бесiншi абзацтары алынып тасталсын;
11-тармақтың он бiрiншi, он екiншi абзацтары алынып тасталсын;
14-тармақта:
төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"және бiр мезгiлде мынадай бухгалтерлiк жазба жасалады:";
бесiншi абзац алынып тасталсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн қолданысқа енедi.
3. Бухгалтерлiк есеп департаментi (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне және аумақтық филиалдарына жiберсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Б.Ш.Тәжiяқовқа жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы

в пункте 1 слова и цифры "и филиалах Национального Банка на счете N 9 289 10 "Основные средства, предоставленные с рассрочкой платежа" исключить;
абзацы восьмой, девятый, десятый, одиннадцатый, двенадцатый, девятнадцатый, двадцатый, двадцать первый, двадцать второй, двадцать третий пункта 3 исключить;
в пункте 4:
абзацы одиннадцатый, двенадцатый, тринадцатый исключить;
в абзаце четырнадцатом союз и цифры "и 9 289 10" исключить;
абзацы четвертый, пятый пункта 6 исключить;
абзацы четвертый, пятый пункта 9 исключить;
абзацы одиннадцатый, двенадцатый пункта 11 исключить;
в пункте 14:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"и одновременно выполняется следующая бухгалтерская запись:";
абзац пятый исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата и территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан.
4. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Таджиякова Б.Ш.
Председатель
Национального Банка