Астана қаласы әкімдігінің жер қойнауын пайдалану мәселелері жөніндегі кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 26 қазандағы N 26-10-825қ Қаулысы. Астана қалалық Әділет департаментінде 2005 жылғы 29 қарашада N 420 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № 26-73/қ қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 29.04.2011 № 26-73/қ қаулысымен.
"Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын іске асыру мақсатында, Астана қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 26 шілдедегі N 3-1-1533қ "Жер қойнауын пайдалану жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Астана қаласының аумағында жер қойнауының кең таралған пайдалы қазбаларын пайдалану мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның (бұдан әрі - Ведомствоаралық комиссия) құрамына мыналар енгізілсін:
"Бұқаев Тұрсынхан Айтқазыұлы   - "Астана қаласының Сәулет
және қала құрылысы
департаменті" мемлекеттік
мекемесі директорының
бірінші орынбасары", комиссия
мүшесі ретінде;
"Ахметова Әсем Балабекқызы      - "Астана қаласының Кәсіпкерлік
және өнеркәсіп департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
өнеркәсіпті лицензиялау
бөлімінің жетекші маманы,
комиссия секретары"
мына:
"Толымбек Дамир Нұрғалиұлы     - Экономика, сауда және
кәсіпкерлік департаменті
директорының орынбасары,
комиссия төрағасының
орынбасары";
"Іргебаев Мұрат Спанқұлұлы     - Табиғатты қорғау
бағдарламаларын іске асыру
бойынша басқармасы бастығының
орынбасары";
"Іскендіров Жұмабай Жұмаділұлы - Астана қаласының Төтенше
жағдайлар жөніндегі
басқарманың бастығы"
жолдар мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"Толымбек Дамир Нұрғалиұлы    - "Астана қаласының Кәсіпкерлік
және өнеркәсіп департаменті"
мемлекеттік мекемесі
директорының орынбасары,
комиссия төрағасының
орынбасары";
"Іргебаев Мұрат Спанқұлұлы    - "Астана қаласының Табиғи
ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары";
"Іскендіров Жұмабай           - "Астана қаласының Төтенше
Жұмаділұлы                      жағдайлар жөніндегі
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы";
көрсетілген комиссияның құрамынан Мұқашев Қанат Хамитұлы, Ыбырайым Дәурен шығарылсын.
2. Ведомствоаралық комиссияның дербес құрамына енгізілген өзгерістер Астана қаласының мәслихатымен бекітілуге ұсынылсын.
3. Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі N 3-1-1692қ "Астана қаласының аумағында жер қойнауының кең таралған пайдалы қазбаларын пайдалану мәселелері жөніндегі комиссиясы туралы ережені және жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурсын әзірлеу және ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" (Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 6 тамызда N 349 болып тіркелген; 2004 жылғы 28 қазандағы N 146 "Астана хабары"; 2004 жылғы 7 қазандағы N 141 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған)  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Астаны по вопросам недропользования
Постановление акимата города Астаны от 26 октября 2005 года N 26-10-825п. Зарегистрировано в Департаменте юстиции г. Астаны 29 ноября 2005 года за N 420. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 29 июля 2011 года № 26-731п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 29.07.2011 № 26-731п.
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Астаны от 26 июля 2004 года N 3-1-1533п "О создании межведомственной комиссии по вопросам недропользования" внести следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав межведомственной комиссии по вопросам недропользования общераспространенными полезными ископаемыми на территории города Астаны (далее - Межведомственная комиссия):
Букаева Турсунхана Айтказовича    - первого заместителя директора
Государственного учреждения
"Департамент архитектуры и
градостроительства города
Астаны", членом комиссии;
Ахметову Асем Балабековну         - ведущего специалиста отдела
лицензирования в промышленности
Государственного учреждения
"Департамент предпринимательства
и промышленности города Астаны",
секретарем комиссии.
строки:
"Толымбек Дамир Нургалиевич       - заместитель директора
Департамента экономики,
торговли и предпринимательства,
заместитель председателя
комиссии";
"Иргибаев Мурат Спанкулович       - заместитель начальника
Управления по реализации
природоохранных программ";
"Искендиров Жумабай Жумальдиевич  - начальник Управления по
чрезвычайным ситуациям
города Астаны"
изложить в следующей редакции:
"Толымбек Дамир Нургалиевич       - заместитель директора
Государственного учреждения
"Департамент предпринимательства
и промышленности города
Астаны", заместитель
председателя комиссии";
"Иргибаев Мурат Спанкулович       - заместитель начальника
Государственного учреждения
"Управление природных ресурсов
и регулирования
природопользования города
Астаны";
"Искендиров Жумабай Жумальдиевич  - начальник Государственного
учреждения "Департамент по
чрезвычайным ситуациям
города Астаны";
вывести из состава указанной комиссии: Ыбырайыма Даурена, Мукашева Каната Хамитовича.
2. Представить на утверждение маслихатом города Астаны вносимые изменения в персональный состав Межведомственной комиссии.
3. В  постановление акимата города Астаны от 1 сентября 2004 года N 3-1-1692п "Об утверждении Положения о комиссии по вопросам недропользования общераспространенными полезными ископаемыми на территории города Астаны и Инструкции по подготовке и организации конкурса инвестиционных программ на получение права недропользования" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 17 сентября 2004 года под N 349; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 28 октября 2004 года, N 146; "Вечерняя Астана" от 7 октября 2004 года, N 141) внести следующие изменения:

1) қаулының  преамбуласындағы "Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығына" сөздері "Қазақстан Республикасының Заңына" сөздерімен ауыстырылсын;
2) аталған қаулымен бекітілген Астана қаласының аумағында кең таралған пайдалы қазбалары бар жер қойнауын пайдалану мәселелері жөніндегі комиссиясы туралы  ережеде :
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығына" сөздері "Қазақстан Республикасының Заңына" сөздерімен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "Экономика, сауда және кәсіпкерлік" сөздері "Кәсіпкерлік және өнеркәсіп" сөздерімен ауыстырылсын;
3) аталған қаулымен бекітілген жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурсын әзірлеу және ұйымдастыру жөніндегі  нұсқаулығында :
1-тармақтағы "Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану туралы" (бұдан әрі - Жер қойнауы туралы Жарлық) Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығына" сөздері "Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану туралы" (бұдан әрі - Заң) Қазақстан Республикасының Заңына" сөздерімен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Экономика, сауда және кәсіпкерлік" сөздері "Кәсіпкерлік және өнеркәсіп" сөздерімен ауыстырылсын;
7-тармақтағы және бұдан әрі мәтіндегі "Жер қойнауы туралы Жарлығының" сөздері "Заңының" сөзімен ауыстырылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары М.Е. Толыбаевқа жүктелсін.
Әкім
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Құжаттамалық сараптама
бөлімінің меңгерушісі
"Астана қаласының Кәсіпкерлік
және өнеркәсіп департаменті"
мемлекеттік мекемесінің директоры

1) в преамбуле постановления слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона," заменить словами "Законом Республики Казахстан";
2) в Положении о комиссии по вопросам недропользования общераспространенными полезными ископаемыми на территории города Астаны, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 1 слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона," заменить словами "Законом Республики Казахстан";
в пункте 7 слова "экономики, торговли и предпринимательства" заменить словами "предпринимательства и промышленности";
3) в Инструкции по подготовке и организации конкурса инвестиционных программ на получение права недропользования, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 1 слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О недрах и недропользовании" (далее - Указ о недрах) заменить словами "Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" (далее - Закон)";
в пункте 3 слова "экономики, торговли и предпринимательства" заменить словами "предпринимательства и промышленности";
в пункте 7 и далее по тексту слова "Указа о недрах" заменить словом "Закона".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Толибаева М.Е.
Аким                               У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима           Есилов С.С.
Заместитель акима                  Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                  Мустафина С.С.
Заместитель акима                  Толибаев М.Е.
Заместитель акима                  Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима        Тамабаев К.Ж.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"            Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной экспертизы        Башимова Д.Р.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
предпринимательства и
промышленности города Астаны"      Керимбеков А.Д.