"Өнеркәсіптік объектінің қауіпсіздік декларациясын әзірлеу ережесін және Өнеркәсіптік объектінің қауіпсіздік декларациясына сараптама жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі төрағасының 2001 жылғы 13 маусымдағы N 113 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің 2005 жылғы 22 шілдедегі N 27-1 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 16 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3788
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 1449  Жарлығына  және "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1112  қаулысына  сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Өнеркәсіптік объектінің қауіпсіздік декларациясын әзірлеу ережесін және Өнеркәсіптік объектінің қауіпсіздік декларациясына сараптама жүргізу ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1593 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқада мемлекеттік органдарының 2001 жылғы нормативтік құқықтық актілерінің N 30 Бюллетенінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі төрағасының 2001 жылғы 13 маусымдағы N 113  бұйрығына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өнеркәсіптік объектінің қауіпсіздік декларациясын әзірлеу ережесінде:
бүкіл мәтін бойынша:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі" деген сөздер "Комитет" деген сөзбен тиісті септіктерде ауыстырылсын;
"облыстық, Астана және Алматы қалаларының төтенше жағдайлар жөніндегі басқармалары" деген сөздер "Комитеттің аумақтық органдары" деген сөздермен тиісті септіктерде ауыстырылсын.
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қазақстан Республикасы облыстары (республикалық маңызы бар қалаларының, астананың) жергілікті атқарушы органдарының бастамасымен Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетімен (бұдан әрі - Комитет) немесе оның облыстардағы (республикалық маңызы бар қалалардағы, астанадағы) аумақтық органдарымен (бұдан әрі - Комитеттің аумақтық органдары) келісе отырып, шекті саны азайтылуы мүмкін, бұл осы Ереженің 1-қосымшасында көрсетілген жағдайларда болуы мүмкін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өнеркәсіптік объектінің қауіпсіздік декларациясына сараптама жүргізу ережесінде:
бүкіл мәтін бойынша:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі" деген сөздер "Комитет" деген сөзбен тиісті септіктерде ауыстырылсын;
2-тармағында "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің - табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар саласындағы арнайы уәкілетті мемлекеттік органның" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетінің (бұдан әрі - Комитет)" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям от 13 июня 2001 года N 113 "Об утверждении Правил разработки Декларации безопасности промышленного объекта и Правил проведения экспертизы Декларации безопасности промышленного объекта"
Приказ и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 27-1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2005 года N 3788
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" и  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1112 "Вопросы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям от 13 июня 2001 года N 113 "Об утверждении Правил разработки Декларации безопасности промышленного объекта и Правил проведения экспертизы Декларации безопасности промышленного объекта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1593, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан N 30, 2001 год) следующие изменения:
в Правилах разработки Декларации безопасности промышленного объекта, утвержденных указанным приказом:
по всему тексту:
слова "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словом "Комитет" в соответствующих падежах;
слова "областное и городов Астаны и Алматы управления по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "территориальные органы Комитета" в соответствующих падежах;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. По инициативе местных исполнительных органов областей (городов республиканского значения, столицы) Республики Казахстан по согласованию с Комитетом по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее - Комитет) или его территориальными органами в областях (городах республиканского значения, столицы) (далее - территориальные органы Комитета) пороговые количества могут быть уменьшены, это возможно в случаях, указанных в приложении 1 к настоящим Правилам.";
в Правилах проведения экспертизы Декларации безопасности промышленного объекта, утвержденных указанным приказом:
по всему тексту:
слова "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словом "Комитет" в соответствующих падежах;
в пункте 2 слова "Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям - специально уполномоченного государственного органа в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" заменить словами "Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее - Комитет)".

2. Осы бұйрық ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы

2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
И.о.Министра