"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 122-І бұйрығымен бекітілген, 2810 нөмірмен тіркелген Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк - багажды тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 324-І бұйрығына толықтыру және өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 22 қарашадағы N 363-І Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 6 желтоқсандағы тіркелді. Тіркеу N 3964. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 5 ақпандағы № 110 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 05.02.2015 № 110 бұйрығымен.
"Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 66-бабына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 122-І  бұйрығымен бекітілген, 2810 нөмірмен тіркелген Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажды тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 324-І бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3069 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 470-І  бұйрығымен енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3286 нөмірмен) мынадай толықтыру және өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажды тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесінде:
7-тармақ мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Тексерулер жүргізуге арналған нұсқама "Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2004 жылғы 1 наурыздағы N 12 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2744 тіркелген) Шаруашылық жүргізуші субъектілердің барлық тексерулерін тіркеуге беру және ақпараттық есепке алу құжаттарын жүргізу туралы нұсқаулықтың  11-тармағына сәйкес болуы тиіс";
2-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Қ.С.Мұстафин) бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін ұсынуды қамтамасыз етсін.

О внесении дополнения и изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 324-I "Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 122-I, зарегистрированных за N 2810"»
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года N 363-I. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2005 года N 3964. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 5 февраля 2015 года № 110
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 05.02.2015 № 110.
В соответствии со  статьей 66  Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 324-I "Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 122-I, зарегистрированных за N 2810" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3069, с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года  N 470-I , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3286) следующие дополнение и изменение:
в Правилах осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
пункт 7 дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"Предписание на проведение проверок должно соответствовать пункту 11 Инструкции о представлении регистрации и ведении информационных учетных документов всех проверок хозяйствующих субъектов, утвержденной  приказом  Генерального прокурора Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 12 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2744)";
приложение 2 изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Мустафин К.С.) обеспечить представление приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.

3. Осы бұйрық алғаш жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2005 жылғы 22 қарашадағы
N 363-І бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникациялар
министрінің
2004 жылғы 31 тамыздағы
N 324-І бұйрығымен бекітілген
Темір жол көлігімен
жолаушыларды, багажды және жүк
багажын тасымалдау ережесін
тасымалдаушылардың сақтауын
бақылауды жүзеге асыру
ережесіне 2-қосымша
Тексеру жүргізуге арналған
KZ N_________ НҰСҚАМА
20____жылғы "____"___________
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жүретін жолаушылар
поездарына (барлық санаттарына) немесе жолаушылар тасымалдарының
шаруашылық жүргізуші субъектілеріне тексеру жүргізу үшін
(тексерілетін объектілердің астын сызу қажет)
___________________________________________________________________
(бақылаушы органның атауы)
___________________________________________________________________
(уәкілетті органның лауазымды тұлғаларының тегі, аты, әкесінің аты)
___________________________________________________________________
_________________________________________________________ жібереді.
Журналда тіркелген күні ________________________ N_________________
Шаруашылық жүргізуші субъектілердің атауы мен тұрған жері немесе
станцияның тексерілетін учаскелеріндегі жолаушылар поезының нөмірі
(қажет емесі сызылып тасталынсын) _________________________________
СТН _____________, тексеру түрі __________________________, тексеру
___________________________________________________________________
мәселелері ________________________________________________________
___________________________________________________________________
Тексеру жүргізу мерзімі ___________________________________________
Тексеру жүргізу кезеңі ____________________________________________
Тексеру жүргізудің негізі _________________________________________
Осы нұсқама шаруашылық жүргізуші субъектілерді немесе жолаушылар
поездарын тексеруге құқық береді және оның Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу
комитеті мен оның аумақтық органдарында тіркелгеннен кейін күші бар.
___________________________________________________     ___________
(уәкілетті орган басшысының тегі, аты, әкесінің аты)      (қолы)

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
Приложение
к приказу Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
от 22 ноября 2005 г. N 363-I
Приложение 2
к Правилам осуществления контроля за
соблюдением перевозчиками Правил
перевозок пассажиров,багажа грузобагажа
железнодорожным транспортом
утвержденным приказом Министра транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
от 31 августа 2004 года N 324-I
ПРЕДПИСАНИЕ
KZ N __________
на проведение проверки                                                                   "___" _______ 20__г.
Для проведения проверок пассажирских поездов (всех категорий)
следующих по территории Республики Казахстан или хозяйствующих
субъектов пассажирских перевозок ( проверяемые объекты нужно
подчеркнуть ) ______________________________________________________
(наименование контролирующего органа)
направляет ________________________________________________________ ___________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностных лиц уполномоченного органа)
Дата _______________ N ___________ регистрации в журнале.
Наименование и местонахождение хозяйствующего субъекта или номера
пассажирского поезда на проверяемых участках станции ( не нужное
вычеркнуть ) _______________________________________________________
___________________________________________________________________
РНН ____________________, вид проверки ____________________________
вопросы проверки __________________________________________________
Срок проведения проверки __________________________________________
Период проведения проверки ________________________________________
Основание проведения проверки _____________________________________
Настоящее предписание дает право на проверку хозяйствующего
субъекта или пассажирских поездов и действительно после
регистрации в Комитете по правовой статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан и его территориальных
органах.
____________________________             ________________
(Ф.И.О. руководителя                       (подпись)
контролирующего органа)