Әділет департаментiнде 2005 жылы 4 ақпанда N 1849 тiркелген, "Бiр жолғы материалдық көмек пен ай сайынғы үстеме ақы тағайындау мен көрсету Ережесiн бекiту туралы" қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 12/92 шешiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 19/150 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет Департаментінті Ақтау қаласының әділет басқармасында 2005 жылғы 14 қазанда N 11-1-13 тіркелді. Күші жойылды - Ақтау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 28 қыркүйектегі № 28/257 шешімімен
Ескерту: Күші жойылды - Ақтау қалалық мәслихатының 2006.09.28 № 28/257 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексiнiң 53-бабына сәйкес және 2006 жылға арналған қалалық бюджеттің нақтылануына байланысты қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. "Бiр жолғы материалдық көмек пен ай сайынғы үстеме ақы тағайындау мен көрсету Ережесiн бекiту туралы" қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 12/92 (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 4 ақпанда N 1849 тiркелген, 2005 жылғы 3 наурыздағы N 42-43 (6633) "Маңғыстау" және 2005 жылғы 15 наурыздағы N 48 (9335) "Огни Мангистау" газеттерiнде жарияланған, мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілген: "Әдiлет департаментiнде 2005 жылы 4 ақпанда N 1849 тiркелген, "Бiр жолғы материалдық көмек пен ай сайынғы үстеме ақы тағайындау мен көрсету Ережесiн бекiту туралы" қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 12/92 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 24 наурыздағы N 14/118 (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 13 сәуiрде N 1897 тiркелген, 2005 жылғы 23 сәуірдегі N 75 (6665) "Маңғыстау" және 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 74-75 (9361-9362) "Огни Мангистау" газеттерiнде жарияланған), "Әдiлет департаментiнде 2005 жылы 4 ақпанда N 1849 тiркелген, "Бiр жолғы материалдық көмек пен ай сайынғы үстеме ақы тағайындау мен көрсету Ережесiн бекiту туралы" қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 12/92 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 18 сәуірдегі N 15/124 (Ақтау қалалық әділет басқармасында 2005 жылғы 26 сәуірде N 11-1-3 тiркелген, 2005 жылғы 26 мамырдағы N 94-95 (6685) "Маңғыстау" газетiнде жарияланған) шешіміне төмендегiдей өзгерiс енгiзiлсiн:
40-тармақта:
5-1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. "Әдiлет департаментiнде 2005 жылы 4 ақпанда N 1849 тiркелген, "Бiр жолғы материалдық көмек пен ай сайынғы үстеме ақы тағайындау мен көрсету Ережесiн бекiту туралы" қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 12/92 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 18 сәуірдегі N 15/124 (Ақтау қалалық әділет басқармасында 2005 жылғы 26 сәуірде N 11-1-3 тiркелген, 2005 жылғы 26 мамырдағы N 94-95 (6685) "Маңғыстау" газетiнде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы                        Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Жаңабаев                             Ұ.Сыдықова

О внесении изменения в решение городского маслихата от 23 декабря 2004 года N 12/92 "Об утверждении Правил назначения и оказания единовременной материальной помощи и ежемесячной доплаты", зарегистрированное в департаменте юстиции 4 февраля 2005 года N 1849
Решение Актауского городского Маслихата Мангистауской области от 30 сентября 2005 года N 19/150. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау Мангистауской области 14 октября 2005 года за N 13. Утратило силу - решением Актауского городского маслихата от 28 сентября 2006 года № 28/257
Сноска.Утратило силу решением Актауского городского маслихата от 28.09.2006 № 28/257.
В соответствии со статьей 53 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и в связи с уточнением городского бюджета на 2006 год, городской маслихат решил:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2004 года N 12/92 "Об утверждении Правил назначения и оказания единовременной материальной помощи и ежемесячной доплаты" (зарегистрировано в департаменте юстиции 4 февраля 2005 года N 1849, опубликовано в газетах "Мангистау" от 3 марта 2005 года N 42-43 (6633) и "Огни Мангистау" от 15 марта 2005 года N 48 (9335), с внесенными изменениями и дополнениями: от 24 марта 2005 года N 14/118 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2004 года N 12/92 "Об утверждении Правил назначения и оказания единовременной материальной помощи и ежемесячной доплаты", зарегистрированное в департаменте юстиции 4 февраля 2005 года N 1849" (зарегистрировано в департаменте юстиции 13 апреля 2005 года N 1897, опубликовано в газетах "Мангистау" от 23 апреля 2005 года N 75 (6665) и "Огни Мангистау" от 28 апреля 2005 года N 74-75 (9361-9362), от 18 апреля 2005 года N 15-124 "О внесении  изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2004 года N 12/92 "Об утверждении Правил назначения и оказания единовременной материальной помощи и ежемесячной доплаты", зарегистрированное в департаменте юстиции 4 февраля 2005 года N  1849" (зарегистрировано в Актауском городском управлении юстиции 26 апреля 2005 года N 11-1-3, опубликовано в газете "Мангистау" от 26 мая 2005 года N 94-95 (6685)) следующее изменение:
в пункте 40:
исключить подпункт 5-1).
2. Признать утратившим силу решение городского маслихата "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2004 года N 12/92 "Об утверждении Правил назначения и оказания единовременной материальной помощи и  ежемесячной  доплаты", зарегистрированное в департаменте юстиции 4 февраля 2005 года N 1849" от 18 апреля 2005 года N 15/124 (зарегистрировано в Актауском городском управлении юстиции 26 апреля 2005 года N 11-1-3, опубликовано в газете "Мангистау" от 26 мая 2005 года N 94-95 (6685)).
Председатель сессии                   Секретарь городского
маслихата
К.Жанабаев                                  У. Сидыкова