"Жеке табыс салығын есептеу және ұстап қалу және әлеуметтік салықты есептеу Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 613 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 587 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 17 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4022. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 641 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы  N 641  (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) бұйрығымен.
__________________________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі)  153  және   318-баптарын іске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеке табыс салығын есептеу және ұстап қалу және әлеуметтік салықты есептеу Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 613  бұйрығына  (нормативтік құқықтық актілерінің Тізілімінде N 3301 тіркелген) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Жеке табыс салығын есептеу және ұстап қалу және әлеуметтік салықты есептеу Ережелерде:
2-тармақтың 8) тармақшасында "6)" санын "7)" санына ауыстырылсын;
11) тармақшасы мынадай мағанадағы сөйлеммен толықтырылсын:
"салық жылының басынан бастап жеке табыс салығы салынатын табыстың есепті сомасы айқындалатын айлардың жалпы санының күнтізбелік жылдағы айлардың санына қатынасы ретінде айқындалатын қайта есептеу коэффициенті. Қызметкер жұмысқа орналасқан (шыққан) ретте әлеуметтік салықты есептегенде жұмысқа орналасқан (шыққан) тиісті айына қайта есептеу коэффициенті қолданылады. Бұл ретте салық жылы аяқталғанға дейiн қызметкердi жұмыстан шығару кезiнде әлеуметтік салықты төлеуші әлеуметтік салық салу объектісі болып табылатын шығыстар сомасы туралы және нақты жұмыс iстелген кезең үшiн осындай шығыстардан төленген салық сомасы туралы есеп-қисап жасайды. Көрсетілген есеп-қисап жаңа жұмыс орны бойынша оның қызметкерінің беруі үшін жасалады.".
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Әдістеме басқармасы (Есмағанбетова Ж.С.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2006 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Төрағасы

О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 613 "Об утверждении Правил исчисления и удержания индивидуального подоходного налога и исчисления социального налога"
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года N 587. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 января 2006 года N 4022. Утратило силу - приказом Председателя Налогового комитета Министрества финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 641
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года N 587 утратило силу - приказом Председателя Налогового комитета Министрества финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N  641  (порядок введения в действие см.  п. 5 ).
В целях реализации  статей 153  и  318  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В  приказ  Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан  от 1 декабря 2004 года N 613 "Об утверждении Правил исчисления и удержания индивидуального подоходного налога и исчисления социального налога" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3301) внести следующие изменения и дополнение:
в Правилах исчисления и удержания индивидуального подоходного налога и исчисления социального налога, утвержденных указанным приказом:
в пункте 1 слова "договорам возмездного" заменить словами "возмездным договорам";
в подпункте 8) пункта 2 цифру "6)" заменить на цифру "7)";
подпункт 11) дополнить предложением следующего содержания:
"При поступлении (увольнении) работника при исчислении социального налога применяется коэффициент перерасчета, соответствующий месяцу  поступления (увольнения). При этом, при увольнении работника до истечения налогового года плательщик социального налога составляет расчет о суммах расходов, являющихся объектом обложения социальным налогом, и сумме налога, уплаченного с таких расходов за проработанный работником период. Указанный расчет составляется для представления его работником по новому месту работы.".
2. Управлению методологии Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Есмаганбетова Ж.С.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие с 1 января 2006 года.
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан