Тамақ дайындауға және тұтынушылардың (жеке тұлғалардың) тұрмыстық шаруашылық қажеттіліктері үшін су жылытуға газ берудің нормалары туралы
Маңғыстау облысы әкiмиятының 2005 жылғы 29 қарашадағы N 350 қаулысы. Маңғыстау облыстық Әділет Департаментінде 2006 жылғы 6 қаңтарда N 1936 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 30.07.2015 № 225 қаулысымен(қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Монополияшы кәсіпорындардың қызмет көрсетулеріне бағалар мен тарифтерді мемлекеттік реттеу жөніндегі қосымша шаралар туралы" 1999 жылғы 9 сәуірдегі N 400  қаулысына сәйкес, облыс әкімияты  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тамақ дайындауға және тұтынушылардың (жеке тұлғалардың) тұрмыстық шаруашылық қажеттіліктері үшін су жылытуға газ нормалары, есептеу құралдары болмаған жағдайда
қыс мезгілінде (01 қарашадан 30 сәуірге дейін) - айына бір адамға 12 (он екі) текше метр;
жаз мезгілінде (01 мамырдан 31 қазанға дейін) - айына бір адамға 8 (сегіз) текше метр болып бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Бортникке жүктелсін.
3. Осы қаулы 2006 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Облыс әкімі

О нормах отпуска газа на приготовление пищи и подогрев воды на хозяйственно-бытовые нужды для потребителей (физических лиц)
Постановление акимата Мангистауской области от 29 ноября 2005 года N 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 января 2006 года N 1936. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 30 июля 2015 года № 225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 30.07.2015 № 225(вводится в действие со дня подписания).
На основании Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан "О дополнительных мерах по государственному регулированию цен и тарифов на услуги предприятий монополистов" от 9 апреля 1999 года N 400, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления газа на приготовление пищи и подогрев воды на хозяйственно-бытовые нужды для потребителей (физических лиц), при отсутствии приборов учета:
- в зимнее время (с 01 ноября по 30 апреля) - 12 (двенадцать) кубических метров на 1 человека в месяц;
- в летнее время (с 01 мая по 31 октября) - 8 (восемь) кубических метров на 1 человека в месяц.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бортник М. М.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Аким области Б.Палымбетов